INTEGRA - sNOw LIMITS wyjazdy zimowe dla studentów na narty, studenckie obozy, sylwester, wycieczki objazdowe

Zimowe wyjazdy na narty i snowboard

Wyjazdy zimowe dla studentów i absolwentów

Zimowe wyjazdy na narty, obozy Poznań, snowboard dla początkujących, studenckie wyjazdy
Livigno
11-18.12.21

Wyjazdy zimowe

Kiedy przychodzi zima, niewiele osób potrafi czerpać z niej radość. Na ogół marzymy o ciepłym powietrzu, gorącym słońcu i nie możemy doczekać się, aż kalendarz pokaże czerwiec. Co zrobić, aby zima stała się jednak naszą przyjaciółką, a nie wrogiem? Znamy na to sposób – sprawdzony przez tysiące studentów i absolwentów z całej Polski! Wystarczy zebrać swoją ulubioną ekipę, spakować ciepłe ubrania i wyruszyć z nami w podróż… Dokąd? Na przykład w Alpy!

Cudowne, zapierające dech w piersiach widoki, ośnieżone, pełne białego puchu stoki – raj zarówno dla amatorów, jak i zaawansowanych wielbicieli sportów zimowych. Wyjazd na narty lub snowboard to idealna rozrywka, która pozwoli, chociaż w małym stopniu, czerpać radość z zimy. Nasza oferta jest tak bogata, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie – jeśli chodzi o poziom zaawansowania czy przedział cenowy. Zbierajcie paczkę i w drogę! Udowodnimy Wam, że absolwenckie i studenckie wyjazdy na narty są najlepszym pomysłem na przerwę międzysemestralną lub urlop.

Obozy zimowe Poznań

Rzućcie tylko swoim przyjaciołom, że może warto wybrać się na wyjazd na narty lub na snowboard, a jesteśmy pewni, że nie odmówią. Francja, Włochy, a może Szwajcaria lub Czechy? Której kuchni chcielibyście spróbować najbardziej? Możecie wybierać do woli! Na szczęście dostęp do Alp, jednych z najpiękniejszych gór świata mają wszystkie te trzy państwa, które akurat my mamy w ofercie – te rejony znamy jak własną kieszeń.

Zapraszamy na zorganizowane nasze wyjazdy narciarskie na obozy zimowe. Dla studentów i absolwentów proponujemy wypad na snowboard dla początkujących. W jego ramach będziecie mogli aktywnie spędzić dzień na śnieżnych stokach, a wieczorem wziąć udział w imprezie. Jeśli przedkładacie ponad wszystko narty, to mamy dla Was ciekawy wyjazd na narty z Poznania. Wszystkie poznańskie obozy studencie gwarantują niezapomniane wrażenia.

Niezapomniane wyjazdy zimowe z INTEGRĄ

Zaplanowane ferie zimowe, wyjazdy studenckie to świetna okazja do zabawy oraz nawiązania nowych znajomości. Nasze propozycje cieszą się ogromną popularnością wśród studentów, przez co wszystkie turnusy wypełnione są po brzegi. Stąd też apel o jak najszybszą rezerwację – w końcu nie chcemy, aby wymarzone miejsce na zimowym turnusie przeszło Wam i Waszym znajomym koło nosa. Zapewniamy darmowe ubezpieczenie kosztów rezygnacji z pobytu w górach. W praktyce oznacza to, że jeśli Wasze plany zmienią się w ostatniej chwili, to odzyskacie całość wpłaconych pieniędzy. To bardzo wygodne rozwiązanie, które sprawi, że nie musicie się martwić o swoje finanse. Dodatkowo każda Pani może skorzystać ze zniżki na wyjazd, która wynosi aż 200 zł. Takiej okazji nie wolno przeoczyć. Już teraz możecie zaplanować spotkanie po latach, zebrać dziewczyny z roku i umówić się na wspólny wypad.
Nie pozwólcie, by marzenia o wyjeździe na narty były tylko w głowach albo na kartce papieru – realizujcie je na bieżąco! Jeśli od zawsze chcieliście szusować po stokach Alp z widokiem na niesamowite góry, błękitnym niebem i tonami białego śniegu wokół, w którym można robić bałwana – to jest właśnie Wasz moment. Nie przegapcie go, zaszalejcie! Rezerwujcie termin i szusujcie na stoku. Być może właśnie podczas takiego wypadu, ktoś z Was zrozumie, że narty lub snowboard to jego prawdziwa pasja?

Wyjazd snowboardowy dla każdego

Wiele osób twierdzi, że jazda na snowboardzie jest dużo trudniejsza niż na nartach. Zdania są podzielone, jednak kto nie spróbuje, ten z pewnością nigdy się nie dowie. Zdecydowanie, jeśli ktoś szusował już na nartach, będzie miał o wiele łatwiej, aby nauczyć się zjeżdżać na desce. Warto zawsze pomyśleć o instruktorze, który wyjaśni co i jak, a także poinstruuje jak używać snowboardu, aby nie zrobić sobie krzywdy. Poznań to doskonałe miejsce startowe wyjazdów snowboardowych w różne strony świata. Jeśli jesteś pozytywnie nastawiony na nowe wyzwania – skontaktuj się z nami.

