fbpx

Integra w Berlinie - Jarmark Świąteczny + Tropical Islands (15-16.12.18)

od 0 PLN !!!

3775912267UWAGA! ZAPISY TYLKO DO 30. LISTOPADA!

Hoł Hoł Hoł, merry Christmas! Tak jest, to znowu ten czas – Integra napiera na Berlin! Klasycznie zwiedzamy stolicę Niemiec, rozbijamy się po Weihnachtsmarkt’cie, imprezujemy w klubie do białego rana, po czym odsypiamy i bawimy się dalej na Tropical Island.

Czym jednak ten wyjazd będzie się różnić od pozostałych?
A choćby tym, że (werble….) jest opcja pojechać z nami ZA DARMO! Tak, dobrze słyszeliście, można jechać na Bratwurst i Gluhwein ZA DARMO. Ale jak to tak?
Po prostu, Fundacja Integra uzyskała w obecnym roku zbyt dużą nadwyżkę finansową i trzeba ją jakoś spożytkować… a jaki może być lepszy sposób na wydawanie pieniędzy od przeznaczenia ich na integrację z Wami?;)

Słyszycie?: “OOOO Tannenbaum, OOOO Tannenbaum, wie grün sind deine Blätter…. ” no, ten…. świąteczny nastrój zaczyna się udzielać, szczególnie u naszych zachodnich sąsiadów! Ci, jak co roku, organizują w swojej stolicy przepiękny Weihnachtsmarkt. To fajna okazja by zakupić kilka prezentów którymi będziecie mogli obdarować bliskich, oraz napić się przepysznego Glühwein (grzanego wina) 
a171e9798d1
po którym serce śpiewa:) Kto chętny, radosny i rozśpiewany – na pokład! Integra rusza na Berlin! Czekają nas 2 dni emocji: zwiedzamy Reichstag (siedzibę Parlamentu) ze swą słynną, oświetlaną kopułą, będziemy strzelać słit-focie pod Bramą Brandenburską oraz nawiedzimy wyspę Muzeów. Następnie szlak wiedzie nas do straganów z wspomnianym winem, błyskotkami… no i bez Bratwursta się nie obejdzie! Z takim podkładem wrażeń ruszamy na bifor z przeszmuglowaną przez granicę wódeczką by 3_reichstag_quernabrać siły i pokazać Berlińczykom jak się bawi In-te-gra! Szykuje się noc clubbingu „w iście zachodnim stylu”! Melanż poniesie nas aż do Tropical Island gdzie czeka nas solidna kima na plaży (kto ma siły niech imprezuje dalej;) A następny ranek to już rozkosze i komforty plażowego chilloutu (czyt. leczenia kaca;), drinki z palemką i szaleństwo aquaparku… lub na co kto ma ochotę;) No i afterparty w autobusie powrotnym:)

Tak się bawiliśmy na Integrze w Berlinie:

A oto Video Cover Clip, który został nagrany parę lat temu podczas Integry do Berlina:

Nasze rozrywki rozpoczynają się już w autokarze. Nie, nie mówimy tylko o strojeniu głosów w dźwiękach obijającego się szkła. Wystarczy, że znajdą się gdzieś samoprzylepne karteczki, a już pojawia się szereg gier, które pomogą przełamać bariery, mimo dzielących nas foteli. Kolumny, boomboxy, sprzęt grający rozkręcą imprezę nie tylko na stoku, w samym centrum miasta, ale nawet na stacjach benzynowych, by przyjemniej rozruszać stawy i przygotować się do dalszej podróży.

Prawdziwy szał zaczyna się jednak zaraz po dotarciu do miejsca docelowego. Wtedy uruchamiają się możliwości, dające nam nieograniczone pole do popisu:

Weihnachtsmarkt

weihnachtsmarkt-berlin-2009Tradycyjny jarmark bożonarodzeniowy, odbywający się w plenerze w wielu miastach Niemiec, Austrii, Szwajcarii, czy ostatnio Włoch i innych krajach Europy. Historia pierwszych jarmarków bożonarodzeniowych sięga w Niemczech końca XIV, a w Austrii końca XIII wieku. Ten berliński odbywa się od 1592 roku.  To właśnie tu udamy się na jeden z najstarszych i największych w Europie Weihnachtsmartków (jarmarków świątecznych), na którym będziemy mogli kupić nigdzie indziej niedostępne prezenty.

