fbpx
Integra - kumulacja najlepszych wrażeń & sNOw LIMITS - challenge accepted!

INTEGRA NA JACHTACH - WAKEBOARD EDITION (22-29.07.)

od 999 PLN

Wakeboard Mazury – Integra !


Słyszycie ryk silników? Za chwilę zobaczycie białe żagle Integrowej Floty… Szykujcie drinki, zakładajcie deski wakeboardowe, narty, pompujcie koła! b4dfb4c350ec96fbdecc9981fa303998-225x300Takiej oferty nigdzie nie znajdziecie. Integra na Wakeboardzie to motorowodne szaleństwo pływające w rytmie jednej jachtowej imprezy rodem z Miami.  Mazury zostaną przejęte przez 5-jachtową flotę pod banderą Integry. Codziennie pięćdziesięciu Integrowiczów odkryje nowe porty. Eskortować nas będzie 150-konna motorówka, byśmy w otoczeniu naszych jachtów, mogli szaleć na wakeboardzie, nartach czy dmuchanych sprzętach. To obowiązkowa pozycja dla fanów wakeboardu, duże prędkości przez 3-4 dni śmigania za takim silnikiem, pozwolą nasycić się wszystkim pasjonatom. Dla początkujących zapewnimy profesjonalne szkolenie, które szybko pozwoli Wam czerpać niesamowitą przyjemność z tego sportu. Dla zaawansowanych zapewnimy większe wrażenia, które płyną ze znacznie większej prędkości niż przy wyciągu. Jeśli dodamy do tego możliwości z wybicia się z fal powstałych przez motorówkę (i specjalnie dla nas zamontowaną wieżę wakeboardową, czy opcję fakultatywnego MASTERCRAFTA X20) to szykuje się naprawdę szalony tydzień! I to wszystko w otoczeniu pięknem naszego Mazurskiego Cudu Natury! Nie można tego porównać z żadnymi stacjonarnymi wyjazdami. 

 

 

IMG_1945-300x182Gotowi na tygodniowe imprezowanie, smażing i plażing na pokładach jachtów , z drinkami w jednej ręce i szotami (foka) w drugiej? To jeszcze nie wszystko! Kąpiele na środku jeziora, wieczorne biesiadowania w blasku ogniska i melanże do białego rana w miejscowych portach! Będziemy całkowicie wolni od barier, bo Komandor dostosuje się  do naszych pomysłów, w zależności od pokładów naszej energii.

 


Siedzieje.net na jachtachNie masz patentu? Żaden problem! Doświadczenie NIE jest wymagane! Będziemy pływać pod dowództwem doświadczonych sterników SieDzieje,  którzy z wielką chęcią popłyną w rytmie naszego chillu. Nawet pozwolą ochotnikom objąć stery i nabrać wiatru w żagle, równocześnie dbając o bezpieczeństwo. Poznamy też wszelkie sztuczki, dzięki którym pływanie jachtem nabierze nowego wymiaru!  

 

 

 


IMG_1493Klimat żeglowania jest świetnie dopisuje INTEGRAcji! Z 10 –osobową ekipą nuda nam nie straszna, nie mówiąc już o całej flocie pod Integrową banderą! Plan i organizacja wyjazdu gwarantuje całe pokłady zabaw, gier i innych atrakcji sprzyjających całkowitej integracji!

Koniecznie obejrzyjcie filmik, co prawda na 2 razy mniejszych jachtach ale da Wam namiastkę Integrowej atmosfery wprowadzając w całkowicie inny świat! Dodajcie do tego ekstremalne przejażdżki motorówką, wyzwania wakebordowe i niezapomniane noce na ekskluzywnych jachtach! 

 

Nie ma w Polsce piękniejszego rejonu żeglugowego od Wielkich Jezior Mazurskich. Ponadto jest to jedyne miejsce tak urozmaicone i rozległe w Europie! Integrowa załoga zdobędzie KILKANAŚCIE jezior, zaledwie w jeden tydzień. Stałym punktem każdego dnia będzie orzeźwiająca kąpiel w jeziorze, w otoczeniu malowniczych widoków! Każdy będzie mógł skoczyć z burty, dziobu a nawet wbić gościnnie na drugi jacht.

Mało tego? Wszelkie miasteczka, porty, porciki a nawet bezludne plaże będą nasze! Wieczorami natomiast podbijamy najpopularniejsze tawerny i bary, cumując w najbardziej prestiżowych portach. O wyczynach floty pod banderą Integry krążą już nie tylko pogłoski ale i legendy!

 

 

Jachty

Ekskluzywnym hotelem jest nasza flota, zaś apartamentem każdy prestiżowy jacht!

Jest to rejs Integra Komfort zatem nie idziemy na kompromisy i mamy już flotę pięciu luksusowych, 10-osobowych jachtów Maxus 33!

