fbpx

🇩🇪 Integra w Berlinie - Jarmark Świąteczny + Tropical Islands (14-15.12.19)

od 0 PLN !!!

Jarmark ŚwiątecznyHoł, hoł, hoł, Merry Christmas! Przed nami czas, w którym Integra po raz kolejny podbije Berlin! Klasycznie zwiedzimy stolicę Niemiec, zasmakujemy w lokalnych przysmakach, wpadniemy na najlepszą imprezę do klubu, gdzie będziemy bawić się do białego rana. Jakby tego było mało, z podwójną siłą uderzymy na najlepszą zabawę do Tropical Island, gdzie w środku zimy zażyjemy trochę letniego klimatu.

Czym jednak ten wyjazd będzie się różnić od pozostałych?
Przede wszystkim tym, że (werble…) jest opcja, aby pojechać z nami zupełnie za DARMO! Tak, tak, dobrze słyszeliście, można wybrać się na Bratwurst i Gluhwein całkowicie za DARMO! Jak to możliwe? Fundacja Integra uzyskała w tym roku nadwyżkę finansową i chcielibyśmy ją jakoś spożytkować. Nie może być lepszego sposobu na wydawanie pieniędzy niż na wspólną integrację z Wami!

Gdy świąteczny nastrój zaczynie udzielać się już wszystkim, w radiach będzie słychać zimowe piosenki i my damy ponieś się tej magii i odwiedzimy jeden z piękniejszych jarmarków naszych zachodnich sąsiadów – Weihnachtsmarkt. Będzie to najlepsza okazja na przedświąteczne szaleństwo prezentowe, które zakończy się przy grzanym winie i tradycyjnej jarmarcznej kiełbasie (Bratwurst). Radośni od świątecznej atmosfery i grzanego wina wyruszymy na ulice Berlina. Zobaczymy jak to się robi za granicą, czy zwiedzimy siedzibę niemieckiego Parlamentu – Reichstag, ze swoją słynną, podświetlaną kopułą, strzelimy sweet focię pod Bramą Brandenburską oraz nawiedzimy wyspę Muzeów.
Tropical Islands3_reichstag_querRozgrzani i rozśpiewani, z pokładem wrażeń wyruszymy z przeszmuglowaną przez granicę wódeczką na najlepszy bifor. W końcu kto jak nie my, może pokazać Berlińczykom jak się bawi IN-TE-GRA! Już teraz szykujcie się na noc w iście europejskim stylu. Czekać na nas będzie klub z kilkoma parkietami! Nie zwalniając tempa melanż poniesie nas aż do Tropical Island, gdzie zapadniemy w solidną kimę (sen jest dla słabych, więc dla tych najbardziej wytrwałych impreza będzie trwać dalej XD). Poranek dzień drugi to wyłącznie same rozkosze i komforty plażowego chilloutu (czyżby leczenie kaca?), drinki z palemką, kobiety w samym bikini i szaleństwo aquaparku.
Co by tak szybko nie wrócić do rzeczywistości w autokarze rozkręcimy najbardziej szalone afterparty! ?

Zobaczcie jak się bawiliśmy w Berlinie w poprzednich latach:

A oto Video Cover Clip, który został nagrany parę lat temu podczas Integry do Berlina:

Nasz wyjazd zaczynamy od pierwszych powitań i zbiórki przed autokarem. Nie martwcie się, podróż na pewno nie będzie Wam się dłużyć i już od pierwszych chwil poczujecie tę świąteczną i rodzinną atmosferę. Z naszych booboxów polecą pierwsze świąteczne kawałki, a kadra zadba o klimat i dobry nastój. Prawdziwa zabawa zacznie się po dotarciu do miejsca docelowego, wtedy otworzą się przed nami nieograniczone możliwości:

Weihnachtsmarkt

weihnachtsmarkt-berlin-2009Tradycyjny jarmark bożonarodzeniowy, odbywający się w plenerze w wielu miastach Niemiec, Austrii, Szwajcarii, czy ostatnio Włoch i innych krajach Europy. Historia pierwszych jarmarków bożonarodzeniowych sięga w Niemczech końca XIV, a w Austrii końca XIII wieku. Ten berliński odbywa się od 1592 roku.  To właśnie tu udamy się na jeden z najstarszych i największych w Europie Weihnachtsmartków (jarmarków świątecznych), na którym będziemy mogli kupić nigdzie indziej niedostępne prezenty.

