🇺🇦 Sylwester na ukrainie-bukovel - 68km tras!

27.12.20-03.01.21

obozy studenckie | Integra
hand
 • O wyjeździe
 • Miejsce
 • Zakwaterowanie
 • Program
 • Cena
 • Kontakt

Lubisz zimową zabawę, w pięknym, górskim otoczeniu? Uwielbiasz spędzać czas na stoku, a może bardziej w pobliskich barach?

Tym razem chcemy pochwalić się niecodzienną niespodzianką: zabieramy was na narty…. na Ukrainę!!!
Dokładnie tak! Ukraina, prócz pięknych kobiet i taniego alkoholu, posiada również rewelacyjne warunki dla amatorów (i profesjonalistów) białego szaleństwa. Czeka nas codzienne śmiganie po łącznie 68 km(sic!) doskonale naśnieżonych tras, 17 wyciągów (w tym 13 krzesełkowych). Takiego kurortu w Polsce próżno szukać. Nasi słowiańscy bracia postanowili stworzyć kurort trzykrotnie większy niż nasze najbardziej okazałe ośrodki.

Integra już po raz jedenasty zabierze swoich uczestników na sylwestra, by wspólnie dać się porwać nurtowi szampańskiej rzeki przygód, zabawy, integracji i białego szaleństwa na Ukrainie! Tym razem  sylwester z wyjazdem na narty zawita do Bukovel, aż na 5 noclegów (zakładając, że ktoś chce spać;)! 
Studencki sylwester Poznań

Sylwester na narty za granicą

Nie zwlekaj i zapisz się na nasz tani wyjazd na sylwestra ze zjazdami na nartach i snowboardzie. Nie przeszkadza to kameralnej atmosferze wyjazdu, podczas którego w ciągu dnia wyszalejecie się na stoku, pośmigacie po białym puchu, a wieczorem będziecie mogli skorzystać ze wszystkich udogodnień, jakie oferuje Wam miejsce zakwaterowania. 

Co do pytań o kwarantannę zamieszczamy odpowiedź, którą otrzymaliśmy dziś rano (godzina 07:45, 22.12.2020) od Ambasady RP w Kijowie:

 

Bukovel – 68km tras!

Aż 68 km tras narciarskich zapewni Ci wszystko czego oczekujesz od zimowego wyjazdu. Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania, będziesz mógł się popisać; tor niebieski, czerwony, czarny, do wyboru do koloru ? Czujesz się na siłach? Zjazd z tych dłuższych (2350m) będzie niesamowitą frajdą, ale i dla tych początkujących się coś znajdzie ? Nie musisz się martwić też o śnieg. Armatki zapewniają, że będzie go pod dostatkiem, a ratraki (jak to na ratraki przystało), ładnie go rozprowadzą ? Możesz też podjąć się nocnej jazdy, która jest idealną mieszanką chilloutu i adrenalinki. Nasi Ukraińscy przyjaciele cieszą się brakiem doskonale nam znanych długich kolejek – 17 wyciągów ma łączną przepustowość 34700 osób na godzinę (13 krzesełkowych, 1 talerzykowy, 2 multiwindy).

Gwarantujemy, że nie ma tam miejsca na nudę; gdy zmęczysz się jazdą na swoich standardowych sprzętach, czemu by nie wynająć quadów, lub skuterów śnieżnych? Opcja idealna dla tych, którzy szukają nowych doznań ? Poza tym, w nowoczesnym snowparku możesz potrenować swoje skille i poczuć się jak śnieżny akrobata. Nic się nie martw, Airbag zamortyzuje Twój upadek ?

Relaks i odpoczynek na stoku też są ważne. Są tu restauracje kuchni ukraińskiej i europejskiej, pizzerie, kolibi i puby, a także bary panoramiczne – małe przytulne udogodnienia dla tych, którzy chcą zjeść pyszny obiad na otwartym tarasie z widokiem na ośnieżone górskie krajobrazy.

W jednym z najbardziej malowniczych miejsc Prykarpatii znajduje się nasz przepiękny ośrodek turystyczny. W sercu Karpat, nad brzegiem górskiej rzeki Prutec, w otoczeniu magicznych lasów, zaledwie 6 kilometrów od słynnego ośrodka narciarskiego Bukowel.