REJS INTEGRA KOMFORT

 • TRZY osobne 2-osobowe kajuty + w salonie (kubryk) dwie podwójne rozkładane koje
 • rozległy pokład, w sam raz na imprezki i opalanie się
 • najnowsze nagłośnienie
 • toaleta z prysznicem
 • salon przestronny
 • pojemna lodówka
 • najnowszej generacji sprzęty jachtowe dla zwiększenia komfortu żeglowania, m in. Sonar, koło sterowe, auto-ster i inne bajery:)

 

MOTORÓWKI
Na wszystkich rejsach będziemy korzystać z motorówki CHAPARRAL 1900 SLC z 150-konnym silnikiem i specjalnie dla nas zamontowaną półtora metrową wierzą do wake! (alternatywnie VIVY 606 z 140 – konnym motorem i wysoką bramką do holowania.)

 

A dla największych zapaleńców wakeboardu przygotowaliśmy fakultatywną możliwość testów MASTERCRAFTA X20 !!!

Nasze testy Vivy w wersji 90- konnej możecie zobaczyć na kilku filmikach tutaj:

Jesteśmy całkowicie niezależni, gdyż odbieramy jachty bezpośrednio od armatora. Z tego względu nie podajemy sztywnego planu rejsu. Będziemy dostosowywać trasę do Waszych pomysłów i energii, dzięki temu RAZEM stworzymy indywidualny wyjątkowy plan żeglugi!

Każdy dzień będzie zapewne wyjątkowy, ale mniej więcej wyglądać będzie tak:

DSCN3639Poranna pobudka… oczywiście pojęcie jest względne, gdyż każdy może spać ile akurat potrzebuje J … na zapełnionym jachcie wszelkimi, niezbędnymi napojami J, w tym czasie motorówka już śmiga holując najambitniejszych wakeboardzistów. Następnie przedstawienie planu wyjścia z portu przez sternika. Silniki włączone, cumy zwinięte i ruszamy na pełne jezioro! Nasza 5-jachtowa flota już zmierza podbić kolejne miejsce… Motorówka podbija do każdej łajby i wymienia załogi chętne trochę poszaleć na większych prędkościach… Czujecie wiatr we włosach? To czas na żagle, muzykę imprezkę i opalanko w towarzystwie wybornych drinków!!! Raj na ziemi?! Otóż tak!

Dość upalnie? Przerwa na wodne orzeźwienie, kotwice w dół i ewakuacja za burtę!! W międzyczasie IMG_1807-300x200motorówka woduje koło i śmiga wokoło floty. Po kąpieli padają komendy „ Kotwice w górę! Stawiamy żagle! Integrowa bandera na maszt! Muzyka na cały regulator!”

A następnie głos sternika… „ Załoga, reszcie floty doskwiera wciąż słoneczna gorączka… Wiadra i butelki w dłoń, armaty na pokład! Przygotować się do MORSKIEJ BITWY!!!!”

Po tych atrakcjach mały chill, a wybrańcy w tym czasie przygotują wykwintny obiad, dzięki w pełni przygotowanym kambuzie (aneksie kuchennym).

Siesta … gdy nagle na horyzoncie pojawia się miasteczko… Niech się przygotują w porcie, bo natarcie Integrowej floty zapamiętają na długo!!!

 

Nie zabraknie również jachtowo-żeglarskich atrakcji!


DSCN3738 Holowanie za jachtem – „Człowiek za burtą?!” Nic z tych rzeczy! Koło z ochotnikiem na linie za jachtem to fun jakiego świat nie widział!

 

 • “Bitwa morska” – Przetrwają najwytrwalsi!

 

 • Poszukiwacze skarbów – Organizator zaopatrzył się w hektolitry ognistej wody, zmuszony jest ukryć głęboko na dnie te zapasy. Kto będzie szczęśliwym znalazcą i do końca życia będzie kąpał się w „złotym trunku”?

IMG_1945-300x182Podchody z nagrodami – Nie w byle jakim miejscu, a samej Puszczy Piskiej, największym kompleksie leśnym na Mazurach.

 

 • Regaty – Czas sprawdzić, kto najlepiej poznał tajniki żeglugi! Żagle na maszt!

 

 • Wakeboard/koło za motorówką – Nie jakiś tam WakePark dla nowicjuszy … Dla prawdziwych Wakeboardzistów specjalne silnik o mocy 90KM? Nawrotka na pełnej prędkości! Dla ochotników według preferencji do wyboru deska lub koło.

 

Oczywiście nie zapominamy o tradycyjnych Integrowych zabawach!

