fbpx

Integra – Bałkan trip + 6 dni w Rafaelo Resort**** (20.08.-01.09.)

od 1199 PLN

PROMOCJA UKR: Opłać wyjazd z góry lub dopłać 50 zł, a dostaniesz całkowity zwrot pieniędzy w razie choroby lub egzaminu (poprawkowego) w terminie wyjazdu (dodatkowa opcja dla studentów).

Hit sprzed lat kilku, “Bałkanicę” każdy pamięta (a kto nie pamięta, tutaj wideo ku pamięci ;). I tenże właśnie kawałek, to swoisty hymn integrowej wojaży na południowy wschód Europy. Z przytupem rozpoczniemy nasz Bałkan-trip! Trasa tej integracyjnej podróży, dla odważnych nierozważnych, poprowadzi nas przez bałkańskie perły – chorwacki Trogir, Mostar i Dubrovnik, czarnogórską Budvę, albański Shengjin, gdzie zatrzymamy się na zasłużony odpoczynek po dotychczasowej integracji;), a w drodze powrotnej zahaczymy o naszych “bratanków do szabelki i szklanki” czyli węgierską stolicę – Budapeszt. Szykuje się zatem nie lada ekspedycja pełna pięknych widoków i ciekawostek kulturowo-historycznych! No…. i ten… imprez i integracji pełną gębą rzecz jasna (bo ile można tej kultury)! A zatem, kto spragniony wrażeń, doznań, nowości i miłości… a przynajmniej fajnych wakacji – zapraszamy na pokład! I ruszamy na wyjazd na Bałkany!

Tak bawiliśmy się na Bałkanach 4 lata temu:

A tak się działo 6 lata temu w Czarnogórze (Budva)

Poniżej przedstawiamy program podboju świata (lub kto woli zestaw „czekinów” do przygotowania i opublikowania w social mediach). Sami wybierzcie, którą wersję przedstawicie rodzicom/pracodawcy udając się na urlop… a która zagości w Waszych planach i opowieściach dla znajomych!

DZIEŃ 1 (20.08.) - WYJAZD Z POLSKI

Ruszamy naszym wesołym i NOWOCZESNYM AUTOKAREM z Poznania około godziny 15.00. Wyjazdy z Wrocławia i Katowice o godzinach 18.30 oraz 21.00 (transport możliwy jest również ze Szczecina, Gdańska, Warszawy, Łodzi i Krakowa w przypadku zebrania się co najmniej 25 osób z danego miasta).

DZIEŃ 2 (21.08.) - PARK NARODOWY „Krka”, TROGIR (Chorwacja)

PARK NARODOWY "Krka"
Wersja 1.: Park Narodowy jest obszernym, praktycznie niezmienionym obszarem o wyjątkowych i różnorodnych walorach przyrodniczych i obejmuje wiele ekosystemów. Park realizuje cele naukowe, kulturalne, edukacyjne oraz rekreacyjne. Spadziste wodospady rzeki Krka są fundamentalnym zjawiskiem tej rzeki.

Wersja 2: Pierwszy check-in… a niech zazdroszczą! Mega widoczki, super klimat i ta orzeźwiająca woda wszędzie wokół! Piwko w takim miejscu? Wteeedy dopiero poczujemy prawdziwy, wakacyjny klimat i chill!

Około godziny 16.00 kwaterujemy się w hostelach w Chorwacji.

TROGIR
Wersja 1. Wzorcowy przykład średniowiecznego układu urbanistycznego. Jego starówka wpisana jest na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Malowniczego obrazu dopełniają pozostałości potężnych murów obronnych i szeroka, wysadzana palmami promenada.

Wersja 2. A jakby tak pobawić się tu w chowanego lub podchody?! Trochę już się poznaliśmy… niejedna z tych zawiłych uliczek może stać się miejscem schadzek . W dodatku ten ryneczek, na którym można (póki jeszcze hajs się zgadza) kupić pamiątki dla wszystkich i będzie tak bardzo bałkańsko! Pani kochano… a ta rakija.. to dobre to?!

 

DZIEŃ 3 (22.08.) - SPLIT (Chorwacja), MOSTAR (Bośnia i Hercegowina)

SPLIT
Wersja 1. Miasto, które za pomocą zabytków samo opowiada turystom swoją historię. Miejsce, którego nie może zabraknąć podczas naszego zwiedzania - w końcu nie bez powodu rzymski cesarz Dioklecjan właśnie tutaj wzniósł swój pałac. W dodatku jest to największy port południowej Chorwacji z charakterystycznym bałkańskim bazarem i przepięęękną promenadą.

Wersja 2. Niby my tu pitu pitu o stateczkach, promenadzie.. a przecież wraz z wjazdem do tego miasta każdemu załącza się stan umysłu zwany „fjaka”- czas staje w miejscu, a wszelkie problemy nagle znikają, bo toaleta i supermarket też się znajdą w tym wszystkim. No dobra, czas na selfie z Dioklecjanem i ruszamy dalej!

Około godziny 17.00 kwaterujemy się w hostelu w Mostarze.

MOSTAR
Wersja 1. Czarujące orientalną atmosferą miasto, w którym zderzają się kultury, religie oraz języki tworząc przy tym niesamowicie euforyczną atmosferę. Stare Miasto tętni życiem i od wejścia zaprasza do aktywnego uczestnictwa w nim. Stary, kamienny Most (symbol tego miasta), uliczki przepełnione kupieckimi kramami, na których można znaleźć niewyobrażalne skarby i świecidełka, meczety ze smukłymi minaretami to dopiero niewielka część tego, czego doświadczymy przez czas tu spędzony.

Wersja 2. Kolejny check-in… poczujemy się trochę jak na planie filmu Bollywood i przecież nikt nie musi wiedzieć, że nadal jesteśmy w Europie! Wylądujemy w krainie [Hercegowinie], w której WSZĘDZIE można napić się wina.. a na drugi dzień, po imprezie, na której światełka będą zbędne bby zapewnić multikolor, masowo zaczniemy uprawiać narodowy sport Bośniaków… PICIE KAWY NA CZAS! (oczywiście wg ich zasad- im dłużej, tym lepiej). Nie polecamy bawić się w bohaterów i skakać ze śmiałkami z mostu do Neretwy, za to każdy biznesman znajdzie się w swoim żywiole, wykorzystując umiejętności negocjacyjne w stylu „multilangłydż” na kramach: zniż-ka gru-po-wa… du ju anderstend?!

DZIEŃ 4 (23.08.) - DUBROVNIK (Chorwacja)

DUBROVNIK
Wersja 1.  Zwany klejnotem Chorwacji lub perłą Adriatyku, miasto wpisane na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO, jako jedno z trzech miast europejskich kategorii 0 (najwyższej). Jego przepiękne zabytkowe miasto jest jak ogromne muzeum pod gołym niebem, a otaczające mury, strzegą magii i historii, które posiada. Za pewne był to jeden z powodów, którym kierowali się reżyserzy GRY O TRON, którzy wybrali właśnie Dubrovnik na scenerię Królewskiej Przystanii - King's Landing.

