fbpx
Integra - kumulacja najlepszych wrażeń & sNOw LIMITS - challenge accepted!

Integra – Bałkantrip + 6 dni w Rafaelo Resort**** (29.08.-10.09.)

od 999 PLN

UWAGA!!! Zostało 7 ostatnich miejsc!

Hit sprzed lat kilku, “Bałkanicę” każdy pamięta (a kto nie pamięta, tutaj wideo ku pamięci ;). I tenże właśnie kawałek, to swoisty hymn integrowej wojaży na południowy wschód Europy. Z przytupem rozpoczniemy nasz Bałkan-trip! Trasa tej integracyjnej podróży, dla odważnych nierozważnych, poprowadzi nas przez bałkańskie perły – chorwacki Torgir, Mostar i Dubrovnik, czarnogórską Budvę, albański Shengjin, gdzie zatrzymamy się na zasłużony odpoczynek po dotychczasowej integracji;), a w drodze powrotnej zahaczymy o naszych “bratanków do szabelki i szklanki” czyli węgierską stolicę – Budapeszt. Szykuje się zatem nie lada ekspedycja pełna pięknych widoków i ciekawostek kulturowo-historycznych! No…. i ten… imprez i integracji pełną gębą rzecz jasna (bo ile można tej kultury)! A zatem, kto spragniony wrażeń, doznań, nowości i miłości… a przynajmniej fajnych wakacji – zapraszamy na pokład! I ruszamy na wyjazd na Bałkany!

Tak bawiliśmy się na Bałkanach dwa lata temu:

A tak się działo 4 lata temu w Czarnogórze (Budva) :

Poniżej przedstawiamy program podboju świata (lub kto woli zestaw „czekinów” do przygotowania i opublikowania w social mediach). Sami wybierzcie, którą wersję przedstawicie rodzicom/pracodawcy udając się na urlop… a która zagości w Waszych planach i opowieściach dla znajomych!

DZIEŃ 1 (29.08.) - WYJAZD Z POLSKI

Ruszamy naszym wesołym i NOWOCZESNYM AUTOKAREM z Poznania około godziny 15.00. Wyjazdy z Wrocławia i Katowice o godzinach 18.30 oraz 21.00.

W przypadku uzbierania co najmniej 30 osób z Warszawy lub Łodzi, drugi autokar wystartuje ze stolicy o godzinie 16.00 i o 18.00 będzie miał przystanek w Łodzi.

DZIEŃ 2 (30.08.) - JEZIORA PLITWICKIE, TROGIR (Chorwacja)

JEZIORA PLITWICKIE
Wersja 1.: Park wpisany jest na listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Tworzy go 16 jezior powstałych wskutek ruchów tektonicznych i procesów krasowych. Jeziora, leżące na różnych poziomach, są połączone 92 wodospadami i kaskadami, a woda ma niespotykany, turkusowo-zielony kolor. Żadne pocztówki czy zdjęcia nie są w stanie odzwierciedlić piękna i klimatu tego kompleksu.

Wersja 2: Pierwszy check-in… a niech zazdroszczą! Mega widoczki, super klimat i ta orzeźwiająca woda wszędzie wokół! Piwko w takim miejscu? Wteeedy dopiero poczujemy prawdziwy, wakacyjny klimat i chill!

Około godziny 16.00 kwaterujemy się w hostelach w Trogirze.

TROGIR
Wersja 1. Wzorcowy przykład średniowiecznego układu urbanistycznego. Jego starówka wpisana jest na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Malowniczego obrazu dopełniają pozostałości potężnych murów obronnych i szeroka, wysadzana palmami promenada.

Wersja 2. A jakby tak pobawić się tu w chowanego lub podchody?! Trochę już się poznaliśmy… niejedna z tych zawiłych uliczek może stać się miejscem schadzek . W dodatku ten ryneczek, na którym można (póki jeszcze hajs się zgadza) kupić pamiątki dla wszystkich i będzie tak bardzo bałkańsko! Pani kochano… a ta rakija.. to dobre to?!

 

DZIEŃ 3 (31.08.) - SPLIT (Chorwacja), MOSTAR (Bośnia i Hercegowina)

SPLIT
Wersja 1. Miasto, które za pomocą zabytków samo opowiada turystom swoją historię. Miejsce, którego nie może zabraknąć podczas naszego zwiedzania - w końcu nie bez powodu rzymski cesarz Dioklecjan właśnie tutaj wzniósł swój pałac. W dodatku jest to największy port południowej Chorwacji z charakterystycznym bałkańskim bazarem i przepięęękną promenadą.

Wersja 2. Niby my tu pitu pitu o stateczkach, promenadzie.. a przecież wraz z wjazdem do tego miasta każdemu załącza się stan umysłu zwany „fjaka”- czas staje w miejscu, a wszelkie problemy nagle znikają, bo toaleta i supermarket też się znajdą w tym wszystkim. No dobra, czas na selfie z Dioklecjanem i ruszamy dalej!

Około godziny 17.00 kwaterujemy się w hostelu w Mostarze.

