Studencki sylwester

wyjazdy dla 20-40-latków

obozy studenckie - wyjazdy w Alpy | Integra
studencki sylwester, studencki sylwester poznań, sylwester studencki, wyjazdy studenckie sylwester

Wyjazdy sylwestrowe

Nowy Rok warto przywitać z przytupem. Jeśli myślisz „sylwester studencki”, to przecież nie wyobrażasz sobie sylwestra z Dwójką, Polsatem czy niemrawej imprezy pod chmurką na miejskim placu. Nie – to musi być coś zdecydowanie lepszego! I słusznie, bo studenckie życie ma swoje prawa. Mamy dla Ciebie propozycję – wyjazd na sylwestra w góry. Impreza w czeskich Karkonoszach lub wyjazd narciarski na włoskie stoki połączony z nocą sylwestrową w Wenecji – to brzmi jak pomysł na idealnego, niezapomnianego sylwestra. Zobacz starannie przygotowane przez nas propozycje i wybierz ofertę, dzięki której kolejny rok przywitasz w szampańskim nastroju.

Wyjazdy studenckie sylwester – gwarancja dobrej zabawy

Podstawą dobrej imprezy są ludzie i my to wiemy. Łączymy osoby w podobnym wieku i o wspólnych zainteresowaniach, by mogli razem przeżyć epickiego sylwestra. Oferujemy tygodniowe wyjazdy w okresie świąteczno-noworocznym. W ofercie mamy wyjazdy do miejsc, w których zabawa może trwać od rana do białego rana kolejnego dnia. Gdy inni witają dzień, Ty dopiero go żegnasz. I tak przez 7 dni szampańskiej zabawy w doskonałym nastroju. Brzmi świetnie? Wiemy o tym i czekamy z miejscem właśnie na Ciebie!

Sylwester wyjazdy – nasza oferta

Mamy dla Ciebie dwie propozycje nie do odrzucenia. Z nami możesz spędzić wyjątkową końcówkę roku w atmosferze zimowego szaleństwa na włoskich stokach, połączonego z romantyczną nocą sylwestrową w Wenecji. To niezwykłe zestawienie sprawi, że spędzisz urlop idealny: tygodniowe zjazdy na nartach, urok włoskich widoków, codzienne imprezy, moc wielu atrakcji i rozpoczęcie nowego roku w zupełnie innym, wyjątkowym miejscu!Kolejną opcją jest 5-dniowy lub tygodniowy wyjazd na narty / snowboard połączony z imprezą sylwestrową w czeskich Karkonoszach. W gronie pozostałych imprezowiczów poczujesz, czym jest szampańska zabawa i noce pełne przygód. Miejsce w górskim hotelu zarezerwowane jest wyłącznie dla uczestników tego studenckiego wyjazdu, dlatego impreza może trwać nawet przez cały czas, dosłownie do białego rana. Studencki bal sylwestrowy nie trwa tu jednej nocy, a 7. Oprócz codziennego szaleństwa zrelaksujesz się w saunie, przy bilardzie lub podczas wciągających gier planszowych. Odbywające się co roku imprezy przeszły już do legendy. Dlatego warto zarezerwować miejsce jak najszybciej – rozchodzą się już w kilka minut od uruchomienia zapisów. Limit wynosi 200 osób, jednak nie zakłóca to odpoczynku podczas wyjazdu – w ciągu dnia można szaleć na górskim stoku, a wieczorem wybrać pomiędzy grą w bilard, imprezą w sali głównej czy wygrzewaniem się w saunie. Wszystko to umożliwia poznanie wielu nowych, interesujących osób. Być może tutaj spotkasz kogoś, z kim będziesz chciał spędzić następny rok? Mimo, że jest to już kolejna edycja tego wyjazdu, wciąż ulepszamy ofertę i co roku proponujemy Wam nowe atrakcje!W skład oferty wchodzą:
  • transfer autokarem,
  • zakwaterowanie,
  • śniadania i obiadokolacje (w cenie – w ofercie do Czech, dodatkowo odpłatne – w ofercie wyjazdu do Włoch),
  • bogaty program integracyjny.