Alexanderplatz

Stitched PanoramaCentralny węzeł komunikacyjny i plac we wschodniej części Berlina. Plac został nazwany na cześć imperatora Rosji Aleksandra I, przez berlińczyków nazywany jest w skrócie Alex. Leży w dzielnicy Mitte i codziennie odwiedzany jest przez ponad 300 000 osób.

Unter den Linden

unter-den-linden-ksfotoHistorycznie główna ulica Berlina. Nazwa nadana została w związku z licznymi lipami, które rosną po obu stronach ulicy i na centralnym pasie, co nadaje jej charakter jednej z najpiękniejszych alei miasta.

Wyspa Muzeów

th1_5449_berlin_wyspa_muzeowPółnocna część Spreeinsel – wyspy leżącej na rzece Sprewie w centrum Berlina – gdzie znajduje się jeden z najważniejszych kompleksów muzealnych świata, obejmujący: Muzeum im. Bodego (niem. Bodemuseum), Muzeum Pergamońskie (niem. Pergamonmuseum), Nowe Muzeum (niem. Neues Museum), Starą Galerię Narodową (niem. Alte Nationalgalerie) oraz Stare Muzeum (niem. Altes Museum). W zbiorach Wyspy Muzeów znajdują się głównie eksponaty archeologiczne oraz dzieła sztuki z XIX w. W 1999 r. Wyspa Muzeów, jako unikatowy zespół architektoniczny i kulturalny, została wpisana na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO.

Brama Brandenburska

bramaZabytkowa budowla w Berlinie, jeden z charakterystycznych punktów miasta, zaprojektowana przez niemieckiego architekta, pochodzącego z Kamiennej Góry Carla Gottharda Langhansa. Zabytek znajduje się na niemieckich rewersach monet 10, 20 i 50 eurocentów jako symbol zjednoczenia państwa niemieckiego.

Reichstag

8Siedzibą niemieckiego Bundestagu. Zbudowany został w neorenesansowym stylu na podstawie planów architekta Paula Wallota w latach 1884–1894. Do 1918 roku znajdował się tu Reichstag II Rzeszy. W 1933 budynek ten został prawie całkowicie zniszczony w pożarze. W latach 60. został odbudowany w nowej formie i ponownie przebudowany w 1991–1999.

Clubbing w Berlinie

1684a20696Czyli to co Integrowicze lubią najbardziej. Czas na taneczne wygibasy na parkiecie. Przejmujemy stolicę Niemiec!

Tropical Islands

01-img-7576-2560x1600-51Największy tropikalny park rozrywki i wypoczynku w Europie, największa na świecie hala samonośna. W Tropical Islands czeka na Was świat pełen egzotyki. Spacery po plaży Morza Południowego, ekspedycja po Lesie Tropikalnym, wiele atrakcji i zabaw, chwile pełne relaksu w Strefie Saun, rozkosze kulinarne, rozrywka i chill w basenach.

Program wyjazdu:

15.12.18

7:15 –  Zbiórka we Wrocławiu
7:30 –  Zbiórka w Poznaniu
7:45 –  Zbiórka w Szczecinie
12:15 – Przyjazd do Berlina – Wyspa Muzeów
13:00 – Czas wolny ( Jarmark )
16:00 – Zbiórka na Alexanderplatz
18:00 Wejścia na Kopułę
19:00 Zbiórka
20:00 Before przed wyjściem do klubu
22:00 Clubbing

16.12.18
3:30 Zbiórka i przejazd
5:00 Wejście do Tropical Islands
16:00 Wyjazd
19:45 Przyjazd do Szczecina
20:00 Przyjazd do Poznania
20:15 Przyjazd do Wrocławia

UWAGA! ZAPISY TYLKO DO 30. LISTOPADA!