MOSTAR
Wersja 1. Czarujące orientalną atmosferą miasto, w którym zderzają się kultury, religie oraz języki tworząc przy tym niesamowicie euforyczną atmosferę. Stare Miasto tętni życiem i od wejścia zaprasza do aktywnego uczestnictwa w nim. Stary, kamienny Most (symbol tego miasta), uliczki przepełnione kupieckimi kramami, na których można znaleźć niewyobrażalne skarby i świecidełka, meczety ze smukłymi minaretami to dopiero niewielka część tego, czego doświadczymy przez czas tu spędzony.

Wersja 2. Kolejny check-in… poczujemy się trochę jak na planie filmu Bollywood i przecież nikt nie musi wiedzieć, że nadal jesteśmy w Europie! Wylądujemy w krainie [Hercegowinie], w której WSZĘDZIE można napić się wina.. a na drugi dzień, po imprezie, na której światełka będą zbędne bby zapewnić multikolor, masowo zaczniemy uprawiać narodowy sport Bośniaków… PICIE KAWY NA CZAS! (oczywiście wg ich zasad- im dłużej, tym lepiej). Nie polecamy bawić się w bohaterów i skakać ze śmiałkami z mostu do Neretwy, za to każdy biznesman znajdzie się w swoim żywiole, wykorzystując umiejętności negocjacyjne w stylu „multilangłydż” na kramach: zniż-ka gru-po-wa… du ju anderstend?!

DZIEŃ 4 (1.09.) - DUBROVNIK (Chorwacja)

DUBROVNIK
Wersja 1.  Zwany klejnotem Chorwacji lub perłą Adriatyku, miasto wpisane na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO, jako jedno z trzech miast europejskich kategorii 0 (najwyższej). Jego przepiękne zabytkowe miasto jest jak ogromne muzeum pod gołym niebem, a otaczające mury, strzegą magii i historii, które posiada. Za pewne był to jeden z powodów, którym kierowali się reżyserzy GRY O TRON, którzy wybrali właśnie Dubrovnik na scenerię Królewskiej Przystanii - King's Landing.

Wersja 1.  Uooouuu.. Prawdziwi władcy świata! A da radę skoczyć z tych murów do wody? Skoro w lipcu słońce świeci tu ponad 12 godzin… a najlepiej pije się jak się ściemni… to zobaczmy co trzeba i jedźmy dalej!

Około godziny 19.00 kwaterujemy się w apartamentach w Budvie.

DZIEŃ 4-6 (1-3.09.) - BUDVA, ZATOKA KOTORSKA, WYSPA ŚW. STEFANA (Czarnogóra)

BUDVA
Wersja 1. Jedno z najpiękniejszych, choć nie do końca jeszcze odkrytych miejsc. Prawdziwie dzika piękność. To okazja by przechadzając się urokliwymi uliczkami Budvy, podziwiać architekturę nadmorskich miasteczek i zaliczaną do jednych z najbardziej reprezentatywnych starówek nad Adriatykiem.

Wersja 2. Budva to jeden z najpopularniejszych czarnogórskich kurortów, a zarazem NAJgłośniejszych, NAJbarwniejszych i NAJbardziej tętniących nocnym życiem całego regionu od Belgradu aż po Ateny. Imprezy tu nie mają końca, od rana rozkręcane są na plaży a z godziny na godzinę pochłaniają coraz większą część miasta. Co więcej… mamy tu duże szanse by znaleźć bogatą żonę/ bogatego męża, ponieważ w Budvie zanotowany jest jeden z najwyższych wskaźników milionerów przypadających na mieszkańca. My miażdżąco wspominamy Integrę w Budvie… a Wy.. przygotujcie się na prawdziwą petardę!

ZATOKA KOTORSKA (dla chętnych)

Wersja 1. To właśnie tu możemy podziwiać jedyny fiord w południowej Europie. Żadną nowością nie będzie fakt, że jest to kolejne miejsce uznawane za jedno z najpiękniejszych wybrzeża, w końcu byle czego nie zaszczycamy swą obecnością. Obszar ten wpisany został na Listę światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO.

Wersja 2. Skąd fiord na Bałkanach? Przewodnik sam nie wierzył jak pisał, a jednak! Smartfony, lustrzanki w dłoń. Imponujący mur obronny, otaczający miasto skutecznie obroni nas przed szarą rzeczywistością!

WYSPA SVETI STEFAN

Jeśli oglądaliście lub dostaliście pocztówki z Czarnogóry, niemal na pewno znajdowała się na niej wyspa Sveti Stefan. Miasto usytuowane jest na kamiennej wysepce o średniowiecznej, śródziemnomorskiej architekturze, połączonej z lądem wąską piaszczystą mierzeją. Ten kompleks turystyczny z kompletnie zachowaną urbanistyką starej miejscowości, zwany jest wyspą artystów. Kiedyś schronienie dla piratów, później forteca zamieszkiwana przez dwanaście rodzin, teraz jest to w istocie jeden wielki, ekskluzywny hotel *****.

