Rejsy MAZURSKIE – wakacje na jachcie

obozy studenckie | Integra

Szukasz pomysłu na niezapomniane wakacje? Spędź je na jachcie z grupą pozytywnych ludzi na rejsie na Mazurach!

Chcesz ruszyć przed siebie i przeżyć prawdziwą przygodę? Trafiłeś w dobre miejsce! Poczucie wolności, piękne miejsca, niezapomniane wrażenia, widoki jak z pocztówki i świetna atmosfera – wszystko to gwarantują nasze wakacje na jachcie. Na stronie grupy Integra znajdziesz najlepszą ofertę podróży jachtem po pięknych zakątkach na rejsie na Mazurach. Wśród organizowanych przez nas wycieczek szczególnym powodzeniem cieszą się wyjazdy na Mazury, do Tajlandii i Chorwacji, w ramach których doświadczysz nie tylko zapierających dech w piersi widoków. Jeżeli marzysz o relaksie, luksusie i imprezach niczym z amerykańskiego teledysku, w dodatku z pozytywną ekipą 10 do 12 osób, to właśnie u nas dostaniesz to wszystko w atrakcyjnych pakietach i przystępnej cenie.

Doskonale wiemy, że rejsy morskie jachtem mogą wydawać się sporym wydatkiem. Integra jest organizacją stworzoną z myślą o osobach w wieku od 20 do 30 lat. Stanowimy pierwsze, studenckie biuro podróży, które dba zarówno o doskonałą zabawę i atmosferę przez cały wyjazd, możliwość zwiedzenia najpiękniejszych, często również tych trudno dostępnych miejsc, jak i o przystępne dla studenta koszty całej wycieczki. W przypadku Chorwacji, rejs jachtem umożliwia zwiedzenie centralnej Dalmacji z morza i jednocześnie zwiedzanie lądu – w tym najpopularniejszych miast, malowniczych wysp, knajp, urokliwych zatok. Oprócz tego, przez cały rejs masz możliwość pływania i nurkowania w ciepłych wodach Adriatyku, a także spędzenia czasu w bardziej ekstremalny sposób. Mniej kosztowne, nietracące uroków są rejsy po Mazurach.

20200728-DSC_9432

Niesamowita oferta wakacji na jachcie: Mazury, Tajlandia i Chorwacja

Dzięki tak wygodnemu środkowi transportu, dopłyniemy niemal wszędzie tam, gdzie zechcecie. Oprócz tego możesz nauczyć się surfingu, skorzystać z paralotni, zipline, motocrossu, quadów, skuterów wodnych, a nawet wynajmu Harleya. Takie wakacje na jachcie to możliwość spędzenia niezapomnianych, wyjątkowych chwil, z magnetyzującymi widokami, świetną zabawą i wygodnym zwiedzaniem dowolnych miejsc.. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Nie sądziłem, że ktokolwiek bardziej jest w stanie mnie okłamać. Jedź na Integrę mówili, będzie fajnie mówili. Te wyjazdy nie są fajne – one są legendarne. (…) Sam grecki bóg Dionizos patrzy z zazdrością, że jego imprezy straciły na popularności – wszyscy przenoszą się tutaj!

Szymon Żółtowski

Najwspanialsze biuro podróży w Polsce! Gorąco polecam gdyż po każdym wyjezdzie z Integrą mam ochotę spakować sie i jechać na kolejny!!! Bardzo pozytywna energia! najlepsza kadra ever! świetna organizacja! No i oczywiście doskonała dbałość o INTEGRAcje wszystkich uczestników!

Joanna Włodarczak

Klimat wyjazdowy nie do opisania, to trzeba przeżyć 😀 wspaniali ludzie, świetne przygody! Wyjazd na Zakynthos był moim pierwszym, ale już w planie kolejne! <3 Polecam! 🙂

Patrycja Przystańska

Studenckie rejsy
Na Mazury jachtem.

Spełnij marzenia!

obozy studenckie | Integra

Poza pływaniem, będziesz mógł skorzystać z motorówki, wakeboardu, spadochronów, Zipline, Kite czy SubWingu. Wakacje na jachcie to możliwość dowolnego planowania czasu – zapewniamy Ci elastyczność, różnorodność rozrywek i niekończącą się imprezę przez niemal cały czas podróży. Zależnie od tego, czego oczekujesz i potrzebujesz, oferujemy tak wiele opcji spędzania wolnego czasu, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Polska opcja to rejs na Mazury, który cieszy się rokrocznie ogromną popularnością. Drugą ciekawą propozycją jest rejs katamaranem po Tajlandii, trwający przez dwa tygodnie albo więcej. Popularność tego azjatyckiego kraju stale rośnie, dlatego warto odwiedzić jego najpiękniejsze zakątki z grupą pozytywnych osób. Doradzimy wam najlepsze kierunku zwiedzania, hostele i hotele, jednak całość zaplanujemy zgodnie z waszymi preferencjami.

Nasze rejsy mazurskie oraz morskie jachtem wyróżnia to, że ich plan jest zaprojektowany odpowiednio do potrzeb i chęci wybierających się na nie osób. Właśnie dlatego zaplanujemy rejs zgodnie z waszymi oczekiwaniami co do ilości przerw, odległości do przepłynięcia na każdy dzień, jak i miejsc na nurkowanie czy kąpiel. Na luksusowym katamaranie poczujecie jednocześnie, czym jest prawdziwy relaks. Wyposażony w 4 dwuosobowe kajuty oraz dwie pojedyncze, będzie idealnym miejscem na połączenie zwiedzania z odpoczynkiem w każdej chwili, w której będziecie tego potrzebować. Może być wyposażony także w dodatkową klimatyzację, lodówkę z zamrażarką, żeglarskie udogodnienia, a nawet w 2 lub 4 łazienki z prysznicami.