fbpx

Integra na Jachtach - Szaleństwo na Mazurach! (16-23 lipca oraz 23-30 lipca)

od 599 PLN

Jachty, Żagle! Obóz Żeglarski Mazury – Integra.

Siedzieje.net na jachtachJak to na Integrę przystało – w tym roku jeszcze grubiej! Ponownie zabierzemy Was na najlepsze wakacje w Polsce, ale jeszcze lepszymi jachtami, potężniejszymi motorówkami i z jeszcze większą ilością atrakcji. Nie jest to żaden obóz żeglarski. To SieDzieje z Integrą. Jedna wielka impreza wsparta jachtami i motorówkami. Pięcio-jachtową flotą o sile nawet 50-ciu Integrowiczów przejmujemy Mazury. Każdego dnia płyniemy do nowego miejsca. W ciągu tygodnia zobaczycie + doświadczycie dziesięciokrotnie więcej niż podczas stacjonarnych wakacji, przy okazji poznając całe piękno naszego Mazurskiego Cudu Natury.

 

IMG_1493

Czeka Was cały tydzień imprezowania, bawienia się jachtami, opalania się na szerokich pokładach, popijania drinków w cieniu żagli, kąpieli na środku jezior, czy przy pięknych plażach, wieczornych klimatycznych ognisk i gruuubych imprez w zaprzyjaźnionych portach. Dodatkowo nie jesteśmy od nikogo zależni, Komandor na bieżąco dostosuje plany do chęci i energii całej floty. Na cały dzień dostaniecie motorówkę za którą będziemy śmigać na wake’u, nartach, kole lub bananie. Wake Premium to aż 3-4 dni motorowodnego szaleństwa.

DSCN3738

A żeglowanie? ŻADNE doświadczenie nie jest wymagane. Na każdym jachcie będzie doświadczony sternik SieDzieje (Nie będzie krzyczał, bo lubi się bawić jak my wszyscy 😉 ) który da Wam się bawić jachtem, po kryjomu dbając by nic się nie stało. Chętnie też wytłumaczy wszystkie sztuczki i pozwoli Wam bawić się sterem, żaglami i całą resztą jachtu. Jeśli zechcecie nauczy Was #Nowego Żeglarstwa, czyli jak żeglować w sposób maksymalnie przyjemny i wygodny.

 

SieDzieje.net-Rejs-Studencki-Mazury013

Wspólne żeglowanie niesamowicie sprzyja INTEGRAcji, przy 8-10 osobach na pokładzie nie ma miejsca na nudę, a przecież nie jesteśmy ograniczeni do załogi zaraz obok mamy całą flotę! Do tego Komandor i Sternicy bardzo dbają o ciągłą interakcję między wszystkimi jachtami, sprawiając że żeglujemy jakbyśmy byli jednym wielkim wspólnym pokładem.

 

 

Jako przedsmak prezentujemy Wam filmik, który nagraliśmy w czerwcu zeszłego roku ( tylko na dwa razy mniejszych jachtach 😉 ).

 

Wielkie Jeziora Mazurskie, są najpiękniejszym rejonem żeglugowym w Polsce. Tak rozległego, a zarazem urozmaiconego ternu nie ma nigdzie w Europie.
W ciągu tygodnia, nawet nie przerywając imprezy, zwiedzimy KILKANAŚCIE jezior. Każdego dnia nasza flota będzie zatrzymywać się w najładniejszych miejscach, by ochłodzić się, poskakać z burty czy dziobu, ponurkować czy też przeskoczyć na jacht obok.

Nie oszczędzimy miast, portów, porcików, czy bezludnych plaż! Na noce cumujemy w najciekawszych miejscach, przejmując bary, tawerny, czy całe porty! Niech drżą już miasteczka, które obraliśmy na celownik, wszak z najspokojniejszej wioski 50-Integrowiczów zrobi Ibizę!

 

To flota będzie naszym hotelem, a każdy jacht apartamentem!