DZIEŃ 6-11 (3-8.09.) - Rafaelo Resort**** (Albania) + Krujë, Tirana, Jezioro Ohrydzkie

SHENGJIN - Rafaelo Resort****

Tu wersja może być tylko 1! Jak [prawdę] powiada jedna z polskich piosenek: „Budzę się rano w Albańskim raju (…) popijam napój mocniejszy od czaju, pochodzący z dalekiego kraju, a recepturę jego znają tylko hodowcy najstarszych wielbłądów w Dubaju”. Prawie tydzień w naszym mega wypasionym, czterogwiazdkowym kurorcie w Albanii, gdzie granice nie istnieją. Do wyboru plażing, smażing i grube imprezy od rana do rana na plaży, w klubie, nad basenem, w pokojach. W końcu… kto nas tu zna?! Słońce non stop, dzikość przyrody wyzwalająca najbardziej szalone oblicza każdego z nas i pełna kulturka hotelu.. W sam raz dla prawdziwych królów życia!
„Budzę się rano w Albańskim Raju i piję rakiję zamiast browarów”

KLIKNIJ, ABY ZOBACZYĆ WSPANIAŁY VIRTUAL TOUR PO NASZYM RESORCIE

KRUJE (wycieczka fakultatywna)

Wersja 1. Krujë – zachwycająca, klimatyczna miejscowość, dawniej stolica Albanii, na której terenie mieści się istna perełka dla fanów średniowiecznych fortyfikacji – jeden z najcenniejszych zabytków Kruji, górujący nad miastem, majestatyczny zamek obronny. Krujë położona jest amfiteatralnie na zboczu masywu górskiego o tej samej nazwie, którego najwyższy szczyt – Skanderbeg – wznosi się na wysokość 1526 m n.p.m. Malownicze krajobrazy zapierają dech w piersiach, a uroczego klimatu tej albańskiej wioski dodają liczne stragany z największym w całej Albanii wyborem pamiątek.

Wersja 2. Słynne zdanie tutejszych mieszkańców: „Podstawą rozwoju każdej cywilizacji jest piwo „vide La Paz!!!^^” – każdy z nas wpasuje się w ten klimat idealnie. Wyobraźcie sobie delektowanie się zimnym piwkiem Tirana wśród takich widoków^^ Warto wspomnieć o bardzo niskich cenach, dzięki czemu poczujemy się niczym król/królowa Albanii. Tutaj każda zakupowa Grażyna będzie czuła się jak ryba w wodze wśród licznych rękodzieł miejscowych artystów. W tym czasie typowego Janusza zaprosimy do knajpy na dwudaniowy obiad z drinkiem w cenie piwa w Sopocie!  Co Wy na to ? 🙂

TIRANA (wycieczka fakultatywna)
Wersja 1. Nie może zabraknąć w naszym rozkładzie stolicy i największego miasta w Albanii (warto zaznaczyć, że kolejne co do wielkości miasto w Albanii ma zaledwie 1/3 jego liczby ludności). Tutaj przekonamy się czym jest kontrast w przestrzeni miejskiej… stare budownictwo, które aż boleśnie dla oczu kontrastuje z nowopowstającymi budowlami, piękną, zadbaną zielenią, parkami, stawianymi pomnikami.

Wersja 2. Przestrzeń miejska to jedno... ale przez ubaw przy obserwowaniu sytuacji, jakie mają miejsce w mieście, można nieźle wyrobić sobie mięśnie brzucha od śmiechu. Gdzie można spotkać wypasione bryki pokryte złotem… a zaraz obok nich uradowaną grupkę, poruszającą się czymś „na wzór” wozu zaprzężonego w osła? To trzeba zobaczyć, tego trzeba doświadczyć! Będzie dziko!

JEZIORO OHRYDZKIE (wycieczka fakultatywna)

Wersja 1: Ohryd - wielkie jezioro położone w sąsiedniej Macedonii, jedno z najładniejszych miejsc w Europie, przyciąga coraz więcej turystów spragnionych jedynego na naszym kontynencie miejsca tak czystego, że fotografować można niebo celując aparatem...w wodę :)Ohryd przygniata każdego kto to miejsce odwiedzi - czas abyś i Ty się o tym przekonał!

Wersja 2: Czy może być taniej niż w Albanii, jedzenie lepsze a ludzie bardziej przyjaźni? Tylko w Macedonii! Koneserów dobrych trunków i nie tylko nie może na tej wycieczce zabraknąć:)

DZIEŃ 11 (8.09.) - BELGRAD (Serbia)

BELGRAD

Wersja 1. wielokrotnie nazywany perłą w koronie Bałkanów, mimo braku dostępu do morza. Podobno z punktu widzenia północy, to właśnie tu zaczynają się bogate kulturowo i etnicznie Bałkany wraz z ich zagmatwaną historią i potrawami wszystkich smaków i kolorowych. Kiedy jednak spojrzymy na Belgrad z południa uznamy, że to początek uporządkowanej Europy.

