Pokaż filtry Ukryj filtry
CEL PODRÓŻY:
🇮🇹
MIESIĄC:
  kwiecień
  wrzesień
TWÓJ BUDŻET:
DOSTĘPNE OPCJE:
  Wysoki standard zakwaterowania
  Pokój 2-os
  Zakwaterowanie przy stoku
  Nikt nie śpi w salonie
  Basen lub jacuzzi
  Sauna
  Chill
  Imprezy
  Wyżywienie
  Dużo Tras
  Snowpark
Lokalizacja - Integra
Livigno
kalendarz Integra
20-25.04.24
sNOw LIMITS: Zakończenie sezonu w Livigno (Alpen SPA Resort) OSTATNIE 7 MIEJSC
Zakwaterowanie:  
Imprezy:  
Integracja:  
Trasy:  115 km
Lokalizacja - Integra
Ibiza
kalendarz Integra
17-29.09.24
Zakwaterowanie:  
Imprezy:  
Integracja:  

Letnie wyjazdy i WYCIECZKI OBJAZDOWE

Dręczy Cię nuda i masz dość stacjonarnych wakacji z jednym widokiem? Dołącz do naszej załogi i przeżyj niezapomnianą przygodę na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Organizujemy tygodniowe wyjazdy wakacyjne dla singli oraz grup przyjaciół, podczas których pływamy nowoczesnymi, wygodnymi jachtami żaglowymi lub motorowymi i odkrywamy najpiękniejsze zakątki na Mazurach. Z nami nie sposób się nudzić! Codziennie płyniemy w inne miejsce i razem imprezujemy w niesamowitych okolicznościach przyrody.

Wakacje dla Ciebie!

Zastanawiasz się, czy rejs po Mazurach to dobry pomysł na wakacje dla Ciebie? Odpowiadamy – TAK! Nawet jeśli nie masz umiejętności żeglarskich i pływackich, możesz świetnie sprawdzić się w załodze. O bezpieczeństwo żeglowania zadbają nasi doświadczeni sternicy, Ty natomiast zabierz ze sobą:

 • śpiwór, dresowe spodnie i kilka ciepłych bluz,
 • kurtkę przeciwdeszczową,
 • strój kąpielowy, okulary przeciwsłoneczne i czapkę lub chustę na głowę,
 • wygodne buty, które nie zniszczą się, jeśli trochę zmokną,
 • uśmiech, zapał i chęć do dobrej zabawy…

…i dołącz do nas!

Tego typu wyjazdy wakacyjne to niepowtarzalna okazja do poznania przyjaciół na całe życie, a dla singli wyjazdy dla singli na znalezienie partnera lub partnerki o podobnych pasjach i temperamencie. Jeśli do twoich zainteresowań należy podróżowanie i odkrywanie nowych miejsc, a do tego lubisz śpiew przy ognisku, wakacje na Mazurach będą świetną alternatywą.

Urokliwe, dzikie południe Mazur

Wyjazdy letniePołudniowa część Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich jest uważana za dzikszą i bardziej tajemniczą, ale z całą pewnością nieustępującą północy urodą. Podczas rejsu w ramach wyjazdu dla singli po południowej części Mazur zobaczyć można między innymi:

 • okrytą mroczną sławą Czarcią Wyspę na największym polskim jeziorze, czyli Śniardwach,
 • linię brzegową Śniardw, które dzięki swoim rozmiarom przypominają małe morze; jest to jedyne jezioro na Mazurach, na którym podczas żeglugi trzeba brać pod uwagę nie tylko wiatr, ale również zafalowanie,
 • najsłynniejszą śluzę – Guziankę – oraz jej mniejszą siostrę, śluzę Karwik na pięknym kanale Jeglińskim,
 • rezerwat konika polskiego w Piaskach,
 • uważane za najbardziej kapryśne pod względem wiatru i pogody jezioro Bełdany.

Spędzając wakacje na pokładzie jachtu, można zobaczyć więcej i dotrzeć w miejsca, w które trudno dostać się drogą lądową. Do takich należą mazurskie wyspy, których linia brzegowa nie pozwala na podpłynięcie większymi jednostkami niż żaglówka. Wysepki mają do zaoferowania urokliwe, ciche plaże oraz osłonięte zatoczki idealne do kąpieli. Po całym dnu żeglugi odpoczniesz przy ognisku nad samą wodą, tylko ze swoją załogą daleko od zgiełku marin jachtowych.

