fbpx

Integra na Jachtach - Więcej niż Grecja! (6-13.05.)

od 1599 PLN

Poznaj nowy wymiar wypoczynku. Nasza Integrowa Ekipa podbije morza, wyspy, porty, bary, tawerny i bezludne plaże!

Czekają na Was wielkie jachty zacumowane zaraz pod Atenami, gotowe na cały tydzień pływania, imprezowania, nurkowania i zwiedzania pięknego wybrzeża. Każdego dnia płyniemy w nowe niesamowite miejsce, poznacie prawdziwy komfort przemieszczania się śródziemnomorskim jachtem.

A żeglowanie? ŻADNE doświadczenie nie jest wymagane. Na każdym jachcie będzie doświadczony sternik (Nie będzie krzyczał, bo lubi się bawić jak my wszyscy 😉 ) który da Wam się bawić jachtem swobodnie dbając by nic się nie stało. By wszyscy mogli bawić się, opalać się, popijać drinki w cieniu żagli, skakać do krystalicznie przejrzystej wody, pływać, nurkować, a każdego dnia wychodzić z swojej kajuty budząc się w następnym pięknym miejscu.

vlcsnap-2017-01-06-17h46m31s803Dlaczego prawie każdy miliarder ma swój jacht? Bo dają niesamowitą swobodę i ogrom możliwości, które są dostępne również dla Was. Przez cały tydzień możesz:

– siedząc za sterem bawić się 12 tonowym jachtem,

– uczyć się Nowego Żeglarstwa, sternik chętnie pokaże wszystkie sztuczki,

– wypoczywać absolutnie, tzn. nic nie robić przez cały tydzień poza leżeniem na pokładzie i piciem drinków

DSC_4845– poznać wielu nowych znajomych, bycie wspólnie załogą niesamowicie sprzyja Integracji, a przecież nie jesteśmy ograniczeni do załogi. Reszta floty będzie tuż obok!

– podziwiać przepiękne wyspy i wybrzeża Grecji, przepłyniemy przecież kilkaset kilometrów…

Szybko poznacie Nowe Żeglarstwo, czyli jak prowadzić jacht w sposób przyjemny i wygodny. By przez idealny podział kilku obowiązków w swojej załodze wszyscy wypoczywali maksymalnie.
vlcsnap-2017-01-06-17h51m36s910
Czeka nas olbrzymia przestrzeń ciepłego i przejrzystego Morza Egejskiego (można wyskoczyć z jachtu na kąpiel praktycznie wszędzie!), tysiące wysp, wysepek i rewelacyjnych plaż, czy urokliwych zatoczek, a także możliwość zwiedzenia kilku pięknych zabytkowych miast i posmakowania lokalnych potraw. Każdego dnia nasza flota będzie zatrzymywać się w najładniejszych miejscach, by ochłodzić się, poskakać z burty czy dziobu, ponurkować czy też przeskoczyć na jacht obok.

 

Cena Lotów do Grecji

 

Loty Warszawa - Ateny majówka

Berlin -Ateny majówka

 

W razie jakichkolwiek problemów z zakupem oczywiście służymy wsparciem.

Czeka nas olbrzymia przestrzeń ciepłego i przejrzystego Morza Egejskiego (można wyskoczyć z jachtu na kąpiel praktycznie wszędzie!), tysiące wysp, wysepek i rewelacyjnych plaż, czy urokliwych zatoczek, a także możliwość zwiedzenia kilku pięknych zabytkowych miast i posmakowania lokalnych potraw. Każdego dnia nasza flota będzie zatrzymywać się w najładniejszych miejscach, by ochłodzić się, poskakać z burty czy dziobu, ponurkować czy też przeskoczyć na jacht obok.

 

 

Nie zabraknie nam też miejsc wartych zwiedzenia:

AtenyAteny

Miejsce nr 1, które dosłownie miażdży wielkością i wyjątkowością budowli, które w przeciwieństwie do nas odporne są na upływające lata. Powalający Akropol- miejsce dawnego kultu religijnego i ośrodek władzy, a jednocześnie nowoczesnych stadion olimpijski, czyli kolejny dowód na to, że ten pokręcony kraj jest pełen kontrastów. Każdy znajdzie tu miejsce i epokę dla siebie. Właśnie stąd bierzemy jachty i tu je oddajemy. Będziemy mieli wystarczająco czasu na zwiedzenie miasta czy też przejście się na imprezę!

 

DCIM100GOPRO

Poros

Malowniczo położone, urocze miasto, położone na wulkanicznym wzgórzu, oddzielonym od Peloponezu wąskim kanałem. Przywita nas przytulny porcik, pastelowe domy, kręte uliczki i typowo Greckie knajpki serwujące pyszne jedzenie! Warto przejść się do wieży z zegarem z której roztacza się wspaniały widok na zatokę i cieśninę. Zatoczki Poros to również piękne plaże, przy których chętnie rzucimy kotwicę.