Wersja 2. Jakiś czas temu uznany za europejską stolicę zabawy, dzięki czemu przełamał oderwał odwieczną etykietkę granicy Orientu i Europy Środkowej. Idealne miejsce by z hukiem zakończyć naszą wspólną przygodę i miejsce godne ostatniego „czekinu”!

DZIEŃ 12 (9.09.) - BUDAPESZT (Węgry)

Miasto położone nad brzegiem Dunaju, zbiorowisko wspaniałych budowli, archaicznych strzelistych dachów i ogromnych pomników stłoczonych na niedostępnych masywach górskich. Budapeszt jest również ważnym centrum uzdrowiskowym, jednak nie jedziemy tam odpoczywać! Czeka nas niezwykły spacer po mieście emanującym historią. W mieście tym możemy bowiem zobaczyć zabytki z każdej epoki, zaczynając od czasów starożytnych!

DZIEŃ 12-13 (noc z 9. na 10.09.) - POWRÓT DO POLSKI

Z rana, w ramach regeneracji, dla relaksu spacer po malowniczym mieście, podziwiamy widoki, kosztujemy lokalnej kuchni i generalnie wracamy do żywych. A któ wrócił to do autobusu i fruuu do Polski, z bagażem wrażeń, wspomnień, znajomości (i może miłości?;). Ostatnie toasty, wymiana numerami telefonów, wysyłanie zaproszeń na FB.... i do zobaczenia na afterze!!!!

Kończymy naszą podróż w Katowicach o 22.00 (jeszcze poprzedniego dnia 9.09). Autokar w drodze powrotnej zatrzyma się we Wrocławiu o godzinie 0:30. W Poznaniu Integrowicze znajdą się o 4.00 w nocy z soboty na niedzielę ( z 9. na 10. września).

Drugi autokar zatrzyma się w Łodzi około północy. Natomiast w Warszawie podróż zakończy się około godziny 3.00 w nocy

1) Rafaello Resort – 6 dni

W Albanii przejmiemy wypasiony resort, który oferuje nam tyle opcji, że niejeden mógłby pogubić się w tym labiryncie możliwości. Podczas całego pobytu będziemy stawiani przed wiecznymi dylematami:

– basen czy morze?
– sauna, jaccuzi czy tureckie łaźnie?
– boisko do piłki nożnej czy do siatkówki?
– restauracja czy fast food… a może od razu bar?
– supermarket czy sklep z pamiątkami?
– klub mniejszy czy taki, który pomieści aż 600 osób? Nooo chyyyba że epickie Pool Party przy hotelu – kantor przed imprezą czy lekarz i glukoza po imprezie?

Quizowanie przy tym to pikuś! Opcji tak wiele, każda odpowiedź prawidłowa.. i bądź tu człowieku mądry.

Dzięki wspaniałej lokalizacji hotelu, nie jesteśmy skazani na całodniowe wylegiwanie się przy basenie- krótki spacer dzieli nas od publicznej plaży z wydzieloną częścią dla gości. Od rana [ponoć] nieźle stawiająca na nogi kawa z… RAKIJĄ, za dnia browarki i drinki z palemką, a wieczorami i nocami.. lepiej żeby pozostali turyście modlili się, by nie wykąpać się na drugi dzień w basenie dezynfekowanym wódką zamiast chlorem.

Wakacje na bogato, królowie i królowe życia (jak mawia „Albański gang”), prawdziwa egzotyka! Nasze Panie z pewnością wpasują się w piękne scenerie gór i wybrzeża, a Panowie będą udawać, że te samochody, przy których niejedną szczenę trzeba było już zbierać, to ich „takie tam auta zastępcze”.

2) Budva (Czarnogóra) – 3 dni

Do naszej dyspozycji jest mały odkryty basen oraz brukowany dziedziniec z miejscem do grillowania – to tam właśnie „będzie głośno, będzie radośnie….” ^^

Wszystkie apartamenty wyposażone są w telewizor, odtwarzacz DVD i minilodówkę (w której schłodzimy najpotrzebniejsze trunki chroniące przed odwodnieniem w tak upalne dni 🙂 ).

W zaprzyjaźnionym hotelu będziemy mieli bezpłatny dostęp do WiFi, a nawet fińskiej sauny oraz wanny z hydromasażem. Codziennie rano w naszym obiekcie serwowane jest obfite śniadanie w formie bufetu. W porze kolacji można spróbować ryb z grilla oraz tradycyjnych dań kuchni czarnogórskiej. Obiekt wyrabia także własną RAKIJĘ – tradycyjny bałkański trunek dla najbardziej wymagających Integrowiczów ^^.

Zobaczcie sami jak to wygląda w linku poniżej:

3) Trogir (Chorwacja) – 1 noc

Pierwszą wspólną noc spędzimy w Chorwacji w mieście Trogir położonym na wyspie pomiędzy głównym lądem a wyspą Ciovo. Nasze hostele są położonekilka minut spacerem od plaży, 200 metrów od targu owocowo-warzywnego. W całym obiekcie można bezpłatnie korzystać z WiFi. Na miejscu można także wypożyczyć rower i samochód. Park Els Fanfonga oddalony jest od hotelu o 300 metrów, a kościół św. Piotra o 400 metrów.