Pełna legend i tajemnic północ Szlaku

Na północ od Giżycka i jeziora Niegocin znajdziesz zarówno licznie uczęszczane, zatłoczone szlaki, jak i tajemnicze, urokliwe zakamarki, do których można dotrzeć tylko podczas rejsu jachtem. Żeglując po północnej części Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, zwiedzić można między innymi:

 • położoną niedaleko brzegu Dargina opuszczoną XIX-wieczną kryptę z grobami przedstawicieli rodu dawnych właścicieli Sztynortu,
 • stary wojskowy cmentarz na górce blisko zatoki Kalskiej,
 • będącą częścią rezerwatu przyrody wyspę kormoranów, którą ze względu na obowiązującą na części jeziora Łabap strefę ciszy można opłynąć jedynie na żaglach lub kajakiem,
 • doskonale zachowane poniemieckie bunkry przy zatoce Mamerki oraz starą, nieczynną już śluzę w pobliżu,
 • zabytkową zabudowę Sztynortu zaraz przy marinie jachtowej.

Północna część Mazur jest uważana za bardziej imprezową. To tutaj w tawernach w Sztynorcie i Węgorzewie można codziennie uczestniczyć w koncertach szantowych na żywo. Dodatkowo obok sztynorckiej mariny znajduje się scena, na której w sezonie wyjazdów wakacyjnych grywają takie gwiazdy muzyki żeglarskiej jak EKT Gdynia, Mordewind czy Perły i Łotry. Postój w marinach to doskonała okazja, żeby poznać żeglarzy z innych jachtów i pośpiewać razem szanty.

Klimatyczne ogniska na dzikich plażach

Mamy coś dla Ciebie, nawet jeśli nie przepadasz za głośnymi tawernami w portach i marinach. Linia brzegowa Wielkich Jezior pełna jest doskonałych miejscówek na kameralną imprezę z ogniskiem i szantami w gronie własnej załogi lub w ekipie z kilku jachtów. Mazurskie ogniska na urokliwych dzikich plażach słyną ze swojego niepowtarzalnego klimatu na całą Polskę. Są świetną okazją, żeby lepiej poznać ludzi z załogi, ale również zachwycić się pięknem przyrody czy popatrzeć w gwiazdy – widoczne stąd lepiej niż z jakiegokolwiek innego miejsca w Polsce.

Bezpieczny wypoczynek na wodzie

Wyjazdy letnie na Mazury - jachtyDbamy o bezpieczeństwo uczestników naszych wyjazdów wakacyjnych. Nasze biuro podróży organizuje rejsy jachtami odpowiedzialnie i z rozwagą. Żegluga odbywa się pod okiem doświadczonych sterników i komandora, którzy świetnie znają nie tylko fizykę żeglowania, ale również zasady prawa drogi i bezpiecznego poruszania się po wodach oraz locję śródlądową. Dzięki temu możesz wypoczywać i świetnie się bawić, nie obawiając się o ciągłość żeglugi i nieprzyjemne niespodzianki. Pływamy jachtami wyposażonymi w nowy takielunek, czyli sprawne żagle oraz kompletne i zadbane olinowanie stałe i ruchome. Pilnujemy również, żeby na każdej żaglówce nie brakowało niezbędnego sprzętu ratunkowego, czyli:

 • podstawowej apteczki,
 • kamizelek asekuracyjnych,
 • podkowy lub koła ratunkowego.

Gwarantujemy naszym uczestnikom świetną zabawę na wodzie oraz na brzegu bez przykrych przygód, bo przygody chcemy przeżywać tylko takie, o których miło będzie opowiadać po rejsie. Zawsze bawimy się bezpiecznie i odpowiedzialnie, a nasi uczestnicy wracają z wakacji zadowoleni i chętni na nowe, niezapomniane wyjazdy.

Wakacje all inclusive na Mazurach

Podróżuj z nami po jeziorach. Nasze wyjazdy wakacyjne dla singli i grup organizujemy z pasją. Podczas rejsu zapewniamy naszym uczestnikom:

 • paliwo i olej do silnika,
 • profesjonalną opiekę doświadczonego sternika.

W cenę wakacji wliczone są również opłaty za postój w marinach jachtowych oraz koszt ewentualnych koniecznych napraw czy wymiany takielunku. Tobie, niezależnie, czy jesteś singlem czy pływasz w większej ekipie, przypada w obowiązku tylko świetnie się bawić!