Integra - wyjazdy studenckie - 20-40 lat - narty, snowboard

Jak zrealizować voucher
z sezonu
2020?

obozy studenckie - wyjazdy w Alpy | Integra

Znaczna większość naszych uczestników otrzymała zwrot pieniędzy na swoje konto w związku z odwołaniem wyjazdów. Pozostałe osoby, które wybrały opcję vouchera mogą go wykorzystać w sezonie 2021:

1. Wystarczy zapisać się na dowolny wyjazd z naszej oferty oraz napisać do nas mail (biuro@integra-wyjazdy.pl) z tego samego adresu email na który jest założone Wasze konto na naszej stronie z informacją, że chce się wykorzystać środki z poprzedniego sezonu na konkretny wyjazd. W ciągu maksymalnie 20 godzin (nie uwzględniając weekendu) Wasze konto zostanie zasilone, środkami z poprzedniego sezonu.

2. Z vouchera można skorzystać tylko raz, przeznaczając kwotę na jeden wyjazd. Przypominamy, że jest to voucher, a nie karta pre-paidowa.

3. Realizacja Vouchera / przepisanie środków odbywa się zgodnie z Ogólnymi Warunkami Uczestnictwa.

4. Kwotę vouchera można podzielić dowolnie na 2 wybrane wyjazdy w sezonie zimowym 2020/2021.

5. Voucher nie podlega wymianie na środki pieniężne (gotówkę) oraz nie można go przenieść na osobę trzecią. Jedyną możliwością przeniesienia vouchera lub jej części, jest cesja na inną osobę, której koszt to 20% wartości przenoszonych środków. 

6. Uczestnikowi nie przysługują żadne roszczenia z tytułu braku możliwości skorzystania z Vouchera, czy utraty jego ważności.

7. Voucher ważny jest do końca sezonu zimowego 2020/2021. Jeśli ze względu na zamknięte granice lub stoki odwołamy wyjazd, na który się zapisałeś, ważność Twojego vouchera zostanie przedłużona o rok.