4) Mostar (Bośnia i Hercegowina) – 1 noc

W słonecznej Bośni i Hercegowinie zatrzymamy się w przytulnym hotelu, którego właścicielką jest rodowita polka, która już nie może doczekać się naszego przyjazdu  (pokażemy jej jak w dzisiejszych czasach bawią się integrowicze^^).

Nasze rozrywki rozpoczynają się już w autokarze. Nie, nie mówimy tylko o strojeniu głosów w dźwiękach obijającego się szkła. Wystarczy, że znajdą się gdzieś samoprzylepne karteczki a już pojawia się szereg gier, które pomogą przełamać bariery, mimo dzielących nas foteli. Kolumny, boomboxy, sprzęt grający rozkręcą imprezę nie tylko na plaży, w samym centrum miasta, ale nawet na stacjach benzynowych, by przyjemniej rozruszać stawy i przygotować się do dalszej podróży.

Prawdziwy szał zaczyna się jednak zaraz po dotarciu do miejsca docelowego. Wtedy uruchamiają się możliwości, dające nam nieograniczone pole do popisu:

Speeddating

speedDbając o naszą domenę jaką jest integracja i biorąc przykład z metod szybkich randek dajemy uczestnikom możliwość rozpoczęcia rozmowy, którą będzie warto kontynuować w dalszej części wyjazdu. Dzięki liście przygotowanych przez nas pytań pomocniczych, nawet najbardziej nieśmiali będą mieli pretekst by zagadać do osoby, która ich zaintrygowała lub znaleźć bratnią duszę do wymiany doświadczeń w dziedzinie swoich zainteresowań.

Imprezy Tematyczne

imprezy tematyczneDzięki różnorodnej tematyce, nie ma tu miejsca na rutynę. Faszyn from Raszyn nie powstydziłby się niejednej z kreacji naszych uczestników. Furorę robią również nasze piękne Panie w zwiewnych lub eleganckich sukienkach, którym towarzyszą Panowie we frakach. Dlatego też imprezy przebierane stały się nieodłącznym elementem naszego programu: tworzą wyjątkowy klimat, sprzyjają integracji oraz potęgują świetne humory i dobrą zabawę.

City Game

301320_520158551366964_1815897931_nNie da się lepiej poznać miasta jak poprzez wiązanie wspomnień i przygód z jego najważniejszymi miejscami. W dodatku przygotowany przez nas szlak, składający się z wielu punktów i zadań zespoli nawet najbardziej wymieszane towarzystwo.

Alkointegra

622198_463101753723119_1153126535_oNasza autorska gra, w której niezależnie od tego  w jakiej formie bierze się w niej udział (czynnej czy biernej), automatycznie puszcza się wodze fantazji, dzięki czemu każda pole może zaoferować nam nie lada wyzwanie. Boisz się, że zabraknie Ci odwagi? Spokojna (ale lepiej mocna) głowa- przez planszę pomoże Ci przejść smak pysznej mikstury zwanej Integrową Banieczką.

Poker/Planszówki/ gry karciane

DSC_8309Poker od podstaw i dla zaawansowanych, turnieje… oczywiście wszystko legalnie w ramach zabawy! Wydaje ci się, że planszówki to nuda a ich możliwości kończą się na scrabble czy monopoly? Sprawdź, jak bardzo się mylisz i podejmij wyzwanie, walcząc o berło w Jungle Speed; zaskakując kreatywnością i telepatią w swojej drużynie, grając w Party Alias i wieeeele, wieeele innych. Odkryj z nami świat gier imprezowych!

Play Station

playstationNajnowszy nabytek Integry, który umili nawet deszczowe wieczory i czas chilloutu. Dla zwolenników piłki nożnej- klasyk, czyli Fifa lub PES. Dla tych, którzy chcą rywalizować i pochwalić się swoją wszechstronną wiedzą- Buzz. Ogrom śmiechu i zabawy, który wypełni „pokój gier” idealnie umilą jednego z wyjazdowych beforów!

Skimboard/piłki do siatkówki, piłki nożnej, freesbie

282639_202769289772560_125883824127774_531223_7183225_n1Gdy za dnia przyjdzie czas na rozruszanie zakwasów z poprzedniej imprezy, do Waszej dyspozycji będzie sprzęt, do którego oprócz skrawka ziemi/wody nie potrzeba nic więcej żeby dobrze się bawić. Tym samym udowadniamy, że plaża wcale nie musi być równoznaczna smażeniu się na mahoń w ukropie i niecierpliwym zerkaniu na zegarek odliczając wolno i nudno upływający czas.

Prawda czy wyzwanie

davWiemy, wiemy… znacie to z lat wczesnej młodości, kiedy wypieki na twarzy wywoływało pytanie „czy miałaś/-eś już chłopaka/dziewczynę”! My stworzyliśmy własną wersję tej gry, dostosowując zarówno pytania jak i wyzwania nie tylko do wieku, ale i klimatu naszych wyjazdów! Już teraz zastanów się czy wolisz być szczery/-a czy odważny/-a!