 

Egina

 

Egina

Zielona wyspa, z malowniczymi porcikami, pięknymi ruinami świątyni Afai oraz opuszczonym kamiennym miastem Paleochóra…

 

 

Angistri
Angistri

Malutka wyspa, którą zdobędziemy tylko po to, by wypoczywać na jej pięknych plażach!

 

 

 

HydraHydra

Określana najładniejszą wioską portową Grecji! Już sam port z imponującą kamienną architekturą robi duże wrażenie. Niegdyś działa fortecy odstraszały piratów, teraz leniwie patrzą na wielkie promy, zwożące turystów. Nie zabraknie nam klimatycznych knajpek i butików, w typowo wąskich greckich uliczkach. Zabawną rzeczą jest brak ruchu samochodowego, zastąpionego mułami i osiołkami Znajduje się też tam świetna skałka do skakania z klifu.

 

SouinioSounion

Musimy zdążyć tam przed wieczorem, by w zachodzącym słońcu zobaczyć ruiny świątyni Posejdona! Odbierając jachty od armatora uzyskujemy pełną niezależność. Pozwala nam to na bieżąco dostosowywać się do energii i chęci uczestników, dlatego nie podajemy sztywnego planu wyjazdu, na bieżąco stworzymy najlepszy dla wszystkich z floty 🙂 I to jest właśnie najlepsze w żeglarstwie/jachtingu!

 

 

Odbierając jacht od armatora uzyskujemy pełną niezależność. Pozwala nam to na bieżąco dostosowywać się do energii i chęci uczestników, dlatego nie podajemy sztywnego planu wyjazdu, na bieżąco stworzymy najciekawszy dla wszystkich z floty 🙂 I to jest właśnie najlepsze w żeglarstwie/jachtingu!

Sam jacht Bavaria 46-49 jest już atrakcją samą w sobie, spójrz na zdjęcia!

 • ponad 14 metrów długości i grubo ponad 4 szerokości,
 • duży płaski pokład, stworzony do opalania się,
 • nagłośnienie, wewnątrz i na zewnątrz,
 • 9/10 osób załogi,
 • 4/5 oddzielnych dwuosobowych kabin,
 • przestronny salon,
 • dwie lub trzy łazienki,
 • wielka lodówka i jeszcze większa zamrażarka,
 • dwa koła sterowe, sonar, GPS, auto-pilot i dziesiątki jachtowych sprzętów dla jeszcze wygodniejszego żeglowania,
 • mocny silnik diesla dający nam niezależność od wiatru.

Cena promocyjna przy wykorzystaniu kodu zniżkowego: 1599zł

Cena regularna: 1699 zł

 

Cena zawiera:

 • wysokiej klasy jacht Bavaria 46/Bavaria 49!
 • najlepszych sterników!
 • zakwaterowanie (koję-jachtowe łóżko) na łodzi,
 • bogaty program oferowany przez doświadczoną kadrę.

 

Cena nie zawiera:

o opłaty klimatycznej – 10 euro

o transit log (pościele, sprzątanie jachtu, podatki) – 10 euro,

o ubezpieczenia – 50 zł,

o zrzutki na jedzenie – uwaga, zgodnie z morską etykietą, sternicy są zwolnieni z tej składki.

o autobusu z lotniska do portu – 5 euro (2,5 euro z kartą ISIC),

o zwrotnej kaucji – za jacht warte 200-300 tysięcy euro, armator pobiera adekwatną kaucję 3000 euro, by nie było to dla Was zbytnie obciążenie połowę pokryje fundacja, drugą połowę dzielimy na całą załogę (zwrotne 150 euro) lub ubezpieczenie kaucji !!!!!!

JAK UZYSKAĆ
Jeżeli chcesz uzyskać cenę promocyjną (100 złotych taniej), to masz na to kilka możliwości:

1) należy udostępnić NASZ PROMO FILMIK na portalu Facebook na swojej tablicy w zasięgu publicznym z dopiskiem „Kto jeszcze śmiga na majówkowy rejs po greckich wyspach? WWW.INTEGRA-WYJAZDY.PL” oraz zaprosić 500 swoich znajomych NA WYDARZENIE FB TEGO WYJAZDU (możesz zrobić to jednym przyciskiem – dowiedz się w jaki sposób, klikając TU). Nie pozwól, żeby Twojej ekipy zabrakło na takim wyjeździe:) Następnie napisz nam wiadomość na nasz FANPAGE z informacją ile zaproszonych osób na wydarzenie było przed i po Twoich działaniach. Po weryfikacji nadamy unikalny kod zniżkowy, który będziesz mógł wpisać przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego.

2) cena promocyjna przysługuje również stałym Integrowiczom, którzy do tej pory byli co najmniej 2 razy na Integrze (kod zniżkowy: INTEGROWICZ). Osoby, które byli z nami co najmniej 4 razy, jadą 150 zł taniej (kod zniżkowy: INTEGRMISTRZ).