Sylwester narty student – wyjazd do Włoch

Wyjątkowym pomysłem na sylwester studencki są wyjazdy sylwestrowe za granicę. W tym zakresie proponujemy pobyt we włoskim Montecampione. Podobnie jak w przypadku czeskiego sylwestra, dni spędzicie zjeżdżając na nartach i innych zimowych sprzętach, a wieczorem w kameralnej atmosferze lub na imprezach. Sama noc sylwestrowa odbędzie się w Wenecji, prawdziwej stolicy szalonego karnawału. To jednocześnie nieco bardziej romantyczna część naszego wyjazdu, w której zobaczysz piękno tego wyjątkowego miasta i powitasz w nim Nowy Rok przy zbiorowym toaście oraz zapierającym dech w piersi pokazie fajerwerków. Włoski sylwester to idealny sposób na spędzenie czasu, zarówno aktywnie, korzystając z białego śniegu i słonecznej pogody, jak i rozrywkowo – imprezując w otoczeniu pięknych widoków i doskonałego towarzystwa.

Sylwester studencki z biurem podróży

Integra to organizacja, która pomaga w tworzeniu niezapomnianych wydarzeń studenckich. Jesteśmy jednocześnie społecznością, w której znajdują się pozytywni, korzystający z życia ludzie. Studencki sylwester to jedna z opcji, które proponujemy – imprezy i wyjazdy sylwestrowe organizowane przez nasz zespół to gwarancja niezapomnianych wrażeń. Jeżeli szukasz więc miejsca, w którym dobrze zorganizowana zagraniczna wycieczka, szaleństwa na śniegu i niekończąca się impreza łączą się w jedno, to właśnie u nas znajdziesz idealne sposoby na spędzenie tegorocznego sylwestra. Naszą grupą odbiorców są studenci, absolwenci, jak i osoby do 35 roku życia, dlatego z nami zyskujesz pewność, że trafisz w grono osób, które szukają tego, co Ty!

Sylwester za granicą tanio

Studenckie wyjazdy sylwestrowe nie muszą być drogie. Ponieważ specjalizujemy się w tego typu imprezach od lat, dobrze znamy możliwości i potrzeby studentów. Wiemy, że nie mogą zbyt głęboko sięgać do kieszeni. Dlatego umożliwiamy wyjazd na sylwestra w niskiej cenie.
Co ważne, uczestnicy wyjazdów mogą skorzystać z licznych zniżek, m.in. poprzez zapisanie się do newslettera bądź polecając nasze wyjazdy innym osobom. Dzięki temu sylwester studencki jest rzeczywiście niedrogi.

Wyjazdy studenckie na sylwestra – dlaczego my?

Mówi się, że jaki sylwester, taki cały rok. Dlatego też warto zadbać o jak najlepsze powitanie Nowego Roku. Sylwestrowy bal możesz przeżyć całkowicie inaczej niż dotychczas, bo pod chmurką czy na śnieżnej polanie. Dlaczego warto wybrać naszą ofertę? Bo:
  • mamy doświadczenie w organizacji imprez sylwestrowych za granicą,
  • rozumiemy potrzeby studentów i młodych ludzi,
  • naszą ofertę każdego roku wybiera kilkaset osób, którzy polecają ją swoim znajomym,
  • tanio zdobędziesz bezcenne wspomnienia.
Zaplanuj końcówkę roku z Integrą. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, sprawdzaj regularnie naszą stronę i profil na Facebooku. Nie bez powodu mamy na swoim koncie tysiące zadowolonych klientów. Jako studencka fundacja organizujemy również letnie wyjazdy, m.in. jachty w Tajlandii czy Chorwacji. Sprawdź, co mamy do zaoferowania w tym roku!

Sylwestrowa impreza życia w pięknych zakątkach Europy

Rozpoczęcie kolejnego roku Twojego życia warto rozpocząć z przytupem. Zamiast inwestować w kolejną typową imprezę, warto postawić na coś zupełnie wyjątkowego. Dla osób, które pragną doświadczyć Sylwestra w górskim, wyjątkowym klimacie, Integra przygotowała idealne oferty. Z nami możesz spędzić ten wyjątkowy dzień w atmosferze zimowego szaleństwa na włoskich stokach, połączonego z romantyczną nocą sylwestrową w Wenecji. To niezwykłe zestawienie sprawi, że spędzisz urlop idealny: tygodniowe zjazdy na nartach, urok włoskich widoków, codzienne imprezy, moc wielu atrakcji i rozpoczęcie nowego roku w zupełnie innym, wyjątkowym miejscu!Kolejną opcją jest tygodniowy wyjazd na narty / snowboard połączony z imprezą sylwestrową w czeskich Karkonoszach. W gronie pozostałych imprezowiczów poczujesz, czym jest szampańska zabawa i noce pełne przygód. Miejsce zarezerwowane jest wyłącznie dla uczestników tego studenckiego wyjazdu, dlatego impreza może trwać nawet przez 7 dni, dosłownie do białego rana. Oprócz codziennego szaleństwa zrelaksujesz się w saunie, przy bilardzie, lub podczas gier planszowych. Zainteresowany? Trafiłeś w dobre miejsce. U nas znajdziesz najlepszą, już niemal legendarną studencką ofertę sylwestrową!

