Wyjazdy dla singli zyskują popularność. Dlaczego warto?

Według statystyk około 7 milionów ludzi w Polsce żyje w pojedynkę. Mniej niż połowa z nich to single z wyboru. Dziś chodzenie do kina , restauracji czy teatru samemu nie jest już czymś niezwykłym.

Single cieszą się pełnią życia, dlatego też tak chętnie decydują się na samotne wakacje, wybierając m.in. wyjazd na ibizę. Rynek usług turystycznych stale dostosowuje się do potrzeb tego typu klienta. Tym samym, wraz z rosnącym zainteresowaniem ofertami podróży dla singli, Integra stara się aby single mogli odbyć wymarzoną podróż. Wyjazdy dla singli nie są już niczym niezwykłym.

wyjazdy dla singli

Wyjazdy dla singli – czy warto skorzystać z oferty i jakie są korzyści z relaksu?

Samotne podróże wypoczynkowe mają wielu wielbicieli, którzy twierdzą, że naprawdę odpoczywają tylko podczas samotnych podróży. Jest jednak wiele osób, które nie wyobrażają sobie samotnego wyjazdu i może się nawet zdarzyć, że z powodu braku towarzysza będą musieli zrezygnować z urlopu lub rekonwalescencji. Tymczasem brak kogoś do wyjazdu na wakacje może być idealną okazją do przełamania tej bariery i odważenia się na wyjazdy dla singli. To może być wspaniała przygoda i niewykluczone, że w takich warunkach odpoczynek jest najefektywniejszy.


W Polsce liczba osób wyjeżdżających na wakacje jako single stale rośnie, tworząc odrębny segment rynku. Wystarczy chwila, by znaleźć w sieci miejsca w Polsce, które oferują relaks dla singli. Można schować się na mazurskiej pustyni i godzinami odpoczywać, zapominając o świecie albo skorzystać z nieco lepszej oferty i wybrać wyjazd ibiza all inclusive.


Zacznijmy z wysokiego C. Potrzebujesz szalonego wieczoru imprezowego, który kończy się wodą po goleniu w barze na plaży (i tak 7 dni w tygodniu)? Tylko na Ibizie. Ta malownicza wyspa (choć z tego mało znana na świecie) znajduje się na hiszpańskich Balearach i jest znana jako imprezowa stolica świata. Ale oprócz najlepszych klubów (Pacha, Ushuaia, Amnesia) znajdziesz nowoczesne, dobrze wyposażone hotele i przepiękne plaże. Ponadto decydując się na wyjazd na Ibizę, możemy cieszyć się przyjemnościami świtu w wielokulturowym towarzystwie. Jest to więc idealna okazja do poznania setek nowych osób – innymi słowy, prawdziwy raj dla samotnych panów lub samotnych kobiet, które pragną towarzystwa.

Wyjazd dla singli w pojedynkę nie oznacza samotności

Warto dodać, że kluby na Ibizie grają bardzo różnorodną muzykę – jeśli nie interesuje Cię gatunek techno-slate, nie musisz się martwić o podpieranie ścian. Wyjazd dla singli to dobry pomysł na wakacyjną podróż.


Jest to wyspa o dwóch twarzach, z jednej strony mamy głośne imprezy ze światowej sławy muzykami, z drugiej spokojne miejsce na relaks przy pięknej plaży. Wyjazd na Ibizę to dla wielu dobry pomysł pod względem różnorodności i możliwości rekreacji. Idealne na samotne wyjazdy, nie będzie czasu na nudę. Na każdym kroku będzie okazja do poznania ciekawych ludzi.


Ibiza All Inclusive to raj dla imprezowiczów i plażowiczów. Można by napisać książkę o wydarzeniach na Ibizie i kto wie, może zostały takie stworzone. Każdy, kto choć raz odwiedził tę hiszpańską wyspę, zapamięta atmosferę, jaka panuje tam od wielu lat. Kluby są rozrzucone po całej powierzchni tej tętniącej życiem wyspy, ale wszystko jest doskonale zorganizowane i logistycznie bezpieczne. DISCOBUS na Ibizie, który zabierze Cię do różnych klubów. Należy również dodać, że wydarzenia odbywają się w dzień i w nocy.

Aktywny odpoczynek na Ibizie


Pływanie w otwartym morzu, piesze wędrówki do wspaniałych piaszczystych plaż, rowerowa wycieczka wzdłuż promenady to tylko kilka sportowych propozycji. Ibiza all inclusive to wszystkie sporty w jednym miejscu. Wyprawa kajakowa, aby zobaczyć trawę Neptuna, przejazd rowerem do latarni morskiej Punta Moscarter. Single będą mieli okazję, na ekstremalne skoki do wody z klifu dla tych odważnych, snorkeling czy nurkowanie głębinowe, Ibiza to miejsce przyjazne fanom windsurfingu i skuterów wodnych. To wszystko oferuje ta piękna hiszpańska wyspa.


Ponieważ podróżujesz sam, możesz swobodnie wybrać miejsce docelowe – nie musisz się martwić, że będziesz odpowiedni dla towarzyszy, dzieci lub przyjaciół. Spokojny zakątek, w którym króluje przyroda, a może wielkie miasto i jego nocne życie? Wybór należy do ciebie. Jeśli jesteś kimś, kto ceni spokojny relaks, wakacje na wyspie staną się atrakcją. A może lubisz aktywny wypoczynek i zwiedzanie lokalnych zabytków? Skorzystaj z oferty Integra.


Tak więc Ibiza jest fajna na wyjazd dla singli, ponieważ jest ekstra i jest naprawdę dla każdego – dosłownie. Niewątpliwą siłą tego miejsca jest jego otwartość i tolerancja na inne kultury czy orientacje. Zdecydowana większość miejsc jest przyjazna LGBT – bez skrzywionych oczu, bez krytyki i oskarżeń. Tolerują wielokulturowość na różne sposoby.

10-15 lat temu było to nie do pomyślenia. Sam, bez rodziny, bez męża i żony, mógłbyś pojawić się tylko na ciechocińskim deptaku. Nawet dzisiaj jeden z bardziej nastawionych na seniorów lokalnych klubów reklamuje: „Długo szukałeś radości życia, ale nadal nie znalazłeś odpowiedniej osoby? Jesteś sfrustrowany i nie wiesz, gdzie i jak tego szukać. ”. Na szczęście w ciągu ostatniej dekady wiele się zmieniło. I wyjazdy dedykowane dla singli zyskują na popularności. Nie ma na co czekać, zapisz się już dziś

4.8/5 - (6 votes)