fbpx

Katowice nocą - charytatywnie! (28-29.10.17)

od 80 PLN

Integra, Spiż i Szlachetna Paczka. Czy można lepiej połączyć przyjemne z pożytecznym i pomóc innym świetnie się przy tym bawiąc? Chyba nie. ?  Integra znów jedzie do Spiżu na Katowice nocą z Integrową mocą, więc kogo jak kogo, ale Ciebie nie może tutaj zabraknąć! Chcemy do białego rana pić z Tobą szampana, tej nocy kobiety są gorące, a los przekorny znowu miłość da! Do tego oczywiście doskonały before i after party w autobusie, który zawiezie nas na miejsce:) Tym razem oferujemy coś nowego: sam możesz wybrać kwotę, jaką przeznaczysz na ten jakże zacny melanż, a jak wiadomo, dając więcej, otrzymasz więcej i jeszcze bardziej pomożesz tym, którzy tego potrzebują. Mamy do zaoferowania 4 pakiety, które dogodzą nawet najbardziej wymagającym imprezowiczom. Jest karmelowy, jasny i miodowy oraz pakiet wielkiego darczyńcy wyjazdu! Brakuje tylko Ciebie, więc zapisuj się szybko, bo miejsc jest niewiele!

CAŁKOWITY ZYSK Z IMPREZY PRZECZNACZONY JEST NA WSPARCIE SZLACHETNEJ PACZKI

28.10.17
17.00 – wyjazd z Poznania
20.30 – wyjazd z Wrocławia
22.30 – przybycie do Spiżu!!!

29.10.17

4.00  –  wyjazd spod klubu nad klubami 🙂
6.00  –  przyjazd do Wrocławia
9.00  –  przyjazd do Poznania

Cena:

  • 80 zł – pakiet JASNY- jedziesz bawić się z Integrą
  • 100zł – pakiet MIODOWY – otrzymujesz zestaw na before, kubek plus kieliszek ze smyczą (brakuje wódki, ale nie martwmy sie na zapas )
  • 150zl – pakiet KARMELOWY (premium) – w tym pakiecie napijesz się, najesz oraz ubierzesz, bo na nabywcę czeka zestaw na before, voucher pyszne.pl na 25 zł  oraz superancka koszulka Integry
  • 200 lub więcej – pakiet WIELKIEGO DARCZYŃCY – ten, kto najbardziej będzie chciał wesprzeć Szlachetną Paczkę otrzyma pełen pakiet gadżetów oraz pamiątkową i unikalną kamizelkę KIEROWNIKA AUTOKARU 🙂

Zniżka dla osób, dołączających do nas w Katowicach przed klubem: 80 zł

 

CAŁKOWITY ZYSK Z WYJAZDU JEST PRZEZNACZONY NA CELE CHARYTATWNE CZYLI WSPARCIE SZLACHETNEJ PACZKI

WSZYSTKIE GADŻETY SĄ UFUNDOWANE PRZEZ FUNDACJĘ INTEGRA JAKO ZBIÓRKA NA POWYŻSZY CEL

Szlachetna Paczka to projekt, który łączy potrzebujących z darczyńcami. W ten sposób można pomóc tym, którzy czasem potrzebują nawet najbardziej podstawowych artykułów lub produktów spożywczych. Najpierw wolontariusze – działający lokalnie w blisko 900 rejonach – docierają do biednych rodzin. Wybierają te, dla których pomoc Paczki będzie szansą na zmianę. Następnie anonimowe opisy rodzin trafiają do internetowej bazy na szlachetnapaczka.pl. W czasie Finału (11-12 grudnia) paczki docierają do potrzebujących. Integra po raz trzeci chce się włączyć w akcję charytatywną. To bezinteresowna pomoc, która daje radość dla obu stron. Również i Ty bawiąc się razem z nami możesz wesprzeć biednych i dać komuś szansę na lepsze warunki życia.

Koordynator wyjazdu:

Joanna Alot

asia@integra-wyjazdy.pl

Od 2016 roku współpracujemy ze stałym przewoźnikiem, który zapewnia najwyższy komfort i pełne bezpieczeństwo podróży. Flota OSKAR to nowoczesne autokary o standardzie niespotykanym u żadnego innego przewoźnika. Dzięki temu centrum turystyki OSKAR otrzymał nagrodę Touroperatora Roku 2016.

Wszystkie autokary, którymi jeździmy pochodzą z 2015-2017 roku, co sprawia, że jest to najnowocześniejsza flota w Polsce. Każdy z nich spełnia wszystkie, najbardziej rygorystyczne normy spalania Euro 5 i Euro 6. Autokary Oskara wyposażone są w klimatyzację, barek, DVD oraz toaletę.

Każdy autobus wchodzący w skład floty OSKAR jest starannie dobierany, przystosowany, a następnie serwisowany. Daje nam to pewność, że każdy z nich spełni nawet najbardziej rygorystyczne oczekiwania i wymogi.

W 2017 roku Centrum Turystki Oskar zostało oficjalnym przewoźnikiem Lecha Poznań. Miło nam, że Integrowicze będą jeździli w równym komforcie co piłkarze ekstraklasy 🙂

Koordynator wyjazdu

Joanna Alot
asia@integra-wyjazdy.pl

Poznaj ją bliżej ^^

OBSERWUJ informacje o wyjeździe

ZOBACZ RÓWNIEŻ

INTEGRA NA JACHTACH:
Bezpieczne szaleństwo na mazurach!

Integra domki SPA w Ciechocinku + Toruń i Bydgoszcz

INTEGRA NA IBIZIE: All Inclusive (+Amsterdam, Barcelona, Monako)

INTEGRA W DALMACJI:
Trogir
Bezpieczna Chorwacja!

Współpraca:
© 2020 Fundacja Integra
Wyjazdy zimowe | Studencka Majówka | Sylwester