Warsztaty sztuk walki

DSC_0730Wyjazd to świetna okazja by zdobyć nowe umiejętności, dzięki którymi co prawda nie staniemy się od razu drugim  Jean-Claude Van Dammem, ale nabierzemy pewności, a co najważniejsze poruszamy się w doborowym towarzystwie.

Kursy tańca

DSC_0854Dzięki zajęciom tanecznym nasi podopieczni zaskakują swoich partnerów lekkością i sceniczną wyobraźnią.

Integra to nie wyjazdy… Integra to styl życia… podejmujesz wyzwanie?

UWAGA!!! Zostało 7 ostatnich miejsc!

Cena promocyjna First Minute przy wykorzystaniu kodu zniżkowego: 999zł (brak miejsc)
Cena regularna First Minute: 1099 zł (brak miejsc)

Cena promocyjna przy wykorzystaniu kodu zniżkowego: 1199zł
Cena regularna: 1299 zł

 

Cena zawiera:

 • 5 noclegów w 4-osobowych (salon + sypialnia) apartamentach w resorcie Rafaelo (pokoje 2-osobowe za dopłatą 100 zł /os./tydzień)
 • 2 noclegi w apartamentach w Budvie,
 • 1 nocleg w hostelu w Trogirze,
 • 1 nocleg w hostelu w Mostarze,
 • przejazd nowoczesnym autokarem z Poznania, Wrocławia oraz Katowic na trasie Bałkantripu (możliwość transportu również z Warszawy i Łodzi w przypadku zebrania się co najmniej 30 osób),
 • zwiedzanie Trogiru z przodownikiem Integry,
 • zwiedzanie Splitu z przodownikiem Integry,
 • zwiedzanie Mostaru z przewodnikiem,
 • zwiedzanie Dubrivnika z przewodnikiem,
 • zwiedzanie Belgradu z przodownikiem Integry,
 • korzystanie z basenu na terenie resortu Rafaelo,
 • korzystanie z boiska do siatkówki, koszykówki oraz piłki nożnej,
 • wejścia na dyskotekę na terenie resortu Rafaelo,
 • bezprzewodowy Internet na terenie resortu Rafaelo
 • sesje masażu relaksacyjnego,
 • gry integracyjne (m.in. City Game, Speeddating oraz Alkointegra)
 • kurs tańca,
 • warsztaty wizażu,
 • zajęcia aerobiku,
 • szkółka pokerowa oraz turnieje,
 • gadżety Integrowe (koszulka wysokiej jakości, kubek),
 • upominki od sponsorów,
 • bogaty program oferowany przez doświadczoną kadrę.

Cena nie zawiera:

  • obowiązkowej opłaty klimatycznej – 12 euro
  • opłata za obowiązkowy pakiet wyżywienia- 78 euro (8 śniadań i 7 obiadokolacji),
  • obowiązkowego ubezpieczenia – 50 zł,
  • zwrotnej kaucji – 20 euro,
  • dopłaty dla chętnych uczestników, którzy chcieliby mieszkać w pokoju 2-osobowym – 100 zł/os/tydzień,
  • nieobowiązkowej wycieczki do Zatoki Kotorskiej wraz z zwiedzaniem – 10 euro,
  • nieobowiązkowego wejścia na teren Parku Jezior Plitwickich – około 10 euro,
  • nieobowiązkowej wycieczki po Albanii (Kruja, Tirana, Vlora) – około 25 euro ,

JAK UZYSKAĆ
Jeżeli chcesz uzyskać cenę promocyjną (100 złotych taniej), to masz na to kilka możliwości:

1)  należy udostępnić NASZ PROMO FILMIK na portalu Facebook na swojej tablicy w zasięgu publicznym z dopiskiem „Kto jeszcze śmiga na Bałkany? WWW.INTEGRA-WYJAZDY.PL” oraz zaprosić 300 swoich znajomych NA WYDARZENIE FB TEGO WYJAZDU (możesz zrobić to jednym przyciskiem – dowiedz się w jaki sposób, klikając TU). Nie pozwól, żeby Twojej ekipy zabrakło na takim wyjeździe:) Następnie napisz nam wiadomość na nasz FANPAGE z informacją ile zaproszonych osób na wydarzenie było przed i po Twoich działaniach. Po weryfikacji nadamy unikalny kod zniżkowy, który będziesz mógł wpisać przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego.

2) cena promocyjna przysługuje również stałym Integrowiczom, którzy do tej pory byli co najmniej 2 razy na Integrze (kod zniżkowy: INTEGROWICZ). Osoby, które byli z nami co najmniej 4 razy, jadą 150 zł taniej (kod zniżkowy: INTEGRMISTRZ).

3) w Ekipie raźniej! Dowiedz się jakie są zniżki dla grup!

 • Jeżeli Twoja paczka składa się z 5-8 osób to przysługuje każdemu z Was zniżka na wyjazd w wysokości 100 zł.
 • Jeżeli Twoja paczka składa się z 9-15 osób to przysługuje każdemu z Was zniżka na wyjazd w wysokości 150 zł.
 • Jeżeli Twoja paczka składa się z co najmniej 16 osób to przysługuje każdemu z Was zniżka w wysokości 200 zł.