Wersja 1.  Uooouuu.. Prawdziwi władcy świata! A da radę skoczyć z tych murów do wody? Skoro w lipcu słońce świeci tu ponad 12 godzin… a najlepiej pije się jak się ściemni… to zobaczmy co trzeba i jedźmy dalej!

Około godziny 19.00 kwaterujemy się w apartamentach w Budvie.

DZIEŃ 4-6 (23-25.08.) - BUDVA, ZATOKA KOTORSKA, WYSPA ŚW. STEFANA (Czarnogóra)

BUDVA
Wersja 1. Jedno z najpiękniejszych, choć nie do końca jeszcze odkrytych miejsc. Prawdziwie dzika piękność. To okazja by przechadzając się urokliwymi uliczkami Budvy, podziwiać architekturę nadmorskich miasteczek i zaliczaną do jednych z najbardziej reprezentatywnych starówek nad Adriatykiem.

Wersja 2. Budva to jeden z najpopularniejszych czarnogórskich kurortów, a zarazem NAJgłośniejszych, NAJbarwniejszych i NAJbardziej tętniących nocnym życiem całego regionu od Belgradu aż po Ateny. Imprezy tu nie mają końca, od rana rozkręcane są na plaży a z godziny na godzinę pochłaniają coraz większą część miasta. Co więcej… mamy tu duże szanse by znaleźć bogatą żonę/ bogatego męża, ponieważ w Budvie zanotowany jest jeden z najwyższych wskaźników milionerów przypadających na mieszkańca. My miażdżąco wspominamy Integrę w Budvie… a Wy.. przygotujcie się na prawdziwą petardę!

ZATOKA KOTORSKA (dla chętnych)

Wersja 1. To właśnie tu możemy podziwiać jedyny fiord w południowej Europie. Żadną nowością nie będzie fakt, że jest to kolejne miejsce uznawane za jedno z najpiękniejszych wybrzeża, w końcu byle czego nie zaszczycamy swą obecnością. Obszar ten wpisany został na Listę światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO.

Wersja 2. Skąd fiord na Bałkanach? Przewodnik sam nie wierzył jak pisał, a jednak! Smartfony, lustrzanki w dłoń. Imponujący mur obronny, otaczający miasto skutecznie obroni nas przed szarą rzeczywistością!

WYSPA SVETI STEFAN

Jeśli oglądaliście lub dostaliście pocztówki z Czarnogóry, niemal na pewno znajdowała się na niej wyspa Sveti Stefan. Miasto usytuowane jest na kamiennej wysepce o średniowiecznej, śródziemnomorskiej architekturze, połączonej z lądem wąską piaszczystą mierzeją. Ten kompleks turystyczny z kompletnie zachowaną urbanistyką starej miejscowości, zwany jest wyspą artystów. Kiedyś schronienie dla piratów, później forteca zamieszkiwana przez dwanaście rodzin, teraz jest to w istocie jeden wielki, ekskluzywny hotel *****.

DZIEŃ 6-11 (25-30.08) - Rafaelo Resort**** (Albania) + Krujë, Tirana, Jezioro Ohrydzkie

SHENGJIN - Rafaelo Resort****

Tu wersja może być tylko 1! Jak [prawdę] powiada jedna z polskich piosenek: „Budzę się rano w Albańskim raju (…) popijam napój mocniejszy od czaju, pochodzący z dalekiego kraju, a recepturę jego znają tylko hodowcy najstarszych wielbłądów w Dubaju”. Prawie tydzień w naszym mega wypasionym, czterogwiazdkowym kurorcie w Albanii, gdzie granice nie istnieją. Do wyboru plażing, smażing i grube imprezy od rana do rana na plaży, w klubie, nad basenem, w pokojach. W końcu… kto nas tu zna?! Słońce non stop, dzikość przyrody wyzwalająca najbardziej szalone oblicza każdego z nas i pełna kulturka hotelu.. W sam raz dla prawdziwych królów życia!
„Budzę się rano w Albańskim Raju i piję rakiję zamiast browarów”

KLIKNIJ, ABY ZOBACZYĆ WSPANIAŁY VIRTUAL TOUR PO NASZYM RESORCIE

KRUJE (wycieczka fakultatywna)

Wersja 1. Krujë – zachwycająca, klimatyczna miejscowość, dawniej stolica Albanii, na której terenie mieści się istna perełka dla fanów średniowiecznych fortyfikacji – jeden z najcenniejszych zabytków Kruji, górujący nad miastem, majestatyczny zamek obronny. Krujë położona jest amfiteatralnie na zboczu masywu górskiego o tej samej nazwie, którego najwyższy szczyt – Skanderbeg – wznosi się na wysokość 1526 m n.p.m. Malownicze krajobrazy zapierają dech w piersiach, a uroczego klimatu tej albańskiej wioski dodają liczne stragany z największym w całej Albanii wyborem pamiątek.

Wersja 2. Słynne zdanie tutejszych mieszkańców: „Podstawą rozwoju każdej cywilizacji jest piwo „vide La Paz!!!^^” – każdy z nas wpasuje się w ten klimat idealnie. Wyobraźcie sobie delektowanie się zimnym piwkiem Tirana wśród takich widoków^^ Warto wspomnieć o bardzo niskich cenach, dzięki czemu poczujemy się niczym król/królowa Albanii. Tutaj każda zakupowa Grażyna będzie czuła się jak ryba w wodze wśród licznych rękodzieł miejscowych artystów. W tym czasie typowego Janusza zaprosimy do knajpy na dwudaniowy obiad z drinkiem w cenie piwa w Sopocie!  Co Wy na to ? 🙂

TIRANA (wycieczka fakultatywna)
Wersja 1. Nie może zabraknąć w naszym rozkładzie stolicy i największego miasta w Albanii (warto zaznaczyć, że kolejne co do wielkości miasto w Albanii ma zaledwie 1/3 jego liczby ludności). Tutaj przekonamy się czym jest kontrast w przestrzeni miejskiej… stare budownictwo, które aż boleśnie dla oczu kontrastuje z nowopowstającymi budowlami, piękną, zadbaną zielenią, parkami, stawianymi pomnikami.

Wersja 2. Przestrzeń miejska to jedno... ale przez ubaw przy obserwowaniu sytuacji, jakie mają miejsce w mieście, można nieźle wyrobić sobie mięśnie brzucha od śmiechu. Gdzie można spotkać wypasione bryki pokryte złotem… a zaraz obok nich uradowaną grupkę, poruszającą się czymś „na wzór” wozu zaprzężonego w osła? To trzeba zobaczyć, tego trzeba doświadczyć! Będzie dziko!

JEZIORO OHRYDZKIE (wycieczka fakultatywna)

Wersja 1: Ohryd - wielkie jezioro położone w sąsiedniej Macedonii, jedno z najładniejszych miejsc w Europie, przyciąga coraz więcej turystów spragnionych jedynego na naszym kontynencie miejsca tak czystego, że fotografować można niebo celując aparatem...w wodę :)Ohryd przygniata każdego kto to miejsce odwiedzi - czas abyś i Ty się o tym przekonał!

