fbpx

Integra w ENERGYLANDII (25.08.17)

od 99 PLN 

UWAGA! KONIEC ZAPISÓW 20. SIERPNIA!

Wakacje nadeszły, czas się zabawić! Nie byle jak, ale tak… z ENERGIĄ!

Intensywna integracja połączona z ekstremalną rozrywką to coś, czego potrzebuje każdy student po ciężkiej sesji, a więc przed Wami wyjazd do Energylandii!

 

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce idealne miejsce zarówno dla amatorów jak i poszukiwaczy adrenaliny, który posiada ogromną ilość atrakcji. W ofercie dostępne jest kilkanaście naprawdę ekstremalnych urządzeń takich jak najszybsze i największe Roller Coastery, karuzele, zjeżdżalnie wodne i wiele innych wynalazków, które mieszczą się na aż 26 hektarach!

 

Dla tych bardziej hardcorowych, pionowa zjeżdżalnia którą spadasz aż 90 metrów z pułapu 15,5 metra. A może wolisz wylecieć w powietrze z Space Boosterem przy prędkości 100 km/h? No i oczywiście musisz zaliczyć najnowszy Mega Coaster Hyperion, który jest najwyższą i najszybszą kolejką w całej Europie! 85 stopni nachylenia przy spadku brzmi jak challange.

Pochillować też można. Tropical Fun jest idealną miejscówką do relaksu, ale też zabawy będąc największym otwartym parkiem wodnym w Polsce! 10 różnych zjeżdżalni – to nie może się znudzić, a zawsze można też skorzystać z tych bardziej spokojnych atrakcji i animacji. Gdy już się zmęczysz, strefa gastronomiczna przyjmie Cię z otwartymi drzwiami.

 

Ale czy Wy przyjechaliście tutaj odpoczywać?! Energylandia ma wiele rollercoasterów i urządzeń, które sprawią iż będziecie wirować, kręcić się i latać do góry nogami po nieboskłonie! No to wskakuj, zapinaj fotel i jazda! 3…2…1… Ruszyli 😀

Nasze rozrywki rozpoczynają się już w autokarze. Nie, nie mówimy tylko o strojeniu głosów w dźwiękach obijającego się szkła. Wystarczy, że znajdą się gdzieś samoprzylepne karteczki, a już pojawia się szereg gier, które pomogą przełamać bariery, mimo dzielących nas foteli. Kolumny, boomboxy, sprzęt grający rozkręcą imprezę nie tylko na stoku, w samym centrum miasta, ale nawet na stacjach benzynowych, by przyjemniej rozruszać stawy i przygotować się do dalszej podróży.

Program wyjazdu:

4:45 –  Zbiórka w Poznaniu

7:50 – Zbiórka we Wrocławiu

9:50 – Zbiórka w Katowicach

11:00 – Przyjazd do Energylandii

11:00 – 20:00 Pobyt w Energylandii

20:00 – Powrót

20:00-02:00 – Before w autokarze

02:00 – Impreza w Cooliozum?

UWAGA! KONIEC ZAPISÓW 20. SIERPNIA!

Cena regularna: 99 zł

Cena  zawiera:  

 • przejazd autokarem do Zatoru z Poznania, Wrocławia oraz Katowic i z powrotem
 • przejazd autokarem do Zatoru z Warszawy oraz Łodzi i  z powrotem  (zastrzegamy sobie możliwość odwołania autokaru w sytuacji nie zebrania się 40 osób z z tych miast).

Cena nie zawiera:

 • biletu wstępu do ENERGYLANDII:
        bilet całodniowy 119 zł  – (płatne w autokarze)

Od 2016 roku współpracujemy ze stałym przewoźnikiem, który zapewnia najwyższy komfort i pełne bezpieczeństwo podróży. Flota naszego przewoźnika to nowoczesne autokary o bardzo wysokim standardzie, dzięki czemu jako nieliczni organizatorzy wyjazdów możemy się tym pochwalić!

Wszystkie autokary, którymi jeździmy pochodzą z 2015-2017 roku, co sprawia, że jest to jedna z najnowocześniejszych flot w Polsce. Każdy z nich spełnia wszystkie, najbardziej rygorystyczne normy spalania Euro 5 i Euro 6. Autokary te wyposażone są w klimatyzację, barek, DVD oraz toaletę.

Każdy autobus przed wyjazdem jest starannie dobierany, przystosowywany, a następnie serwisowany. Daje nam to pewność, że każdy z nich spełni nawet najbardziej rygorystyczne oczekiwania i wymogi.

 • Czy mogę jechać na Integrę jeśli nie jestem studentem?
  Jeśli jesteś młody duchem i odpowiada Ci środowisko studenckie to nie widzimy najmniejszego problemu, abyś dołączył do grona uczestników naszych wyjazdów. Jedynym wymogiem jest dla nas pełnoletność.
 • Czy istnieje możliwość nie wykupienia biletu do „ENERGYLANDII”?
  Niestety nie ma takiej możliwości.
 • Czy istnieje możliwość wystawienia faktury na dowolnie wybrane dane?
  Niestety nasza fundacja nie jest Vatowcem, dlatego nie możemy wystawić faktury Vat. Istnieje jednak możliwość wystawienia rachunku. Rozumiemy potrzeby naszych uczestników, dlatego nie widzimy problemu w wystawieniu rachunku na dowolnie wybrane dane.
 • Część wyjazdów studenckich jest organizowana na przekór prawu, bez wymaganych pozwoleń organizacji turystyki, co wiąże się z ryzykiem niedopełnienia oferowanych świadczeń. Czy Integra posiada niezbędne pozwolenia i gwarancję turystyczną?
  Tak, uzyskaliśmy pozwolenie na organizację turystyki (nr: 619). Możecie to sprawdzić na stronie: http://www.turystyka.gov.pl/. Posiadamy ważną Polisę OC Organizatora Turystyki nr GT 51/2016 w TU EUROPA S.A. 53-333 Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4.

Koordynator wyjazdu:
Alicja Horba
[email protected]
+48 515 833 847

Szybki wypad do Energylandii mógłby być idealnym pomysłem na sierpień. Swoisty before przed zagranicznymi letnimi wyjazdami - nie ma to jak poznać się chwilę wcześniej w takich warunkach! Moc, energia, amfet... adrenalina! Czekam z niecierpliwością na taką opcję!

BARTOSZ TYBORSKI

Wieloletni uczestnik wyjazdów Integry

Koordynator wyjazdu

Koordynator wyjazdu
Alicja Horba
[email protected]
+48 515 833 847

Poznaj ją bliżej ^^

OBSERWUJ informacje o wyjeździe

ZOBACZ RÓWNIEŻ

sNOw LIMITS: 4 Doliny – La Tzoumaz (Szwajcaria)

sNOw LIMITS: VAL THORENS – ORELLE (Girls Week)

sNOw LIMITS: Prestiżowe Les Deux Alpes (Francja)

sNOw LIMITS: LIVIGNO
(Snowland Music Festival)

Współpraca:

© 2016 Fundacja Integra <a