fbpx

TAJLANDIA KATAMARANEM: Rejs Egzotycznych Wrażeń

Tajlandia

Dowolny termin

Wyobraź sobie…W Polsce szaro buro, a Ty na luksusowym katamaranie gdzieś pomiędzy tajskimi wysepkami, słoneczny pokład, muzyka w tle, zimny drink w ręce… Masz niesamowitą okazję zobaczyć w ten sposób najpiękniejsze wyspy i plaże Morza Andamańskiego takie jak Krabi, Phi Phi, jaskinie zatoki Phang - Na i wszystko inne co tylko przyśni się załodze! To jak, płyniesz z nami?

SZCZEGÓŁY

INTEGRA W DALMACJI:
Trogir
Bezpieczna Chorwacja!

Chorwacja

18-27.09.

Znana z różnorodności i kontrastów Chorwacja, już dziś przygotowuje się by zaspokoić oczekiwania integrowych odkrywców i ich coraz bardziej legendarne możliwości degustacyjne win, rakiji i innych trunków. Upojeni słońcem i pełni endorfin swoją bazą mianujemy najbliższe okolice Trogiru - jednego z najatrakcyjniejszych miast Chorwacji, znanego jako miasto-muzeum czy też raj dla przyjezdnych. Oprócz błogiego lenistwa i licznych animacji, które czekają Was w pachnącym nowością ośrodku z pięknym basenem nad plażą przygotowaliśmy również program dla Turystów przez duże T.

FIRST MINUTE DO 30.06

INTEGRA NA IBIZIE: All Inclusive (+Amsterdam, Barcelona, Monako)

Hiszpania

15-27.09.

Gotowi by wyruszyć na celebrycką wyspę najsłynniejszych imprez i zatracić się w magii nocy? To nie sen! Przekonaj się na własnej skórze, jak to jest mieć permanentny stan ducha „viva la fiesta” w prawdziwie rajskim miejscu dla koneserów zabawy. Aż ciężko uwierzyć, że rezydentami w tamtejszych klubach są m.in. Armin van Buuren, David Guetta czy Steve Aoki. Już sama podróż nie pozwoli Ci się nudzić i rozgrzeje na imprezy w śródziemnomorskim klimacie. W myśl naszego hasła - albo grubo albo grubiej - dorzucamy: Amsterdam, Barcelonę i Monte Carlo.

FIRST MINUTE DO 30.06

Integra domki SPA w Ciechocinku + Toruń i Bydgoszcz

Polska

12-16.08.

Były prześmiewki, były pogłoski, ale to się dzieje:D Lokalizacja kultowa, co nie znaczy że udajemy się do sanatorium! Ugoszczą nas komfortowo wyposażone domki (wi-fi, kominki, cuda wianki), a kadra i uczestnicy zapewnią prawie tydzień świetnej zabawy. Animacje, imprezy, socjalizowanie się (wreszcie!) i dowolne inne uchiechy jakich dusza zapragnie! I wszystko bez masek! Szykujcie się zatem na najlepszy pobyt w Ciechocinku ever! (no, może do czasu emerytury:P) Integra? Takie sanatorium to poproszę!😀

FIRST MINUTE DO 30.06

INTEGRA NA JACHTACH:
Bezpieczne szaleństwo na mazurach!

Polska

Lato 2020

Jachty, motorówki, imprezowanie, plażowanie, nurkowanie, wakeboard. Każdego dnia w nowym, świetnym miejscu! Pięcio-jachtową flotą o sile nawet 50-ciu Integrowiczów przejmujemy wszystkie najciekawsze jeziora, zatoki, plaże i miasta najpiękniejszego regionu Polski - Wielkich Jezior Mazurskich! Nie musisz obawiać się żeglarstwa, ŻADNE doświadczenie nie jest wymagane. Czeka Cię cały tydzień (25.07-1.08.20 lub 1-8.08.20): imprezowania, bawienia się jachtami, opalania się na szerokich pokładach, popijania drinków w cieniu żagli, kąpieli pośrodku jeziora, czy przy pięknych plażach, wieczornych klimatycznych ognisk i gruuubych imprez w zaprzyjaźnionych portach. To zdecydowanie najciekawsze wakacje w Polsce!

SZCZEGÓŁY
Współpraca:
© 2020 Fundacja Integra
Wyjazdy zimowe | Studencka Majówka | Sylwester