fbpx
Integra - kumulacja najlepszych wrażeń & sNOw LIMITS - challenge accepted!

🇭🇷 INTEGRA W DALMACJI: Bezpieczna Chorwacja (Trogir)! (18-27.09)

od 999 PLN

Tylko u nas! Gwarancja zwrotu 100% wpłaconych pieniędzy przy rezygnacji z wyjazdu przed 1. sierpnia 2020 roku Z DOWOLNEGO POWODU !

Integra rusza na wakacje! Destynacja? Chorwacja!

Integra w ChorwacjiPowracamy ze zdwojoną siłą! Zabieramy was w epicką podróż do Trogiru – jednego z najatrakcyjniejszych miast Chorwacji. Będzie wino (dużo wina, rakiji i wszelkich innych płynnych specyfików), kobiety (również dużo, zarówno “lokalne” jak i nasze najlepsze w Polsce chowane;) i śpiew!

Wyjazd do ChorwacjiUpojeni słońcem i pełni endofrin swoją bazą Integrową mianujemy obrzeża Trogiru – jednego z najatrakcyjniejszych miast Chorwacji, znanego jako miasto-muzeum czy też raj dla przyjezdnych. Kręte uliczki, niebywały klimat… nic tylko się zakochać. Poimprezować do białego rana w lokalach przy promenadzie też można, to tak dla mniej sentymentalnych;)

Wakacje w ChorwacjiPo całonocnych eskapadach, dobrze gdzieś legnąć, i nie chodzi o ławkę w parku. Zapraszamy was do wyśmienitego ośrodka pachnącego nowością, gdzie prócz odpornych na imprezy wnętrz raczyć się będziemy świetnymi widokami z tarasów, możliwością chillowania na słoneczku z drineczkiem w ręce podziwiając piękno natury we wszystkich formach i kształtach (pozdrawiamy Integrowiczki;)

Atrakcje w ChorwacjiDla tych co wolą jednak troszkę rozruszać kości po całonocnej “ciężkiej pracy” mamy w pakiecie basen, minigolfa, korty tenisowe, boiska do piłki nożnej i kosza. Także kto ma nadmiar energii, bo pewnie za mało imprezował, będzie możliwość się wyszaleć na sportowo. A komu sił już brak to odzyska go w równie sportowym barze, nawódniając się alkowitaminami)

Każdy apartament wyposażony jest w aneks kuchenny co w praktyce oznacza, że możemy sobie indywidualnie dostosować dietę (czyt. podkład zrobić) no i jest lodóweczka na napoje – bo wiadomo, że płyny trzeba uzupełniać.

W programie dla integrowej braci (prócz wliczonej w cene epickiej zabawy i doborowego towarzystwa) mamy przygotowany program dla Turystów przez duże T:

Trogir – wzorcowy przykład średniowiecznego układu urbanistycznego. Jego starówka wpisana jest na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Malowniczego obrazu dopełniają pozostałości potężnych murów obronnych i szeroka, wysadzana palmami promenada.

Split – miasto, które za pomocą swoich zabytków samo opowiada turystom swoją historię. Miejsce, którego nie może zabraknąć podczas naszego zwiedzania – w końcu nie bez powodu rzymski cesarz Dioklecjan właśnie tutaj wzniósł swój pałac. W dodatku jest to największy port południowej Chorwacji z charakterystycznym bałkańskim bazarem i przepiękną promenadą. A wieczór … on da się opisać poprzez specyficzny stan umysłu zwany „fjaka” – czas staje w miejscu, a wszelkie problemy nagle znikają. Pomogą nam w tym niezawodne: kolorowe koktajle, muzyka i taniec do białego rana.

Dubrovnik – zwany klejnotem Chorwacji lub perłą Adriatyku, miasto wpisane na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO, jako jedno z trzech miast europejskich kategorii 0 (najwyższej). Jego przepiękne zabytkowe miasto jest jak ogromne muzeum pod gołym niebem, a otaczające mury, strzegą magii i historii, które posiada.

Ekstremalne atrakcje w ChorwacjiRafting – dla spragnionych emocji i dla tych, którym mało adrenaliny w pracy i na studiach. Niech porwie nas wir emocji i dobrej zabawy! Podczas spływu po rwącej rzece Cetina czeka nas m.in. przepłynięcie przez ciemną jaskinię czy też dla odważnych skoki z 7-metrowych skał do wody!

Wyspa Brać – Bol – plaża Złoty Róg – Sama wyspa już „na wejściu” zachwyca swą bogatą fauną i florą. Bol natomiast znany był niegdyś z wina, rybaków i marynarzy, dziś umiłowany przez osoby, które „lubią widzieć i być widzianym”. Największą atrakcją wyspy jest plaża Złoty Róg- najokazalsza plaża na wybrzeżu. Jest to jedna plaża na świecie położona prostopadle do linii brzegowej. Ponoć kąpiel tutaj jest prawdziwym przeżyciem, a dlaczego to przekonacie się sami!

Zip Line – dla wszystkich którym brakuje trochę adrenaliny w życiu i dla tych którzy po prostu chcą przeżyć coś wspaniałego, oferujemy zjazd kolejkami tyrolskimi w pięknym kanionie rzeki Cetina! I teraz to co misie lubią najbardziej: najdłuższa lina (tyrolka) ma 700m, największa prędkość przejazdowa to 65km/h, a najwyższy przejazd jest 150m nad ziemią!

ChorwacjaPark Jezior Plitwickich – Park wpisany jest na listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Tworzy go 16 jezior powstałych wskutek ruchów tektonicznych i procesów krasowych. Jeziora, leżące na różnych poziomach, są połączone 92 wodospadami i kaskadami, a woda ma niespotykany, turkusowo-zielony kolor. Żadne pocztówki czy zdjęcia nie są w stanie odzwierciedlić piękna i klimatu tego kompleksu.

Czyli co? Atrakcje? Są! Adrenalina? Jest! Piękno przyrody? (w tym naszych Integrowiczek)? No raczej! Imprezowo? Będzie! A skoro wszystko jest, to tylko Ciebie tam brakuje! Zapisz się już dziś!

Jeśli tak się bawiliśmy w starym ośrodku 4 lata temu to co będzie teraz? 🙂

Poniżej przedstawiamy program podboju Chorwacji:

WYJAZD Z POLSKI

Ruszamy naszym wesołym i NOWOCZESNYM AUTOKAREM ze Szczecina o godzinie 13.00, z Poznania około godziny 16.00. Wyjazdy z Wrocławia i Katowice o godzinach 19.30 oraz 22.00.

W przypadku uzbierania co najmniej 25 osób z Gdańska, Warszawy, Łodzi lub Krakowa. Drugi autokar wystartuje z Gdańska o godzinie 13.00. W stolicy zbiórka o godzinie 18.00. O 20.00 będzie miał przystanek w Łodzi, a w Krakowie około 23.00.

TROGIR

Wzorcowy przykład średniowiecznego układu urbanistycznego. Jego starówka wpisana jest na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Malowniczego obrazu dopełniają pozostałości potężnych murów obronnych i szeroka, wysadzana palmami promenada.