Oferta wyjazdów zimowych

W swojej ofercie mamy nie tylko turnusy opierające się stricte na spędzaniu całego dnia na stoku. Wiemy, że młodzi ludzie uwielbiają dobrą zabawę, dlatego zawsze dbamy również o rozrywkę. Nasze wycieczki są również pełne imprez, które odbywają się najczęściej wieczorami. Może wziąć w nich udział każdy uczestnik turnusu. To genialna okazja do integracji z innymi osobami, oraz na nawiązanie nowych przyjaźni. Z własnego doświadczenia wiemy, że nawet – na lata.

Snowboard dla początkujących bądź narty?

Jedno jest pewne – nasze wyjazdy z INTEGRĄ to gwarancja tego, że nie będziecie się nudzić!

Zachęcamy do przejrzenia naszej pełnej oferty, która jest dostępna na stronie WWW. W zależności od potrzeb oraz możliwości finansowych można znaleźć różne zimowe wyjazdy na narty dopasowane do wielu osób. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie i nie będzie żałował. Cudowne Alpy, świeże powietrze, bezkresne widoki, snowboard dla początkujących, polany białego śniegu, niezwykłe stoki tylko dla Was – to argumenty, które są po prostu niepodważalne. Dla nich warto jechać z nami w Alpy na narty i przeżyć tę niesamowitą przygodę. Zapewniamy – kto raz spróbuje, będzie chciał wracać jeszcze kolejny raz.

Narty wyjazd z Poznania

Zachęcamy Was do udziału w zorganizowanych szaleństwach na stoku. Przede wszystkim to genialna zabawa, ale także trening. Zimowe wyjazdy na narty przygotowujemy na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia. Biuro w Poznaniu pracuje na pełnych obrotach i organizuje najlepsze obozy zimowe. Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Doskonale wiemy, że wieczorny relaks i zabawa to idealny odpoczynek dla organizmu po całym dniu spędzonym podczas wysiłku fizycznego. Proponujemy trasy narciarskie dla osób początkujących, średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych.

Nasze wyjazdy narciarskie i snowboardowe z Poznania dostosowujemy do umiejętności i oczekiwań uczestników. Każdy będzie dobrze czuł się na swoim poziomie, nawet jeśli dopiero rozpoczyna swoją przygodę z deską czy nartami. Tworzymy zwartą i dobrze widoczną na śniegu grupę. To za sprawą naszych indywidualnie zaprojektowanych plastronów. Zatem nie ma obaw, że ktoś z Was będzie czuł się samotnie czy się zgubi w tłumie. Pomagamy sobie wzajemnie i razem cieszymy się z kolejnych sukcesów. To niezwykła okazja na odświeżenie relacji, które na studiach były bardzo mocne.

Alpejskie stoki to niezapomniane atrakcje

Dodatkowo alpejskie stoki są zawsze perfekcyjnie nasłonecznione i przede wszystkim łagodne – a co za tym idzie – bezpieczne. To cenna informacja nie tylko dla uczestników turnusu, ale przede wszystkim dla ich rodziców, a także opiekunów, którzy często z obawą podchodzą do dalekich eskapad, uważając Alpy za miejsce dość niebezpieczne.

Studencka atmosfera – tego nie trzeba tłumaczyć 

To, co lubimy najbardziej w naszych eskapadach, to atmosfera. Stwarzają ją oczywiście uczestnicy, czyli studenci oraz absolwenci. Podróże z nami są zawsze wesołe i pełne energii. Nikt nie kładzie na nikim presji konieczności perfekcyjnej nauki jazdy na nartach. Wszyscy są wyluzowani, uśmiechnięci, bo w końcu kochają zimę i fantastycznie się bawią. Na naszych turnusach trzeba odpocząć, stawiamy więc na luz. Tutaj jedziemy się świetnie bawić, korzystając z uroków zimy wraz z radością, jaką dają nam sporty zimowe. Zapraszamy do wspólnego wyjazdu snowboardowego lub na narty z naszą poznańską grupą. Staramy się, aby każdy obóz zimowy był inny, dlatego wśród naszych uczestników są studenci jeżdżący z nami od lat. Brzmi interesująco? Nie czekaj, zarezerwuj miejsce dla siebie i swoich znajomych. Spotkajcie się i ponownie zintegrujcie, tak jak to bywało kiedyś, gdy razem wychodziliście do pubu. Poczujcie ducha przedniej zabawy na stoku oraz wieczorem, w trakcie imprezy. Zapraszamy serdecznie!