Kompleks powstał w 2008 roku i składa się z 4 kameralnych budynków. W sumie nasz hotel oferuje 59 pokoi różnego typu: ekonomiczne, standardowe, apartamenty, półapartamenty, pokoje rodzinne i apartamenty. Każdy pokój wyposażony jest we wszelkie udogodnienia, aby wakacje w Bukovelu były jak najbardziej komfortowe.

Wspaniałe, zachwycające Karpaty są dumą i uzdrowiskiem Ukrainy. Są urocze w każdej chwili.

Rekreacja w Karpatach jest pożyteczna i zróżnicowana. Każdy może to zaplanować według własnego uznania: zabiegi wellness i świeże powietrze, narty i skutery śnieżne, rafting i wędrówki po potężnych lasach, zbieranie grzybów i jagód, wycieczki do zabytków i znajomość huzulskich zwyczajów. A to wcale nie jest niepełna lista tego, co powołanie może dać w Karpatach.

Ponadto nasz hotel w Karpatach oferuje nowoczesne centrum SPA, dwie kolorowe restauracje z letnim tarasem, kolyba i stołówka oraz darmowy internet.

Do dyspozycji będziemy mieli 2 i 3 osobowe pokoje.

Ponadto nasz hotel w Karpatach oferuje nowoczesne centrum SPA, dwie kolorowe restauracje z letnim tarasem, kolyba i stołówka oraz darmowy internet.

Program

obozy studenckie | Integra

27.12.20

Start autami z Poznania około godziny 22.00

——————————————————————

28.12.20

Przejazd przez Łódź (Węzeł A2) około godziny. 00.10

Przejazd przez Wrocław (CH Marino) około godziny 00.30

Przejazd przez Warszawę (Przy trasie S2/S) około godziny 01.30

Przejazd przez Katowice (CH 3 stawy) około godziny 03.00

Przejazd przez Lublin (Przy trasie S12) około godziny 03.30

Przejazd przez Kraków (Parking Balice) około godziny 04.00 

 

——————————————————————

28.12.20

Czas wolny we Lwowie (około 2 godziny)

Przyjazd na miejsce

——————————————————————

29.12.20-02.01.21

INTENSYWNY pobyt na stoku!

——————————————————————

02.01.21

Przejazd do Polski około godziny 17:00

——————————————————————

03.01.21

Powrót do Polski między 08.00-11.00

Cena zawiera:

obozy studenckie | Integra

Program animacyjny wyjazdu może ulec zmianie ze względu na aktualne restrykcje związane z pandemią Covid-19 w miejscu docelowym wyjazdu. Organizator wyjazdu nie ponosi odpowiedzialności za zmiany w ramowym planie wyjazdu.

obozy studenckie | Integra

Cena nie zawiera:

obozy studenckie | Integra
obozy studenckie | Integra

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji

1. Pakiet BEZPIECZNA REZERWACJA

Tylko u nas! PAKIET BEZPIECZNA REZERWACJA: Przy zapisie do końca listopada masz możliwość wykupienia za 50 zł gwarancji zwrotu wszystkich wpłaconych pieniędzy, w przypadku rezygnacji z dowolnego powodu do 25 dni przed wyjazdem.  W razie braku możliwości zorganizowania wyjazdu w związku z pandemią zwrot całości przysługuje wszystkim osobom bez względu na moment zapisania się na wyjazd.

2. Ubezpieczenie kosztów rezygnacji SIGNAL IDUNA 

Istnieje również alternatywna możliwość wykupienia ubezpieczenia, które zapewnia Ci zwrot 100 % wpłaconych środków w przypadku rezygnacji z wyjazdu  w dowolnym momencie przed wyjazdem z przyczyn przedstawionych przez ubezpieczyciela SIGNAL IDUNA Polska TU S.A. .

Opłatę 50 zł za ubezpieczenie kosztów rezygnacji, należy wpłacić w ciągu 24h od momentu zapisania się na wyjazd.

