fbpx

INTEGRA W CHORWACJI: Trogir Ośrodek pachnący nowością! (21-30.09)

od 999 PLN

Integra rusza na wakacje! Destynacja? Chorwacja!

Powracamy ze zdwojoną siłą! Zabieramy was w epicką podróż do Trogiru – jednego z najatrakcyjniejszych miast Chorwacji. Będzie wino (dużo wina, rakiji i wszelkich innych płynnych specyfików), kobiety (również dużo, zarówno “lokalne” jak i nasze najlepsze w Polsce chowane;) i śpiew!

Upojeni słońcem i pełni endofrin swoją bazą Integrową mianujemy obrzeża Trogiru – jednego z najatrakcyjniejszych miast Chorwacji, znanego jako miasto-muzeum czy też raj dla przyjezdnych. Kręte uliczki, niebywały klimat… nic tylko się zakochać. Poimprezować do białego rana w lokalach przy promenadzie też można, to tak dla mniej sentymentalnych;)

Po całonocnych eskapadach, dobrze gdzieś legnąć, i nie chodzi o ławkę w parku. Zapraszamy was do wyśmienitego ośrodka pachnącego nowością, gdzie prócz odpornych na imprezy wnętrz raczyć się będziemy świetnymi widokami z tarasów, możliwością chillowania na słoneczku z drineczkiem w ręce podziwiając piękno natury we wszystkich formach i kształtach (pozdrawiamy Integrowiczki;)

Dla tych co wolą jednak troszkę rozruszać kości po całonocnej “ciężkiej pracy” mamy w pakiecie basen, minigolfa, korty tenisowe, boiska do piłki nożnej i kosza. Także kto ma nadmiar energii, bo pewnie za mało imprezował, będzie możliwość się wyszaleć na sportowo. A komu sił już brak to odzyska go w równie sportowym barze, nawódniając się alkowitaminami)

Każdy apartament wyposażony jest w aneks kuchenny co w praktyce oznacza że możemy sobie indywidualnie dostosować dietę (czyt. podkład zrobić) no i jest lodóweczka na napoje – bo wiadomo, że płyny trzeba uzupełniać.

W programie dla integrowej braci (prócz wliczonej w cene epickiej zabawy i doborowego towarzystwa) mamy przygotowany program dla Turystów przez duże T:

Trogir – wzorcowy przykład średniowiecznego układu urbanistycznego. Jego starówka wpisana jest na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Malowniczego obrazu dopełniają pozostałości potężnych murów obronnych i szeroka, wysadzana palmami promenada.

Split – miasto, które za pomocą swoich zabytków samo opowiada turystom swoją historię. Miejsce, którego nie może zabraknąć podczas naszego zwiedzania – w końcu nie bez powodu rzymski cesarz Dioklecjan właśnie tutaj wzniósł swój pałac. W dodatku jest to największy port południowej Chorwacji z charakterystycznym bałkańskim bazarem i przepiękną promenadą. A wieczór … on da się opisać poprzez specyficzny stan umysłu zwany „fjaka” – czas staje w miejscu, a wszelkie problemy nagle znikają. Pomogą nam w tym niezawodne: kolorowe koktajle, muzyka i taniec do białego rana.

Dubrovnik – zwany klejnotem Chorwacji lub perłą Adriatyku, miasto wpisane na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO, jako jedno z trzech miast europejskich kategorii 0 (najwyższej). Jego przepiękne zabytkowe miasto jest jak ogromne muzeum pod gołym niebem, a otaczające mury, strzegą magii i historii, które posiada.

Rafting – dla spragnionych emocji i dla tych, którym mało adrenaliny w pracy i na studiach. Niech porwie nas wir emocji i dobrej zabawy! Podczas spływu po rwącej rzece Cetina czeka nas m.in. przepłynięcie przez ciemną jaskinię czy też dla odważnych skoki z 7-metrowych skał do wody!

Wyspa Brać – Bol – plaża Złoty Róg – Sama wyspa już „na wejściu” zachwyca swą bogatą fauną i florą. Bol natomiast znany był niegdyś z wina, rybaków i marynarzy, dziś umiłowany przez osoby, które „lubią widzieć i być widzianym”. Największą atrakcją wyspy jest plaża Złoty Róg- najokazalsza plaża na wybrzeżu. Jest to jedna plaża na świecie położona prostopadle do linii brzegowej. Ponoć kąpiel tutaj jest prawdziwym przeżyciem, a dlaczego to przekonacie się sami!