SPLIT

Miasto, które za pomocą zabytków samo opowiada turystom swoją historię. Miejsce, którego nie może zabraknąć podczas naszego zwiedzania - w końcu nie bez powodu rzymski cesarz Dioklecjan właśnie tutaj wzniósł swój pałac. W dodatku jest to największy port południowej Chorwacji z charakterystycznym bałkańskim bazarem i przepięęękną promenadą.

JEZIORA PLITWICKIE

Park wpisany jest na listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Tworzy go 16 jezior powstałych wskutek ruchów tektonicznych i procesów krasowych. Jeziora, leżące na różnych poziomach, są połączone 92 wodospadami i kaskadami, a woda ma niespotykany, turkusowo-zielony kolor. Żadne pocztówki czy zdjęcia nie są w stanie odzwierciedlić piękna i klimatu tego kompleksu.

SPŁYW RAFTINGOWY

Specjalnie dla spragnionych emocji i dla tych, którym mało adrenaliny w pracy i na studiach. Niech porwie nas wir emocji i dobrej zabawy! Podczas spływu po rwącej rzece Cetina czeka nas m.in. przepłynięcie przez ciemną jaskinię czy też dla odważnych skoki z 7-metrowych skał do wody!

PLAŻA ZŁOTY RÓG

Przepiękna żwirowa plaża w miejscowości Bol na wyspie Brac. Plaża zachwyca swoim kształtem – piaszczystego rogu o długości około 600 m, który zmienia swój kształt w zależności od kierunku wiania wiatru. Jest również miejscem idealnym dla osób uprawiających sporty wodne. Plaża jest często przedstawiana na folderach turystycznych reklamujących wczasy w Chorwacji.

WYSPA BRAĆ - BOL

Wyspa Brac jest trzecią co do wielkości wyspą na Adriatyku, na której leży najwyższy szczyt archipelagu - Vidova Gora (778 m n.p.m.). Niesamowite krajobrazy, które zobaczymy ze szczytu, z pewnością zostaną na długo w naszej pamięci. Linia brzegowa wyspy podzielona jest wieloma plażami i zatokami, a najsłynniejszą plażą jest Zlatni Rat w najstarszym miasteczku na całym wybrzeżu - Bol. Miasto jest urokliwe i przyjazne turystom. To jeden z najpopularniejszych kurortów nad Adriatykiem.

DUBROVNIK

Zwany klejnotem Chorwacji lub perłą Adriatyku, miasto wpisane na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO, jako jedno z trzech miast europejskich kategorii 0 (najwyższej). Jego przepiękne zabytkowe miasto jest jak ogromne muzeum pod gołym niebem, a otaczające mury, strzegą magii i historii, które posiada. Za pewne był to jeden z powodów, którym kierowali się reżyserzy GRY O TRON, którzy wybrali właśnie Dubrovnik na scenerię Królewskiej Przystanii - King's Landing.

ZIP LINE - ZJAZD KOLEJKAMI TYROLSKIMI

Oferujemy wam również jedną z najbardziej popularnych atrakcji w tej części Chorwacji. Dla wszystkich którym brakuje trochę adrenaliny w życiu i dla tych którzy po prostu chcą przeżyć coś wspaniałego mamy ZIP LINE! Tak dobrze przeczytaliście, będziemy na lince podziwiać wspaniałe chorwackie widoki. Zipline znajduje się 5 km od Omis, w pięknym kanionie rzeki Cetina i składa się z ośmiu drutów o łącznej długości 2100m. I teraz to co misie lubią najbardziej: najdłuższa lina (tyrolka) ma 700m, największa prędkość przejazdowa to 65km/h, a najwyższy przejazd jest 150m nad ziemią!

Zakwaterowani będziemy w Seget Vranjica- turystycznym centrum Dalmacji, parę kilometrów od centrum Trogiru, które znajduje się na światowej liście dziedzictwa UNESCO. Nasz ośrodek znajduje przy nadmorskiej promenadzie, gdzie można podziwiać krystalicznie czystą wodę spacerując przez osadę rybacką Seget ?

Seget Vranjica znajduje się na atrakcyjnej Riwierze Trogirskiej, która charakteryzuje się bujną śródziemnomorską roślinnością, zatoczkami ze skalistymi i żwirowymi plażami oraz wyspami i wysepkami, idealnymi na jednodniowe wycieczki łodzią lub żaglówką.

Są dwie możliwości zakwaterowania:

1) Apartamenty typu (2+2+1) – dwa pokoje dwuosobowe + pokój dzienny z 1 rozkładanym tapczanem dla osoby dorosłej, kuchnia, przybory do jedzenia i gotowania, kabina z prysznicem / WC oddzielnie, klimatyzacja

APARTAMENTY:

2) Nowoczesne domki 5-osobowe (łóżko małżeńskie, 2 osobne łóżka, kanapa w salonie z aneksem kuchennym) z dwoma łazienkami, kuchnią, klimatyzacją i tarasem (dopłata 100 zł/os. tydz.).

DOMKI:

Ośrodek ma do naszej dyspozycji basen, bar gdzie będziemy umilać sobie czas pysznymi drinkami oraz restaurację by zaspokoić naszych głodomorów.

Dla tych z was którzy będą chcieli poużywać trochę sportu przy kempingu znajdują się boiska do piłki nożnej, koszykówki, minigolf, 2 korty tenisowe, 4 odkryte stoły do ping ponga. W pobliżu znajduję się również wypożyczalnia rowerów dla tych którzy chcieliby pozwiedzać okolicę z wiatrem we włosach.

OBIEKT:

Nasze rozrywki rozpoczynają się już w autokarze. Nie, nie mówimy tylko o strojeniu głosów w dźwiękach obijającego się szkła. Wystarczy, że znajdą się gdzieś samoprzylepne karteczki a już pojawia się szereg gier, które pomogą przełamać bariery, mimo dzielących nas foteli. Kolumny, boomboxy, sprzęt grający rozkręcą imprezę nie tylko na plaży, w samym centrum miasta, ale nawet na stacjach benzynowych, by przyjemniej rozruszać stawy i przygotować się do dalszej podróży.

Prawdziwy szał zaczyna się jednak zaraz po dotarciu do miejsca docelowego. Wtedy uruchamiają się możliwości, dające nam nieograniczone pole do popisu:

Speeddating

speedDbając o naszą domenę jaką jest integracja i biorąc przykład z metod szybkich randek dajemy uczestnikom możliwość rozpoczęcia rozmowy, którą będzie warto kontynuować w dalszej części wyjazdu. Dzięki liście przygotowanych przez nas pytań pomocniczych, nawet najbardziej nieśmiali będą mieli pretekst by zagadać do osoby, która ich zaintrygowała lub znaleźć bratnią duszę do wymiany doświadczeń w dziedzinie swoich zainteresowań.

Imprezy Tematyczne

imprezy tematyczneDzięki różnorodnej tematyce, nie ma tu miejsca na rutynę. Faszyn from Raszyn nie powstydziłby się niejednej z kreacji naszych uczestników. Furorę robią również nasze piękne Panie w zwiewnych lub eleganckich sukienkach, którym towarzyszą Panowie we frakach. Dlatego też imprezy przebierane stały się nieodłącznym elementem naszego programu: tworzą wyjątkowy klimat, sprzyjają integracji oraz potęgują świetne humory i dobrą zabawę.

