Sylwester studencki

obozy studenckie | Integra
studencki sylwester, studencki sylwester poznań, sylwester studencki, wyjazdy studenckie sylwester
Montecampione
26.12.22-1.01.23
Zakwaterowanie:  
Imprezy:  
Integracja:  
Trasy:  40/140 km
Rokytnice
27.12.22-3.01.23 lub 29.12.22-2.01.23
Zakwaterowanie:  
Imprezy:  
Integracja:  
Trasy:  22 km
Alpe dHuez – Auris en Oisans + L2A
31.12.22-07.01.23
Zakwaterowanie:  
Imprezy:  
Integracja:  
Trasy:  480 km

Sylwestrowa impreza życia w pięknych zakątkach Europy

Rozpoczęcie kolejnego roku Twojego życia warto rozpocząć z przytupem. Zamiast inwestować w kolejną typową imprezę, warto postawić na coś zupełnie wyjątkowego. Dla osób, które pragną doświadczyć Sylwestra w górskim, wyjątkowym klimacie, Integra przygotowała idealne oferty. Z nami możesz spędzić ten wyjątkowy dzień w atmosferze zimowego szaleństwa na włoskich stokach, połączonego z romantyczną nocą sylwestrową w Wenecji. To niezwykłe zestawienie sprawi, że spędzisz urlop idealny: tygodniowe zjazdy na nartach, urok włoskich widoków, codzienne imprezy, moc wielu atrakcji i rozpoczęcie nowego roku w zupełnie innym, wyjątkowym miejscu! Kolejną opcją jest tygodniowy wyjazd na narty / snowboard połączony z imprezą sylwestrową w czeskich Karkonoszach. W gronie pozostałych imprezowiczów poczujesz, czym jest szampańska zabawa i noce pełne przygód. Miejsce zarezerwowane jest wyłącznie dla uczestników tego studenckiego wyjazdu, dlatego impreza może trwać nawet przez 7 dni, dosłownie do białego rana. Oprócz codziennego szaleństwa zrelaksujesz się w saunie, przy bilardzie, lub podczas gier planszowych. Zainteresowany? Trafiłeś w dobre miejsce. U nas znajdziesz najlepszą, już niemal legendarną studencką ofertę sylwestrową!
Sylwester studencki
Sylwester studencki

Sylwester studencki

Integra to organizacja, która pomaga w tworzeniu niezapomnianych wydarzeń studenckich. Jesteśmy jednocześnie społecznością, w której znajdują się pozytywni, korzystający z życia ludzie. Sylwester studencki to jedna z opcji, które proponujemy – imprezy i wyjazdy sylwestrowe organizowane przez nasz zespół to gwarancja niezapomnianych wrażeń. Jeżeli szukasz więc miejsca, w którym dobrze zorganizowana zagraniczna wycieczka, szaleństwa na śniegu i niekończąca się impreza łączą się w jedno, to właśnie u nas znajdziesz idealne sposoby na spędzenie tegorocznego sylwestra. Naszą grupą odbiorców są studenci, absolwenci jak i osoby do 35 roku życia, dlatego z nami zyskujesz pewność, że trafisz w grono osób, które szukają tego, co Ty! Sylwester studencki w czeskich Karkonoszach to jedna z najchętniej wybieranych opcji. W górskim hotelu, zarezerwowanym tylko dla uczestników Integry, odbywające się co roku imprezy przeszły już do legendy. Dlatego warto zarezerwować miejsce jak najszybciej – rozchodzą się już w kilka minut od uruchomienia zapisów. Limit wynosi 200 osób, jednak nie zakłóca to odpoczynku podczas wyjazdu – w ciągu dnia można szaleć na górskim stoku, a wieczorem wybrać pomiędzy grą w bilard, imprezą w sali głównej, wygrzewaniem się w saunie, czy graniem w planszówki. Wszystko to umożliwia poznanie wielu nowych osób. Mimo, że jest to już kolejna edycja tego wyjazdu, wciąż ulepszamy ofertę i co roku proponujemy Wam nowe atrakcje!

Szukasz idealnego sylwestra studenckiego? Wybierz zimowy wypad do Czech lub do Włoch z Integrą!

Kolejnym wyjątkowym pomysłem na sylwester studencki jest pobyt we włoskim Montecampione. Podobnie jak w przypadku czeskiego sylwestra, dni spędzicie zjeżdżając na nartach i innych zimowych sprzętach, a wieczorem w kameralnej atmosferze lub na imprezach. Sama noc sylwestrowa odbędzie się w Wenecji, prawdziwej stolicy szalonego karnawału. To jednocześnie nieco bardziej romantyczna część naszego wyjazdu, w której zobaczysz piękno tego wyjątkowego miasta i powitasz w nim Nowy Rok przy zbiorowym toaście oraz zapierającym dech w piersi pokazie sztucznych ogni! Włoski sylwester to idealny sposób na spędzenie czasu zarówno aktywnie, korzystając z białego śniegu i słonecznej pogody, a także imprezując w otoczeniu pięknych widoków i doskonałego towarzystwa. Sylwester studencki to impreza, którą organizowaliśmy już kilkakrotnie, dlatego wciąż staramy się ją ulepszać i dodawać kolejne ciekawe rozrywki czy udogodnienia. Zarówno wyjątkowe Czechy, jak i słoneczne Włochy, to najlepsze miejsca na rozpoczęcie kolejnego roku tak, jak należy. W końcu mówi się, że jaki sylwester, taki cały rok, dlatego warto pomyśleć o nim już dzisiaj i zaplanować go razem z Integrą. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdzaj regularnie naszą stronę i profil na Facebooku. Nie bez powodu mamy na swoim koncie tysiące zadowolonych klientów. Jako studencka fundacja organizujemy również letnie wyjazdy, m.in. jachty w Tajlandii czy Chorwacji. Sprawdź, co mamy do zaoferowania w tym roku!
Studencki sylwester