REJSY COMFORT

Tym razem nie wybieramy z różnych jachtów – już teraz mamy gotową jednolitą flotę pięciu, luksusowych, 10 – osobowych Maxusów 33, jednych z najlepszych na Mazurach!

 • 3 osobne dwuosobowe kajuty + 2 podwójne rozkładane miejsca do spania w salonie.
 • duży pokład, idealny do leżenia i opalania się,
 • nagłośnienie, wewnątrz i na zewnątrz,
 • WC,
 • Prysznic z ciepłą wodą,
 • przestronny salon,
 • wielką lodówkę,
 • koło sterowe, sonar, auto-ster i dziesiątki jachtowych sprzętów dla jeszcze wygodniejszego żeglowania,

 

 

REJSY CLASSIC
Na pozostałych rejsach będziemy korzystać z dokładnie sprawdzonych na poprzednich SieDziejowych bojach niezniszczalnych 8-osobowych jachtów typu: Twister 780, Twister 800/800N, Twister 26.
Są to szybkie, praktyczne jednostki z którymi nasi sternicy potrafią wyczyniać cuda. Dzięki bardzo małemu zanurzeniu można zacumować je przy każdej plaży. Idealny kompromis cena/jakość.

 • 2 miejsca do spania na dziobie, 2 na rufie (tył jachtu), 4 rozkładane w salonie.
 • szeroki płaski pokład, stworzony do opalania się
 • nagłośnienie wewnątrz jachtu
 • wygodny otwarty kokipt (duża przestrzeń obok steru)
 • salon mieszczący całą załogę.

 

MOTORÓWKI
Na wszystkich rejsach będziemy korzystać z motorówki CHAPARRAL 1900 SLC z 150-konnym silnikiem i specjalnie dla nas zamontowaną półtora metrową wierzą do wake! (alternatywnie VIVY 606 z 140 – konnym motorem i wysoką bramką do holowania.)

A dla największych zapaleńców wakeboardu przygotowaliśmy fakultatywną możliwość testów MASTERCRAFTA X20 !!!

Nasze testy Vivy w wersji 90- konnej możecie zobaczyć na kilku filmikach tutaj:

Odbierając jachty od armatora uzyskujemy pełną niezależność. Pozwala nam to na bieżąco dostosowywać się do energii i chęci uczestników, dlatego nie podajemy sztywnego planu wyjazdu, na bieżąco stworzymy najlepszy dla wszystkich z floty 🙂 I to jest właśnie najlepsze w żeglarstwie/jachtingu! Możemy tylko zdradzić że rejs 16-23.07 rozpocznie podbijaniem Północy Mazur, a 23-30.07 atakiem na Południe 🙂

A jak może wyglądać “zwyczajny” dzień naszej floty:

DCIM100GOPRO

Budzimy się rano w porcie (kto nie może wstać, śpi dalej), jacht już zapełniony wód… wodą i zapasami, w ciągu 2 minut sternik wytłumaczy wszystkim zainteresowanym jak chce wypłynąć i na czym polega wyjście z danego portu… Silnik odpalony, cumy ściągnięte, gaz i już jesteśmy na jeziorze! Czujecie wiatr we włosach? Czas na żagle! 3 minuty i na zgaszonym silniku żeglujemy w dal, opalając się na pokładzie… Zaraz… A gdzie piwka/drinki? Ze środka jachtu, nasze śpiochy podają niezbędny na upały chłodny żeglarski asortyment 🙂 Komuś wciąż za gorąco? Lina z kołem za burtę i skacz na hol!

DSCN3639

Już po godzince wszystkim za gorąco?  Czas na przerwę, kotwice w dół,  i wypad za burtę! Przerwy na chillowanie w wodzie to podstawa jachtingu!
Dość już ochłody?
Starczy pływania?
Kotwice w górę, żagle w górę! Bandera Melanżu w górę!
To co tak cicho? Gdzie jest muza? Głośniki w gotowości! Czas na parkiet!!!

