fbpx

sNOw LIMITS: Les Orres – Wysoki standard i piękne trasy!

Francja

20-29.03

Zapraszamy Was na wspólny, pełen atrakcji, integracji no i białego szaleństwa (takiego na stoku;P) tydzień(7-14.03) w Les Orres . 100+km pięknych tras zadowoli każdego amatora nart lub snowboardu ! Zakwaterownani będziemy w sprzyjających zarówno wypoczynkowi jak i integracji wysokiej klasy apartamentach, a jeśli zostaną siły po dniu zjazdów - zawsze można uderzyć do jednego z lokalnych klubów/pubów "na dogrywkę"?

INFORMACJE WKRÓTCE

sNOw LIMITS: Les Orres – Aż 100km tras za 1000 zł?
Nie da się? To patrz!

Francja

20-29.03

Tydzień w francuskich Alpach z dojazdem i skipasem 100 km tras za 1000 zł… nie da się? To patrz! Zapraszamy Was na wspólny, pełen atrakcji, integracji no i białego szaleństwa (takiego na stoku;P) tydzień (21-28) w Les Orres . Ponad 100 km pięknych tras zadowoli każdego amatora nart lub snowboardu! Zakwaterowani będziemy w sprzyjających zarówno wypoczynkowi jak i integracji apartamentach.

SZCZEGÓŁY

sNOw LIMITS: LES ORRES –
Aż 100km tras za tylko 1000 zł? Nie da się? To patrz!

Francja

20-29.03

Tydzień w francuskich Alpach z dojazdem i skipasem 100 km tras za 1000 zł… nie da się? To patrz! Zapraszamy Was na wspólny, pełen atrakcji, integracji no i białego szaleństwa (takiego na stoku;P) tydzień (21-28) w Les Orres . Ponad 100 km pięknych tras zadowoli każdego amatora nart lub snowboardu! Zakwaterowani będziemy w sprzyjających zarówno wypoczynkowi jak i integracji apartamentach, a jeśli zostaną siły po dniu zjazdów - zawsze można uderzyć do jednego z lokalnych klubów/pubów "na dogrywkę"?

SZCZEGÓŁY

sNOw LIMITS: VALMEINIER – Standard 4 gwiazdek!

Francja

20-29.03

Zabieramy Was do malowniczego Valmenier. W naszym zasięgu 160km malowniczych tras, 30+ wyciągów... no i dostatek barów/klubów. Dla chcących trochę bardziej wychillować po całodziennym zjeździe znajdą się sauny, basen czy po prostu wygodne łóżka w apartamentach.. Do tego rozmaite aktywności integracyjne na stoku lub w specjalnej sali kominkowej naszej 4-gwiazdkowej rezydencji pod troskliwym okiem kadry, która nie pozwoli wam się nudzić!

SZCZEGÓŁY

Współpraca:

© 2020 Fundacja Integra
Wyjazdy zimowe | Studencka Majówka | Sylwester