🇩🇪 Integra w Berlinie: Jarmark Świąteczny + Tropical Islands

12-13.12.20

hand
Przy zapisie do końca października zwrot wpłaconych pieniędzy, w przypadku rezygnacji z dowolnego powodu do 25 dni przed wyjazdem.  Zaliczka tylko 100 zł 
 • O wyjeździe
 • Relacje
 • Program
 • Cena
 • Autokary
 • FAQ
 • Kontakt
 • Tylko u nas! PROMOCJA BEZPIECZNA REZERWACJA: Przy zapisie do końca października masz gwarancję zwrotu wszystkich wpłaconych pieniędzy, w przypadku rezygnacji z dowolnego powodu do 25 dni przed wyjazdem.  W razie braku możliwości zorganizowania wyjazdu w związku z pandemią zwrot całości przysługuje wszystkim osobom bez względu na moment zapisania się na wyjazd.

   

Hoł, hoł, hoł, Merry Christmas! Przed nami czas, w którym Integra po raz kolejny podbije Berlin! Klasycznie zwiedzimy stolicę Niemiec, zasmakujemy w lokalnych przysmakach, wpadniemy na najlepszą imprezę do klubu, gdzie będziemy bawić się do białego rana. Jakby tego było mało, z podwójną siłą uderzymy na najlepszą zabawę do Tropical Island, gdzie w środku zimy zażyjemy trochę letniego klimatu.

Czym jednak ten wyjazd będzie się różnić od pozostałych?
Przede wszystkim tym, że (werble…) jest opcja, aby pojechać z nami zupełnie za DARMO! Tak, tak, dobrze słyszeliście, można wybrać się na Bratwurst i Gluhwein całkowicie za DARMO! Jak to możliwe? Fundacja Integra uzyskała w tym roku nadwyżkę finansową i chcielibyśmy ją jakoś spożytkować. Nie może być lepszego sposobu na wydawanie pieniędzy niż na wspólną integrację z Wami!

Gdy świąteczny nastrój zaczynie udzielać się już wszystkim, w radiach będzie słychać zimowe piosenki i my damy ponieś się tej magii i odwiedzimy jeden z piękniejszych jarmarków naszych zachodnich sąsiadów – Weihnachtsmarkt. Będzie to najlepsza okazja na przedświąteczne szaleństwo prezentowe, które zakończy się przy grzanym winie i tradycyjnej jarmarcznej kiełbasie (Bratwurst). Radośni od świątecznej atmosfery i grzanego wina wyruszymy na ulice Berlina. Zobaczymy jak to się robi za granicą, czy zwiedzimy siedzibę niemieckiego Parlamentu – Reichstag, ze swoją słynną, podświetlaną kopułą, strzelimy sweet focię pod Bramą Brandenburską oraz nawiedzimy wyspę Muzeów.

Rozgrzani i rozśpiewani, z pokładem wrażeń wyruszymy z przeszmuglowaną przez granicę wódeczką na najlepszy bifor. W końcu kto jak nie my, może pokazać Berlińczykom jak się bawi IN-TE-GRA! Już teraz szykujcie się na noc w iście europejskim stylu. Czekać na nas będzie klub z kilkoma parkietami! Nie zwalniając tempa melanż poniesie nas aż do Tropical Island, gdzie zapadniemy w solidną kimę (sen jest dla słabych, więc dla tych najbardziej wytrwałych impreza będzie trwać dalej XD). Poranek dzień drugi to wyłącznie same rozkosze i komforty plażowego chilloutu (czyżby leczenie kaca?), drinki z palemką, kobiety w samym bikini i szaleństwo aquaparku. Co by tak szybko nie wrócić do rzeczywistości w autokarze rozkręcimy najbardziej szalone afterparty!

50096399_2037865539596250_8424980428762382336_o

Zobaczcie jak się bawiliśmy w Berlinie w poprzednich latach:

W 2012 nakręciliśmy klip na naszym wyjeździe. Zobaczcie efekty:

Aby udowodnić Wam jak świetna atmosfera panuję na Integrze przedstawiamy klika przykładowych relacji oraz galerię z naszego wyjazdu.

Nasz wyjazd zaczynamy od pierwszych powitań i zbiórki przed autokarem. Nie martwcie się, podróż na pewno nie będzie Wam się dłużyć i już od pierwszych chwil poczujecie tę świąteczną i rodzinną atmosferę. Z naszych booboxów polecą pierwsze świąteczne kawałki, a kadra zadba o klimat i dobry nastój. Prawdziwa zabawa zacznie się po dotarciu do miejsca docelowego, wtedy otworzą się przed nami nieograniczone możliwości:

Program

Animacje

Program wyjazdu:

12.12.20

7:15 – Zbiórka we Wrocławiu
7:30 – Zbiórka w Poznaniu
7:45 – Zbiórka w Szczecinie
12:15 – Przyjazd do Berlina – Wyspa Muzeów
13:00 – Czas wolny ( Jarmark )
16:00 – Zbiórka na Alexanderplatz
18:00 – Wejścia na Kopułę Reichtagu
19:00 – Zbiórka
20:00 – Before przed wyjściem do klubu
22:00 – Clubbing w Berlinie

13.12.20
3:30 – Zbiórka i przejazd
6:00 – Wejście do Tropical Islands
16:00 – Wyjazd
19:45 – Przyjazd do Szczecina
20:00 – Przyjazd do Poznania
20:15 – Przyjazd do Wrocławia

Cena promocyjna dla studentów do 25 lat przy użyciu kodu zniżkowego FB oraz kodu swojego samorządu to 0 zł !!! Ważne tylko do 30. października (spytaj się u siebie na uczelni czy Twój samorząd ustalił kod zniżkowy dla swoich studentów).