 • OLYMPUS DIGITAL CAMERAImprezy tematyczne – Wcielcie się w Piratów i Kurtyzany Portowe! Czy wolicie bardziej klimat starożytnej Grecji albo wskoczycie w school uniforms? Zdecydujcie sami!
 • Speeddating czyli jak poznać wszystkich w parę minut.
 • Dla miłośników pokera przygotowaliśmy profesjonalną szkółkę pokerową oraz turnieje z cennymi nagrodami.
 • Alkointegra – topowa, autorska gra Integry. Zostań pionkiem na wielkiej planszy i sprawdź swoją kreatywność, odwagę i … wytrzymałość!

Integrowa atmosfera podczas wspólnych kąpieli, zabaw, gier i wyjątkowych atrakcji zapewnia, że stworzycie jedną wielką rodzinę, która utrzyma się na dłuuuugo po wyjeździe!

Cena promocyjna przy wykorzystaniu kodu zniżkowego: 999 zł
Cena: 1099 zł

 

Cena zawiera:

 • najwyższej klasy jachty typu Maxus 33,
 • najlepszych sterników,
 • zakwaterowanie (koję-jachtowe łóżko) na łodzi,
 • opłaty portowe, paliwo do jachtów, ubezpieczenie jachtowe,
 • możliwość z korzystania z motorówki, którą będziemy mieli do dyspozycji z wakeboardem, nartami wodnymi i dmuchanym sprzętem przez 3-4 dni,
 • doświadczoną obsługę motorówki,
 • paliwo do motorówki,
 • wypożyczenie sprzętu Wakeboardowego za darmo,
 • gry integracyjne (m.in. City Game, Speeddating oraz Alkointegra),
 • szkółka pokerowa oraz turnieje,
 • gadżety Integrowe (koszulka wysokiej jakości, kieliszek),
 • bogaty program oferowany przez doświadczoną kadrę.

 

Cena nie zawiera:

  • zrzutki na jedzenie – uwaga, zgodnie z żeglarską etykietą, sternicy są zwolnieni z tej składki (ale dobrymi radami bardzo ułatwią Wam zrobienie zapasów) – w pełni wyposażone aneksy również znacznie obniżają ten koszt,
  • zwrotnej kaucji – 50zł,
  • dopłaty za zakwaterowanie w osobnej dwuosobowej koi (50 zł/os).

 

JAK UZYSKAĆ
Jeżeli chcesz uzyskać cenę promocyjną (100 złotych taniej), to masz na to kilka możliwości:

1) należy udostępnić NASZ PROMO FILMIK na portalu Facebook na swojej tablicy w zasięgu publicznym z dopiskiem „Kto jeszcze chętny na wyjazd z Integrą” oraz zaprosić wszystkich swoich znajomych NA WYDARZENIE FB TEGO WYJAZDU (możesz zrobić to jednym przyciskiem – dowiedz się w jaki sposób, klikając TU). Nie pozwól, żeby Twojej ekipy zabrakło na takim wyjeździe:) Następnie napisz nam wiadomość na nasz FANPAGE. Po weryfikacji nadamy unikalny kod zniżkowy, który będziesz mógł wpisać przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego.

2) cena promocyjna przysługuje również stałym Integrowiczom, którzy do tej pory byli co najmniej 2 razy na Integrze (kod zniżkowy: INTEGROWICZ). Osoby, które byli z nami co najmniej 4 razy, jadą 150 zł taniej (kod zniżkowy: INTEGRMISTRZ).

3) w Ekipie raźniej! Dowiedz się jakie są zniżki dla grup!

 • Jeżeli Twoja paczka składa się z 5-8 osób to przysługuje Wam zniżka na wyjazd w wysokości 100 zł.
 • Jeżeli Twoja paczka składa się z 9-15 osób to przysługuje Wam zniżka na wyjazd w wysokości 150 zł.
 • Jeżeli Twoja paczka składa się z co najmniej 16 osób to przysługuje Wam zniżka w wysokości 200 zł.

Warunkiem przyznania zniżki grupowej jest wpisanie w odpowiednim polu na kod zniżkowy wybraną przez Was nazwę Waszej ekipy, która musi być identyczna z wpisami do formularza pozostałej części Twojej ekipy.

UWAGA!!! Jeżeli posiadasz dwa kody zniżkowe (w tym jeden za działania na FB) – wpisz oba! Zwiększysz tym samym wartość swojej zniżki o kolejne 20 zł. Oznacza to, że w sumie Twój wyjazd będzie kosztował 120 zł mniej (a w przypadku większej grupy znajomych lub długiego stażu na Integrze nawet 170 zł lub 220 zł !) niż cena regularna wyjazdu.

Kody zniżkowe stałego Integrowicza, za grupę znajomych, za newsletter, od Ambasadora lub inne zniżki specjalne nie łączą się ze sobą nawzajem.