Cena promocyjna dla studentów do 24 lat przy użyciu kodu zniżkowego FB oraz kodu swojego samorządu to 0 zł !!! WAŻNE TYLKO DO 25. LISTOPADA (spytaj się u siebie na uczelni czy Twój samorząd ustalił kod zniżkowy dla swoich studentów)
Cena promocyjna dla studentów do 24 lat przy użyciu kodu zniżkowego FB to 49 zł !!!
Cena regularna dla studentów do 24 lat to 149 zł

Cena promocyjna dla osób w wieku 25-32 lat przy użyciu kodu zniżkowego FB to 149 zł
Cena regularna dla osób w wieku 25-32 lat  to 249 zł
(te ceny dotyczą również młodszych osób bez legitymacji studenckiej)

Cena  zawiera:  

 • przejazd autokarem do Berlina z Poznania, Szczecina, Wrocławia (zastrzegamy sobie możliwość odwołania autokaru w sytuacji nie zebrania się 40 osób z danego kierunku),
 • wyjazdy z Łodzi, Warszawy, Katowic i Krakowa podlegają dopłacie 60 zł (zastrzegamy sobie możliwość odwołania autokaru w sytuacji nie zebrania się 40 osób z danego kierunku),
 • wejście do Reichstagu wraz ze zwiedzaniem z audioprzewodnikiem,
 • wejście na Weihnachtsmarkt,
 • wejście do klubu na imprezę w Berlinie,
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera:

 • biletu wstępu do Tropical Islands:
        bilet całodniowy na strefę tropikalną – 33 EUR (z legitymacją studencką) lub 42 euro EUR
        bilet całodniowy na strefę tropikalną i świat saun – 39,5 euro EUR (z legitymacją studencką) lub 49 euro EUR
 • ubezpieczenia – 25 zł
 • bilety na komunikacje miejską

JAK UZYSKAĆ

Jeżeli chcesz uzyskać cenę promocyjną (100 złotych taniej), to należy udostępnić WYDARZENIE NASZEGO WYJAZDU na portalu Facebook na swojej tablicy w zasięgu publicznym z dopiskiem „Kto jeszcze chętny na wyjazd za darmo do Berlina na Jarmark Świąteczny i Tropical Islands? WWW.INTEGRA-WYJAZDY.PL”oraz dodać 40 swoich znajomych, którzy nadawaliby się do naszej facebook’owej grupy MAŁE I DUŻE STUDENCKIE PODRÓŻE. Następnie napisz nam wiadomość na nasz FANPAGE z informacją ile członków liczyła ta grupa przed i po Twoich działaniach. Po weryfikacji nadamy unikalny kod zniżkowy, który będziesz mógł wpisać przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego.

Wszystkie kody zniżkowe łączą się z kodami zniżkowymi od samorządów!

PODSUMOWANIE INFORMACJI NA TEMAT WYJAZDU: INTEGRA W BERLINIE 2018 (PDF)

Od 2016 roku współpracujemy ze stałym przewoźnikiem, który zapewnia najwyższy komfort i pełne bezpieczeństwo podróży. Flota naszego przewoźnika to nowoczesne autokary o bardzo wysokim standardzie, dzięki czemu jako nieliczni organizatorzy wyjazdów możemy się tym pochwalić!

Wszystkie autokary, którymi jeździmy pochodzą z 2014-2018 roku, co sprawia, że jest to jedna z najnowocześniejszych flot w Polsce. Każdy z nich spełnia wszystkie, najbardziej rygorystyczne normy spalania Euro 5 i Euro 6. Autokary te wyposażone są w klimatyzację, barek, DVD oraz toaletę.

Każdy autobus przed wyjazdem jest starannie dobierany, przystosowywany, a następnie serwisowany. Daje nam to pewność, że każdy z nich spełni nawet najbardziej rygorystyczne oczekiwania i wymogi.