DSCN3795

 

Zgrzani tańcem w słońcu? “Co to za upał Panie Kapitanie?” “Łapać za wiadra, miski i butelki!
Widzicie tamten jacht? Czas na Bitwę Morską! Trafieni? To spadamy!”
“Hej Flota Integry, czas na “rozmowy pokojowe”!
Powrót, lekkim krokiem, z rozmów pokojowych to czas na… obiad! W pełni przygotowany kambuz (aneks kuchenny) pozwoli przygotować nam wspólnie dowolną pyszną potrawę…
I to czemu by nie pod żaglami? Fota już zmierza w kierunku najbliższego miasta (oni jeszcze nie wiedzą… ; ) ) Najedzeni? Pełne żagle i kurs na wieczorną imprezę!

 

 

 

 

 

Nie zabraknie również jachtowo-żeglarskich atrakcji!

IMG_1952

 •  Holowanie za jachtem – prawie w każdej chwili można wyrzucić linę z kołem i wyskoczyć się ochłodzić.

 

 • “Bitwa morska” pokażmy reszcie jachtów kto rządzi na tych wodach! Niech ich pokłady spłyną wodą z naszych wiader!

 

 • Poszukiwacze skarbów – Ekipa z SieDzieje kupiła za dużo wódy, zmuszeni byli schować głęboko swoje zapasy. Poszukamy co ciekawego poszło na dno!

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 • Podchody z nagrodami– I to w dzikiej Puszczy Piskiej!

 

 • Regaty – Wszystkie żagle na maszt i sprawdźmy co nauczyliście się przez wyjazd!

 

 • Wakeboard/koło za motorówką – to nie WakePark z silniczkiem 10KM… Dla prawdziwych Wakeboardzistów potrzeba więcej mocy… Co powiecie na 140/150KM?  Nigdy nie zabraknie prędkości na nawrotce!  Nie śmigasz na desce? Poczuj prędkość na kole!

 

 

DSCN3786

Oczywiście nie zapominamy o tradycyjnych Integrowych zabawach!

 • Imprezy tematyczne – Piraci i Kurtyzany Portowe? Czy może Starożytna Grecja? Dołączcie do wydarzenia i wybierzcie sami!.

 

 • Speeddating czyli jak poznać wszystkich w parę minut.

 

 • Dla miłośników pokera przygotowaliśmy profesjonalną szkółkę pokerową oraz turnieje z cennymi nagrodami.

 

 • Alkointegra – nasza autorska gra. Stań do walki na wielkiej planszy w szeregu konkurencji na sprawność, kreatywność oraz… wytrzymałość.

 

Czeka nas wiele wspólnych integracyjnych akcji na jachtach, plażach, portach, które sprawią, że poczujecie się jak w jednej wielkiej rodzinie.

KOMFORT edition 16.07-23.07 LUB 23-30.07 (23-30.07 to Rejs Wakeboardowy, na który nie chcąc korzystać więcej niż dzień z motorówki, można zapisać się w poniższej cenie!):
Cena promocyjna przy wykorzystaniu kodu zniżkowego: 849zł ( poniżej zniżki! warto zerknąć 🙂 )
Cena: 949zł

 

CLASSIC edition 13-20.08  BRAK MIEJSC:
Promocyjna cena przy wykorzystaniu kodu zniżkowego: 599 zł
Regularna cena: 699 zł

 

Cena zawiera:

 • wysokiej klasy jachty Maxus 33 (KOMFORT edition),
 • jachty typu Twister 780/800/26 (CLASSIC edition),
 • najlepszych sterników,
 • zakwaterowanie (koję-jachtowe łóżko) na łodzi,
 • możliwość z korzystania z motorówki, którą będziemy mieli do dyspozycji z wakeboardem, nartami wodnymi i dmuchanym sprzętem przez 1-2 dni,
 • doświadczoną obsługę motorówki,
 • paliwo do motorówki,
 • wypożyczenie sprzętu Wakeboardowego za darmo,
 • opłaty portowe, paliwo do jachtów, ubezpieczenie jachtowe,
 • gry integracyjne (m.in. City Game, Speeddating oraz Alkointegra),
 • szkółka pokerowa oraz turnieje,
 • gadżety Integrowe (plastron wysokiej jakości, kieliszek na smyczy),
 • bogaty program oferowany przez doświadczoną kadrę,
 • cały dzień zabawy motorówka.