Zip Line – dla wszystkich którym brakuje trochę adrenaliny w życiu i dla tych którzy po prostu chcą przeżyć coś wspaniałego, oferujemy zjazd kolejkami tyrolskimi w pięknym kanionie rzeki Cetina! I teraz to co misie lubią najbardziej: najdłuższa lina (tyrolka) ma 700m, największa prędkość przejazdowa to 65km/h, a najwyższy przejazd jest 150m nad ziemią!

Park Jezior Plitwickich – Park wpisany jest na listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Tworzy go 16 jezior powstałych wskutek ruchów tektonicznych i procesów krasowych. Jeziora, leżące na różnych poziomach, są połączone 92 wodospadami i kaskadami, a woda ma niespotykany, turkusowo-zielony kolor. Żadne pocztówki czy zdjęcia nie są w stanie odzwierciedlić piękna i klimatu tego kompleksu.

Czyli co? Atrakcje? Są! Adrenalina? Jest! Piękno przyrody? (w tym naszych Integrowiczek)? No raczej! Imprezowo? Będzie! A skoro wszystko jest, to tylko Ciebie tam brakuje! Zapisz się już dziś!

Jeśli tak się bawiliśmy w starym ośrodku 4 lata temu to co będzie teraz? 🙂

Poniżej przedstawiamy program podboju Chorwacji:

WYJAZD Z POLSKI

Ruszamy naszym wesołym i NOWOCZESNYM AUTOKAREM z Poznania około godziny 16.00. Wyjazdy z Wrocławia i Katowice o godzinach 19.30 oraz 22.00.

W przypadku uzbierania co najmniej 30 osób z Warszawy lub Łodzi, drugi autokar wystartuje ze stolicy o godzinie 18.00 i o 20.00 będzie miał przystanek w Łodzi.

TROGIR

Wzorcowy przykład średniowiecznego układu urbanistycznego. Jego starówka wpisana jest na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Malowniczego obrazu dopełniają pozostałości potężnych murów obronnych i szeroka, wysadzana palmami promenada.

SPLIT

Miasto, które za pomocą zabytków samo opowiada turystom swoją historię. Miejsce, którego nie może zabraknąć podczas naszego zwiedzania - w końcu nie bez powodu rzymski cesarz Dioklecjan właśnie tutaj wzniósł swój pałac. W dodatku jest to największy port południowej Chorwacji z charakterystycznym bałkańskim bazarem i przepięęękną promenadą.

JEZIORA PLITWICKIE

Park wpisany jest na listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Tworzy go 16 jezior powstałych wskutek ruchów tektonicznych i procesów krasowych. Jeziora, leżące na różnych poziomach, są połączone 92 wodospadami i kaskadami, a woda ma niespotykany, turkusowo-zielony kolor. Żadne pocztówki czy zdjęcia nie są w stanie odzwierciedlić piękna i klimatu tego kompleksu.

SPŁYW RAFTINGOWY

Specjalnie dla spragnionych emocji i dla tych, którym mało adrenaliny w pracy i na studiach. Niech porwie nas wir emocji i dobrej zabawy! Podczas spływu po rwącej rzece Cetina czeka nas m.in. przepłynięcie przez ciemną jaskinię czy też dla odważnych skoki z 7-metrowych skał do wody!

PLAŻA ZŁOTY RÓG

Przepiękna żwirowa plaża w miejscowości Bol na wyspie Brac. Plaża zachwyca swoim kształtem – piaszczystego rogu o długości około 600 m, który zmienia swój kształt w zależności od kierunku wiania wiatru. Jest również miejscem idealnym dla osób uprawiających sporty wodne. Plaża jest często przedstawiana na folderach turystycznych reklamujących wczasy w Chorwacji.