Alexanderplatz

Stitched PanoramaCentralny węzeł komunikacyjny i plac we wschodniej części Berlina. Plac został nazwany na cześć imperatora Rosji Aleksandra I, przez berlińczyków nazywany jest w skrócie Alex. Leży w dzielnicy Mitte i codziennie odwiedzany jest przez ponad 300 000 osób.

Unter den Linden

unter-den-linden-ksfotoHistorycznie główna ulica Berlina. Nazwa nadana została w związku z licznymi lipami, które rosną po obu stronach ulicy i na centralnym pasie, co nadaje jej charakter jednej z najpiękniejszych alei miasta.

Wyspa Muzeów

th1_5449_berlin_wyspa_muzeowPółnocna część Spreeinsel – wyspy leżącej na rzece Sprewie w centrum Berlina – gdzie znajduje się jeden z najważniejszych kompleksów muzealnych świata, obejmujący: Muzeum im. Bodego (niem. Bodemuseum), Muzeum Pergamońskie (niem. Pergamonmuseum), Nowe Muzeum (niem. Neues Museum), Starą Galerię Narodową (niem. Alte Nationalgalerie) oraz Stare Muzeum (niem. Altes Museum). W zbiorach Wyspy Muzeów znajdują się głównie eksponaty archeologiczne oraz dzieła sztuki z XIX w. W 1999 r. Wyspa Muzeów, jako unikatowy zespół architektoniczny i kulturalny, została wpisana na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO.

Brama Brandenburska

bramaZabytkowa budowla w Berlinie, jeden z charakterystycznych punktów miasta, zaprojektowana przez niemieckiego architekta, pochodzącego z Kamiennej Góry Carla Gottharda Langhansa. Zabytek znajduje się na niemieckich rewersach monet 10, 20 i 50 eurocentów jako symbol zjednoczenia państwa niemieckiego.

Reichstag

8Siedzibą niemieckiego Bundestagu. Zbudowany został w neorenesansowym stylu na podstawie planów architekta Paula Wallota w latach 1884–1894. Do 1918 roku znajdował się tu Reichstag II Rzeszy. W 1933 budynek ten został prawie całkowicie zniszczony w pożarze. W latach 60. został odbudowany w nowej formie i ponownie przebudowany w 1991–1999.

Clubbing w Berlinie

1684a20696Czyli to co Integrowicze lubią najbardziej. Czas na taneczne wygibasy na parkiecie. Przejmujemy stolicę Niemiec!

Tropical Islands

01-img-7576-2560x1600-51Największy tropikalny park rozrywki i wypoczynku w Europie, największa na świecie hala samonośna. W Tropical Islands czeka na Was świat pełen egzotyki. Spacery po plaży Morza Południowego, ekspedycja po Lesie Tropikalnym, wiele atrakcji i zabaw, chwile pełne relaksu w Strefie Saun, rozkosze kulinarne, rozrywka i chill w basenach.

Program wyjazdu:

14.12.19

7:15 –  Zbiórka we Wrocławiu
7:30 –  Zbiórka w Poznaniu
7:45 –  Zbiórka w Szczecinie
12:15 – Przyjazd do Berlina – Wyspa Muzeów
13:00 – Czas wolny ( Jarmark )
16:00 – Zbiórka na Alexanderplatz
18:00 Wejścia na Kopułę
19:00 Zbiórka
20:00 Before przed wyjściem do klubu
22:00 Clubbing

15.12.19
3:30 Zbiórka i przejazd
5:00 Wejście do Tropical Islands
16:00 Wyjazd
19:45 Przyjazd do Szczecina
20:00 Przyjazd do Poznania
20:15 Przyjazd do Wrocławia

UWAGA! ZAPISY TYLKO DO 30. LISTOPADA!

Cena promocyjna dla studentów do 24 lat przy użyciu kodu zniżkowego FB oraz kodu swojego samorządu to 0 zł !!! Ważne tylko 15. listopada (spytaj się u siebie na uczelni czy Twój samorząd ustalił kod zniżkowy dla swoich studentów)


Cena promocyjna dla studentów do 24 lat przy użyciu kodu zniżkowego FB to 49 zł !!!
Cena regularna dla studentów do 24 lat to 149 zł

Cena promocyjna dla osób w wieku 25-32 lat przy użyciu kodu zniżkowego FB to 149 zł
Cena regularna dla osób w wieku 25-32 lat  to 249 zł
(te ceny dotyczą również młodszych osób bez legitymacji studenckiej)

