fbpx

Integra w Energylandii i Krakowie (10-11.08.19)

od 199 PLN 

Trip z Poznania

Połączenie lekkiej adrenaliny, chillu, imprezy, integracji i edukacji tworzą idealny weekend. Wypad do Energylandii i Krakowa to zapewnia!

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce. Idealne miejsce dla poszukiwaczy niecodziennych atrakcji. W ofercie dostępne jest kilkanaście naprawdę ekstremalnych urządzeń takich jak najszybsze i największe Roller Coastery, karuzele, zjeżdżalnie wodne i wiele innych wynalazków, które mieszczą się na aż 26 hektarach!

 

 

 

Szukasz hardcorowych wrażeń? Strefa ekstremalna jest dla Ciebie stworzona! Musisz zaliczyć najnowszy Mega Coaster Hyperion, który jest najwyższą i najszybszą kolejką w całej Europie! 85 stopni nachylenia przy spadku brzmi jak challange. Coś bardziej dla uśmiechu i frajdy?  Proszę, strefa familijna 🙂 Ochłodenie i relaks – water park. Widowiska i pokazy – Extreme Show.

Energia zdobyta podczas całodniowych ekscesów, musi być dobrze spożytkowana w nocy! Kraków przywita nas welcome shotami i pokaże najlepsze imprezownie w południowej części polski! Na moment, całą ekipą, zawładniemy Krakowskim rynkiem.

 

Żeby nie było, trochę kultury też nam się przyda 😉 Kraków to jedno z najpiękniejszych polskich miast z niesamowitą historią sięgającą średniowiecza. Zamek królewski na Wawelu, Sukiennice, Kościół Mariacki, Uniwersytet Jagielloński oraz wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO – Kazimierz i Stare Miasto. To właśnie tam udamy się z przewodnikiem, który zapoda ogromną dawkę wiedzy historycznej na temat drugiej stolicy Polski.

Nasze rozrywki rozpoczynają się już w autokarze. Nie, nie mówimy tylko o strojeniu głosów w dźwiękach obijającego się szkła. Wystarczy, że znajdą się gdzieś samoprzylepne karteczki, a już pojawia się szereg gier, które pomogą przełamać bariery, mimo dzielących nas foteli. Kolumny, boomboxy, sprzęt grający rozkręcą imprezę nie tylko na stoku, w samym centrum miasta, ale nawet na stacjach benzynowych, by przyjemniej rozruszać stawy i przygotować się do dalszej podróży.

Program wyjazdu:

10. Sierpnia

4:45 –  Zbiórka w Poznaniu

7:50 – Zbiórka we Wrocławiu

9:50 – Zbiórka w Katowicach

11:00 – Przyjazd do Energylandii

11:00 – 19:00 Pobyt w Energylandii

19:00 – 20:30 – Przejazd do Krakowa

20:30-22:00 – Zakwaterowanie i wypoczynek w hostelu

22:00 – ?  – Clubbing w Krakowie

11. Sierpnia

11:00 – 16:00 – Zwiedzanie Krakowa i czas wolny

17:30 – Zbiórka w Katowicach

19:30  – Zbiórka we Wrocławiu

22:00 –  Zbiórka w Poznaniu

Cena dla studentów do 24 roku życia:

Cena promocyjna przy wykorzystaniu kodu zniżkowego: 199zł
Cena regularna: 299 zł

Cena dla osób w wieku 25-35 lat: (te ceny dotyczą również młodszych osób bez legitymacji studenckiej)

Cena promocyjna przy wykorzystaniu kodu zniżkowego: 299zł
Cena regularna: 399 zł

Cena  zawiera:  

 • przejazd autokarem do Zatoru z Poznania, Wrocławia oraz Katowic i z powrotem
 • przejazd autokarem do Zatoru z Warszawy oraz Łodzi i  z powrotem  (zastrzegamy sobie możliwość odwołania autokaru w sytuacji nie zebrania się 40 osób z z tych miast).
 • nocleg w hostelu w Krakowie,
 • śniadanie w Krakowie,
 • clubbing w Krakowie,
 • zwiedzanie z przewodnikiem Krakowa.

Cena nie zawiera:

 • biletu wstępu do ENERGYLANDII:
        bilet całodniowy 119 zł  – (płatne w autokarze)

JAK UZYSKAĆ
Jeżeli chcesz uzyskać cenę promocyjną (100 złotych taniej), to masz na to kilka możliwości:

1) należy udostępnić NASZ PROMO FILMIK na portalu Facebook na swojej tablicy w zasięgu publicznym z dopiskiem „Kto jeszcze śmiga na Energylandię i Kraków? WWW.INTEGRA-WYJAZDY.PL” oraz zaprosić 300 swoich znajomych NA WYDARZENIE FB TEGO WYJAZDU. Nie pozwól, żeby Twojej ekipy zabrakło na takim wyjeździe:) Następnie napisz nam wiadomość na nasz FANPAGE z informacją ile zaproszonych osób na wydarzenie było przed i po Twoich działaniach. Po weryfikacji nadamy unikalny kod zniżkowy, który będziesz mógł wpisać przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego.

2) cena promocyjna przysługuje również stałym Integrowiczom, którzy do tej pory byli co najmniej 2 razy na Integrze (kod zniżkowy: INTEGROWICZ). Osoby, które byli z nami co najmniej 4 razy, jadą 150 zł taniej (kod zniżkowy: INTEGRMISTRZ).

