Integra - wyjazdy studenckie - 20-40 lat - narty, snowboard

Wyjazdy dla singli – oferta Integra Wyjazdy

Nic nie może równać się z uczuciem największej wolności, jaką daje podróżowanie w pojedynkę. To szansa na odkrywanie świata na własnych warunkach, wyznaczanie własnego kursu i wyruszenie w swoją osobistą podróż. Wiemy też, że w podróżach chodzi o ludzi, których spotykasz, o nawiązywanie nowych znajomości i spędzanie czasu w świetnym towarzystwie. Większość naszych klientów wyjazdów dla singli dołącza do naszych wycieczek solo, więc będziesz podróżował z podobnie myślącymi ludźmi w twoim wieku, którzy chcą nawiązać przyjaźnie, doświadczyć nowych rzeczy i stworzyć wspomnienia na całe życie. Jest to najlepszy sposób na przekształcenie podróży solo w najbardziej społeczną podróż, jaką można sobie wyobrazić. W tym artykule poznasz ofertę Integra Wyjazdy dedykowaną specjalnie dla singli.

Wycieczki objazdowe – Eurotrip i tydzień w Portugalii

Podczas wycieczki trwającej 15 dni odwiedzić 4 kraje, w tym 9 miast i zdobędziesz nie tylko nowe znajomości, ale również niepowtarzalne wspomnienia. Wycieczki objazdowe są świetnym sposobem, aby odwiedzić wiele miast i zapewnić różnorodność spędzania czasu.

Włochy

Program podróży zakłada odwiedzenie stolicy Włoch – Rzymu. Ze swoją niezrównaną historią, Rzym jest trzecim najczęściej odwiedzanym miastem w Europie i czternastym na świecie. Przyciąga turystów z całego świata, którzy niecierpliwie czekają, aby odkryć imponujące zabytki i stanowiska archeologiczne miasta, nie wspominając o jego słynnej kuchni i imprezowym życiu nocnym.

Hiszpania

W planie jest również Hiszpania, gdzie przewidziane są trzy miasta – Barcelona, Walencja i Sewilla. Barcelona jest pełna kultury. Posiada wiele renomowanych muzeów, takich jak Fundació Joan Miró czy Museu Picasso, ale docenisz miłość miasta do sztuki po prostu spacerując po jego ulicach pełnych historii i uroku. Barcelona miała ogromne szczęście wpadnięcia w ręce Antonio Gaudiego, artysty, który poświęcił swoje lata, aby wypełnić miasto życiem i magią poprzez ikoniczne dzieła architektury, takie jak słynna Sagrada Familia, piękny modernistyczny budynek La Pedrera i niesamowity Park Güell.

wyjazdy dla singli

Oprócz muzeów i zabytków, Barcelona to nie tylko sztuka, ale również posiada bardziej zrelaksowaną stronę ukazaną w postaci słonecznych plaż, które doskonale łączą się z delikatesową gastronomią, szczegółami, które czynią miasto prawdziwym rajem dla wszystkich podróżnych odwiedzających miasto.

Portugalia

Kolejnym punktem programu jest Portugalia, w której planowane jest odwiedzenie Lizbony, Algarve, Lagos i Porto. Lizbona, pagórkowata i malownicza stolica Portugalii, jest jednym z najczęściej odwiedzanych miast na świecie. Kręte uliczki, widoki na ocean i płynące portugalskie wino kuszą turystów na każdym kroku. Położona wzdłuż południowo-zachodniego wybrzeża kraju, Lizbona szczyci się niesamowitą mieszanką muzeów, zabytkowych budynków, ciekawej muzyki, dzikiego życia nocnego, urokliwych placów i kawiarni, w których można się zrelaksować i obserwować miejskie życie.

Francja

Ostatnim punktem podróży jest Paryż. Stolica Francji jest jednym z najważniejszych i najbardziej wpływowych miast na świecie. Pod względem turystycznym Paryż jest drugim po Londynie najczęściej odwiedzanym miastem w Europie. Stolica Francji wydaje się być zaprojektowana specjalnie dla przyjemności odwiedzających ją turystów. Jej ulice, place, budynki, ogrody i zabytki zachęcają turystów do powrotu i rzeczywiście, większość z nich to robi.

wycieczki objazdowe

Niektóre z najbardziej pamiętnych rzeczy do zrobienia w Paryżu to zwiedzanie Wieży Eiffla, Łuku Triumfalnego i Katedry Notre-Dame. Wieczorem warto wybrać się na jeden z legendarnych występów kabaretu Moulin Rouge, pospacerować po najbardziej malowniczych dzielnicach, jak Montmartre, czy wejść na wieżę Montparnasse.

Wyjazd na narty z Poznania – Włochy

Włoskie Alpy są najczęściej wybieraną destynacją na zimowe wyjazdy. Włoskie urlopy narciarskie są luźne, nieformalne, zabawne – i trochę szalone. Oczywiście Włosi traktują narciarstwo poważnie, ale równie poważnie traktują obiady, kolacje, aperitivi i digestivi. Dlatego też wyjazdy narciarskie we Włoszech zawsze będą w równym stopniu związane z dobrym jedzeniem i piciem, co z narciarstwem i snowboardem. Jednym z ciekawszych do odwiedzenia resortów jest miasteczko Madonna de Campiglio. Ten uroczy ośrodek narciarski oferuje wiele tras dla narciarzy i snowboardzistów wszystkich poziomów zaawansowania, a sama wioska jest uroczym miejscem położonym wśród pięknych alpejskich krajobrazów.

wyjazdy dla singli

Dołącz do szczęśliwych podróżników wyjazdów na narty z Poznania, którzy odkryli magię Madonna de Campiglio, wioski najbardziej znanej ze wspaniałych sportów zimowych i zachwycających górskich krajobrazów. Chociaż wielu turystów przyjeżdża tu głównie na jedne z najbardziej popularnych tras narciarskich w Dolomitach, wiele innych opcji zapewni Ci zajęcie, gdy będziesz chciał dać odpocząć swoim nogom. Ciesz się dobrym wyborem sklepów i restauracji, a także szansą na przeżycie bardziej nietypowych sportów zimowych, takich jak psie zaprzęgi. Po stopieniu się śniegu, okoliczne jeziora, strumienie i leśne szlaki turystyczne przyciągają miłośników aktywnego wypoczynku z Włoch, Austrii i nie tylko.

5/5 - (3 votes)