 • Czy mogę jechać na Integrę jeśli nie jestem studentem?
  Jeśli jesteś młody duchem i odpowiada Ci środowisko studenckie to nie widzimy najmniejszego problemu, abyś dołączył do grona uczestników naszych wyjazdów. Jedynym wymogiem jest dla nas pełnoletność.
 • Czy w planie wyjazdu został przewidziany czas wolny na „shopping”?
  Jeden dzień to zdecydowanie zbyt mało aby choćby z grubsza zwiedzić stolicę naszych zachodnich sąsiadów jednak Integra zadba abyś poza poznaniem topowych pozycji z listy „must see” znalazł także godzinkę czy dwie na shopping w Primark’u!
 • Czy istnieje możliwość nie wykupienia bilety na „Tropical Island”?
  Z racji, że Tropical Island znajduje się kilkadziesiąt kilometrów poza granicami miasta, a udajemy się tam bezpośrednio po „nocnym zwiedzaniu”, nie istnieje możliwość nie wzięcia udziału w tej atrakcji. Dookoła parku wodnego nic się nie znajduje. Pobyt trwa około 10 godzin, a nie niestety nie ma możliwości, żeby ktoś został w autokarze na czas przerwy dla kierowców.
 • Czy mogę zwiedzić Berlin na własną rękę i dołączyć do grupy w ciągu dnia/bezpośrednio przed wspólnym wyjściem do klubu?
  Oczywiście! Przedstawiony przez Nas program to jedynie propozycja i poza wyjazdem na „Tropical Island” pozostałe atrakcje są nieobowiązkowe!
 • Jaka temperatura panuje na „Tropical Island”?
  W ciągu dnia temperatura pozwala na korzystanie z atrakcji z strojach kąpielowych. Co istotne nad ranem temperatura wynosi około 19 stopni stąd proponujemy zabrać ze sobą koc, grubszy ręcznik aby było czym się przykryć podczas porannej drzemki po całonocnych szaleństwach!
 • Czy wykupienie ubezpieczenia za waszym pośrednictwem jest obowiązkowe?
  Tak, jako organizator turystyki posiadamy obowiązek ubezpieczenia uczestników wyjazdu zagranicznego od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) i kosztów leczenia (KL). Obowiązek ten nakłada ustawa o usługach turystycznych z 1997 roku.
 • Czy istnieje możliwość wystawienia faktury na dowolnie wybrane dane?
  Niestety nasza fundacja nie jest Vatowcem, dlatego nie możemy wystawić faktury Vat. Istnieje jednak możliwość wystawienia rachunku. Rozumiemy potrzeby naszych uczestników, dlatego nie widzimy problemu w wystawieniu rachunku na dowolnie wybrane dane.
 • Część wyjazdów studenckich jest organizowana na przekór prawu, bez wymaganych pozwoleń organizacji turystyki, co wiąże się z ryzykiem niedopełnienia oferowanych świadczeń. Czy Integra posiada niezbędne pozwolenia i gwarancję turystyczną?
  Tak, uzyskaliśmy pozwolenie na organizację turystyki (nr: 619). Możecie to sprawdzić na stronie: http://www.turystyka.gov.pl/. Posiadamy ważną Polisę OC Organizatora Turystyki nr GT 100/2018 w TU EUROPA S.A. 53-333 Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4.

Koordynator wyjazdu:

Ola Sierżan

[email protected]

+48 693 597 533

Weekendowy wypad do Berlina na który się zdecydowałem był idealnym pomysłem na grudzień, ledwo wszedłem do autokaru, a tu na starcie powitała mnie wiecznie wesoła ekipa, której dobry nastrój nie opuszczał cały wyjazd jak i również mnie ;D. Niby to tylko 2 dni, a wspominam ten wyjazd już chyba z rok (choć nie do końca wszystko pamiętam :d) Na początek lekkie i przyjemne zwiedzanie stolicy Niemiec, potem elegancki melanż w jednym z berlińskich klubów, gdzie drina gonił kolejny drin, z ekipą która wie jak się bawić;P To jest to czego chciałem na tym wyjeździe! Już nawet nie mówię o tym, że prosto z klubu wylądowałem w Tropical Islands, gdzie wykurowałem się szybciej niż u doktora Lubicza pod kroplówką i szybko kontynuowałem dalszy balet, jednocześnie pluskając się z bardzo ``atrakcyjnym towarzystwem :3``. Sercem i wątrobą polecam ten wyjazd wszystkim!

MICHAŁ BARTOSZAK

Uczestnik wyjazdu Integra w Berlinie

Koordynator wyjazdu

Ola Sierżan
[email protected]
+48 693 597 533

Poznaj ją bliżej ^^

OBSERWUJ informacje o wyjeździe

ZOBACZ RÓWNIEŻ

INTEGRA W ENERGYLANDII I KRAKOWIE
Dwudniowe szaleństwo!

INTEGRA: BAŁKAN TRIP:
7 państw! W tym 6 dni w Rafaelo Resort****

INTEGRA NA ZAKYNTHOS (Grecja):
+Wenecja, Rzym, Budapeszt

INTEGRA NA IBIZIE:
All Inclusive (+Amsterdam, Barcelona, Monako)

Współpraca:

© 2019 Fundacja Integra
Wyjazdy zimowe | Studencka Majówka