Wersja 2: Czy może być taniej niż w Albanii, jedzenie lepsze a ludzie bardziej przyjaźni? Tylko w Macedonii! Koneserów dobrych trunków i nie tylko nie może na tej wycieczce zabraknąć:)

DZIEŃ 11 (30.08) - BELGRAD (Serbia)

BELGRAD

Wersja 1. wielokrotnie nazywany perłą w koronie Bałkanów, mimo braku dostępu do morza. Podobno z punktu widzenia północy, to właśnie tu zaczynają się bogate kulturowo i etnicznie Bałkany wraz z ich zagmatwaną historią i potrawami wszystkich smaków i kolorowych. Kiedy jednak spojrzymy na Belgrad z południa uznamy, że to początek uporządkowanej Europy.

Wersja 2. Jakiś czas temu uznany za europejską stolicę zabawy, dzięki czemu przełamał oderwał odwieczną etykietkę granicy Orientu i Europy Środkowej. Idealne miejsce by z hukiem zakończyć naszą wspólną przygodę i miejsce godne ostatniego „czekinu”!

Po zwiedzaniu czeka nas zakwaterowanie w hostelu oraz mnóstwo wypoczynku. Wieczorem uderzamy w clubbing!

DZIEŃ 12 (31.08.) - BUDAPESZT (Węgry)

Miasto położone nad brzegiem Dunaju, zbiorowisko wspaniałych budowli, archaicznych strzelistych dachów i ogromnych pomników stłoczonych na niedostępnych masywach górskich. Budapeszt jest również ważnym centrum uzdrowiskowym, jednak nie jedziemy tam odpoczywać! Czeka nas niezwykły spacer po mieście emanującym historią. W mieście tym możemy bowiem zobaczyć zabytki z każdej epoki, zaczynając od czasów starożytnych!

DZIEŃ 13 (1.09.) - POWRÓT DO POLSKI

Z rana, w ramach regeneracji, dla relaksu spacer po malowniczym mieście, podziwiamy widoki, kosztujemy lokalnej kuchni i generalnie wracamy do żywych. A kto wrócił to do autobusu i fruuu do Polski, z bagażem wrażeń, wspomnień, znajomości (i może miłości?;). Ostatnie toasty, wymiana numerami telefonów, wysyłanie zaproszeń na FB.... i do zobaczenia na afterze!!!!

Kończymy naszą podróż w Katowicach o 18.00. Autokar w drodze powrotnej zatrzyma się we Wrocławiu o godzinie 20:30. W Poznaniu Integrowicze znajdą się o godzinie 23:30.

Drugi autokar zatrzyma się w Łodzi około 21.30. Natomiast w Warszawie podróż zakończy się około godziny 23.30 w nocy

1) Rafaello Resort – 6 dni

W Albanii przejmiemy wypasiony resort, który oferuje nam tyle opcji, że niejeden mógłby pogubić się w tym labiryncie możliwości. Podczas całego pobytu będziemy stawiani przed wiecznymi dylematami:

– basen czy morze?
– sauna, jaccuzi czy tureckie łaźnie?
– boisko do piłki nożnej czy do siatkówki?
– restauracja czy fast food… a może od razu bar?
– supermarket czy sklep z pamiątkami?
– klub mniejszy czy taki, który pomieści aż 600 osób? Nooo chyyyba że epickie Pool Party przy hotelu – kantor przed imprezą czy lekarz i glukoza po imprezie?

Quizowanie przy tym to pikuś! Opcji tak wiele, każda odpowiedź prawidłowa.. i bądź tu człowieku mądry.

Dzięki wspaniałej lokalizacji hotelu, nie jesteśmy skazani na całodniowe wylegiwanie się przy basenie- krótki spacer dzieli nas od publicznej plaży z wydzieloną częścią dla gości. Od rana [ponoć] nieźle stawiająca na nogi kawa z… RAKIJĄ, za dnia browarki i drinki z palemką, a wieczorami i nocami.. lepiej żeby pozostali turyście modlili się, by nie wykąpać się na drugi dzień w basenie dezynfekowanym wódką zamiast chlorem.

Wakacje na bogato, królowie i królowe życia (jak mawia „Albański gang”), prawdziwa egzotyka! Nasze Panie z pewnością wpasują się w piękne scenerie gór i wybrzeża, a Panowie będą udawać, że te samochody, przy których niejedną szczenę trzeba było już zbierać, to ich „takie tam auta zastępcze”.

2) Budva (Czarnogóra) – 3 dni

Do naszej dyspozycji jest mały odkryty basen oraz brukowany dziedziniec z miejscem do grillowania – to tam właśnie „będzie głośno, będzie radośnie….” ^^

Wszystkie apartamenty wyposażone są w telewizor, odtwarzacz DVD i minilodówkę (w której schłodzimy najpotrzebniejsze trunki chroniące przed odwodnieniem w tak upalne dni 🙂 ).

W zaprzyjaźnionym hotelu będziemy mieli bezpłatny dostęp do WiFi, a nawet fińskiej sauny oraz wanny z hydromasażem. Codziennie rano w naszym obiekcie serwowane jest obfite śniadanie w formie bufetu. W porze kolacji można spróbować ryb z grilla oraz tradycyjnych dań kuchni czarnogórskiej. Obiekt wyrabia także własną RAKIJĘ – tradycyjny bałkański trunek dla najbardziej wymagających Integrowiczów ^^.

Zobaczcie sami jak to wygląda w linku poniżej:

3) Hostel (Chorwacja) – 1 noc

Pierwszą wspólną noc spędzimy w hostelu Chorwacji

4) Mostar (Bośnia i Hercegowina) – 1 noc

W słonecznej Bośni i Hercegowinie zatrzymamy się w przytulnym hotelu, którego właścicielką jest rodowita polka, która już nie może doczekać się naszego przyjazdu  (pokażemy jej jak w dzisiejszych czasach bawią się integrowicze^^).

 

5) Budapeszt (Węgry) – 1 noc

W Budapeszcie będziemy zakwaterowani w hostelu, który położony jest blisko samego centrum miasta! Z ulicy Erzsebet będziemy mieli zaledwie parę kroków do okręgu z przepięknymi uliczkami starego miasta a także imprezowej części Budapesztu ?

Nasze rozrywki rozpoczynają się już w autokarze. Nie, nie mówimy tylko o strojeniu głosów w dźwiękach obijającego się szkła. Wystarczy, że znajdą się gdzieś samoprzylepne karteczki a już pojawia się szereg gier, które pomogą przełamać bariery, mimo dzielących nas foteli. Kolumny, boomboxy, sprzęt grający rozkręcą imprezę nie tylko na plaży, w samym centrum miasta, ale nawet na stacjach benzynowych, by przyjemniej rozruszać stawy i przygotować się do dalszej podróży.

Prawdziwy szał zaczyna się jednak zaraz po dotarciu do miejsca docelowego. Wtedy uruchamiają się możliwości, dające nam nieograniczone pole do popisu:

Speeddating

speedDbając o naszą domenę jaką jest integracja i biorąc przykład z metod szybkich randek dajemy uczestnikom możliwość rozpoczęcia rozmowy, którą będzie warto kontynuować w dalszej części wyjazdu. Dzięki liście przygotowanych przez nas pytań pomocniczych, nawet najbardziej nieśmiali będą mieli pretekst by zagadać do osoby, która ich zaintrygowała lub znaleźć bratnią duszę do wymiany doświadczeń w dziedzinie swoich zainteresowań.