WYSPA BRAĆ - BOL

Wyspa Brac jest trzecią co do wielkości wyspą na Adriatyku, na której leży najwyższy szczyt archipelagu - Vidova Gora (778 m n.p.m.). Niesamowite krajobrazy, które zobaczymy ze szczytu, z pewnością zostaną na długo w naszej pamięci. Linia brzegowa wyspy podzielona jest wieloma plażami i zatokami, a najsłynniejszą plażą jest Zlatni Rat w najstarszym miasteczku na całym wybrzeżu - Bol. Miasto jest urokliwe i przyjazne turystom. To jeden z najpopularniejszych kurortów nad Adriatykiem.

DUBROVNIK

Zwany klejnotem Chorwacji lub perłą Adriatyku, miasto wpisane na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO, jako jedno z trzech miast europejskich kategorii 0 (najwyższej). Jego przepiękne zabytkowe miasto jest jak ogromne muzeum pod gołym niebem, a otaczające mury, strzegą magii i historii, które posiada. Za pewne był to jeden z powodów, którym kierowali się reżyserzy GRY O TRON, którzy wybrali właśnie Dubrovnik na scenerię Królewskiej Przystanii - King's Landing.

ZIP LINE - ZJAZD KOLEJKAMI TYROLSKIMI

Oferujemy wam również jedną z najbardziej popularnych atrakcji w tej części Chorwacji. Dla wszystkich którym brakuje trochę adrenaliny w życiu i dla tych którzy po prostu chcą przeżyć coś wspaniałego mamy ZIP LINE! Tak dobrze przeczytaliście, będziemy na lince podziwiać wspaniałe chorwackie widoki. Zipline znajduje się 5 km od Omis, w pięknym kanionie rzeki Cetina i składa się z ośmiu drutów o łącznej długości 2100m. I teraz to co misie lubią najbardziej: najdłuższa lina (tyrolka) ma 700m, największa prędkość przejazdowa to 65km/h, a najwyższy przejazd jest 150m nad ziemią!

Zakwaterowani będziemy w Seget Vranjica- turystycznym centrum Dalmacji, parę kilometrów od centrum Trogiru, które znajduje się na światowej liście dziedzictwa UNESCO. Nasz ośrodek znajduje przy nadmorskiej promenadzie, gdzie można podziwiać krystalicznie czystą wodę spacerując przez osadę rybacką Seget 😊

Seget Vranjica znajduje się na atrakcyjnej Riwierze Trogirskiej, która charakteryzuje się bujną śródziemnomorską roślinnością, zatoczkami ze skalistymi i żwirowymi plażami oraz wyspami i wysepkami, idealnymi na jednodniowe wycieczki łodzią lub żaglówką.

Spać będziemy w mobilnych domkach 5-osobowych z dwoma łazienkami, kuchnią, klimatyzacją i tarasem. Domki typu 2+2+1 (łóżko małżeńskie, 2 osobne łóżka, kanapa w salonie z aneksem kuchennym). Ośrodek ma do naszej dyspozycji basen, bar gdzie będziemy umilać sobie czas pysznymi drinkami oraz restaurację by zaspokoić naszych głodomorów.

Dla tych z was którzy będą chcieli poużywać trochę spotu przy kampingu znajdują się 2 korty tenisowe, 4 odkryte stoły do ping ponga. W pobliżu znajduję się również wypożyczalnia rowerów dla tych którzy chcieliby pozwiedzać okolicę z wiatrem we włosach.

Nasze rozrywki rozpoczynają się już w autokarze. Nie, nie mówimy tylko o strojeniu głosów w dźwiękach obijającego się szkła. Wystarczy, że znajdą się gdzieś samoprzylepne karteczki a już pojawia się szereg gier, które pomogą przełamać bariery, mimo dzielących nas foteli. Kolumny, boomboxy, sprzęt grający rozkręcą imprezę nie tylko na plaży, w samym centrum miasta, ale nawet na stacjach benzynowych, by przyjemniej rozruszać stawy i przygotować się do dalszej podróży.

Prawdziwy szał zaczyna się jednak zaraz po dotarciu do miejsca docelowego. Wtedy uruchamiają się możliwości, dające nam nieograniczone pole do popisu:

Speeddating

speedDbając o naszą domenę jaką jest integracja i biorąc przykład z metod szybkich randek dajemy uczestnikom możliwość rozpoczęcia rozmowy, którą będzie warto kontynuować w dalszej części wyjazdu. Dzięki liście przygotowanych przez nas pytań pomocniczych, nawet najbardziej nieśmiali będą mieli pretekst by zagadać do osoby, która ich zaintrygowała lub znaleźć bratnią duszę do wymiany doświadczeń w dziedzinie swoich zainteresowań.