City Game

301320_520158551366964_1815897931_nNie da się lepiej poznać miasta jak poprzez wiązanie wspomnień i przygód z jego najważniejszymi miejscami. W dodatku przygotowany przez nas szlak, składający się z wielu punktów i zadań zespoli nawet najbardziej wymieszane towarzystwo.

Alkointegra

622198_463101753723119_1153126535_oNasza autorska gra, w której niezależnie od tego  w jakiej formie bierze się w niej udział (czynnej czy biernej), automatycznie puszcza się wodze fantazji, dzięki czemu każda pole może zaoferować nam nie lada wyzwanie. Boisz się, że zabraknie Ci odwagi? Spokojna (ale lepiej mocna) głowa- przez planszę pomoże Ci przejść smak pysznej mikstury zwanej Integrową Banieczką.

Poker/Planszówki/ gry karciane

DSC_8309Poker od podstaw i dla zaawansowanych, turnieje… oczywiście wszystko legalnie w ramach zabawy! Wydaje ci się, że planszówki to nuda a ich możliwości kończą się na scrabble czy monopoly? Sprawdź, jak bardzo się mylisz i podejmij wyzwanie, walcząc o berło w Jungle Speed; zaskakując kreatywnością i telepatią w swojej drużynie, grając w Party Alias i wieeeele, wieeele innych. Odkryj z nami świat gier imprezowych!

Play Station

playstationNajnowszy nabytek Integry, który umili nawet deszczowe wieczory i czas chilloutu. Dla zwolenników piłki nożnej- klasyk, czyli Fifa lub PES. Dla tych, którzy chcą rywalizować i pochwalić się swoją wszechstronną wiedzą- Buzz. Ogrom śmiechu i zabawy, który wypełni „pokój gier” idealnie umilą jednego z wyjazdowych beforów!

Skimboard/piłki do siatkówki, piłki nożnej, freesbie

282639_202769289772560_125883824127774_531223_7183225_n1Gdy za dnia przyjdzie czas na rozruszanie zakwasów z poprzedniej imprezy, do Waszej dyspozycji będzie sprzęt, do którego oprócz skrawka ziemi/wody nie potrzeba nic więcej żeby dobrze się bawić. Tym samym udowadniamy, że plaża wcale nie musi być równoznaczna smażeniu się na mahoń w ukropie i niecierpliwym zerkaniu na zegarek odliczając wolno i nudno upływający czas.

Prawda czy wyzwanie

davWiemy, wiemy… znacie to z lat wczesnej młodości, kiedy wypieki na twarzy wywoływało pytanie „czy miałaś/-eś już chłopaka/dziewczynę”! My stworzyliśmy własną wersję tej gry, dostosowując zarówno pytania jak i wyzwania nie tylko do wieku, ale i klimatu naszych wyjazdów! Już teraz zastanów się czy wolisz być szczery/-a czy odważny/-a!

Warsztaty sztuk walki

DSC_0730Wyjazd to świetna okazja by zdobyć nowe umiejętności, dzięki którymi co prawda nie staniemy się od razu drugim  Jean-Claude Van Dammem, ale nabierzemy pewności, a co najważniejsze poruszamy się w doborowym towarzystwie.

Kursy tańca

DSC_0854Dzięki zajęciom tanecznym nasi podopieczni zaskakują swoich partnerów lekkością i sceniczną wyobraźnią.

Gry VR - wirtualna rzeczywistość!

VR co to za dziwny skrót?! Nigdy nie słyszałem! Na pewno słyszałeś, a jeżeli nie to masz szansę nie tylko usłyszeć ale i zobaczyć na własne oczy! Eksploruj podwodny świat, podziwiaj faunę i florę, walcz na frontach międzyplanetarnych, wcielaj się w żołnierzy sił specjalnych albo też czujesz to? Tak właśnie to drżenie? To moc! Czy jest w Tobie silna? Dobąć miecza świetlnego i poczuj przypływ moc! Sprawdź swój refleks i tnij wszystko na kawałki dzięki mieczom ale przede wszystkim baw się dobrze! Technologia VR to najnowszy hit ostatniego roku, który za pomocą gogli pozwoli Ci się przenieść gdziekolwiek zechcesz i stać kimkolwiek chcesz! Nowe niezbadane zakątki cyberprzestrzeni czekają na Ciebie! A to wszystko, a nawet jeszcze więcej 😉 , możesz doświadczyć na naszym wyjeździe!

Beer Pong

Animacje Beer Pong

Co można zrobić z piwem, prócz wypicia go? - Można je wypić w duchu sportowej rywalizacji! 

Co to jest Beer Pong? - to rodzaj gry studenckiej, polegającej na piciu piwa, w której gracze rzucają piłeczkami ping-pongowymi do kubków z piwem, stojących po drugiej stronie specjalnego stołu. Zazwyczaj w zabawie biorą udział dwie drużyny po dwie osoby każda.

Specjalny stół? – to nie problem, bierzemy go ze sobą! Wersja składanego profesjonalnego stołu, przeznaczonego specjalnie do Beer Pong idealnie sprawdza się na naszych wyjazdach!

Flanki

Studenckie flanki

Co zrobić jak staniemy w długim korku? Nie ma pomysłu na dłuższy postój przy autostradzie? A może po prostu macie ochotę zagrać we flanki? Gdy tylko znajdzie trochę wolnego czasu w naszym wypełnionym po brzegi programie gramy we Flanki! Co to jest? Flanki to gra drużynowa, polegająca na strącaniu pustej puszki, ustawionej na środku pola gry. Pole mierzy ok. 12 metrów (6 metrów od puszki w obu kierunkach). Zawodnik każdej z drużyn jest wyposażony w puszkę piwa, a do przeprowadzenia rozgrywki potrzebna jest piłka lub kamień. W momencie, gdy zawodnik trafi kamieniem lub piłką w puszkę, zawodnicy drużyny przeciwnej mają obowiązek ustawić puszkę oraz jak najszybciej złapać piłkę i ustawić się na swojej linii. W czasie drużyna przeciwna pije piwo na hejnał. W momencie, gdy puszka zostanie ustawiona z powrotem, a piłka znajdzie się poza linią rywali, komenda “stop” zatrzymuje picie. Później następuje zamiana ról.

Grill

Kiełbaski na wyjazdach studenckichSłońce, woda, piwko w ręce… ach, żyć nie umierać! Ale… zaraz, zaraz, czegoś tu brakuje! Zapachu soczystej karkóweczki, szaszłyków czy kiełbaski otulonych ciepłem żarzącego się węgla! Otóż to! Na nasze wyjazdy bierzemy ze sobą grilla, którego rozpalamy jak tylko najdzie nas taka ochota i dosłownie wszędzie gdzie się da! Na stoku narciarskim, na plaży czy  na parkingu przy autostradzie!

Flip Cup

Animacje Flip Cup na studenckich wyjazdach Flip Cup to gra polegająca na piciu zespołowym, której gracze muszą po kolei opróżnić plastikowy kubek piwa, postawić go na brzegu stołu (tak, aby część kubka wystawała poza), a następnie uderzyć od spodu w wystającą cześć kubka tak, a

by ten kubek wylądował „do góry nogami” na stole. Jeśli kubek spadnie ze stołu, gracz może ponownie ustawić go na polu gry.

Integra to nie wyjazdy… Integra to styl życia… podejmujesz wyzwanie?