Wszystkie kody zniżkowe łączą się z promocją First Minute!

tabela znizek

Jeśli chcesz uzyskać cenę promocyjną (100 złotych zniżki) należy:

1. udostępnić NASZ PROMO FILMIK na portalu Facebook na swojej tablicy w zasięgu publicznym z dopiskiem „Kto jeszcze chętny na wyjazd z Integrą”

oraz

2. zaprosić wszystkich swoich znajomych NA WYDARZENIE FB TEGO WYJAZDU (możesz zrobić to jednym przyciskiem – dowiedz się w jaki sposób, klikając TU). Nie pozwól, żeby Twojej ekipy zabrakło na takim wyjeździe:)

3. Następnie napisz nam wiadomość na nasz FANPAGE.

Po weryfikacji nadamy unikalny kod zniżkowy, który będziesz mógł wpisać przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego.

pdf-icon

POBIERZ OGÓLNE WARUNKI UCZESTNICTWA W WYJEŹDZIE

 

pdf-icon

POBIERZ OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA

 • Czy mogę jechać na Integrę jeśli nie jestem studentem?
  Jeśli jesteś młody duchem i odpowiada Ci środowisko studenckie to nie widzimy najmniejszego problemu, abyś dołączył do grona uczestników naszych wyjazdów. Jedynym wymogiem jest dla nas pełnoletność.

 

 • Czy wymagana jest umiejętność żeglowania?
  Jest zupełnie nie potrzebna, na każdym jachcie będzie doświadczony sternik który wszystko przystępnie wytłumaczy.

 

 • Czy potrzebna jest umiejętność pływania? Zdecydowanie przydatna umiejętność, z powodu licznych przerw na kąpiele, ale jachty są wyposażone w kamizelki ratunkowe które również niepływającym umożliwią zabawę w wodzie.

 

 • Czy wykupienie ubezpieczenia za waszym pośrednictwem jest obowiązkowe? Tak, jako organizator turystyki posiadamy obowiązek ubezpieczenia uczestników wyjazdu zagranicznego od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) i kosztów leczenia (KL). Obowiązek ten nakłada ustawa o usługach turystycznych z 1997 roku.

 

 • Jaka jest gwarancja, że dostane jacht, który odpowiada moim preferencjom? Oczywiście zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby zakwaterować Cię wedle Twoich preferencji wprowadzonych w formularzu zgłoszeniowym. Jeśli nie wyobrażasz sobie żadnego innego składu osobowego Twojego jachtu to zgłoś nam to wysyłając mail do koordynatora wyjazdu. Postaramy się sprostać Waszym wymogom, aczkolwiek pamiętajcie, że o przydziale do preferowanych jachtów decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 • Czy istnieje możliwość wystawienia faktury na dowolnie wybrane dane? Niestety nasza fundacja nie jest Vatowcem, dlatego nie możemy wystawić faktury Vat, aczkolwiek istnieje możliwość wystawienia rachunku. Rozumiemy potrzeby naszych uczestników, dlatego nie widzimy problemu w wystawieniu rachunku. na dowolnie wybrane dane.

 

 • Część wyjazdów studenckich jest organizowana na przekór prawu, bez wymaganych pozwoleń organizacji turystyki, co wiąże się z ryzykiem niedopełnienia oferowanych świadczeń. Czy Integra posiada niezbędne pozwolenia i gwarancję turystyczną? Tak, uzyskaliśmy pozwolenie na organizację turystyki (nr: 619). Możecie to sprawdzić na stronie: http://www.turystyka.gov.pl/. Posiadamy ważną Polisę OC Organizatora Turystyki nr GT 30/2013 w TU EUROPA S.A. 53-333 Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4.

Koordynator Rejsu:

Bartosz Tyborski-Bednarek
mecenas@integra-wyjazdy.pl
+48 510 978 721

Komandor Rejsu:

Piotr Szczeszek
piotr@integra-wyjazdy.pl

``Chill na jachtach i śmiganie na wakeboardzie to idealne połączenie. Nic tak nie orzeźwia z rana, jak rundka na desce po nieznanym akwenie. Super klimat, super ekipa. Polecam wszystkim!``

Dominik Ostrowski

Koordynator wyjazdu

Bartosz Tyborski
mecenas@integra-wyjazdy.pl
+48 510 978 721

Poznaj go bliżej ^^

OBSERWUJ informacje o wyjeździe

ZOBACZ RÓWNIEŻ

🇭🇷 INTEGRA W DALMACJI: Trogir
Bezpieczna Chorwacja!

🇫🇷 sNOw LIMITS: VAL THORENS – ORELLE
(Początek sezonu w 3 Dolinach)

🇩🇪 INTEGRA W BERLINIE:
Jarmark Świąteczny + Tropical Islands

🇮🇹 sNOw LIMITS: (Sylwester
we włoskich Alpach) MONTECAMPIONE

Współpraca:
© 2020 Fundacja Integra
Wyjazdy zimowe | Studencka Majówka | Sylwester