Imprezy Tematyczne

imprezy tematyczneDzięki różnorodnej tematyce, nie ma tu miejsca na rutynę. Faszyn from Raszyn nie powstydziłby się niejednej z kreacji naszych uczestników. Furorę robią również nasze piękne Panie w zwiewnych lub eleganckich sukienkach, którym towarzyszą Panowie we frakach. Dlatego też imprezy przebierane stały się nieodłącznym elementem naszego programu: tworzą wyjątkowy klimat, sprzyjają integracji oraz potęgują świetne humory i dobrą zabawę.

City Game

301320_520158551366964_1815897931_nNie da się lepiej poznać miasta jak poprzez wiązanie wspomnień i przygód z jego najważniejszymi miejscami. W dodatku przygotowany przez nas szlak, składający się z wielu punktów i zadań zespoli nawet najbardziej wymieszane towarzystwo.

Alkointegra

622198_463101753723119_1153126535_oNasza autorska gra, w której niezależnie od tego  w jakiej formie bierze się w niej udział (czynnej czy biernej), automatycznie puszcza się wodze fantazji, dzięki czemu każda pole może zaoferować nam nie lada wyzwanie. Boisz się, że zabraknie Ci odwagi? Spokojna (ale lepiej mocna) głowa- przez planszę pomoże Ci przejść smak pysznej mikstury zwanej Integrową Banieczką.

Poker/Planszówki/ gry karciane

DSC_8309Poker od podstaw i dla zaawansowanych, turnieje… oczywiście wszystko legalnie w ramach zabawy! Wydaje ci się, że planszówki to nuda a ich możliwości kończą się na scrabble czy monopoly? Sprawdź, jak bardzo się mylisz i podejmij wyzwanie, walcząc o berło w Jungle Speed; zaskakując kreatywnością i telepatią w swojej drużynie, grając w Party Alias i wieeeele, wieeele innych. Odkryj z nami świat gier imprezowych!

Play Station

playstationNajnowszy nabytek Integry, który umili nawet deszczowe wieczory i czas chilloutu. Dla zwolenników piłki nożnej- klasyk, czyli Fifa lub PES. Dla tych, którzy chcą rywalizować i pochwalić się swoją wszechstronną wiedzą- Buzz. Ogrom śmiechu i zabawy, który wypełni „pokój gier” idealnie umilą jednego z wyjazdowych beforów!

Skimboard/piłki do siatkówki, piłki nożnej, freesbie

282639_202769289772560_125883824127774_531223_7183225_n1Gdy za dnia przyjdzie czas na rozruszanie zakwasów z poprzedniej imprezy, do Waszej dyspozycji będzie sprzęt, do którego oprócz skrawka ziemi/wody nie potrzeba nic więcej żeby dobrze się bawić. Tym samym udowadniamy, że plaża wcale nie musi być równoznaczna smażeniu się na mahoń w ukropie i niecierpliwym zerkaniu na zegarek odliczając wolno i nudno upływający czas.

Prawda czy wyzwanie

davWiemy, wiemy… znacie to z lat wczesnej młodości, kiedy wypieki na twarzy wywoływało pytanie „czy miałaś/-eś już chłopaka/dziewczynę”! My stworzyliśmy własną wersję tej gry, dostosowując zarówno pytania jak i wyzwania nie tylko do wieku, ale i klimatu naszych wyjazdów! Już teraz zastanów się czy wolisz być szczery/-a czy odważny/-a!

Warsztaty sztuk walki

DSC_0730Wyjazd to świetna okazja by zdobyć nowe umiejętności, dzięki którymi co prawda nie staniemy się od razu drugim  Jean-Claude Van Dammem, ale nabierzemy pewności, a co najważniejsze poruszamy się w doborowym towarzystwie.

Kursy tańca

DSC_0854Dzięki zajęciom tanecznym nasi podopieczni zaskakują swoich partnerów lekkością i sceniczną wyobraźnią.

Integra to nie wyjazdy… Integra to styl życia… podejmujesz wyzwanie?