Uwaga! Specjalna Promocja dla przedstawicielek płci pięknej. W tym przypadku nie jesteśmy za równouprawnieniem i chcemy wam przyznać specjalne względy! Napisz przed zapisaniem się na wyjazd na nasz FANPAGE i odbierz zniżkę 200 zł!

 

Zniżka za dojazd własny: 200 zł

 

Cena zawiera:

7 noclegów w apartamentach 5-osobowych z aneksami kuchennymi

Zakwaterowani będziemy w Seget Vranjica- turystycznym centrum Dalmacji w apartamentach typu (2+2+1) – dwa pokoje dwuosobowe + pokój dzienny z 1 rozkładanym tapczanem dla osoby dorosłej, kuchnia, przybory do jedzenia i gotowania, kabina z prysznicem / WC oddzielnie, klimatyzacja.

Dla chętny możliwość zakwaterowania w luksusowych domkach za dopłatą 100 zł os/tydz.

Więcej w zakładce ZAKWATEROWANIE

Przejazd nowoczesnym autokarem

Przejazd nowoczesnym autokarem  z Poznania, Wrocławia oraz Katowic na miejsce i z powrotem (możliwość transportu również ze Szczecina, Warszawy, Gdańska, Krakowa i Łodzi w przypadku zebrania się co najmniej 25 osób)

Wycieczkę do Trogiru i Splitu

Trogir - wzorcowy przykład średniowiecznego układu urbanistycznego. Jego starówka wpisana jest na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO.

Split - miasto, które za pomocą zabytków samo opowiada turystom swoją historię. Miejsce, którego nie może zabraknąć podczas naszego zwiedzania - w końcu nie bez powodu rzymski cesarz Dioklecjan właśnie tutaj wzniósł swój pałac.

Bezprzewodowy Internet na terenie naszego ośrodka

Pewnie nie raz spotkaliście się z informacją, że na wyjeździe będzie dostępny Internet, a po przyjeździe na miejsce okazywało się, że tak dostępny jest ale trzeba za niego srogo zapłacić! Nie tym razem! Internet na naszym ośrodku będzie dla Was całkowicie darmowy!

Wspólne grillowanie z kiełbaską dla każdego integrowicza

Kiełbaski na wyjazdach studenckich

Słońce, świeże powietrze, basen! Ale… zaraz, zaraz, czegoś tu brakuje! Zapachu soczystej karkóweczki, szaszłyków czy kiełbaski otulonych ciepłem żarzącego się węgla! Otóż to! Na nasze wyjazdy bierzemy ze sobą grilla, którego rozpalamy jak tylko najdzie nas taka ochota i dosłownie wszędzie gdzie się da! Na stoku narciarskim, na plaży czy na parkingu przy autostradzie!

Uwaga! Dla każdego uczestnika mamy przygotowaną kiełbaskę i ciepłą herbatę oraz kilka gier integracyjnych.

Alkohol dla uczestników gier integracyjnych (np. beer pong, flip cup, flanki)

Czy ktoś powiedział "darmowe piwko" lub "cytrynóweczka"? Tak jest! Bierz udział w naszych zabawach i konkursach nie martwiąc, że zabraknie dla Ciebie "prowiantu" 😉 !

Gry animacyjne - bogaty program oferowany przez doświadczoną kadrę!

Integracja, imprezy tylko wieczorami? O nie! Z nami tak łatwo nie będziesz się nudził/-a! Wieczór planszówek, na którym będziemy rywalizować, a także współpracować ze sobą grając w dobrze wszystkim znane tytuły "gier bez prądu". Speeddating w naszej wersji to świetna niewiążąca zabawa i możliwość poznania wszystkich uczestników. City Game, pobudzi waszą kreatywność,  a także pozwoli na rywalizację! Będzie też Play Sation! Fifa, VR, quiz multimedialny BUZZ to część gier jakie zabieramy ze sobą, a które pozwolą Wam się nie nudzić!

 

Gadżety Integrowe

Pomyśleliśmy o wszystkim! Nieodłączna para: Shaker, o którym wyżej wspominaliśmy i kieliszek z grawerowanym logo, przyda się nie tylko podczas podróży autokarem, ale także w trakcie naszego wyjazdu. Zatyczki do uszu pozwolą Wam wyciszyć nawet najgłośniejsze chrapnięcie uciążliwego współlokatora. Magnes z logo Integry może nie byłby potrzebny, gdyby nie fakt, że połączyliśmy go z otwieraczem - tak otwieraczo-magnes na lodówkę! Dodatkowo otrzymacie od nas wlepki, smycz z identyfikatorem oraz nasz gadżet "specjalny" 😉

Plecak Integry

Worko-plecaki produkowane przez Polską firmę z wytrwałego i mocnego materiału odpornego na przetarcia z nadrukiem sublimacyjnym full color HD. Przydadzą się Wam podczas zwiedzania, pieszych wędrówek lub na bagaż podręczny do autokaru!
Shaker Integry

Niby zwykły gadżet, ale uwierzcie nam, na wyjeździe nie raz z niego skorzystacie! Staranie wykonany, z certyfikatami EU pozwalającymi na styczność z żywnością. Można śmiało myć go w zmywarce, posiada "specjalną miarkę" do nalewania płynów i jest niezawodny w trakcie beforów oraz idealny do wzięcia na zewnątrz, aby skryć w niej trochę Twojego turbodrinka.

Upominki od sponsorów

Staramy się na każdy wyjazd załatwić dla Was jak najwięcej drobiazgów, które zawsze się przydadzą! Z pewnością nie zabraknie dla każdego RedBulla, 2KC czy przekąsek. Inne upominki np. okulary Rookie, głośniczki bluetooth, gadżety od Bilety24, bluzy DeepTrip będziecie mogli wygrać w przeróżnych konkursach organizowanych przez nas na miejscu 😉

Serwis sms oraz dedykowaną aplikacje uczestnika wyjazdu

Dedykowana aplikacja pozwoli Ci być na bieżąco z tym co się dzieje aktualnie na wyjeździe, będziesz mógł znaleźć pinezki na mapie z wartymi uwagi miejscami, a także będziesz mógł dowiedzieć się wielu różnych ciekawostek na temat kadry czy odwiedzanych miejsc. Serwis SMS pozwoli nam być z Wami w ciągłym kontakcie. Godzina zbiórki, zmiana harmonogramu czy informacja o darmowych shoocikach w pobliskim pubie przyjdzie do Ciebie w mgnieniu oka!

Opłatę na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancycjnego

Każdy polski organizator turystyki ma obowiązek odprowadzania składki 10-15 zł, za każdego uczestnika na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego. Bardzo często opłata ta jest automatycznie doliczana jest w końcowym podsumowaniu lub jest pobierana na miejscu, o czym często uczestnicy dowiadują się w momencie płatności. U nas nie musisz się tym przejmować - opłata zawarta jest już w cenie i nie będzie zbierana dodatkowo.