Cena  zawiera:  

 • przejazd autokarem do Berlina z Poznania, Szczecina, Wrocławia (zastrzegamy sobie możliwość odwołania autokaru w sytuacji nie zebrania się 40 osób z danego kierunku),
 • wyjazdy z Łodzi, Warszawy, Katowic i Krakowa podlegają dopłacie 60 zł (zastrzegamy sobie możliwość odwołania autokaru w sytuacji nie zebrania się 40 osób z danego kierunku),
 • wejście do Reichstagu wraz ze zwiedzaniem z audioprzewodnikiem,
 • wejście na Weihnachtsmarkt,
 • wejście do klubu na imprezę w Berlinie,
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
 • smycz z identyfikatorem,
 • kieliszek Integrowy,
 • gadżety Integrowe,
 • upominki od sponsorów (np. piwo TEY oraz Red bull),
 • serwis sms oraz dedykowaną aplikacje uczestnika wyjazdu,
 • gry i zabawy integracyjne na Tropical Islands.

Cena nie zawiera:

 • biletu wstępu do Tropical Islands:
        bilet całodniowy na strefę tropikalną – 35 EUR (z legitymacją studencką) lub 44 euro EUR
        bilet całodniowy na strefę tropikalną i świat saun – 41,5 euro EUR (z legitymacją studencką) lub 49,5 euro EUR
 • ubezpieczenia – 25 zł
 • bilety na komunikacje miejską

JAK UZYSKAĆ

Jeżeli chcesz uzyskać cenę promocyjną (100 złotych taniej), to należy udostępnić WYDARZENIE TEGO WYJAZDU na portalu Facebook na swojej tablicy w zasięgu publicznym z dopiskiem „Czy ktoś jeszcze jedzie ze mną na darmowy wyjazd na Jarmark Świąteczny do Berlina i Tropical Islands? WWW.INTEGRA-WYJAZDY.PL ” oraz zaprosić 40 swoich znajomych do grupy WSPÓLNE WYJAZDY NA NARTY I SNOWBOARD, którzy mogą być zainteresowani taką tematyką. Następnie napisz nam wiadomość na nasz FANPAGE. Po weryfikacji nadamy unikalny kod zniżkowy, który będziesz mógł wpisać przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego.

Wszystkie kody zniżkowe łączą się z kodami zniżkowymi od samorządów!

PODSUMOWANIE INFORMACJI NA TEMAT WYJAZDU: INTEGRA W BERLINIE 2019 (PDF)

Od 2016 roku współpracujemy ze stałym przewoźnikiem, który zapewnia najwyższy komfort i pełne bezpieczeństwo podróży. Flota naszego przewoźnika to nowoczesne autokary o bardzo wysokim standardzie, dzięki czemu jako nieliczni organizatorzy wyjazdów możemy się tym pochwalić!

Wszystkie autokary, którymi jeździmy pochodzą z 2014-2018 roku, co sprawia, że jest to jedna z najnowocześniejszych flot w Polsce. Każdy z nich spełnia wszystkie, najbardziej rygorystyczne normy spalania Euro 5 i Euro 6. Autokary te wyposażone są w klimatyzację, barek, DVD oraz toaletę.

Każdy autobus przed wyjazdem jest starannie dobierany, przystosowywany, a następnie serwisowany. Daje nam to pewność, że każdy z nich spełni nawet najbardziej rygorystyczne oczekiwania i wymogi.