Mamy przygotowane dla Was aż 24 z 60 dostępnych miejsc w promocyjnych cenach First lub Second Minute!
Wielkie rozpoczęcie zapisów na wyjazd już 12. czerwca o godzinie 21:30!
Aby zwiększyć swoje szansę i szybciej zapisać się na wyjazd, polecamy założenie swojego konta już teraz!

Cena dla studentów do 24 roku życia:

Cena promocyjna First Minute przy wykorzystaniu kodu zniżkowego: 999zł
Cena regularna First Minute: 1099 zł

Cena promocyjna Second Minute przy wykorzystaniu kodu zniżkowego: 1099zł
Cena regularna Second Minute: 1199 zł

Cena promocyjna przy wykorzystaniu kodu zniżkowego: 1199zł
Cena regularna: 1299 zł

Cena dla osób w wieku 25-35 lat: (te ceny dotyczą również młodszych osób bez legitymacji studenckiej)

Cena promocyjna First Minute przy wykorzystaniu kodu zniżkowego: 1099zł
Cena regularna First Minute: 1199 zł

Cena promocyjna Second Minute przy wykorzystaniu kodu zniżkowego: 1199zł
Cena regularna Second Minute: 1299 zł

Cena promocyjna przy wykorzystaniu kodu zniżkowego: 1299zł
Cena regularna: 1399 zł

 

Cena zawiera:

 • 7 noclegów w wielopokojowych domkach 5-osobowych z aneksami kuchennymi,
 • przejazd nowoczesnym autokarem z Poznania, Wrocławia oraz Katowic na miejsce i z powrotem (możliwość transportu również z Warszawy i Łodzi w przypadku zebrania się co najmniej 25 osób),
 • wycieczkę do Trogiru i Splitu,
 • bezprzewodowy Internet na terenie naszego ośrodka,
 • gry integracyjne (m.in. City Game, Speeddating oraz Alkointegra)
 • kurs tańca,
 • warsztaty wizażu,
 • zajęcia aerobiku,
 • szkółka pokerowa oraz turnieje,
 • gadżety Integrowe (smycz, kieliszek, identyfikator, okulary, gadżet “specjalny”),
 • upominki od sponsorów,
 • opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
 • bogaty program oferowany przez doświadczoną kadrę.

Cena nie zawiera:

  • obowiązkowej opłaty klimatycznej – 12 euro,
  • obowiązkowego ubezpieczenia: 50 zł (KL 15 tys. EUR, NNW 3 tys. EUR, bagaż 300 EUR) lub w rozszerzonym pakiecie: 100 zł (KL 30 tys. EUR, NNW 5 tys. EUR, OC 50 tys. EUR, bagaż 500 EUR),
  • zwrotnej kaucji – 20 euro,
  • dopłaty dla chętnych uczestników, którzy chcieliby mieszkać w pokoju 2-osobowym w wieloosobowym apartamencie – 100 zł/os/tydzień,
  • nieobowiązkowego wejścia na teren Parku Krka (dodatkowo płatne),
  • nieobowiązkowej spływu kajakowego (dodatkowo płatne),
  • nieobowiązkowego wypadu na Zip-line – kolej tyrolską (dodatkowo płatne),
  • nieobowiązkowej wycieczki do Dubrovnika (dodatkowo płatne),
  • nieobowiązkowej wycieczki na Wyspę Brać (dodatkowo płatne).

 

Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia w 2 wariantach, które zapewnia Ci zwrot 100 % wpłaconych środków w przypadku rezygnacji z wyjazdu:

Wariant 100%:

 • Koszt ubezpieczenia: 50 zł,
 • Koszt ubezpieczenia przy wpłacie całej opłaty za wyjazd z góry (jeśli jest więcej niż 20 dni przed wyjazdem): 0 zł,
 • Przyczyny rezygnacji w tym wariancie: np. zwolnienie lekarskie, udokumentowane ważne sytuacje rodzinne, termin egzaminu.

Wariant 100% Max:

 • Koszt ubezpieczenia: 120 zł,
 • Koszt ubezpieczenia przy wpłacie całej opłaty za wyjazd z góry (jeśli jest więcej niż 20 dni przed wyjazdem): 60 zł,
 • Przyczyny rezygnacji w tym wariancie: każdy możliwy do udokumentowania powód, np. odmowa uzyskania urlopu lub nawet zaproszenie na ślub.