3) w Ekipie raźniej! Dowiedz się jakie są zniżki dla grup!

 • Jeżeli Twoja paczka składa się z 5-8 osób to przysługuje każdemu z Was zniżka na wyjazd w wysokości 100 zł.
 • Jeżeli Twoja paczka składa się z 9-15 osób to przysługuje każdemu z Was zniżka na wyjazd w wysokości 150 zł.
 • Jeżeli Twoja paczka składa się z co najmniej 16 osób to przysługuje każdemu z Was zniżka w wysokości 200 zł.

Warunkiem przyznania zniżki grupowej jest wpisanie w odpowiednim polu na kod zniżkowy wybraną przez Was nazwę Waszej ekipy, która musi być identyczna z wpisami do formularza pozostałej części Twojej ekipy.

UWAGA!!! Jeżeli posiadasz dwa kody zniżkowe (w tym jeden za działania na FB) – wpisz oba! Zwiększysz tym samym wartość swojej zniżki o kolejne 20 zł. Oznacza to, że w sumie Twój wyjazd będzie kosztował 120 zł mniej (a w przypadku większej grupy znajomych lub długiego stażu na Integrze nawet 170 zł lub 220 zł !) niż cena regularna wyjazdu.

Kody zniżkowe stałego Integrowicza, za grupę znajomych, za newsletter, od Ambasadora lub inne zniżki specjalne nie łączą się ze sobą nawzajem.

tabela znizek UPDATE

 • Czy mogę jechać na Integrę jeśli nie jestem studentem?
  Jeśli jesteś młody duchem i odpowiada Ci środowisko studenckie to nie widzimy najmniejszego problemu, abyś dołączył do grona uczestników naszych wyjazdów. Jedynym wymogiem jest dla nas pełnoletność.

 

 • Czy wymagana jest umiejętność żeglowania?
  Jest zupełnie nie potrzebna, na każdym jachcie będzie doświadczony sternik który wszystko przystępnie wytłumaczy.

 

 • Czy potrzebna jest umiejętność pływania?
  Zdecydowanie przydatna umiejętność, z powodu licznych przerw na kąpiele, ale jachty są wyposażone w kamizelki ratunkowe które również niepływającym umożliwią zabawę w wodzie.

 

 • Czy muszę mieć aktualny paszport?
  Tak. I to ważny ponad 6 miesięcy od daty powrotu z Tajlandii – wymóg wizowy ( spokojnie, wizę wyrabia się bez żadnych problemów w samolocie 🙂 )

 

 • Czy wykupienie ubezpieczenia jest obowiązkowe?
  Tak, jako organizator turystyki posiadamy obowiązek ubezpieczenia uczestników wyjazdu zagranicznego od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) i kosztów leczenia (KL). Obowiązek ten nakłada ustawa o usługach turystycznych z 1997 roku.

 

 • Jaka jest gwarancja, że dostane jacht, który odpowiada moim preferencjom?
  100% wybieramy go wspólnie.

 

 • Czy istnieje możliwość wystawienia faktury na dowolnie wybrane dane?
  Niestety nasza fundacja nie jest Vatowcem, dlatego nie możemy wystawić faktury Vat, aczkolwiek istnieje możliwość wystawienia rachunku. Rozumiemy potrzeby naszych uczestników, dlatego nie widzimy problemu w wystawieniu rachunku. na dowolnie wybrane dane.

 

 • Część wyjazdów studenckich jest organizowana na przekór prawu, bez wymaganych pozwoleń organizacji turystyki, co wiąże się z ryzykiem niedopełnienia oferowanych świadczeń. Czy Integra posiada niezbędne pozwolenia i gwarancję turystyczną?
  Tak, uzyskaliśmy pozwolenie na organizację turystyki (nr: 619). Możecie to sprawdzić na stronie: http://www.turystyka.gov.pl/. Posiadamy ważną Polisę OC Organizatora Turystyki nr GT 51/2015 w TU EUROPA S.A. 53-333 Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4.
Komandor rejsu:

Maciej Czarnecki

Grecja była moim pierwszym wyjazdem na jachty. Świetna organizacja, doborowe towarzystwo, niecodzienne zwiedzanie! Czekam na następne rejsy ?

Damian Twardowski

Komandor wyjazdu

Maciej Czarnecki
czarny@integra-wyjazdy.pl
+48 512 126 134

Poznaj go bliżej ^^

ZOBACZ RÓWNIEŻ

INTEGRA NA JACHTACH:
Bezpieczne szaleństwo na mazurach!

Integra domki SPA w Ciechocinku + Toruń i Bydgoszcz

INTEGRA NA IBIZIE: All Inclusive (+Amsterdam, Barcelona, Monako)

INTEGRA W DALMACJI:
Trogir
Bezpieczna Chorwacja!

Współpraca:
© 2020 Fundacja Integra
Wyjazdy zimowe | Studencka Majówka | Sylwester