Imprezy Tematyczne

imprezy tematyczneDzięki różnorodnej tematyce, nie ma tu miejsca na rutynę. Faszyn from Raszyn nie powstydziłby się niejednej z kreacji naszych uczestników. Furorę robią również nasze piękne Panie w zwiewnych lub eleganckich sukienkach, którym towarzyszą Panowie we frakach. Dlatego też imprezy przebierane stały się nieodłącznym elementem naszego programu: tworzą wyjątkowy klimat, sprzyjają integracji oraz potęgują świetne humory i dobrą zabawę.

City Game

301320_520158551366964_1815897931_nNie da się lepiej poznać miasta jak poprzez wiązanie wspomnień i przygód z jego najważniejszymi miejscami. W dodatku przygotowany przez nas szlak, składający się z wielu punktów i zadań zespoli nawet najbardziej wymieszane towarzystwo.

Alkointegra

622198_463101753723119_1153126535_oNasza autorska gra, w której niezależnie od tego  w jakiej formie bierze się w niej udział (czynnej czy biernej), automatycznie puszcza się wodze fantazji, dzięki czemu każda pole może zaoferować nam nie lada wyzwanie. Boisz się, że zabraknie Ci odwagi? Spokojna (ale lepiej mocna) głowa- przez planszę pomoże Ci przejść smak pysznej mikstury zwanej Integrową Banieczką.

Poker/Planszówki/ gry karciane

DSC_8309Poker od podstaw i dla zaawansowanych, turnieje… oczywiście wszystko legalnie w ramach zabawy! Wydaje ci się, że planszówki to nuda a ich możliwości kończą się na scrabble czy monopoly? Sprawdź, jak bardzo się mylisz i podejmij wyzwanie, walcząc o berło w Jungle Speed; zaskakując kreatywnością i telepatią w swojej drużynie, grając w Party Alias i wieeeele, wieeele innych. Odkryj z nami świat gier imprezowych!

Play Station

playstationNajnowszy nabytek Integry, który umili nawet deszczowe wieczory i czas chilloutu. Dla zwolenników piłki nożnej- klasyk, czyli Fifa lub PES. Dla tych, którzy chcą rywalizować i pochwalić się swoją wszechstronną wiedzą- Buzz. Ogrom śmiechu i zabawy, który wypełni „pokój gier” idealnie umilą jednego z wyjazdowych beforów!

Skimboard/piłki do siatkówki, piłki nożnej, freesbie

282639_202769289772560_125883824127774_531223_7183225_n1Gdy za dnia przyjdzie czas na rozruszanie zakwasów z poprzedniej imprezy, do Waszej dyspozycji będzie sprzęt, do którego oprócz skrawka ziemi/wody nie potrzeba nic więcej żeby dobrze się bawić. Tym samym udowadniamy, że plaża wcale nie musi być równoznaczna smażeniu się na mahoń w ukropie i niecierpliwym zerkaniu na zegarek odliczając wolno i nudno upływający czas.

Prawda czy wyzwanie

davWiemy, wiemy… znacie to z lat wczesnej młodości, kiedy wypieki na twarzy wywoływało pytanie „czy miałaś/-eś już chłopaka/dziewczynę”! My stworzyliśmy własną wersję tej gry, dostosowując zarówno pytania jak i wyzwania nie tylko do wieku, ale i klimatu naszych wyjazdów! Już teraz zastanów się czy wolisz być szczery/-a czy odważny/-a!

Warsztaty sztuk walki

DSC_0730Wyjazd to świetna okazja by zdobyć nowe umiejętności, dzięki którymi co prawda nie staniemy się od razu drugim  Jean-Claude Van Dammem, ale nabierzemy pewności, a co najważniejsze poruszamy się w doborowym towarzystwie.

Kursy tańca

DSC_0854Dzięki zajęciom tanecznym nasi podopieczni zaskakują swoich partnerów lekkością i sceniczną wyobraźnią.

Gry VR - wirtualna rzeczywistość!

VR co to za dziwny skrót?! Nigdy nie słyszałem! Na pewno słyszałeś, a jeżeli nie to masz szansę nie tylko usłyszeć ale i zobaczyć na własne oczy! Eksploruj podwodny świat, podziwiaj faunę i florę, walcz na frontach międzyplanetarnych, wcielaj się w żołnierzy sił specjalnych albo też czujesz to? Tak właśnie to drżenie? To moc! Czy jest w Tobie silna? Dobąć miecza świetlnego i poczuj przypływ moc! Sprawdź swój refleks i tnij wszystko na kawałki dzięki mieczom ale przede wszystkim baw się dobrze! Technologia VR to najnowszy hit ostatniego roku, który za pomocą gogli pozwoli Ci się przenieść gdziekolwiek zechcesz i stać kimkolwiek chcesz! Nowe niezbadane zakątki cyberprzestrzeni czekają na Ciebie! A to wszystko, a nawet jeszcze więcej 😉 , możesz doświadczyć na naszym wyjeździe!

Beer Pong

Animacje Beer Pong

Co można zrobić z piwem, prócz wypicia go? - Można je wypić w duchu sportowej rywalizacji! 

Co to jest Beer Pong? - to rodzaj gry studenckiej, polegającej na piciu piwa, w której gracze rzucają piłeczkami ping-pongowymi do kubków z piwem, stojących po drugiej stronie specjalnego stołu. Zazwyczaj w zabawie biorą udział dwie drużyny po dwie osoby każda.

Specjalny stół? – to nie problem, bierzemy go ze sobą! Wersja składanego profesjonalnego stołu, przeznaczonego specjalnie do Beer Pong idealnie sprawdza się na naszych wyjazdach!

Flanki

Studenckie flanki

Co zrobić jak staniemy w długim korku? Nie ma pomysłu na dłuższy postój przy autostradzie? A może po prostu macie ochotę zagrać we flanki? Gdy tylko znajdzie trochę wolnego czasu w naszym wypełnionym po brzegi programie gramy we Flanki! Co to jest? Flanki to gra drużynowa, polegająca na strącaniu pustej puszki, ustawionej na środku pola gry. Pole mierzy ok. 12 metrów (6 metrów od puszki w obu kierunkach). Zawodnik każdej z drużyn jest wyposażony w puszkę piwa, a do przeprowadzenia rozgrywki potrzebna jest piłka lub kamień. W momencie, gdy zawodnik trafi kamieniem lub piłką w puszkę, zawodnicy drużyny przeciwnej mają obowiązek ustawić puszkę oraz jak najszybciej złapać piłkę i ustawić się na swojej linii. W czasie drużyna przeciwna pije piwo na hejnał. W momencie, gdy puszka zostanie ustawiona z powrotem, a piłka znajdzie się poza linią rywali, komenda “stop” zatrzymuje picie. Później następuje zamiana ról.

Grill

Kiełbaski na wyjazdach studenckichSłońce, woda, piwko w ręce… ach, żyć nie umierać! Ale… zaraz, zaraz, czegoś tu brakuje! Zapachu soczystej karkóweczki, szaszłyków czy kiełbaski otulonych ciepłem żarzącego się węgla! Otóż to! Na nasze wyjazdy bierzemy ze sobą grilla, którego rozpalamy jak tylko najdzie nas taka ochota i dosłownie wszędzie gdzie się da! Na stoku narciarskim, na plaży czy  na parkingu przy autostradzie!