KLIKNIJ I SPRAWDŹ JAKIE MOGĄ BYĆ INNE PRZYCZYNY REZYGNACJI.

Opłatę za ubezpieczenie kosztów rezygnacji, należy wpłacić w ciągu 24h od momentu zapisania się na wyjazd.
JAK UZYSKAĆ
Jeżeli chcesz uzyskać cenę promocyjną (100 złotych taniej), to masz na to kilka możliwości:

1) należy udostępnić NASZ PROMO FILMIK na portalu Facebook na swojej tablicy w zasięgu publicznym z dopiskiem „Kto jeszcze śmiga do Chorwacji? WWW.INTEGRA-WYJAZDY.PL” oraz zaprosić 300 swoich znajomych NA WYDARZENIE FB TEGO WYJAZDU (możesz zrobić to jednym przyciskiem – dowiedz się w jaki sposób, klikając TU). Nie pozwól, żeby Twojej ekipy zabrakło na takim wyjeździe:) Następnie napisz nam wiadomość na nasz FANPAGE z informacją ile zaproszonych osób na wydarzenie było przed i po Twoich działaniach. Po weryfikacji nadamy unikalny kod zniżkowy, który będziesz mógł wpisać przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego.

2) cena promocyjna przysługuje również stałym Integrowiczom, którzy do tej pory byli co najmniej 2 razy na Integrze (kod zniżkowy: INTEGROWICZ). Osoby, które byli z nami co najmniej 4 razy, jadą 150 zł taniej (kod zniżkowy: INTEGRMISTRZ).

3) w Ekipie raźniej! Dowiedz się jakie są zniżki dla grup!

 • Jeżeli Twoja paczka składa się z 5-8 osób to przysługuje każdemu z Was zniżka na wyjazd w wysokości 100 zł.
 • Jeżeli Twoja paczka składa się z 9-15 osób to przysługuje każdemu z Was zniżka na wyjazd w wysokości 125 zł.
 • Jeżeli Twoja paczka składa się z co najmniej 16 osób to przysługuje każdemu z Was zniżka w wysokości 150 zł.

Warunkiem przyznania zniżki grupowej jest wpisanie w odpowiednim polu na kod zniżkowy wybraną przez Was nazwę Waszej ekipy na literę G (np. GZiomki albo GITEKIPA ), która musi być identyczna z wpisami do formularza pozostałej części Twojej ekipy.

UWAGA!!! Jeżeli posiadasz dwa kody zniżkowe (w tym jeden za działania na FB) – wpisz oba! Zwiększysz tym samym wartość swojej zniżki o kolejne 20 zł. Oznacza to, że w sumie Twój wyjazd będzie kosztował 120 zł mniej (a w przypadku większej grupy znajomych lub długiego stażu na Integrze nawet 170 zł lub 220 zł !) niż cena regularna wyjazdu.

Kody zniżkowe stałego Integrowicza, za grupę znajomych, za newsletter, od Ambasadora lub inne zniżki specjalne nie łączą się ze sobą nawzajem.

Wszystkie kody zniżkowe łączą się z promocją First Minute!

Od 2016 roku współpracujemy ze stałym przewoźnikiem, który zapewnia najwyższy komfort i pełne bezpieczeństwo podróży. Flota OSKAR to nowoczesne autokary o standardzie niespotykanym u żadnego innego przewoźnika. Dzięki temu centrum turystyki OSKAR otrzymał nagrodę Touroperatora Roku 2016.

Wszystkie autokary, którymi jeździmy pochodzą z 2015-2017 roku, co sprawia, że jest to najnowocześniejsza flota w Polsce. Każdy z nich spełnia wszystkie, najbardziej rygorystyczne normy spalania Euro 5 i Euro 6. Autokary Oskara wyposażone są w klimatyzację, barek, DVD oraz toaletę.

Każdy autobus wchodzący w skład floty OSKAR jest starannie dobierany, przystosowany, a następnie serwisowany. Daje nam to pewność, że każdy z nich spełni nawet najbardziej rygorystyczne oczekiwania i wymogi.