Cena promocyjna dla studentów do 25 lat przy użyciu kodu zniżkowego FB to 49 zł !!!
Cena regularna dla studentów do 25 lat to 149 zł

Cena promocyjna dla osób w wieku 25-32 lat przy użyciu kodu zniżkowego FB to 149 zł
Cena regularna dla osób w wieku 25-32 lat  to 249 zł
(te ceny dotyczą również młodszych osób bez legitymacji studenckiej)

Cena zawiera:

Cena nie zawiera:

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji

Tylko u nas! PROMOCJA BEZPIECZNA REZERWACJA: Przy zapisie do końca października masz gwarancję zwrotu wszystkich wpłaconych pieniędzy, w przypadku rezygnacji z dowolnego powodu do 25 dni przed wyjazdem.  W razie braku możliwości zorganizowania wyjazdu w związku z pandemią zwrot całości przysługuje wszystkim osobom bez względu na moment zapisania się na wyjazd.

Istnieje również możliwość wykupienia ubezpieczenia, które zapewnia Ci zwrot 100 % wpłaconych środków w przypadku rezygnacji z wyjazdu  w dowolnym momencie przed wyjazdem z powodu nagłej choroby lub innych przyczyn przedstawionych przez ubezpieczyciela SIGNAL IDUNA Polska TU S.A. .

Opłatę 50 zł za ubezpieczenie kosztów rezygnacji, należy wpłacić w ciągu 24h od momentu zapisania się na wyjazd.

Jak uzyskać promocyjną cenę

Jeżeli chcesz uzyskać cenę promocyjną (100 złotych taniej), to należy udostępnić WYDARZENIE TEGO WYJAZDU na portalu Facebook na swojej tablicy w zasięgu publicznym z dopiskiem „Czy ktoś jeszcze jedzie ze mną na wyjazd sylwestrowy we włoskich Alpach? WWW.SNOWLIMITS.PL ” oraz zaprosić 40 swoich znajomych do grupy WSPÓLNE WYJAZDY NA NARTY I SNOWBOARD, którzy mogą być zainteresowani taką tematyką. Następnie napisz nam wiadomość na nasz FANPAGE. Po weryfikacji nadamy unikalny kod zniżkowy, który będziesz mógł wpisać przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego.

Wszystkie kody zniżkowe łączą się z kodami zniżkowymi od samorządów!

Od 2016 roku współpracujemy ze stałym przewoźnikiem, który zapewnia najwyższy komfort i pełne bezpieczeństwo podróży. Flota naszego przewoźnika to nowoczesne autokary o bardzo wysokim standardzie, dzięki czemu jako nieliczni organizatorzy wyjazdów możemy się tym pochwalić!

Wszystkie autokary, którymi jeździmy pochodzą z 2014-2019 roku, co sprawia, że jest to jedna z najnowocześniejszych flot w Polsce. Każdy z nich spełnia wszystkie, najbardziej rygorystyczne normy spalania Euro 5 i Euro 6. Autokary te wyposażone są w klimatyzację, barek, DVD oraz toaletę.

Każdy autobus przed wyjazdem jest starannie dobierany, przystosowywany, a następnie serwisowany. Daje nam to pewność, że każdy z nich spełni nawet najbardziej rygorystyczne oczekiwania i wymogi.

Uczestnicy

ZAPISY
PŁATNOŚCI
TRANSPORT
UBEZPIECZENIE I BEZPIECZEŃSTWO

COVID-19

Koordynator wyjazdu:

Agnieszka Świder

aga@integra-wyjazdy.pl

+48 782 189 292

Weekendowy wypad do Berlina na który się zdecydowałem był idealnym pomysłem na grudzień, ledwo wszedłem do autokaru, a tu na starcie powitała mnie wiecznie wesoła ekipa, której dobry nastrój nie opuszczał cały wyjazd jak i również mnie ;D. Niby to tylko 2 dni, a wspominam ten wyjazd już chyba z rok (choć nie do końca wszystko pamiętam :d) Na początek lekkie i przyjemne zwiedzanie stolicy Niemiec, potem elegancki melanż w jednym z berlińskich klubów, gdzie drina gonił kolejny drin, z ekipą która wie jak się bawić;P To jest to czego chciałem na tym wyjeździe! Już nawet nie mówię o tym, że prosto z klubu wylądowałem w Tropical Islands, gdzie wykurowałem się szybciej niż u doktora Lubicza pod kroplówką i szybko kontynuowałem dalszy balet, jednocześnie pluskając się z bardzo „atrakcyjnym towarzystwem :3„. Sercem i wątrobą polecam ten wyjazd wszystkim!

Michał Bartoszak

Z grupą raźniej – Integra Na Śniegu

Wpisz kod zniżkowy swojej grupy i zgarnij odpowiednią zniżkę do ceny regularnej

 • 5-8 osób – 100 zł
 • 9-15 osób – 125 zł
 • >15 osób – 150 zł

Koordynator wyjazdu:

Agnieszka Świder

aga@integra-wyjazdy.pl

+48 782 189 292

Najlepiej oceniane wyjazdy na polskim rynku.  Porównaj nasze recenzje na FB (5.0) oraz opinie na Google (4.8) z ocenami konkurencji.