Flip Cup

Animacje Flip Cup na studenckich wyjazdach Flip Cup to gra polegająca na piciu zespołowym, której gracze muszą po kolei opróżnić plastikowy kubek piwa, postawić go na brzegu stołu (tak, aby część kubka wystawała poza), a następnie uderzyć od spodu w wystającą cześć kubka tak, a

by ten kubek wylądował „do góry nogami” na stole. Jeśli kubek spadnie ze stołu, gracz może ponownie ustawić go na polu gry.

Integra to nie wyjazdy… Integra to styl życia… podejmujesz wyzwanie?

Mamy przygotowane dla Was aż 24 z 60 dostępnych miejsc w promocyjnych cenach First lub Second Minute!
Wielkie rozpoczęcie zapisów na wyjazd już 18 czerwca o godzinie 20:00!
Aby zwiększyć swoje szansę i szybciej zapisać się na wyjazd, polecamy założenie swojego konta już teraz!

*cena promocyjna z wykorzystaniem kodu zniżkowego dostępnego dla każdego (informacje poniżej)

Cena zawiera:

 • 5 noclegów w 4-osobowych (salon + sypialnia) apartamentach w resorcie Rafaelo (pokoje 2-osobowe za dopłatą 100 zł /os./tydzień)
 • 2 noclegi w apartamentach w Budvie,
 • 1 nocleg w hostelu w Chorwacji,
 • 1 nocleg w hostelu w Mostarze,
 • 1 nocleg w hostelu w Belgradzie,
 • przejazd nowoczesnym autokarem z Poznania, Leszna, Wrocławia oraz Katowic na trasie Bałkan Tripu (możliwość transportu również ze Szczecina, Gdańska, Warszawy, Łodzi i Krakowa w przypadku zebrania się co najmniej 25 osób),
 • zwiedzanie Trogiru z przodownikiem Integry,
 • zwiedzanie Splitu z przodownikiem Integry,
 • zwiedzanie Mostaru z przewodnikiem,
 • zwiedzanie Dubrivnika z przewodnikiem,
 • zwiedzanie Belgradu z przodownikiem Integry,
 • zwiedzanie Budapesztu z przewodnikiem,
 • korzystanie z basenu na terenie resortu Rafaelo,
 • wejścia na dyskotekę na terenie resortu Rafaelo,
 • bezprzewodowy Internet na terenie resortu Rafaelo,
 • wspólne grillowanie z kiełbaską dla każdego integrowicza,
 • alkohol dla uczestników gier (np. beer pong, flip cup, flanki),
 • gry integracyjne (m.in. City Game, Speeddating oraz Alkointegra),
 • kurs tańca,
 • warsztaty wizażu,
 • zajęcia aerobiku,
 • szkółka pokerowa oraz turnieje,
 • shaker Integry,
 • plecaczek Integry,
 • gadżety Integrowe,
 • upominki od sponsorów (np. 2KC oraz Red bull),
 • opłatę na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancycjnego,
 • serwis sms oraz dedykowaną aplikacje uczestnika wyjazdu,
 • bogaty program oferowany przez doświadczoną kadrę.

Cena nie zawiera:

  • obowiązkowej opłaty klimatycznej – 12 euro
  • opłata za obowiązkowy pakiet wyżywienia- 78 euro (8 śniadań i 7 obiadokolacji),
  • obowiązkowego ubezpieczenia: 60 zł (KL 15 tys. EUR, NNW 3 tys. EUR, bagaż 300 EUR) lub w rozszerzonym pakiecie: 100 zł (KL 30 tys. EUR, NNW 5 tys. EUR, OC 50 tys. EUR, bagaż 500 EUR),
  • nieobowiązkowej dopłaty za wysokiej jakości koszulkę Integry – 50 zł,
  • zwrotnej kaucji – 20 euro,
  • dopłaty dla chętnych uczestników, którzy chcieliby mieszkać w pokoju 2-osobowym – 100 zł/os/tydzień (dotyczy zakwaterowania w resorcie Rafaelo – 5 noclegów),
  • nieobowiązkowej wycieczki do Zatoki Kotorskiej wraz z zwiedzaniem – 10 euro,
  • nieobowiązkowego wejścia na teren Parku Narodowego Krka – około 21 euro,
  • nieobowiązkowej wycieczki po Albanii (Kruja, Tirana) – około 25 euro ,

 

Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia w 2 wariantach, które zapewnia Ci zwrot 100 % wpłaconych środków w przypadku rezygnacji z wyjazdu:

Wariant 100%:

 • Koszt ubezpieczenia: 50 zł,
 • Koszt ubezpieczenia przy wpłacie całej opłaty za wyjazd z góry (jeśli jest więcej niż 25 dni przed wyjazdem): 0 zł,
 • Przyczyny rezygnacji w tym wariancie: np. zwolnienie lekarskie, udokumentowane ważne sytuacje rodzinne, termin egzaminu.

 

Wariant 100% Max:

 • Koszt ubezpieczenia: 120 zł,
 • Koszt ubezpieczenia przy wpłacie całej opłaty za wyjazd z góry (jeśli jest więcej niż 25 dni przed wyjazdem): 60 zł,
 • Przyczyny rezygnacji w tym wariancie: każdy możliwy do udokumentowania powód, np. odmowa uzyskania urlopu lub nawet zaproszenie na ślub.

KLIKNIJ I SPRAWDŹ JAKIE MOGĄ BYĆ INNE PRZYCZYNY REZYGNACJI.

Opłatę za ubezpieczenie kosztów rezygnacji, należy wpłacić w ciągu 24h od momentu zapisania się na wyjazd.

JAK UZYSKAĆ
Jeżeli chcesz uzyskać cenę promocyjną (100 złotych taniej), to masz na to kilka możliwości:

1)  należy udostępnić NASZ PROMO FILMIK na portalu Facebook na swojej tablicy w zasięgu publicznym z dopiskiem „Kto jeszcze śmiga na Bałkany? WWW.INTEGRA-WYJAZDY.PL” oraz zaprosić 300 swoich znajomych NA WYDARZENIE FB TEGO WYJAZDU. Nie pozwól, żeby Twojej ekipy zabrakło na takim wyjeździe:) Następnie napisz nam wiadomość na nasz FANPAGE z informacją ile zaproszonych osób na wydarzenie było przed i po Twoich działaniach. Po weryfikacji nadamy unikalny kod zniżkowy, który będziesz mógł wpisać przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego.

2) cena promocyjna przysługuje również stałym Integrowiczom, którzy do tej pory byli co najmniej 2 razy na Integrze (kod zniżkowy: INTEGROWICZ). Osoby, które byli z nami co najmniej 4 razy, jadą 150 zł taniej (kod zniżkowy: INTEGRMISTRZ).

3) w Ekipie raźniej! Dowiedz się jakie są zniżki dla grup!