Cena nie zawiera:

Obowiązkowej opłaty klimatycznej – 12 euro

Opłata klimatyczna to podatek, który płaci się w miejscowościach atrakcyjnych przyrodniczo lub uzdrowiskowych, jeśli przebywa się w nich dłużej niż 24 godziny. Pobierana jest od turystów, którzy rekreacyjnie spędzają dłużej niż dobę w miejscowościach o korzystnych walorach klimatycznych i krajobrazowych. Przy czym wyjazd w takie miejsce ma cel turystyczny, wypoczynkowy bądź szkoleniowy. Opłata zbierana jest w autokarze

Obowiązkowego ubezpieczenia: 60 zł

Sumy ubezpieczeń: (KL 15 tys. EUR, NNW 3 tys. EUR, bagaż 300 EUR)

lub w rozszerzonym pakiecie: 100 zł (KL 30 tys. EUR, NNW 5 tys. EUR, OC 50 tys. EUR, bagaż 500 EUR),

Zwrotnej kaucji za ewentualne szkody 20 euro za osobę

Kaucja zostaje zwracana po wykwaterowaniu się grupy z miejsca przebywania i upewnieniu się przez pilota, że uczestnicy nie pozostawili żadnych szkód oraz uszkodzeń (dot. również szkód w autokarze). Kaucja może zostać również zatrzymana w innych przypadkach, np. takich jak zakłócanie spokoju lub utrudnienie przeprowadzenia wyjazdu.

Nieobowiązkowej dopłaty dla chętnych uczestników, którzy chcieliby mieszkać w nowoczesnym domku – 100 zł/os/tydzień

Dla ceniących sobie komfort, wygodę oraz styl nowoczesne domki 5-osobowe (łóżko małżeńskie, 2 osobne łóżka, kanapa w salonie z aneksem kuchennym) z dwoma łazienkami, kuchnią, klimatyzacją i tarasem.

Nieobowiązkowej dopłaty za gwarancję mieszkania w pokoju 2-osobowym dot. domku lub apartamentu – 20 euro os./wyjazd

Domki oraz apartamenty  składają się z dwóch oddzielnych sypialni oraz salonu, w którym zakwaterowana jest jedna osoba. Jeśli chcesz mieć pewność, że będziesz zakwaterowany w pokoju 2-osobowym masz możliwość zaznaczenia tej gwarancji podczas wypełniania formularza. Opłata będzie zbierana w autokarze i wynosi ona 20 euro od osoby na cały wyjazd.

Nieobowiązkowego wejścia na teren Parku Narodowego Jezior Plitwickich - 25 euro lub 15 euro dla studetnów

Park wpisany jest na listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Tworzy go 16 jezior powstałych wskutek ruchów tektonicznych i procesów krasowych. Jeziora, leżące na różnych poziomach, są połączone 92 wodospadami i kaskadami, a woda ma niespotykany, turkusowo-zielony kolor. Żadne pocztówki czy zdjęcia nie są w stanie odzwierciedlić piękna i klimatu tego kompleksu.

Nieobowiązkowego spływu kajakowego (Rafting) - 30 euro

Dla spragnionych emocji i dla tych, którym mało adrenaliny w pracy i na studiach. Niech porwie nas wir emocji i dobrej zabawy! Podczas spływu po rwącej rzece Cetina czeka nas m.in. przepłynięcie przez ciemną jaskinię czy też dla odważnych skoki z 7-metrowych skał do wody! [cena: 30 euro]

Nieobowiązkowego wypadu na Zip-line – kolej tyrolską

Dla wszystkich którym brakuje trochę adrenaliny w życiu i dla tych którzy po prostu chcą przeżyć coś wspaniałego mamy ZIP LINE! Tak dobrze przeczytaliście, będziemy na lince podziwiać wspaniałe chorwackie widoki. Zipline znajduje się 5 km od Omis, w pięknym kanionie rzeki Cetina i składa się z ośmiu drutów o łącznej długości 2100m. I teraz to co misie lubią najbardziej: najdłuższa lina (tyrolka) ma 700m, największa prędkość przejazdowa to 65km/h, a najwyższy przejazd jest 150m nad ziemią! [cena: około 60 euro/os]

Nieobowiązkowej wycieczki na Wyspę Brać

Wyspa Brac jest trzecią co do wielkości wyspą na Adriatyku, na której leży najwyższy szczyt archipelagu - Vidova Gora (778 m n.p.m.). Niesamowite krajobrazy, które zobaczymy ze szczytu, z pewnością zostaną na długo w naszej pamięci. Linia brzegowa wyspy podzielona jest wieloma plażami i zatokami, a najsłynniejszą plażą jest Zlatni Rat - przepiękna żwirowa plaża w miejscowości Bol. Plaża zachwyca swoim kształtem – piaszczystego rogu o długości około 600 m, który zmienia swój kształt w zależności od kierunku wiania wiatru. Jest również miejscem idealnym dla osób uprawiających sporty wodne. Plaża jest często przedstawiana na folderach turystycznych reklamujących wczasy w Chorwacji. Miejscowość Bol jest urokliwe i przyjazne turystom. To jeden z najpopularniejszych kurortów nad Adriatykiem.

Nieobowiązkowej wycieczki do Dubrovnika - 35 euro

Zwany klejnotem Chorwacji lub perłą Adriatyku, miasto wpisane na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO, jako jedno z trzech miast europejskich kategorii 0 (najwyższej). Jego przepiękne zabytkowe miasto jest jak ogromne muzeum pod gołym niebem, a otaczające mury, strzegą magii i historii, które posiada. Za pewne był to jeden z powodów, którym kierowali się reżyserzy GRY O TRON, którzy wybrali właśnie Dubrovnik na scenerię Królewskiej Przystanii - King's Landing.

Wyżywienia

Dużym plusem naszego zakwaterowania są aneksy kuchenne. Dzięki temu szybko i sprawnie przygotujemy sobie posiłek we własnym zakresie. (dotyczy zarówno domków jak i apartamentów).

 

Tylko u nas! Gwarancja zwrotu 100% wpłaconych pieniędzy przy rezygnacji z wyjazdu przed 1. sierpnia 2020 roku Z DOWOLNEGO POWODU !

Istnieje również możliwość wykupienia ubezpieczenia, które zapewnia Ci zwrot 100 % wpłaconych środków w przypadku rezygnacji z wyjazdu  w dowolnym momencie przed wyjazdem z powodu nagłej choroby lub innych przyczyn przdstawionych przez ubezpieczyciela SIGNAL IDUNA Polska TU S.A. .

Opłatę 50 zł za ubezpieczenie kosztów rezygnacji, należy wpłacić w ciągu 24h od momentu zapisania się na wyjazd.

JAK UZYSKAĆ
Jeżeli chcesz uzyskać cenę promocyjną (100 złotych taniej), to masz na to kilka możliwości:

1) należy udostępnić WYDARZENIE TEGO WYJAZDU na portalu Facebook na swojej tablicy w zasięgu publicznym z dopiskiem „Kto jeszcze śmiga z nami do bezpiecznej Chorwacji? WWW.INTEGRA-WYJAZDY.PL” oraz dodać 40 swoich znajomych, którzy nadawaliby się do naszej facebook’owej grupy WSPÓLNE WYJAZDY STUDENCKIE. Nie pozwól, żeby Twojej ekipy zabrakło na takim wyjeździe:) Następnie napisz nam wiadomość na nasz FANPAGE. Po weryfikacji nadamy unikalny kod zniżkowy, który będziesz mógł wpisać przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego.

