Program zniżkowy

Jeżeli chcesz uzyskać cenę promocyjną (100 złotych taniej), to masz na to kilka możliwości:

 

1) należy udostępnić NASZE WYDARZENIE na portalu Facebook na swojej tablicy w zasięgu publicznym z dopiskiem „Kto jeszcze śmiga na Integrę? WWW.INTEGRA-WYJAZDY.PL” oraz zaprosić na nie 300 swoich znajomych (możesz zrobić to jednym przyciskiem – dowiedz się w jaki sposób, klikając TU). Nie pozwól, żeby Twojej ekipy zabrakło na takim wyjeździe:) Następnie napisz nam wiadomość na nasz FANPAGE z informacją ile zaproszonych osób na wydarzenie było przed i po Twoich działaniach. Po weryfikacji nadamy unikalny kod zniżkowy, który będziesz mógł wpisać przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego.

 

2) cena promocyjna przysługuje również stałym Integrowiczom, którzy do tej pory byli co najmniej 2 razy na Integrze (kod zniżkowy: INTEGROWICZ). Osoby, które byli z nami co najmniej 4 razy, jadą 150 zł taniej (kod zniżkowy: INTEGRMISTRZ).

 

3) w Ekipie raźniej! Dowiedz się jakie są zniżki dla grup!

 

    • Jeżeli Twoja paczka składa się z 5-8 osób to przysługuje Wam zniżka na wyjazd w wysokości 100 zł.

 

    • Jeżeli Twoja paczka składa się z 9-15 osób to przysługuje Wam zniżka na wyjazd w wysokości 150 zł (gdy wyjazd jest tańszy niż 1000 zł – 125 zł).

 

    • Jeżeli Twoja paczka składa się z co najmniej 16 osób to przysługuje Wam zniżka w wysokości 200 zł (gdy wyjazd jest tańszy niż 1000 zł – 150 zł).

 

Warunkiem przyznania zniżki grupowej jest wpisanie w odpowiednim polu na kod zniżkowy wybraną przez Was nazwę Waszej ekipy na literę G (np. GZiomki albo GITEKIPA ), która musi być identyczna z wpisami do formularza pozostałej części Twojej ekipy.

 

UWAGA!!! Jeżeli posiadasz dwa kody zniżkowe (w tym jeden za działania na FB) – wpisz oba! Zwiększysz tym samym wartość swojej zniżki o kolejne 20 zł. Oznacza to, że w sumie Twój wyjazd będzie kosztował 120 zł mniej (a w przypadku większej grupy znajomych lub długiego stażu na Integrze nawet 170 zł lub 220 zł !) niż cena regularna wyjazdu.

 

Kody zniżkowe stałego Integrowicza, za grupę znajomych, za newsletter, od Ambasadora lub inne zniżki specjalne nie łączą się ze sobą nawzajem.

 

Wszystkie kody zniżkowe łączą się z promocją First Minute!

 

tabela znizek UPDATE

Powyższe zniżki nie dotyczą wyjazdu: Integra w Berlinie.

Współpraca:

© 2016 Fundacja Integra