Warunkiem przyznania zniżki grupowej jest wpisanie w odpowiednim polu na kod zniżkowy wybraną przez Was nazwę Waszej ekipy na literę G (np. GZiomki albo GITEKIPA ), która musi być identyczna z wpisami do formularza pozostałej części Twojej ekipy.

UWAGA!!! Jeżeli posiadasz dwa kody zniżkowe (w tym jeden za działania na FB) – wpisz oba! Zwiększysz tym samym wartość swojej zniżki o kolejne 20 zł. Oznacza to, że w sumie Twój wyjazd będzie kosztował 120 zł mniej (a w przypadku większej grupy znajomych lub długiego stażu na Integrze nawet 170 zł lub 220 zł !) niż cena regularna wyjazdu.

Kody zniżkowe stałego Integrowicza, za grupę znajomych, za newsletter, od Ambasadora lub inne zniżki specjalne nie łączą się ze sobą nawzajem.

Wszystkie kody zniżkowe łączą się z promocją First Minute!

tabela znizek UPDATE

Od 2016 roku współpracujemy ze stałym przewoźnikiem, który zapewnia najwyższy komfort i pełne bezpieczeństwo podróży.  Flota OSKAR to nowoczesne autokary o standardzie niespotykanym u żadnego innego przewoźnika. Dzięki temu centrum turystyki OSKAR otrzymał nagrodę Touroperatora Roku 2016.

Wszystkie autokary, którymi jeździmy pochodzą z 2015-2017 roku, co sprawia, że jest to najnowocześniejsza flota w Polsce. Każdy z nich spełnia wszystkie, najbardziej rygorystyczne normy spalania Euro 5 i Euro 6. Autokary Oskara wyposażone są w klimatyzację, barek, DVD oraz toaletę.

Każdy autobus wchodzący w skład floty OSKAR jest starannie dobierany, przystosowany, a następnie serwisowany. Daje nam to pewność, że każdy z nich spełni nawet najbardziej rygorystyczne oczekiwania i wymogi.

W 2017 roku Centrum Turystki Oskar zostało oficjalnym przewoźnikiem Lecha Poznań. Miło nam, że Integrowicze będą jeździli w równym komforcie co piłkarze ekstraklasy 🙂

WARUNKI UCZESTNICTWA

 • Czy mogę jechać na Integrę jeśli nie jestem studentem?
  Jeśli jesteś młody duchem i odpowiada Ci środowisko studenckie to nie widzimy najmniejszego problemu, abyś dołączył do grona uczestników naszych wyjazdów. Co prawda najliczniejszą grupą wiekową jest 20-30 lat. Aczkolwiek niejednokrotnie gościmy na naszych wyjazdach osoby mające ponad 30 lat, które doskonale bawią się na Integrze. Jedynym wymogiem jest dla nas pełnoletność. Chociaż i od tej zasady zdarzają się odstępstwa.
 • Czy za wyjazd trzeba zapłacić od razu w momencie zapisu?
  Nie, rozumiemy, że kieszenie naszych uczestników mogą dopiero regenerować się po wyjazdach zimowych/majówkowych. W celu zarezerwowania miejsca na wyjeździe, należy dokonać zapisu oraz w przeciągu 24h wpłacić ZALICZKĘ w wysokości TYLKO 100 zł!
 • Kiedy należy dokonać wpłaty?
  1. Zaliczkę w wysokości (tylko!) 100 zł należy uiścić w przeciągu 24 h od momentu otrzymania maila potwierdzającego rejestrację.
  2. Drugą ratę (w wysokości 400 zł) należy wpłacić najpóźniej 49 dni przed rozpoczęciem imprezy.
  3. Wpłaty ostatniej raty (wraz z opłatą za obowiązkowe ubezpieczenie) należy dokonać najpóźniej 21 dni przed wyjazdem.
 • Czy muszę mieć aktualny paszport?
  Nie. We wszystkich krajach, które będziemy odwiedzać, można przekraczać granicę bez paszportu pod warunkiem, jeśli posiadamy ważny dowód osobisty (nie prawo jazdy!) i zamierzamy opuścić kraj w ciągu 90 dni.

TRANSPORT I BAGAŻ

 • Czy bagaż podręczny podlega jakimś ograniczeniom?
  Nauczeni doświadczeniem odpowiadamy – kierujcie się rozsądkiem. Po pierwsze – zgrzewki napojów (no chyba, że alkoholu, którym chcecie w błyskawicznym tempie podzielić się z resztą uczestników ^^) nie stanowią bagażu podręcznego. Rozumiemy, że chcecie mieć przy sobie rzeczy na zmianę, do odświeżenia (nawet wskazane ^^), jedzenie na drogę, napoje itp., koc i poduszkę, ale przy pakowaniu, miejcie na względzie to, że będziecie musieli umieścić to w okolicy swojego siedzenia i im więcej bagażu podręcznego – tym mniejsza wygoda dla Ciebie i osoby, z którą siedzisz.