Koszt ubezpieczenia przy wpłacie całej opłaty za wyjazd z góry : 0 zł
Promocyjna cena ubezpieczenia nie jest dostępna jeśli jest mniej niż 25 dni do wyjazdu.

3. Ubezpieczenie kosztów rezygnacji TUiR ALLIANZ POLSKA S.A. z rozszerzeniem COVID-19 i Ubezpieczenie kosztów skrócenia uczestnictwa w Imprezie

Istnieje również alternatywna możliwość wykupienia ubezpieczenia z dodatkowym rozszerzeniem COVID-19, które zapewnia Ci zwrot 100 % wpłaconych środków w przypadku rezygnacji z wyjazdu w dowolnym momencie przed wyjazdem z powodu nagłej choroby, kwarantanny lub innych przyczyn przedstawionych przez ubezpieczyciela TUiR ALLIANZ POLSKA S.A.

Opłatę 120 zł za ubezpieczenie kosztów rezygnacji, należy wpłacić w ciągu 24h od momentu zapisania się na wyjazd.

Koszt ubezpieczenia przy wpłacie całej opłaty za wyjazd z góry : 60 zł
Promocyjna cena ubezpieczenia nie jest dostępna jeśli jest mniej niż 25 dni do wyjazdu.

Jak uzyskać promocyjną cenę

Jeżeli chcesz uzyskać cenę promocyjną (100 złotych taniej), to masz na to kilka możliwości:

1) należy udostępnić WYDARZENIE TEGO WYJAZDU na portalu Facebook na swojej tablicy w zasięgu publicznym z dopiskiem „Czy ktoś jeszcze jedzie ze mną na wyjazd sylwestrowy do Czech? WWW.INTEGRA-WYJAZDY.PL ” oraz zaprosić 40 swoich znajomych do grupy WSPÓLNE WYJAZDY NA NARTY I SNOWBOARD, którzy mogą być zainteresowani taką tematyką. Następnie napisz nam wiadomość na nasz FANPAGE. Po weryfikacji nadamy unikalny kod zniżkowy, który będziesz mógł wpisać przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego.

2) cena promocyjna przysługuje również stałym Integrowiczom, którzy do tej pory byli co najmniej 2 razy na Integrze (kod zniżkowy: INTEGROWICZ). Osoby, które były z nami co najmniej 4 razy, jadą 150 zł taniej (kod zniżkowy: INTEGRMISTRZ).

3) w Ekipie raźniej! Dowiedz się jakie są zniżki dla grup!

 • Jeżeli Twoja paczka składa się z 5-8 osób to przysługuje każdemu z Was zniżka na wyjazd w wysokości 100 zł.
 • Jeżeli Twoja paczka składa się z 9-15 osób to przysługuje każdemu z Was zniżka na wyjazd w wysokości 125 zł.
 • Jeżeli Twoja paczka składa się z co najmniej 16 osób to przysługuje każdemu z Was zniżka w wysokości 150 zł.

Warunkiem przyznania zniżki grupowej jest wpisanie w odpowiednim polu na kod zniżkowy wybraną przez Was nazwę Waszej ekipy na literę G (np. GZiomki albo GITEKIPA ), która musi być identyczna z wpisami do formularza pozostałej części Twojej ekipy.

UWAGA!!! Jeżeli posiadasz dwa kody zniżkowe (w tym jeden za działania na FB) – wpisz oba! Zwiększysz tym samym wartość swojej zniżki o kolejne 20 zł. Oznacza to, że w sumie Twój wyjazd będzie kosztował 120 zł mniej (a w przypadku większej grupy znajomych lub długiego stażu na Integrze nawet 145 zł lub 175 zł !) niż cena regularna wyjazdu.

Kody zniżkowe stałego Integrowicza, dla kobiet, za grupę znajomych, od Ambasadora lub inne zniżki specjalne nie łączą się ze sobą nawzajem.

Wszystkie kody zniżkowe łączą się z promocją First Minute!