2) cena promocyjna przysługuje również stałym Integrowiczom, którzy do tej pory byli co najmniej 2 razy na Integrze (kod zniżkowy: INTEGROWICZ). Osoby, które byli z nami co najmniej 4 razy, jadą 150 zł taniej (kod zniżkowy: INTEGRMISTRZ).

3) w Ekipie raźniej! Dowiedz się jakie są zniżki dla grup!

  • Jeżeli Twoja paczka składa się z 5-8 osób to przysługuje każdemu z Was zniżka na wyjazd w wysokości 100 zł.
  • Jeżeli Twoja paczka składa się z 9-15 osób to przysługuje każdemu z Was zniżka na wyjazd w wysokości 150 zł.
  • Jeżeli Twoja paczka składa się z co najmniej 16 osób to przysługuje każdemu z Was zniżka w wysokości 200 zł.

Warunkiem przyznania zniżki grupowej jest wpisanie w odpowiednim polu na kod zniżkowy wybraną przez Was nazwę Waszej ekipy na literę G (np. GZiomki albo GITEKIPA ), która musi być identyczna z wpisami do formularza pozostałej części Twojej ekipy.

UWAGA!!! Jeżeli posiadasz dwa kody zniżkowe (w tym jeden za działania na FB) – wpisz oba! Zwiększysz tym samym wartość swojej zniżki o kolejne 20 zł. Oznacza to, że w sumie Twój wyjazd będzie kosztował 120 zł mniej (a w przypadku większej grupy znajomych lub długiego stażu na Integrze nawet 170 zł lub 220 zł !) niż cena regularna wyjazdu.

Kody zniżkowe stałego Integrowicza, za grupę znajomych, za newsletter, od Ambasadora lub inne zniżki specjalne nie łączą się ze sobą nawzajem.

PODSUMOWANIE INFORMACJI NA TEMAT WYJAZDU: INTEGRA W CHORWACJI 2019 (PDF)

Od 2016 roku współpracujemy ze stałym przewoźnikiem, który zapewnia najwyższy komfort i pełne bezpieczeństwo podróży. Flota naszego przewoźnika to nowoczesne autokary o bardzo wysokim standardzie, dzięki czemu jako nieliczni organizatorzy wyjazdów możemy się tym pochwalić!

Wszystkie autokary, którymi jeździmy pochodzą z 2014-2019 roku, co sprawia, że jest to jedna z najnowocześniejszych flot w Polsce. Każdy z nich spełnia wszystkie, najbardziej rygorystyczne normy spalania Euro 5 i Euro 6. Autokary te wyposażone są w klimatyzację, barek, DVD oraz toaletę.

Każdy autobus przed wyjazdem jest starannie dobierany, przystosowywany, a następnie serwisowany. Daje nam to pewność, że każdy z nich spełni nawet najbardziej rygorystyczne oczekiwania i wymogi.

UCZESTNICY
Czy muszę mieć aktualny paszport?

Nie. Wszystkie kraje tranzytowe leżą w strefie Schengen.

Dla kogo przeznaczone są wyjazdy?

Wyjazdy nasze przeznaczone są dla wszystkich pełnoletnich osób w przedziale wiekowym 19-35 lat (nie tylko dla studentów), które nastawione są na aktywne spędzenie czasu (te sportowe i te trochę mniej), a wieczorami chcą korzystać z przewidzianych atrakcji czy wyjść na imprezę. Natomiast jeśli ktoś starszy dobrze się czuje w takim towarzystwie to śmiało może jechać z nami. Skład apartamentów dobieramy pod kątem wieku, także nie masz się o co martwić!

Kto jeździ na wasze wyjazdy?

Osoby z całej Polski! Zarówno Ci, którzy zwiedzili już kawał świata, jak i osoby, które dopiero co rozpoczynają swoją przygodę z podróżowaniem. Oferowane przez nas wyjazdy, wycieczki, animacje czy atrakcje są zróżnicowane tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Z jakich miast są uczestnicy?

Nasi uczestnicy przeważnie są z dużych aglomeracji - w większości z Poznania, ponieważ tutaj siedzibę ma nasza Fundacja. Mnóstwo osób jest także z Warszawy, Wrocławia, Szczecina, Krakowa, Katowic, Łodzi, Gdańska czy Bydgoszczy. To nie Twoje miejscowości? Nie martw się, mieliśmy styczność z osobami z całej Polski, a nawet osobami z zagranicy i każdy jest u nas mile widziany!

Czy mogę jechać na wyjazd jeśli nie jestem studentem?

Tak. Jedynym wymogiem jest dla nas pełnoletność. Chociaż i od tej zasady zdarzają się odstępstwa.

ZAPISY
Jak zapisać się na wyjazd?

Wystarczy, że założycie na naszej stronie swoje konto i wejdziecie na wyjazd, który Was interesuje. Na pasku na samej górze możecie kliknąć "PROFIL" lub na stronie każdego z wyjazdów, po prawej stronie znajduje się przycisk "ZAPISZ SIĘ NA WYJAZD"- klikacie ten przycisk, by przejść do swojego panelu użytkownika i klikacie z lewej strony "FORMULARZE WYJAZDOWE". Wybieracie formularz wyjazdu, na który chcecie się zapisać, po czym wypełniacie go i już jesteście zapisani!

Czy za wyjazd trzeba zapłacić od razu w momencie zapisu?

Nie. Rozumiemy, że kieszenie naszych uczestników mogą dopiero napełniać się. W celu zarezerwowania miejsca na wyjeździe, należy dokonać zapisu oraz w przeciągu 24h wpłacić ZALICZKĘ w wysokości TYLKO 100 zł!

Czy mogę zapisać na wyjazd swoich znajomych?

Każdy z uczestników wyjazdu musi utworzyć swoje konto i zapisać się na wyjazd samodzielnie podając komplet danych wymaganych do zawarcia umowy turystycznej. Jeśli Twoja grupa składa się z więcej niż 20 osób, napisz lub zadzwoń do nas, by jeszcze lepiej dopasować dla Was ofertę!

Nie wpłaciłem zaliczki w terminie. Czy mogę jeszcze jechać?

Tak, ale pod warunkiem, że są jeszcze wolne miejsca na wyjeździe. Najlepiej będzie jeśli skontaktujesz się bezpośrednio z koordynatorem wyjazdu w tej sprawie. Jeśli będą jeszcze dostępne miejsca na dany wyjazd, wpłać zaliczkę jak najszybciej, a my po zaksięgowaniu jej na naszym koncie przywrócimy Cię na główną listę wyjazdu.

Jak skorzystać z waszych zniżek?

Na stronie każdego wyjazdu, w zakładce "CENA" znajdują się informacje o dostępnych zniżkach. Dokładne informacje na temat wszystkich zniżek możesz znaleźć >TUTAJ<

Pamiętaj, żeby przygotować kod zniżkowy jeszcze przed zapisaniem się na wyjazd i podać go podczas zapisywania się. Po wysłaniu formularza nie będzie możliwości edytowania go.

Czy mogę zrezygnować z wykupionego wyjazdu?

Zdajemy sobie sprawę, że większość z Was chce wcześniej zarezerwować sobie pewne miejsce w naszym szeregu, ale ciężko przewidzieć przyszłość. Wiemy też, że nie warto rezygnować ze wspaniałych wakacji w obawie przed ewentualną stratą całości gotówki. By udowodnić, że nasza Fundacja jest przede wszystkim nastawiona na dobro i komfort uczestników rzucamy Wam koło ratunkowe, które sprawi, że zamiast martwić się o swoje fundusze lub o miejsce na wyjeździe, będziecie mogli cieszyć się wizją wspólnej zabawy.