 

Cena nie zawiera:

   • zrzutki na jedzenie – uwaga, zgodnie z żeglarską etykietą, sternicy są zwolnieni z tej składki (ale dobrymi radami ułatwią Wam zrobienie zapasów)  – w pełni wyposażone aneksy również znacznie obniżają ten koszt,
   • zwrotnej kaucji – 50zł, (zbierana na miejscu)
   • dopłaty za zakwaterowanie w osobnej dwuosobowej koi (50 zł/os), – dotyczy tylko KOMFORT edition (wpłacana z drugą ratą).

 

JAK UZYSKAĆ
Jeżeli chcesz uzyskać cenę promocyjną (100 złotych taniej), to masz na to kilka możliwości:

1) należy udostępnić NASZ PROMO FILMIK na portalu Facebook na swojej tablicy w zasięgu publicznym z dopiskiem „Kto jeszcze chętny na wyjazd z Integrą” oraz zaprosić wszystkich swoich znajomych NA WYDARZENIE FB TEGO WYJAZDU (możesz zrobić to jednym przyciskiem – dowiedz się w jaki sposób, klikając TU). Nie pozwól, żeby Twojej ekipy zabrakło na takim wyjeździe:) Następnie napisz nam wiadomość na nasz FANPAGE. Po weryfikacji nadamy unikalny kod zniżkowy, który będziesz mógł wpisać przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego.

2) cena promocyjna przysługuje również stałym Integrowiczom, którzy do tej pory byli co najmniej 2 razy na Integrze (kod zniżkowy: INTEGROWICZ). Osoby, które byli z nami co najmniej 4 razy, jadą 150 zł taniej (kod zniżkowy: INTEGRMISTRZ).

3) w Ekipie raźniej! Dowiedz się jakie są zniżki dla grup!

 • Jeżeli Twoja paczka składa się z 5-8 osób to przysługuje Wam zniżka na wyjazd w wysokości 100 zł.
 • Jeżeli Twoja paczka składa się z 9-15 osób to przysługuje Wam zniżka na wyjazd w wysokości 150 zł.
 • Jeżeli Twoja paczka składa się z co najmniej 16 osób to przysługuje Wam zniżka w wysokości 200 zł.

Warunkiem przyznania zniżki grupowej jest wpisanie w odpowiednim polu na kod zniżkowy wybraną przez Was nazwę Waszej ekipy, która musi być identyczna z wpisami do formularza pozostałej części Twojej ekipy.

UWAGA!!! Jeżeli posiadasz dwa kody zniżkowe (w tym jeden za działania na FB) – wpisz oba! Zwiększysz tym samym wartość swojej zniżki o kolejne 20 zł. Oznacza to, że w sumie Twój wyjazd będzie kosztował 120 zł mniej (a w przypadku większej grupy znajomych lub długiego stażu na Integrze nawet 170 zł lub 220 zł !) niż cena regularna wyjazdu.

Kody zniżkowe stałego Integrowicza, za grupę znajomych, za newsletter, od Ambasadora lub inne zniżki specjalne nie łączą się ze sobą nawzajem.

Wszystkie kody zniżkowe łączą się z promocją First Minute!

tabela znizek

Jeśli chcesz uzyskać cenę promocyjną (100 złotych zniżki) należy:

1. udostępnić NASZ PROMO FILMIK na portalu Facebook na swojej tablicy w zasięgu publicznym z dopiskiem „Kto jeszcze chętny na wyjazd z Integrą”

oraz

2. zaprosić wszystkich swoich znajomych NA WYDARZENIE FB TEGO WYJAZDU (możesz zrobić to jednym przyciskiem – dowiedz się w jaki sposób, klikając TU). Nie pozwól, żeby Twojej ekipy zabrakło na takim wyjeździe:)

3. Następnie napisz nam wiadomość na nasz FANPAGE.

Po weryfikacji nadamy unikalny kod zniżkowy, który będziesz mógł wpisać przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego.