 • Czy mogę jechać na Integrę jeśli nie jestem studentem?
  Jeśli jesteś młody duchem i odpowiada Ci środowisko studenckie to nie widzimy najmniejszego problemu, abyś dołączył do grona uczestników naszych wyjazdów. Jedynym wymogiem jest dla nas pełnoletność.
 • Czy w planie wyjazdu został przewidziany czas wolny na „shopping”?
  Jeden dzień to zdecydowanie zbyt mało aby choćby z grubsza zwiedzić stolicę naszych zachodnich sąsiadów jednak Integra zadba abyś poza poznaniem topowych pozycji z listy „must see” znalazł także godzinkę czy dwie na shopping w Primark’u!
 • Czy istnieje możliwość nie wykupienia bilety na „Tropical Island”?
  Z racji, że Tropical Island znajduje się kilkadziesiąt kilometrów poza granicami miasta, a udajemy się tam bezpośrednio po „nocnym zwiedzaniu”, nie istnieje możliwość nie wzięcia udziału w tej atrakcji. Dookoła parku wodnego nic się nie znajduje. Pobyt trwa około 10 godzin, a nie niestety nie ma możliwości, żeby ktoś został w autokarze na czas przerwy dla kierowców.
 • Czy mogę zwiedzić Berlin na własną rękę i dołączyć do grupy w ciągu dnia/bezpośrednio przed wspólnym wyjściem do klubu?
  Oczywiście! Przedstawiony przez Nas program to jedynie propozycja i poza wyjazdem na „Tropical Island” pozostałe atrakcje są nieobowiązkowe!
 • Jaka temperatura panuje na „Tropical Island”?
  W ciągu dnia temperatura pozwala na korzystanie z atrakcji z strojach kąpielowych. Co istotne nad ranem temperatura wynosi około 19 stopni stąd proponujemy zabrać ze sobą koc, grubszy ręcznik aby było czym się przykryć podczas porannej drzemki po całonocnych szaleństwach!
 • Czy wykupienie ubezpieczenia za waszym pośrednictwem jest obowiązkowe?
  Tak, jako organizator turystyki posiadamy obowiązek ubezpieczenia uczestników wyjazdu zagranicznego od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) i kosztów leczenia (KL). Obowiązek ten nakłada ustawa o usługach turystycznych z 1997 roku.
 • Czy istnieje możliwość wystawienia faktury na dowolnie wybrane dane?
  Niestety nasza fundacja nie jest Vatowcem, dlatego nie możemy wystawić faktury Vat. Istnieje jednak możliwość wystawienia rachunku. Rozumiemy potrzeby naszych uczestników, dlatego nie widzimy problemu w wystawieniu rachunku na dowolnie wybrane dane.
 • Część wyjazdów studenckich jest organizowana na przekór prawu, bez wymaganych pozwoleń organizacji turystyki, co wiąże się z ryzykiem niedopełnienia oferowanych świadczeń. Czy Integra posiada niezbędne pozwolenia i gwarancję turystyczną?
  Tak, uzyskaliśmy pozwolenie na organizację turystyki (nr: 619). Możecie to sprawdzić na stronie: http://www.turystyka.gov.pl/. Posiadamy ważną Polisę OC Organizatora Turystyki nr GT 100/2018 w TU EUROPA S.A. 53-333 Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4.

POBIERZ OGÓLNE WARUNKI UCZESTNICTWA W WYJEŹDZIE

POBIERZ OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA

Kontakt:

Agnieszka Świder
aga@integra-wyjazdy.pl
+48 782 189 292

Weekendowy wypad do Berlina na który się zdecydowałem był idealnym pomysłem na grudzień, ledwo wszedłem do autokaru, a tu na starcie powitała mnie wiecznie wesoła ekipa, której dobry nastrój nie opuszczał cały wyjazd jak i również mnie ;D. Niby to tylko 2 dni, a wspominam ten wyjazd już chyba z rok (choć nie do końca wszystko pamiętam :d) Na początek lekkie i przyjemne zwiedzanie stolicy Niemiec, potem elegancki melanż w jednym z berlińskich klubów, gdzie drina gonił kolejny drin, z ekipą która wie jak się bawić;P To jest to czego chciałem na tym wyjeździe! Już nawet nie mówię o tym, że prosto z klubu wylądowałem w Tropical Islands, gdzie wykurowałem się szybciej niż u doktora Lubicza pod kroplówką i szybko kontynuowałem dalszy balet, jednocześnie pluskając się z bardzo ``atrakcyjnym towarzystwem :3``. Sercem i wątrobą polecam ten wyjazd wszystkim!

MICHAŁ BARTOSZAK

Uczestnik wyjazdu Integra w Berlinie

Koordynator wyjazdu

Agnieszka Świder
aga@integra-wyjazdy.pl
+48 782 189 292

Poznaj ją bliżej ^^

OBSERWUJ informacje o wyjeździe

ZOBACZ RÓWNIEŻ

INTEGRA NA JACHTACH:
Bezpieczne szaleństwo na mazurach!

Integra domki SPA w Ciechocinku + Toruń i Bydgoszcz

INTEGRA NA IBIZIE: All Inclusive (+Amsterdam, Barcelona, Monako)

INTEGRA W DALMACJI:
Trogir
Bezpieczna Chorwacja!

Współpraca:
© 2020 Fundacja Integra
Wyjazdy zimowe | Studencka Majówka | Sylwester