W 2017 roku Centrum Turystki Oskar zostało oficjalnym przewoźnikiem Lecha Poznań. Miło nam, że Integrowicze będą jeździli w równym komforcie co piłkarze ekstraklasy 🙂

WARUNKI UCZESTNICTWA

 • Czy mogę jechać na Integrę jeśli nie jestem studentem?
  Jeśli jesteś młody duchem i odpowiada Ci środowisko studenckie to nie widzimy najmniejszego problemu, abyś dołączył do grona uczestników naszych wyjazdów. Co prawda najliczniejszą grupą wiekową jest 20-30 lat. Aczkolwiek niejednokrotnie gościmy na naszych wyjazdach osoby mające ponad 30 lat, które doskonale bawią się na Integrze. Jedynym wymogiem jest dla nas pełnoletność. Chociaż i od tej zasady zdarzają się odstępstwa.
 • Czy za wyjazd trzeba zapłacić od razu w momencie zapisu?
  Nie, rozumiemy, że kieszenie naszych uczestników mogą dopiero regenerować się po wyjazdach zimowych/majówkowych. W celu zarezerwowania miejsca na wyjeździe, należy dokonać zapisu oraz w przeciągu 24h wpłacić ZALICZKĘ w wysokości 1000 zł!
 • Kiedy należy dokonać wpłaty?
  1. Zaliczkę w wysokości 1000 zł należy uiścić w przeciągu 24 h od momentu otrzymania maila potwierdzającego rejestrację.
  2. Wpłaty ostatniej raty (wraz z opłatą za obowiązkowe ubezpieczenie) należy dokonać najpóźniej do 21 sierpnia.
 • Czy muszę mieć aktualny paszport?
  Nie. We wszystkich krajach, które będziemy odwiedzać, można przekraczać granicę bez paszportu pod warunkiem, jeśli posiadamy ważny dowód osobisty (nie prawo jazdy!) i zamierzamy opuścić kraj w ciągu 90 dni.

TRANSPORT I BAGAŻ

 • Czy bagaż podręczny podlega jakimś ograniczeniom?
  Nauczeni doświadczeniem odpowiadamy – kierujcie się rozsądkiem. Po pierwsze – zgrzewki napojów (no chyba, że alkoholu, którym chcecie w błyskawicznym tempie podzielić się z resztą uczestników ^^) nie stanowią bagażu podręcznego. Rozumiemy, że chcecie mieć przy sobie rzeczy na zmianę, do odświeżenia (nawet wskazane ^^), jedzenie na drogę, napoje itp., koc i poduszkę, ale przy pakowaniu, miejcie na względzie to, że będziecie musieli umieścić to w okolicy swojego siedzenia i im więcej bagażu podręcznego – tym mniejsza wygoda dla Ciebie i osoby, z którą siedzisz.

CENY

 • Ile może mnie kosztować wyżywienie na miejscu?
  Dużym plusem naszego zakwaterowania są aneksy kuchenne. Dzięki temu szybko i sprawnie przygotujemy sobie posiłek we własnym zakresie. Ile wydamy na składniki? Jest to bardzo indywidualna sprawa, aczkolwiek jeśli dobrze spakujemy się w Polsce (makaron, słoiki z mięsem, itp. – w sumie około 100zł), to na miejscu nie będzie potrzeby robienia  zakupów poza co najwyżej wodą i  pieczywem.
 • Jakie są ceny w Chorwacji?
  Ceny w Chorwacji są stosunkowo bardzo podobne do polskich cen a czasem i niższe. Porządny dobry posiłek w knajpie zjemy już w okolicach 40 kun. Jeśli chodzi o napoje alkoholowe to wino można kupić już za 15 kun, a znane wszystkim Karlovačko czy Ožujsko to całe 24kuny (ok. 12 zł) ale uwaga… za 2 litry 🙂
 • Jaką walutę trzeba zabrać na wyjazd?
  Najlepiej Euro. W większości sklepów handlowcy przyjmują euro. Poza tym Korzystniejszy kurs na kunę chorwacką (ok. 54 grosze) , bośniacką markę (ok. 2,1 zł) lub albański lek (tyle co nic;p 3 grosze), uzyskamy na miejscu, wymieniając euro.