CENY

 • Jakie są ceny w Włoszech?
  Jest zdecydowanie taniej niż na stokach we Francji, Austrii czy Szwajcarii. Będziecie mieli okazje wypić piwko lub czymś się posilić za mniej niż 5 euro. Artykuły spożywcze natomiast zakupicie w cenach nie wiele wyższych niż tych znanych z polskich sklepów.
 • Jaką walutę trzeba zabrać na wyjazd?
  Najlepiej Euro. W większości sklepów handlowcy przyjmują euro. Poza tym Korzystniejszy kurs na kunę chorwacką (ok. 54 grosze) , bośniacką markę (ok. 2,1 zł) lub albański lek (tyle co nic;p 3 grosze), uzyskamy na miejscu, wymieniając euro.

UBEZPIECZENIE

 • Czy wykupienie ubezpieczenia za waszym pośrednictwem jest obowiązkowe?
  Tak, jako organizator turystyki posiadamy obowiązek ubezpieczenia uczestników wyjazdu zagranicznego od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) i kosztów leczenia (KL). Obowiązek ten nakłada ustawa o usługach turystycznych z 1997 roku.
 • Na jakie kwoty jesteśmy ubezpieczeni?
  Towarzystwo ubezpieczeń EUROPA S.A.:
  Koszty Leczenia (KL) – 15 000 euro

  Koszty Ratownictwa (KR) – 5 000 euro
  Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) – 15 000 zł
  Bagaż Podróżny (BP) – 300 EUR

ZAKWATEROWANIE

 • Jaka jest gwarancja, że dostanę pokój, który odpowiada moim preferencjom?
  Oczywiście zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zakwaterować wszystkich wedle preferencji wprowadzonych w formularzu zgłoszeniowym, aczkolwiek mamy określoną ilość wynajętych apartamentów i czasami niemożliwym jest, by spełnić wszystkie życzenia uczestników. Jeżeli nie wyobrażasz sobie żadnego innego składu osobowego Twojego apartamentu, to wprowadziliśmy możliwość wykupienia gwarancji preferencyjnego zakwaterowania w wybranym składzie osobowym. Kosztuje to jedynie 30 zł od osoby. Wówczas masz pewność, że zaczniemy kwaterować apartamenty rozpoczynając od Was. Pamiętajcie, że jeśli któraś z osób z waszej ekipy nie zdecyduje się na wykupienie takiej gwarancji to istnieje ryzyko, że ograniczona liczba apartamentów uniemożliwi nam zakwaterowanie jej z resztą ekipy.

INNE

 • Czy istnieje możliwość wystawienia faktury na dowolnie wybrane dane?
  Niestety nasza fundacja nie jest Vatowcem, dlatego nie możemy wystawić faktury Vat. Istnieje jednak możliwość wystawienia rachunku. Rozumiemy potrzeby naszych uczestników, dlatego nie widzimy problemu w wystawieniu rachunku na dowolnie wybrane dane.
 • Część wyjazdów studenckich jest organizowana na przekór prawu, bez wymaganych pozwoleń organizacji turystyki, co wiąże się z ryzykiem niedopełnienia oferowanych świadczeń. Czy Integra posiada niezbędne pozwolenia i gwarancję turystyczną?
  Tak, uzyskaliśmy pozwolenie na organizację turystyki (nr: 619). Możecie to sprawdzić na stronie: http://www.turystyka.gov.pl/. Posiadamy ważną Polisę OC Organizatora Turystyki nr GT 51/2017 w TU EUROPA S.A. 53-333 Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4.

Koordynator wyjazdu:

 

Angelika Bogacz

 

[email protected]

 

+48 725 494 764

Albański raj! Serdecznie wszystkim polecam jako uczestniczka tego wyjazdu! Plaża z leżaczkami przy samym hotelu idealna na smażing-plażing, ale też dla bardziej leniwych jest również opcja hotelowych basenów, gdzie integracja trwa dniami i nocami %%% Nie można również zapomnieć o wszystkich pięknych miejscach, które zwiedziliśmy po drodze Trogir, Split, Mostar, Budva i wspaniały Dubrovnik! No i najważniejsza rzecz bez której nie może udać się żaden Integrowy wyjazd – wspaniali, otwarci ludzie! Jeszcze raz gorąco polecam!

MAGDA KABZIŃSKA

Uczestniczka wyjazdu Integra - Bałkantrip 2015

Koordynator wyjazdu

Angelika Bogacz
[email protected]
+48 725 494 764

Poznaj ją bliżej ^^

OBSERWUJ informacje o wyjeździe

ZOBACZ RÓWNIEŻ

sNOw LIMITS: VAL THORENS
(Początek sezonu w 3 Dolinach)

INTEGRA W BERLINIE:
Jarmark Świąteczny + Tropical Islands

sNOw LIMITS: (Sylwester
we włoskich Alpach) MONTECAMPIONE

INTEGRA NA ŚNIEGU:
Sylwester w czeskich Karkonoszach

Współpraca:

© 2016 Fundacja Integra <a