Dokonaliście już choć części wpłaty na jedną z opcji przeżycia z nami niezapomnianej przygody, jednak pojawiło się coś, co stoi na przeszkodzie waszemu uczestnictwu akurat w tym terminie? Nic nie szkodzi, macie możliwość przeniesienia, aż 80% wpłaconych pieniędzy na inny wyjazd z aktualnej oferty znajdującej się na naszej stronie. Warto podkreślić, że jest to opcja nietypowa nawet dla studenckich biur podróży.

W przypadku ubezpieczenia się od kosztów rezygnacji, pomagamy w jak najszybszym odzyskaniu całości wpłaconych pieniędzy. Więcej na temat Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji

PŁATNOŚCI
Kiedy należy dokonać wpłaty?

1. Zaliczkę w wysokości (tylko!) 100 zł należy uiścić w przeciągu 24 h od momentu otrzymania maila potwierdzającego rejestrację.
2. Drugą ratę (w wysokości 400 zł) należy wpłacić najpóźniej 50 dni przed rozpoczęciem imprezy.
3. Wpłaty ostatniej raty (wraz z opłatą za obowiązkowe ubezpieczenie) należy dokonać najpóźniej 20 dni przed wyjazdem.

Czy istnieje możliwość wystawienia faktury na dowolnie wybrane dane?

Niestety nasza fundacja nie jest Vatowcem, dlatego nie możemy wystawić faktury Vat. Istnieje jednak możliwość wystawienia rachunku. Rozumiemy potrzeby naszych uczestników, dlatego nie widzimy problemu w wystawieniu rachunku na dowolnie wybrane dane.

Dokonałem płatności - skąd będę wiedzieć, że moja wpłata została odnotowana?

Jak tylko pieniądze zostaną zaksięgowane u nas na koncie informacje wyślemy do Ciebie drogą mailową oraz wpłata zostanie wprowadzona w twoim Profilu Użytkownika na naszej stronie. Pamiętaj, że bank ma 2 dni robocze, by zaksięgować przelew.

Ile może mnie kosztować wyżywienie na miejscu?

Na części naszych wyjazdów, wyżywienie jest w cenie, za dopłatą lub jest możliwość przygotowania posiłków we własnym zakresie (dostęp do kuchni). Jeżeli nie jesteś fanem gotowania nie przejmuj się. Ceny za naszą zachodnią granicą są tylko nieco droższe od naszych, a często można spotkać produkty w podobnych cenach lub nawet taniej! W przypadku wschodniej granicy ceny te są jeszcze niższe.  A ile wydasz na jedzenie? Jest to bardzo indywidualna sprawa i najlepiej policzyć sobie ile wydajemy w domu na jedzenie, kwotę tę zaokrąglić i wziąć nieco więcej. 

Ile zabrać ze sobą pieniędzy?

Na to często zadawane przez uczestników pytanie nie jesteśmy wstanie odpowiedzieć. Jest to kwestia indywidualna, każdego uczestnika, zależna od tego czy chce wyjazd przeżyć o chlebie i wodzie czy rozkoszować się najdroższymi alkoholami, objadając się kawiorem, kupując przy tym pamiątki i pocztówki dla całej rodziny. Sami musicie zdecydować jak będziecie żyć na wakacjach, co będziecie chcieli kupić i ile na to wszystko chcecie wydać pieniędzy.

Cytując jednego z uczestników: "Ja biorę 100 zł w danej walucie, a resztę załatwia karta Revolut"

TRANSPORT
Czy będę jechał ze znajomymi tym samym autokarem?

Tak! Nigdy nie rozdzielamy osób na różne autokary, które chcą być razem zakwaterowane, bądź osób, które mają wspólny kod grupowy. Jeśli część Twoich znajomych wsiada w innym mieście niż Ty, zgłoś to koordynatorowi i dowiedz się czy ten sam autokar będzie jechał prze te miasta.

Z jakich miast odjeżdżają autokary?

Nasze nowoczesne autokary zawsze wyjeżdżają z Poznania, oraz: Gdańska, Wrocławia, Szczecina, Warszawy, Katowic, Krakowa i Łodzi (w przypadku zebrania 25 osób z danego miasta).

Czy wasze autokary są komfortowe?

Od 2016 roku współpracujemy ze stałym przewoźnikiem, który zapewnia najwyższy komfort i pełne bezpieczeństwo podróży. Flota naszego przewoźnika to nowoczesne autokary o bardzo wysokim standardzie, dzięki czemu jako nieliczni organizatorzy wyjazdów możemy się tym pochwalić!

Wszystkie autokary, którymi jeździmy pochodzą z 2014-2018 roku, co sprawia, że jest to jedna z najnowocześniejszych flot w Polsce. Każdy z nich spełnia wszystkie, najbardziej rygorystyczne normy spalania Euro 5 i Euro 6. Autokary te wyposażone są w klimatyzację, barek, DVD oraz toaletę.

Każdy autobus przed wyjazdem jest starannie dobierany, przystosowywany, a następnie serwisowany. Daje nam to pewność, że każdy z nich spełni nawet najbardziej rygorystyczne oczekiwania i wymogi.

Nie chcę jechać autokarem - jakie mam inne możliwości?

Możesz dojechać na własną rękę - własnym samochodem, bądź innym środkiem transportu. Jeśli chciałbyś dotrzeć samolotem, a nie masz doświadczenia w poruszaniu się takim środkiem transportu, to napisz mail do koordynatora naszego wyjazdu, a postaramy się znaleźć dla Ciebie najlepsze połączenie lotnicze na miejsce. 

Opcja samolotowa - jak to wygląda?

Dla osób, które są na bakier z autokarami na część naszych wyjazdów jest możliwość dotarcia samolotem. Co prawda, w takiej sytuacji ominie Was moc integracji w podróży autokarem oraz pobyt w miejscach tranzytowych ale być może tylko taką formę dotarcia na miejsce docelowe preferujecie.  Dla osób dojeżdżających we własnym zakresie obowiązuje zniżka około 800 złotych, w zależności od wyjazdu. Więcej informacji na temat opcji samolotem znajdziecie na poszczególnych stronach wyjazdów w zakładce OPCJA SAMOLOTEM.

Podróż promem - jak to wygląda?

Na kilku naszych letnich wyjazdach częściowo podróżujemy promem. W cenie wyjazdu zagwarantowane jest miejsce na pokładzie, ale jest też możliwość wykupienia miejsca w kajucie za dodatkową opłatą. Autokar płynie z nami, ale nie ma możliwości wzięcia z niego bagażu w trakcie rejsu, dlatego też na pokład warto wziąć wszystkie potrzebne rzeczy przed wjazdem autokaru na prom. Nasze podróże promowe trwają od siedmiu do dwudziestu kilku godzin w zależności od wyjazdu. Ten czas spędzamy wspólnie grając w planszówki, a czasem nawet w PS4. Wieczorem rozkręcamy najlepsze imprezy, puszczając najlepsze kawałki z naszej kolumny!