 • Jeżeli Twoja paczka składa się z 5-8 osób to przysługuje każdemu z Was zniżka na wyjazd w wysokości 100 zł.
 • Jeżeli Twoja paczka składa się z 9-15 osób to przysługuje każdemu z Was zniżka na wyjazd w wysokości 150 zł.
 • Jeżeli Twoja paczka składa się z co najmniej 16 osób to przysługuje każdemu z Was zniżka w wysokości 200 zł.

Warunkiem przyznania zniżki grupowej jest wpisanie w odpowiednim polu na kod zniżkowy wybraną przez Was nazwę Waszej ekipy na literę G (np. GZiomki albo GITEKIPA ), która musi być identyczna z wpisami do formularza pozostałej części Twojej ekipy.

UWAGA!!! Jeżeli posiadasz dwa kody zniżkowe (w tym jeden za działania na FB) – wpisz oba! Zwiększysz tym samym wartość swojej zniżki o kolejne 20 zł. Oznacza to, że w sumie Twój wyjazd będzie kosztował 120 zł mniej (a w przypadku większej grupy znajomych lub długiego stażu na Integrze nawet 170 zł lub 220 zł !) niż cena regularna wyjazdu.

Kody zniżkowe stałego Integrowicza, za grupę znajomych, za newsletter, od Ambasadora lub inne zniżki specjalne nie łączą się ze sobą nawzajem.

Wszystkie kody zniżkowe łączą się z promocją First Minute!

tabela znizek UPDATEPODSUMOWANIE INFORMACJI NA TEMAT WYJAZDU: INTEGRA BAŁKAN TRIP 2019 (PDF)

Od 2016 roku współpracujemy ze stałym przewoźnikiem, który zapewnia najwyższy komfort i pełne bezpieczeństwo podróży. Flota naszego przewoźnika to nowoczesne autokary o bardzo wysokim standardzie, dzięki czemu jako nieliczni organizatorzy wyjazdów możemy się tym pochwalić!

Wszystkie autokary, którymi jeździmy pochodzą z 2014-2019 roku, co sprawia, że jest to jedna z najnowocześniejszych flot w Polsce. Każdy z nich spełnia wszystkie, najbardziej rygorystyczne normy spalania Euro 5 i Euro 6. Autokary te wyposażone są w klimatyzację, barek, DVD oraz toaletę.

Każdy autobus przed wyjazdem jest starannie dobierany, przystosowywany, a następnie serwisowany. Daje nam to pewność, że każdy z nich spełni nawet najbardziej rygorystyczne oczekiwania i wymogi.

UCZESTNICY

Czy muszę mieć aktualny paszport?

Nie. Wszystkie kraje tranzytowe leżą w strefie Schengen.

Dla kogo przeznaczone są wyjazdy?

Wyjazdy nasze przeznaczone są dla wszystkich pełnoletnich osób w przedziale wiekowym 19-35 lat (nie tylko dla studentów), które nastawione są na aktywne spędzenie czasu (te sportowe i te trochę mniej), a wieczorami chcą korzystać z przewidzianych atrakcji czy wyjść na imprezę. Natomiast jeśli ktoś starszy dobrze się czuje w takim towarzystwie to śmiało może jechać z nami. Skład apartamentów dobieramy pod kątem wieku, także nie masz się o co martwić!

Kto jeździ na wasze wyjazdy?

Osoby z całej Polski! Zarówno Ci, którzy zwiedzili już kawał świata, jak i osoby, które dopiero co rozpoczynają swoją przygodę z podróżowaniem. Oferowane przez nas wyjazdy, wycieczki, animacje czy atrakcje są zróżnicowane tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Z jakich miast są uczestnicy?

Nasi uczestnicy przeważnie są z dużych aglomeracji - w większości z Poznania, ponieważ tutaj siedzibę ma nasza Fundacja. Mnóstwo osób jest także z Warszawy, Wrocławia, Szczecina, Krakowa, Katowic, Łodzi, Gdańska czy Bydgoszczy. To nie Twoje miejscowości? Nie martw się, mieliśmy styczność z osobami z całej Polski, a nawet osobami z zagranicy i każdy jest u nas mile widziany!

Czy mogę jechać na wyjazd jeśli nie jestem studentem?

Tak. Jedynym wymogiem jest dla nas pełnoletność. Chociaż i od tej zasady zdarzają się odstępstwa.

ZAPISY

Jak zapisać się na wyjazd?

Wystarczy, że założycie na naszej stronie swoje konto i wejdziecie na wyjazd, który Was interesuje. Na pasku na samej górze możecie kliknąć "PROFIL" lub na stronie każdego z wyjazdów, po prawej stronie znajduje się przycisk "ZAPISZ SIĘ NA WYJAZD"- klikacie ten przycisk, by przejść do swojego panelu użytkownika i klikacie z lewej strony "FORMULARZE WYJAZDOWE". Wybieracie formularz wyjazdu, na który chcecie się zapisać, po czym wypełniacie go i już jesteście zapisani!

Czy za wyjazd trzeba zapłacić od razu w momencie zapisu?

Nie. Rozumiemy, że kieszenie naszych uczestników mogą dopiero napełniać się. W celu zarezerwowania miejsca na wyjeździe, należy dokonać zapisu oraz w przeciągu 24h wpłacić ZALICZKĘ w wysokości TYLKO 100 zł!

Czy mogę zapisać na wyjazd swoich znajomych?

Każdy z uczestników wyjazdu musi utworzyć swoje konto i zapisać się na wyjazd samodzielnie podając komplet danych wymaganych do zawarcia umowy turystycznej. Jeśli Twoja grupa składa się z więcej niż 20 osób, napisz lub zadzwoń do nas, by jeszcze lepiej dopasować dla Was ofertę!

Nie wpłaciłem zaliczki w terminie. Czy mogę jeszcze jechać?

Tak, ale pod warunkiem, że są jeszcze wolne miejsca na wyjeździe. Najlepiej będzie jeśli skontaktujesz się bezpośrednio z koordynatorem wyjazdu w tej sprawie. Jeśli będą jeszcze dostępne miejsca na dany wyjazd, wpłać zaliczkę jak najszybciej, a my po zaksięgowaniu jej na naszym koncie przywrócimy Cię na główną listę wyjazdu.

Jak skorzystać z waszych zniżek?

Na stronie każdego wyjazdu, w zakładce "CENA" znajdują się informacje o dostępnych zniżkach. Dokładne informacje na temat wszystkich zniżek możesz znaleźć >TUTAJ<

Pamiętaj, żeby przygotować kod zniżkowy jeszcze przed zapisaniem się na wyjazd i podać go podczas zapisywania się. Po wysłaniu formularza nie będzie możliwości edytowania go.

Czy mogę zrezygnować z wykupionego wyjazdu?

Zdajemy sobie sprawę, że większość z Was chce wcześniej zarezerwować sobie pewne miejsce w naszym szeregu, ale ciężko przewidzieć przyszłość. Wiemy też, że nie warto rezygnować ze wspaniałych wakacji w obawie przed ewentualną stratą całości gotówki. By udowodnić, że nasza Fundacja jest przede wszystkim nastawiona na dobro i komfort uczestników rzucamy Wam koło ratunkowe, które sprawi, że zamiast martwić się o swoje fundusze lub o miejsce na wyjeździe, będziecie mogli cieszyć się wizją wspólnej zabawy.