 

pdf-icon

POBIERZ OGÓLNE WARUNKI UCZESTNICTWA W WYJEŹDZIE

 • Czy mogę jechać na Integrę jeśli nie jestem studentem?
  Jeśli jesteś młody duchem i odpowiada Ci środowisko studenckie to nie widzimy najmniejszego problemu, abyś dołączył do grona uczestników naszych wyjazdów. Jedynym wymogiem jest dla nas pełnoletność.

 

 • Czy wymagana jest umiejętność żeglowania?
  Jest zupełnie nie potrzebna, na każdym jachcie będzie doświadczony sternik który wszystko przystępnie wytłumaczy.

 

 • Czy potrzebna jest umiejętność pływania? Zdecydowanie przydatna umiejętność, z powodu licznych przerw na kąpiele, ale jachty są wyposażone w kamizelki ratunkowe które również niepływającym umożliwią zabawę w wodzie.

 

 • Czy wykupienie ubezpieczenia za waszym pośrednictwem jest obowiązkowe? Tak, jako organizator turystyki posiadamy obowiązek ubezpieczenia uczestników wyjazdu zagranicznego od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) i kosztów leczenia (KL). Obowiązek ten nakłada ustawa o usługach turystycznych z 1997 roku.

 

 • Jaka jest gwarancja, że dostane jacht, który odpowiada moim preferencjom? Oczywiście zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby zakwaterować Cię wedle Twoich preferencji wprowadzonych w formularzu zgłoszeniowym. Jeśli nie wyobrażasz sobie żadnego innego składu osobowego Twojego jachtu to zgłoś nam to wysyłając mail do koordynatora wyjazdu. Postaramy się sprostać Waszym wymogom, aczkolwiek pamiętajcie, że o przydziale do preferowanych jachtów decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 • Czy istnieje możliwość wystawienia faktury na dowolnie wybrane dane? Niestety nasza fundacja nie jest Vatowcem, dlatego nie możemy wystawić faktury Vat, aczkolwiek istnieje możliwość wystawienia rachunku. Rozumiemy potrzeby naszych uczestników, dlatego nie widzimy problemu w wystawieniu rachunku. na dowolnie wybrane dane.

 

 • Część wyjazdów studenckich jest organizowana na przekór prawu, bez wymaganych pozwoleń organizacji turystyki, co wiąże się z ryzykiem niedopełnienia oferowanych świadczeń. Czy Integra posiada niezbędne pozwolenia i gwarancję turystyczną? Tak, uzyskaliśmy pozwolenie na organizację turystyki (nr: 619). Możecie to sprawdzić na stronie: http://www.turystyka.gov.pl/. Posiadamy ważną Polisę OC Organizatora Turystyki nr GT 30/2013 w TU EUROPA S.A. 53-333 Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4.

Koordynator wyjazdu:

Bartosz Tyborski-Bednarek
mecenas@integra-wyjazdy.pl
+48 510 978 721

Komandor rejsu:

Piotr Szczeszek
piotr@integra-wyjazdy.pl

``Integra na łajbach, grube wakacje, epiccy ludzie, wiem, że mam racje. Jachty wypasione jak auto proboszcza, dziewczyny eleganckie, imprezy kozackie. kawalerowie też pierwsza klasa, przyjaciół później z tych przygód masa.``

Jarek Buszkowski

Koordynator wyjazdu

Bartosz Tyborski
mecenas@integra-wyjazdy.pl
+48 510 978 721

Poznaj go bliżej ^^

OBSERWUJ informacje o wyjeździe

ZOBACZ RÓWNIEŻ

sNOw LIMITS: LIVIGNO
(Tydzień FREESKI)

INTEGRA we Lwowie
Majówka na Ukrainie!

INTEGRA NA IBIZIE: All Inclusive
(+Amsterdam, Barcelona, Monako)

Współpraca:

© 2020 Fundacja Integra
Wyjazdy zimowe | Studencka Majówka | Sylwester