3) w Ekipie raźniej! Dowiedz się jakie są zniżki dla grup!

 • Jeżeli Twoja paczka składa się z 5-8 osób to przysługuje każdemu z Was zniżka na wyjazd w wysokości 100 zł.
 • Jeżeli Twoja paczka składa się z 9-15 osób to przysługuje każdemu z Was zniżka na wyjazd w wysokości 125 zł.
 • Jeżeli Twoja paczka składa się z co najmniej 16 osób to przysługuje każdemu z Was zniżka w wysokości 150 zł.

Warunkiem przyznania zniżki grupowej jest wpisanie w odpowiednim polu na kod zniżkowy wybraną przez Was nazwę Waszej ekipy na literę G (np. GZiomki albo GITEKIPA ), która musi być identyczna z wpisami do formularza pozostałej części Twojej ekipy.

UWAGA!!! Jeżeli posiadasz dwa kody zniżkowe (w tym jeden za działania na FB) – wpisz oba! Zwiększysz tym samym wartość swojej zniżki o kolejne 20 zł. Oznacza to, że w sumie Twój wyjazd będzie kosztował 120 zł mniej (a w przypadku większej grupy znajomych lub długiego stażu na Integrze nawet 170 zł lub 220 zł !) niż cena regularna wyjazdu.

Kody zniżkowe stałego Integrowicza, za grupę znajomych, za newsletter, od Ambasadora lub inne zniżki specjalne nie łączą się ze sobą nawzajem.

PODSUMOWANIE INFORMACJI NA TEMAT WYJAZDU: INTEGRA W ENERGYLANDII 2019 (PDF)

Od 2016 roku współpracujemy ze stałym przewoźnikiem, który zapewnia najwyższy komfort i pełne bezpieczeństwo podróży. Flota naszego przewoźnika to nowoczesne autokary o bardzo wysokim standardzie, dzięki czemu jako nieliczni organizatorzy wyjazdów możemy się tym pochwalić!

Wszystkie autokary, którymi jeździmy pochodzą z 2014-2019 roku, co sprawia, że jest to jedna z najnowocześniejszych flot w Polsce. Każdy z nich spełnia wszystkie, najbardziej rygorystyczne normy spalania Euro 5 i Euro 6. Autokary te wyposażone są w klimatyzację, barek, DVD oraz toaletę.

Każdy autobus przed wyjazdem jest starannie dobierany, przystosowywany, a następnie serwisowany. Daje nam to pewność, że każdy z nich spełni nawet najbardziej rygorystyczne oczekiwania i wymogi.

 • Czy mogę jechać na Integrę jeśli nie jestem studentem?
  Jeśli jesteś młody duchem i odpowiada Ci środowisko studenckie to nie widzimy najmniejszego problemu, abyś dołączył do grona uczestników naszych wyjazdów. Jedynym wymogiem jest dla nas pełnoletność.
 • Czy istnieje możliwość nie wykupienia biletu do „ENERGYLANDII”?
  Niestety nie ma takiej możliwości.
 • Czy istnieje możliwość wystawienia faktury na dowolnie wybrane dane?
  Niestety nasza fundacja nie jest Vatowcem, dlatego nie możemy wystawić faktury Vat. Istnieje jednak możliwość wystawienia rachunku. Rozumiemy potrzeby naszych uczestników, dlatego nie widzimy problemu w wystawieniu rachunku na dowolnie wybrane dane.
 • Część wyjazdów studenckich jest organizowana na przekór prawu, bez wymaganych pozwoleń organizacji turystyki, co wiąże się z ryzykiem niedopełnienia oferowanych świadczeń. Czy Integra posiada niezbędne pozwolenia i gwarancję turystyczną?
  Tak, uzyskaliśmy pozwolenie na organizację turystyki (nr: 619). Możecie to sprawdzić na stronie: http://www.turystyka.gov.pl/. Posiadamy ważną Polisę OC Organizatora Turystyki nr GT 51/2016 w TU EUROPA S.A. 53-333 Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4.

Koordynator wyjazdu:
Alicja Horba
alicja@integra-wyjazdy.pl
+48 515 833 847

Szybki wypad do Energylandii mógłby być idealnym pomysłem na sierpień. Swoisty before przed zagranicznymi letnimi wyjazdami - nie ma to jak poznać się chwilę wcześniej w takich warunkach! Moc, energia, amfet... adrenalina! Czekam z niecierpliwością na taką opcję!

BARTOSZ TYBORSKI

Wieloletni uczestnik wyjazdów Integry

Koordynator wyjazdu

Koordynator wyjazdu
Alicja Horba
alicja@integra-wyjazdy.pl
+48 515 833 847

Poznaj ją bliżej ^^

OBSERWUJ informacje o wyjeździe

ZOBACZ RÓWNIEŻ

INTEGRA NA JACHTACH:
Bezpieczne szaleństwo na mazurach!

Integra domki SPA w Ciechocinku + Toruń i Bydgoszcz

INTEGRA NA IBIZIE: All Inclusive (+Amsterdam, Barcelona, Monako)

INTEGRA W DALMACJI:
Trogir
Bezpieczna Chorwacja!

Współpraca:
© 2020 Fundacja Integra
Wyjazdy zimowe | Studencka Majówka | Sylwester