Koordynator wyjazdu:

Wojciech Kajewski

kajo@integra-wyjazdy.pl

+48 795 433 487

 

Mój Sylwester w Korinku określiłbym tak: nic nie pamiętam, nigdy tego nie zapomnę! Niby tygodniowy wyjazd a wydawało mi się jak by to były 2 dni… ? Co tu dużo mówić, Integra dosłownie przejęła cały hotel i okolicę. Czeskie piwko, smažený sýr, codzienna jazda na stoku (bądź na sztoku, jak kto woli) i niebywały poziom integracji. Legendy nie kłamią, ten wyjazd TRZEBA przeżyć ? A po wyjeździe? Masa wspomnień i jeszcze więcej nowych znajomych. Wtajemniczonych zachęcać nie trzeba, całej reszcie gorrrrrąco polecam!!! ?

Paweł Leszko

Zniżka FB

Jedź na wyjazd 200 zł taniej lub powiększ inną zniżkę o 50 zł

  • Udostępnij wydarzenie FB naszego wyjazdu
  • Zaproś 40 znajomych do naszej grupy tematycznej FB
  • Zamelduj wykonanie misji wysyłając wiadomość na fanpage

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Zapewnij sobie ubezpieczenie kosztów rezygnacji już od 0 zł!

Najlepiej oceniane wyjazdy na polskim rynku.
Porównaj nasze recenzje na FB (5.0) oraz opinie na Google z ocenami konkurencji.
Najlepiej oceniane wyjazdy na polskim rynku.
Porównaj nasze recenzje na FB (5.0) oraz opinie na Google z ocenami konkurencji.
Najlepiej oceniane wyjazdy na polskim rynku.
Porównaj nasze recenzje na FB (5.0) oraz opinie na Google z ocenami konkurencji.
Najlepiej oceniane wyjazdy na polskim rynku.
Porównaj nasze recenzje na FB (5.0) oraz opinie na Google z ocenami konkurencji.
Najlepiej oceniane wyjazdy na polskim rynku.
Porównaj nasze recenzje na FB (5.0) oraz opinie na Google z ocenami konkurencji.
Najlepiej oceniane wyjazdy na polskim rynku.
Porównaj nasze recenzje na FB (5.0) oraz opinie na Google z ocenami konkurencji.
Najlepiej oceniane wyjazdy na polskim rynku.
Porównaj nasze recenzje na FB (5.0) oraz opinie na Google z ocenami konkurencji.
Najlepiej oceniane wyjazdy na polskim rynku.
Porównaj nasze recenzje na FB (5.0) oraz opinie na Google z ocenami konkurencji.
Najlepiej oceniane wyjazdy na polskim rynku.
Porównaj nasze recenzje na FB (5.0) oraz opinie na Google z ocenami konkurencji.
Najlepiej oceniane wyjazdy na polskim rynku.
Porównaj nasze recenzje na FB (5.0) oraz opinie na Google z ocenami konkurencji.
Najlepiej oceniane wyjazdy na polskim rynku.
Porównaj nasze recenzje na FB (5.0) oraz opinie na Google z ocenami konkurencji.
Najlepiej oceniane wyjazdy na polskim rynku.
Porównaj nasze recenzje na FB (5.0) oraz opinie na Google z ocenami konkurencji.
Najlepiej oceniane wyjazdy na polskim rynku.
Porównaj nasze recenzje na FB (5.0) oraz opinie na Google z ocenami konkurencji.
Najlepiej oceniane wyjazdy na polskim rynku.
Porównaj nasze recenzje na FB (5.0) oraz opinie na Google z ocenami konkurencji.
Najlepiej oceniane wyjazdy na polskim rynku.
Porównaj nasze recenzje na FB (5.0) oraz opinie na Google z ocenami konkurencji.
Najlepiej oceniane wyjazdy na polskim rynku.
Porównaj nasze recenzje na FB (5.0) oraz opinie na Google z ocenami konkurencji.
Najlepiej oceniane wyjazdy na polskim rynku.
Porównaj nasze recenzje na FB (5.0) oraz opinie na Google z ocenami konkurencji.
Najlepiej oceniane wyjazdy na polskim rynku.
Porównaj nasze recenzje na FB (5.0) oraz opinie na Google z ocenami konkurencji.
Najlepiej oceniane wyjazdy na polskim rynku.
Porównaj nasze recenzje na FB (5.0) oraz opinie na Google z ocenami konkurencji.