Czy można dostać choroby morskiej? - promy, którymi będziemy się przemieszczać są na tyle ogromne (można porównać je do 4 piętrowego bloku mieszkalnego), że nie odczuwa się przechyłów, a nawet tego że się płynie, więc nie powinna u nikogo wystąpić choroba morska.

Jak powinien wyglądać mój bagaż?

Zgodnie z naszym regulaminem w luku bagażowym na jednego uczestnika może znajdować się tylko jeden bagaż, nie cięższy niż 25 kg i nie przekraczający sumy wymiarów 145 cm.

Czy organizator rygorystycznie przestrzega dopuszczalnej ilości bagażu?

Przestrzeganie ilości bagażu to nie kwestia organizatora, a panujących przepisów i względów bezpieczeństwa. W szczególności, gdy w autokarze zajętych jest większość miejsc musimy bardzo rygorystycznie podchodzić do tej zasady! System 1 torba/walizka do 25 kg + mały bagaż podręczny sprawdza się w 100%.

ZAKWATEROWANIE
Jak wygląda hotel, w którym będę zakwaterowany?

Podróżując do różnych miejsc w europie, można spotkać się z różnymi standardami zakwaterowania. W miejscowościach tranzytowych, przeważnie nocujemy w hostelach, które zwykle położone są w samych centrach miast. W miejscach docelowych przeważnie są to hotele, kurorty lub ośrodki, nawet 4 gwiazdkowe. Staramy się  zapewnić optymalny komfort dla naszych uczestników, biorąc oczywiście pod uwagę ceny noclegów. Jeżeli chcesz przeczytać więcej o zakwaterowaniu na danym wyjeździe, kliknij zakładkę ZAKWATEROWANIE.

Jaką mam gwarancję, że będę mieszkał w pokoju ze wskazanymi przeze mnie znajomymi?

Oczywiście zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zakwaterować wszystkich wedle preferencji wprowadzonych w formularzu zgłoszeniowym, aczkolwiek mamy określoną ilość wynajętych pokoi i czasami niemożliwym jest, by spełnić wszystkie życzenia uczestników. Jeżeli nie wyobrażasz sobie żadnego innego składu osobowego Twojego pokoju, to wprowadziliśmy możliwość wykupienia gwarancji preferencyjnego zakwaterowania w wybranym składzie osobowym. Kosztuje to jedynie 30 zł od osoby. Wówczas masz pewność, że zaczniemy kwaterować pokoje rozpoczynając od Was. Pamiętajcie, że jeśli któraś z osób z waszej ekipy nie zdecyduje się na wykupienie takiej gwarancji to istnieje ryzyko, że ograniczona liczba pokoi uniemożliwi nam zakwaterowanie jej z resztą ekipy.

Czy mogę wykupić miejsce pokoju 2-osobowym?

Na większości naszych wyjazdów jest możliwość wykupienia gwarancji zakwaterowania w pokoju 2-osobowym za ewentualną dopłatą. W zależności od wyjazdu wynosi ona około 100 zł/os./cały wyjazd.

UBEZPIECZENIE I BEZPIECZEŃSTWO
Czy wykupienie ubezpieczenia za waszym pośrednictwem jest obowiązkowe?

Tak, jako organizator turystyki posiadamy obowiązek ubezpieczenia uczestników wyjazdu zagranicznego od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) i kosztów leczenia (KL). Obowiązek ten nakłada ustawa o usługach turystycznych z 1997 roku.

Na jakie kwoty jesteśmy ubezpieczeni?

Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A :
Koszty Leczenia (KL) – 15 000 euro (30 000 euro w przypadku wariantu za 100 zł)
Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) – 3  000 euro (5 000 euro w przypadku wariantu za 100 zł)
Odpowiedzialność cywilna i bagaż (OC – ubezpieczyciel pokrywa także koszty związane z leczeniem i naprawą sprzętu osobie, która ucierpiała na stoku z Twojej winy) – 50 000 euro oraz bagaż 500 euro (tylko w przypadku droższego wariantu ubezpieczenia za 100 zł).

Czy nasze autokary są bezpieczne?

Od 2016 roku współpracujemy ze stałym przewoźnikiem, który zapewnia najwyższy komfort i pełne bezpieczeństwo podróży. Flota naszego przewoźnika to nowoczesne autokary o bardzo wysokim standardzie, dzięki czemu jako nieliczni organizatorzy wyjazdów możemy się tym pochwalić!

Każdy autobus przed wyjazdem jest starannie dobierany, przystosowywany, a następnie serwisowany. Daje nam to pewność, że każdy z nich spełni nawet najbardziej rygorystyczne oczekiwania i wymogi bezpieczeństwa.

Część wyjazdów studenckich jest organizowana na przekór prawu, bez wymaganych pozwoleń organizacji turystyki, co wiąże się z ryzykiem niedopełnienia oferowanych świadczeń. Czy Integra posiada niezbędne pozwolenia i gwarancję turystyczną?

Tak, uzyskaliśmy pozwolenie na organizację turystyki (nr: 619). Możecie to sprawdzić na stronie: http://www.turystyka.gov.pl/. Posiadamy ważną Polisę OC Organizatora Turystyki nr GT 18/2018 w TU EUROPA S.A. 53-333 Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4.

Czy muszę mieć europejską kartę ubezpieczeń zdrowotnych (EKUZ)?

Nie ma takiej potrzeby, ubezpieczenie, które Was obejmuje na wyjeździe dużo więcej oferuje, natomiast ze względu na uproszczone procedury w przypadku pobytu w szpitalu warto się w nią zaopatrzyć. Wyjątkiem mogą być osoby chorujące przewlekle, w ich przypadku korzyści posiadania karty EKUZ mogą być dużo większe.

Kontakt:

biuro@integra-wyjazdy.pl

+48 601 941 106

Gwarantowane słońce, piękne wybrzeże Dalmacji, punkty obowiązkowe na mapie Chorwacji - Trogir, Split, Dubrownik i oczywiście jedyne w swoim rodzaju Jeziora Plitwickie. Mało? Do tego trzeba dodać ekstremalny spływ raftingowy pontonami, świetną kadrę, wieczorne animacje i wspólne imprezy tematyczne. To co tak naprawdę tworzy Integrę to ludzie otwarci na wspólną przygodę i integracje przez 24h na wjeździe, ale również po powrocie do kraju. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno spragnieni poznawania nowych zakątków Europy, jaki i miłośnicy chilloutu na plaży przy lokalnych napojach % ?. Polecam wszystkim gorąco! Wspomnienia i znajomości zostaną na długo!

MARCIN OLEJNICZAK

Uczestnik wyjazdu Integry do Trogiru

OBSERWUJ informacje o wyjeździe

ZOBACZ RÓWNIEŻ

🇭🇷 INTEGRA W DALMACJI: Trogir
Bezpieczna Chorwacja!

🇫🇷 sNOw LIMITS: VAL THORENS – ORELLE
(Początek sezonu w 3 Dolinach)

🇩🇪 INTEGRA W BERLINIE:
Jarmark Świąteczny + Tropical Islands

🇮🇹 sNOw LIMITS: (Sylwester
we włoskich Alpach) MONTECAMPIONE

Współpraca:
© 2020 Fundacja Integra
Wyjazdy zimowe | Studencka Majówka | Sylwester