Dokonaliście już choć części wpłaty na jedną z opcji przeżycia z nami niezapomnianej przygody, jednak pojawiło się coś, co stoi na przeszkodzie waszemu uczestnictwu akurat w tym terminie? Nic nie szkodzi, macie możliwość przeniesienia, aż 80% wpłaconych pieniędzy na inny wyjazd z aktualnej oferty znajdującej się na naszej stronie. Warto podkreślić, że jest to opcja nietypowa nawet dla studenckich biur podróży.

W przypadku ubezpieczenia się od kosztów rezygnacji, pomagamy w jak najszybszym odzyskaniu całości wpłaconych pieniędzy. Więcej na temat Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji

PŁATNOŚCI

Kiedy należy dokonać wpłaty?

1. Zaliczkę w wysokości (tylko!) 100 zł należy uiścić w przeciągu 24 h od momentu otrzymania maila potwierdzającego rejestrację.
2. Drugą ratę (w wysokości 400 zł) należy wpłacić najpóźniej 50 dni przed rozpoczęciem imprezy.
3. Wpłaty ostatniej raty (wraz z opłatą za obowiązkowe ubezpieczenie) należy dokonać najpóźniej 20 dni przed wyjazdem.

Czy istnieje możliwość wystawienia faktury na dowolnie wybrane dane?

Niestety nasza fundacja nie jest Vatowcem, dlatego nie możemy wystawić faktury Vat. Istnieje jednak możliwość wystawienia rachunku. Rozumiemy potrzeby naszych uczestników, dlatego nie widzimy problemu w wystawieniu rachunku na dowolnie wybrane dane.

Dokonałem płatności - skąd będę wiedzieć, że moja wpłata została odnotowana?

Jak tylko pieniądze zostaną zaksięgowane u nas na koncie informacje wyślemy do Ciebie drogą mailową oraz wpłata zostanie wprowadzona w twoim Profilu Użytkownika na naszej stronie. Pamiętaj, że bank ma 2 dni robocze, by zaksięgować przelew.

Ile może mnie kosztować wyżywienie na miejscu?

Na części naszych wyjazdów, wyżywienie jest w cenie, za dopłatą lub jest możliwość przygotowania posiłków we własnym zakresie (dostęp do kuchni). Jeżeli nie jesteś fanem gotowania nie przejmuj się. Ceny za naszą zachodnią granicą są tylko nieco droższe od naszych, a często można spotkać produkty w podobnych cenach lub nawet taniej! W przypadku wschodniej granicy ceny te są jeszcze niższe.  A ile wydasz na jedzenie? Jest to bardzo indywidualna sprawa i najlepiej policzyć sobie ile wydajemy w domu na jedzenie, kwotę tę zaokrąglić i wziąć nieco więcej. 

Ile zabrać ze sobą pieniędzy?

Na to często zadawane przez uczestników pytanie nie jesteśmy wstanie odpowiedzieć. Jest to kwestia indywidualna, każdego uczestnika, zależna od tego czy chce wyjazd przeżyć o chlebie i wodzie czy rozkoszować się najdroższymi alkoholami, objadając się kawiorem, kupując przy tym pamiątki i pocztówki dla całej rodziny. Sami musicie zdecydować jak będziecie żyć na wakacjach, co będziecie chcieli kupić i ile na to wszystko chcecie wydać pieniędzy.

Cytując jednego z uczestników: "Ja biorę 100 zł w danej walucie, a resztę załatwia karta Revolut"

TRANSPORT

Czy będę jechał ze znajomymi tym samym autokarem?

Tak! Nigdy nie rozdzielamy osób na różne autokary, które chcą być razem zakwaterowane, bądź osób, które mają wspólny kod grupowy. Jeśli część Twoich znajomych wsiada w innym mieście niż Ty, zgłoś to koordynatorowi i dowiedz się czy ten sam autokar będzie jechał prze te miasta.

Z jakich miast odjeżdżają autokary?

Nasze nowoczesne autokary zawsze wyjeżdżają z Poznania, oraz: Gdańska, Wrocławia, Szczecina, Warszawy, Katowic, Krakowa i Łodzi (w przypadku zebrania 25 osób z danego miasta).

Czy wasze autokary są komfortowe?

Od 2016 roku współpracujemy ze stałym przewoźnikiem, który zapewnia najwyższy komfort i pełne bezpieczeństwo podróży. Flota naszego przewoźnika to nowoczesne autokary o bardzo wysokim standardzie, dzięki czemu jako nieliczni organizatorzy wyjazdów możemy się tym pochwalić!

Wszystkie autokary, którymi jeździmy pochodzą z 2014-2018 roku, co sprawia, że jest to jedna z najnowocześniejszych flot w Polsce. Każdy z nich spełnia wszystkie, najbardziej rygorystyczne normy spalania Euro 5 i Euro 6. Autokary te wyposażone są w klimatyzację, barek, DVD oraz toaletę.

Każdy autobus przed wyjazdem jest starannie dobierany, przystosowywany, a następnie serwisowany. Daje nam to pewność, że każdy z nich spełni nawet najbardziej rygorystyczne oczekiwania i wymogi.

Nie chcę jechać autokarem - jakie mam inne możliwości?

Możesz dojechać na własną rękę - własnym samochodem, bądź innym środkiem transportu. Jeśli chciałbyś dotrzeć samolotem, a nie masz doświadczenia w poruszaniu się takim środkiem transportu, to napisz mail do koordynatora naszego wyjazdu, a postaramy się znaleźć dla Ciebie najlepsze połączenie lotnicze na miejsce. 

Opcja samolotowa - jak to wygląda?

Dla osób, które są na bakier z autokarami na część naszych wyjazdów jest możliwość dotarcia samolotem. Co prawda, w takiej sytuacji ominie Was moc integracji w podróży autokarem oraz pobyt w miejscach tranzytowych ale być może tylko taką formę dotarcia na miejsce docelowe preferujecie.  Dla osób dojeżdżających we własnym zakresie obowiązuje zniżka około 800 złotych, w zależności od wyjazdu. Więcej informacji na temat opcji samolotem znajdziecie na poszczególnych stronach wyjazdów w zakładce OPCJA SAMOLOTEM.

Podróż promem - jak to wygląda?

Na kilku naszych letnich wyjazdach częściowo podróżujemy promem. W cenie wyjazdu zagwarantowane jest miejsce na pokładzie, ale jest też możliwość wykupienia miejsca w kajucie za dodatkową opłatą. Autokar płynie z nami, ale nie ma możliwości wzięcia z niego bagażu w trakcie rejsu, dlatego też na pokład warto wziąć wszystkie potrzebne rzeczy przed wjazdem autokaru na prom. Nasze podróże promowe trwają od siedmiu do dwudziestu kilku godzin w zależności od wyjazdu. Ten czas spędzamy wspólnie grając w planszówki, a czasem nawet w PS4. Wieczorem rozkręcamy najlepsze imprezy, puszczając najlepsze kawałki z naszej kolumny!