UBEZPIECZENIE

 • Czy wykupienie ubezpieczenia za waszym pośrednictwem jest obowiązkowe?
  Tak, jako organizator turystyki posiadamy obowiązek ubezpieczenia uczestników wyjazdu zagranicznego od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) i kosztów leczenia (KL). Obowiązek ten nakłada ustawa o usługach turystycznych z 1997 roku.
 • Na jakie kwoty jesteśmy ubezpieczeni?
  Towarzystwo ubezpieczeń EUROPA S.A.:
  Koszty Leczenia (KL) – 15 000 euro

  Koszty Ratownictwa (KR) – 5 000 euro
  Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) – 15 000 zł
  Bagaż Podróżny (BP) – 300 EUR

ZAKWATEROWANIE

 • Jaka jest gwarancja, że dostanę pokój, który odpowiada moim preferencjom?
  Oczywiście zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zakwaterować wszystkich wedle preferencji wprowadzonych w formularzu zgłoszeniowym, aczkolwiek mamy określoną ilość wynajętych apartamentów i czasami niemożliwym jest, by spełnić wszystkie życzenia uczestników. Jeżeli nie wyobrażasz sobie żadnego innego składu osobowego Twojego apartamentu, to wprowadziliśmy możliwość wykupienia gwarancji preferencyjnego zakwaterowania w wybranym składzie osobowym. Kosztuje to jedynie 30 zł od osoby. Wówczas masz pewność, że zaczniemy kwaterować apartamenty rozpoczynając od Was. Pamiętajcie, że jeśli któraś z osób z waszej ekipy nie zdecyduje się na wykupienie takiej gwarancji to istnieje ryzyko, że ograniczona liczba apartamentów uniemożliwi nam zakwaterowanie jej z resztą ekipy.

INNE

 • Czy istnieje możliwość wystawienia faktury na dowolnie wybrane dane?
  Niestety nasza fundacja nie jest Vatowcem, dlatego nie możemy wystawić faktury Vat. Istnieje jednak możliwość wystawienia rachunku. Rozumiemy potrzeby naszych uczestników, dlatego nie widzimy problemu w wystawieniu rachunku na dowolnie wybrane dane.
 • Część wyjazdów studenckich jest organizowana na przekór prawu, bez wymaganych pozwoleń organizacji turystyki, co wiąże się z ryzykiem niedopełnienia oferowanych świadczeń. Czy Integra posiada niezbędne pozwolenia i gwarancję turystyczną?
  Tak, uzyskaliśmy pozwolenie na organizację turystyki (nr: 619). Możecie to sprawdzić na stronie: http://www.turystyka.gov.pl/. Posiadamy ważną Polisę OC Organizatora Turystyki nr GT 51/2017 w TU EUROPA S.A. 53-333 Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4.

Koordynator wyjazdu:

Jakub Lomber

 

Kontakt:

[email protected]

+48 601 941 106

Niepewna pogoda w Polsce? Brak pomysłu na długi weekend majowy? Nie ma lepszej opcji jak Majówka z Integrą! Gwarantowane słońce, piękne wybrzeże Dalmacji, punkty obowiązkowe na mapie Chorwacji - Trogir, Split, Dubrownik i oczywiście jedyne w swoim rodzaju Jeziora Plitwickie. Mało? Do tego trzeba dodać ekstremalny spływ raftingowy pontonami, świetną kadrę, wieczorne animacje i wspólne imprezy tematyczne. To co tak naprawdę tworzy Integrę to ludzie otwarci na wspólną przygodę i integracje przez 24h na wjeździe, ale również po powrocie do kraju. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno spragnieni poznawania nowych zakątków Europy, jaki i miłośnicy chilloutu na plaży przy lokalnych napojach % 🙂. Polecam wszystkim gorąco! Wspomnienia i znajomości zostaną na długo!

MARCIN OLEJNICZAK

Uczestnik wyjazdu Integry do Trogiru

OBSERWUJ informacje o wyjeździe

ZOBACZ RÓWNIEŻ

INTEGRA NA ŚNIEGU: Ferie lub Weekend w Czechach

sNOw LIMITS: VAL DI SOLE
(Alpejskie Tournee)

sNOw LIMITS: 4 Doliny – La Tzoumaz (Szwajcaria)

sNOw LIMITS: VAL THORENS – ORELLE (Girls Week)

Współpraca:

© 2016 Fundacja Integra <a