Sylwester studencki

Integra to organizacja, która pomaga w tworzeniu niezapomnianych wydarzeń studenckich. Jesteśmy jednocześnie społecznością, w której znajdują się pozytywni, korzystający z życia ludzie. Sylwester studencki to jedna z opcji, które proponujemy – imprezy i wyjazdy sylwestrowe organizowane przez nasz zespół to gwarancja niezapomnianych wrażeń. Jeżeli szukasz więc miejsca, w którym dobrze zorganizowana zagraniczna wycieczka, szaleństwa na śniegu i niekończąca się impreza łączą się w jedno, to właśnie u nas znajdziesz idealne sposoby na spędzenie tegorocznego sylwestra. Naszą grupą odbiorców są studenci, absolwenci jak i osoby do 35 roku życia, dlatego z nami zyskujesz pewność, że trafisz w grono osób, które szukają tego, co Ty!Sylwester studencki w czeskich Karkonoszach to jedna z najchętniej wybieranych opcji. W górskim hotelu, zarezerwowanym tylko dla uczestników Integry, odbywające się co roku imprezy przeszły już do legendy. Dlatego warto zarezerwować miejsce jak najszybciej – rozchodzą się już w kilka minut od uruchomienia zapisów. Limit wynosi 200 osób, jednak nie zakłóca to odpoczynku podczas wyjazdu – w ciągu dnia można szaleć na górskim stoku, a wieczorem wybrać pomiędzy grą w bilard, imprezą w sali głównej, wygrzewaniem się w saunie, czy graniem w planszówki. Wszystko to umożliwia poznanie wielu nowych osób. Mimo, że jest to już kolejna edycja tego wyjazdu, wciąż ulepszamy ofertę i co roku proponujemy Wam nowe atrakcje!

Szukasz idealnego sylwestra studenckiego? Wybierz zimowy wypad do Czech lub do Włoch z Integrą!

Kolejnym wyjątkowym pomysłem na sylwester studencki jest pobyt we włoskim Montecampione. Podobnie jak w przypadku czeskiego sylwestra, dni spędzicie zjeżdżając na nartach i innych zimowych sprzętach, a wieczorem w kameralnej atmosferze lub na imprezach. Sama noc sylwestrowa odbędzie się w Wenecji, prawdziwej stolicy szalonego karnawału. To jednocześnie nieco bardziej romantyczna część naszego wyjazdu, w której zobaczysz piękno tego wyjątkowego miasta i powitasz w nim Nowy Rok przy zbiorowym toaście oraz zapierającym dech w piersi pokazie sztucznych ogni! Włoski sylwester to idealny sposób na spędzenie czasu zarówno aktywnie, korzystając z białego śniegu i słonecznej pogody, a także imprezując w otoczeniu pięknych widoków i doskonałego towarzystwa.Sylwester studencki to impreza, którą organizowaliśmy już kilkakrotnie, dlatego wciąż staramy się ją ulepszać i dodawać kolejne ciekawe rozrywki czy udogodnienia. Zarówno wyjątkowe Czechy, jak i słoneczne Włochy, to najlepsze miejsca na rozpoczęcie kolejnego roku tak, jak należy. W końcu mówi się, że jaki sylwester, taki cały rok, dlatego warto pomyśleć o nim już dzisiaj i zaplanować go razem z Integrą. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdzaj regularnie naszą stronę i profil na Facebooku. Nie bez powodu mamy na swoim koncie tysiące zadowolonych klientów. Jako studencka fundacja organizujemy również letnie wyjazdy, m.in. jachty w Tajlandii czy Chorwacji. Sprawdź, co mamy do zaoferowania w tym roku!