Czy można dostać choroby morskiej? - promy, którymi będziemy się przemieszczać są na tyle ogromne (można porównać je do 4 piętrowego bloku mieszkalnego), że nie odczuwa się przechyłów, a nawet tego że się płynie, więc nie powinna u nikogo wystąpić choroba morska.

Jak powinien wyglądać mój bagaż?

Zgodnie z naszym regulaminem w luku bagażowym na jednego uczestnika może znajdować się tylko jeden bagaż, nie cięższy niż 25 kg i nie przekraczający sumy wymiarów 145 cm.

Czy organizator rygorystycznie przestrzega dopuszczalnej ilości bagażu?

Przestrzeganie ilości bagażu to nie kwestia organizatora, a panujących przepisów i względów bezpieczeństwa. W szczególności, gdy w autokarze zajętych jest większość miejsc musimy bardzo rygorystycznie podchodzić do tej zasady! System 1 torba/walizka do 25 kg + mały bagaż podręczny sprawdza się w 100%.

ZAKWATEROWANIE

Jak wygląda hotel, w którym będę zakwaterowany?

Podróżując do różnych miejsc w europie, można spotkać się z różnymi standardami zakwaterowania. W miejscowościach tranzytowych, przeważnie nocujemy w hostelach, które zwykle położone są w samych centrach miast. W miejscach docelowych przeważnie są to hotele, kurorty lub ośrodki, nawet 4 gwiazdkowe. Staramy się  zapewnić optymalny komfort dla naszych uczestników, biorąc oczywiście pod uwagę ceny noclegów. Jeżeli chcesz przeczytać więcej o zakwaterowaniu na danym wyjeździe, kliknij zakładkę ZAKWATEROWANIE.

Jaką mam gwarancję, że będę mieszkał w pokoju ze wskazanymi przeze mnie znajomymi?

Oczywiście zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zakwaterować wszystkich wedle preferencji wprowadzonych w formularzu zgłoszeniowym, aczkolwiek mamy określoną ilość wynajętych pokoi i czasami niemożliwym jest, by spełnić wszystkie życzenia uczestników. Jeżeli nie wyobrażasz sobie żadnego innego składu osobowego Twojego pokoju, to wprowadziliśmy możliwość wykupienia gwarancji preferencyjnego zakwaterowania w wybranym składzie osobowym. Kosztuje to jedynie 30 zł od osoby. Wówczas masz pewność, że zaczniemy kwaterować pokoje rozpoczynając od Was. Pamiętajcie, że jeśli któraś z osób z waszej ekipy nie zdecyduje się na wykupienie takiej gwarancji to istnieje ryzyko, że ograniczona liczba pokoi uniemożliwi nam zakwaterowanie jej z resztą ekipy.

Czy mogę wykupić miejsce pokoju 2-osobowym?

Na większości naszych wyjazdów jest możliwość wykupienia gwarancji zakwaterowania w pokoju 2-osobowym za ewentualną dopłatą. W zależności od wyjazdu wynosi ona około 100 zł/os./cały wyjazd.

UBEZPIECZENIE I BEZPIECZEŃSTWO

Czy wykupienie ubezpieczenia za waszym pośrednictwem jest obowiązkowe?

Tak, jako organizator turystyki posiadamy obowiązek ubezpieczenia uczestników wyjazdu zagranicznego od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) i kosztów leczenia (KL). Obowiązek ten nakłada ustawa o usługach turystycznych z 1997 roku.

Na jakie kwoty jesteśmy ubezpieczeni?

Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A :
Koszty Leczenia (KL) – 15 000 euro (30 000 euro w przypadku wariantu za 100 zł)
Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) – 3  000 euro (5 000 euro w przypadku wariantu za 100 zł)
Odpowiedzialność cywilna i bagaż (OC – ubezpieczyciel pokrywa także koszty związane z leczeniem i naprawą sprzętu osobie, która ucierpiała na stoku z Twojej winy) – 50 000 euro oraz bagaż 500 euro (tylko w przypadku droższego wariantu ubezpieczenia za 100 zł).

Czy nasze autokary są bezpieczne?

Od 2016 roku współpracujemy ze stałym przewoźnikiem, który zapewnia najwyższy komfort i pełne bezpieczeństwo podróży. Flota naszego przewoźnika to nowoczesne autokary o bardzo wysokim standardzie, dzięki czemu jako nieliczni organizatorzy wyjazdów możemy się tym pochwalić!

Każdy autobus przed wyjazdem jest starannie dobierany, przystosowywany, a następnie serwisowany. Daje nam to pewność, że każdy z nich spełni nawet najbardziej rygorystyczne oczekiwania i wymogi bezpieczeństwa.

Część wyjazdów studenckich jest organizowana na przekór prawu, bez wymaganych pozwoleń organizacji turystyki, co wiąże się z ryzykiem niedopełnienia oferowanych świadczeń. Czy Integra posiada niezbędne pozwolenia i gwarancję turystyczną?

Tak, uzyskaliśmy pozwolenie na organizację turystyki (nr: 619). Możecie to sprawdzić na stronie: http://www.turystyka.gov.pl/. Posiadamy ważną Polisę OC Organizatora Turystyki nr GT 18/2018 w TU EUROPA S.A. 53-333 Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4.

Czy muszę mieć europejską kartę ubezpieczeń zdrowotnych (EKUZ)?

Nie ma takiej potrzeby, ubezpieczenie, które Was obejmuje na wyjeździe dużo więcej oferuje, natomiast ze względu na uproszczone procedury w przypadku pobytu w szpitalu warto się w nią zaopatrzyć. Wyjątkiem mogą być osoby chorujące przewlekle, w ich przypadku korzyści posiadania karty EKUZ mogą być dużo większe.

Koordynator wyjazdu:

 

Wojciech Kajewski

kajo@integra-wyjazdy.pl

+48 795 433 487

Albański raj! Serdecznie wszystkim polecam jako uczestniczka tego wyjazdu! Plaża z leżaczkami przy samym hotelu idealna na smażing-plażing, ale też dla bardziej leniwych jest również opcja hotelowych basenów, gdzie integracja trwa dniami i nocami %%% Nie można również zapomnieć o wszystkich pięknych miejscach, które zwiedziliśmy po drodze Trogir, Split, Mostar, Budva i wspaniały Dubrovnik! No i najważniejsza rzecz bez której nie może udać się żaden Integrowy wyjazd – wspaniali, otwarci ludzie! Jeszcze raz gorąco polecam!

MAGDA KABZIŃSKA

Uczestniczka wyjazdu Integra - Bałkan Trip

Koordynator wyjazdu

Wojciech Kajewski
kajo@integra-wyjazdy.pl
+48 795 433 487

Poznaj go bliżej ^^

OBSERWUJ informacje o wyjeździe

ZOBACZ RÓWNIEŻ

INTEGRA NA JACHTACH:
Bezpieczne szaleństwo na mazurach!

Integra domki SPA w Ciechocinku + Toruń i Bydgoszcz

INTEGRA NA IBIZIE: All Inclusive (+Amsterdam, Barcelona, Monako)

INTEGRA W DALMACJI:
Trogir
Bezpieczna Chorwacja!

Współpraca:
© 2020 Fundacja Integra
Wyjazdy zimowe | Studencka Majówka | Sylwester