fbpx
Integra - kumulacja najlepszych wrażeń & sNOw LIMITS - challenge accepted!

Sylwester studencki

🇮🇹 sNOw LIMITS: (Sylwester
we włoskich Alpach) MONTECAMPIONE

Włochy

26.12-4.01

Przedłuż sobie święta, nie zabieraj zbyt wiele urlopu (z pewnością przyda się na nasze kolejne przygody) i połącz przyjemne…z przyjemniejszym^^. Jak zwykle szykujemy dla was ostry narciarski/snowboardowy*[*niepotrzebne skreślić;) ] wjazd w Nowy Rok! Połączymy zimowe (i nie tylko) szaleństwo z nutką romantyzmu – nocą Sylwestrową w Wenecji! Jeśli nie masz drugiej połówki tym lepiej! W drodze do Montecampione zatrzymamy się w strefie wolnocłowej - Livigno, by %wyposażyć% się na wyjazd [litr Finlandii czy Jim Beam’a za 6 euro!].

SZCZEGÓŁY

🇨🇿 INTEGRA NA ŚNIEGU:
Sylwester w czeskich Karkonoszach

Czechy

27.12-3.01

Najgrubszy sylwester w legendarnym już Hotelu KOŘÍNEK! Grupą 200 osób przejmujemy CAŁY HOTEL. To tutaj najlepiej przekonasz się, co oznacza nasze motto „albo grubo albo wcale” i sprawdzisz swoją formę na stoku [i przy barze]. Wyjazd jest aż na 8 dni. Cena zawiera m.in. wyżywienie, transport, moc animacji-integracji i noc sylwestrową ALL INCLUSIVE. Ostrzegamy tylko, że sława Integry na Śniegu jest już tak rozproszona po całej Polsce, że miejsca na wyjazd rozchodzą się nawet w ciągu kilkunastu minut od uruchomienia zapisów.

SZCZEGÓŁY

🇫🇷 sNOw LIMITS: Sylwester we Francji – Les Orres

Francja

25.12-3.01

Zapraszamy Was na wspólny, pełen atrakcji, integracji no i białego szaleństwa (takiego na stoku;P) tydzień w Les Orres . Ponad 100 km pięknych tras zadowoli każdego amatora nart lub snowboardu! Zakwaterowani będziemy w sprzyjających zarówno wypoczynkowi jak i integracji apartamentach.

SZCZEGÓŁY

Sylwestrowa impreza życia w pięknych zakątkach Europy

Rozpoczęcie kolejnego roku Twojego życia warto rozpocząć z przytupem. Zamiast inwestować w kolejną typową imprezę, warto postawić na coś zupełnie wyjątkowego. Dla osób, które pragną doświadczyć Sylwestra w górskim, wyjątkowym klimacie, Integra przygotowała idealne oferty. Z nami możesz spędzić ten wyjątkowy dzień w atmosferze zimowego szaleństwa na włoskich stokach, połączonego z romantyczną nocą sylwestrową w Wenecji. To niezwykłe zestawienie sprawi, że spędzisz urlop idealny: tygodniowe zjazdy na nartach, urok włoskich widoków, codzienne imprezy, moc wielu atrakcji i rozpoczęcie nowego roku w zupełnie innym, wyjątkowym miejscu!

Kolejną opcją jest tygodniowy wyjazd na narty / snowboard połączony z imprezą sylwestrową w czeskich Karkonoszach. W gronie pozostałych imprezowiczów poczujesz, czym jest szampańska zabawa i noce pełne przygód. Miejsce zarezerwowane jest wyłącznie dla uczestników tego studenckiego wyjazdu, dlatego impreza może trwać nawet przez 7 dni, dosłownie do białego rana. Oprócz codziennego szaleństwa zrelaksujesz się w saunie, przy bilardzie, lub podczas gier planszowych. Zainteresowany? Trafiłeś w dobre miejsce. U nas znajdziesz najlepszą, już niemal legendarną studencką ofertę sylwestrową!

Sylwester studencki
Sylwester studencki

Sylwester studencki

Integra to organizacja, która pomaga w tworzeniu niezapomnianych wydarzeń studenckich. Jesteśmy jednocześnie społecznością, w której znajdują się pozytywni, korzystający z życia ludzie. Sylwester studencki to jedna z opcji, które proponujemy – imprezy i wyjazdy sylwestrowe organizowane przez nasz zespół to gwarancja niezapomnianych wrażeń. Jeżeli szukasz więc miejsca, w którym dobrze zorganizowana zagraniczna wycieczka, szaleństwa na śniegu i niekończąca się impreza łączą się w jedno, to właśnie u nas znajdziesz idealne sposoby na spędzenie tegorocznego sylwestra. Naszą grupą odbiorców są studenci, absolwenci jak i osoby do 35 roku życia, dlatego z nami zyskujesz pewność, że trafisz w grono osób, które szukają tego, co Ty!

Sylwester studencki w czeskich Karkonoszach to jedna z najchętniej wybieranych opcji. W górskim hotelu, zarezerwowanym tylko dla uczestników Integry, odbywające się co roku imprezy przeszły już do legendy. Dlatego warto zarezerwować miejsce jak najszybciej – rozchodzą się już w kilka minut od uruchomienia zapisów. Limit wynosi 200 osób, jednak nie zakłóca to odpoczynku podczas wyjazdu – w ciągu dnia można szaleć na górskim stoku, a wieczorem wybrać pomiędzy grą w bilard, imprezą w sali głównej, wygrzewaniem się w saunie, czy graniem w planszówki. Wszystko to umożliwia poznanie wielu nowych osób. Mimo, że jest to już kolejna edycja tego wyjazdu, wciąż ulepszamy ofertę i co roku proponujemy Wam nowe atrakcje!

Szukasz idealnego sylwestra studenckiego? Wybierz zimowy wypad do Czech lub do Włoch z Integrą!

Kolejnym wyjątkowym pomysłem na sylwester studencki jest pobyt we włoskim Montecampione. Podobnie jak w przypadku czeskiego sylwestra, dni spędzicie zjeżdżając na nartach i innych zimowych sprzętach, a wieczorem w kameralnej atmosferze lub na imprezach. Sama noc sylwestrowa odbędzie się w Wenecji, prawdziwej stolicy szalonego karnawału. To jednocześnie nieco bardziej romantyczna część naszego wyjazdu, w której zobaczysz piękno tego wyjątkowego miasta i powitasz w nim Nowy Rok przy zbiorowym toaście oraz zapierającym dech w piersi pokazie sztucznych ogni! Włoski sylwester to idealny sposób na spędzenie czasu zarówno aktywnie, korzystając z białego śniegu i słonecznej pogody, a także imprezując w otoczeniu pięknych widoków i doskonałego towarzystwa.

Sylwester studencki to impreza, którą organizowaliśmy już kilkakrotnie, dlatego wciąż staramy się ją ulepszać i dodawać kolejne ciekawe rozrywki czy udogodnienia. Zarówno wyjątkowe Czechy, jak i słoneczne Włochy, to najlepsze miejsca na rozpoczęcie kolejnego roku tak, jak należy. W końcu mówi się, że jaki sylwester, taki cały rok, dlatego warto pomyśleć o nim już dzisiaj i zaplanować go razem z Integrą. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdzaj regularnie naszą stronę i profil na Facebooku. Nie bez powodu mamy na swoim koncie tysiące zadowolonych klientów. Jako studencka fundacja organizujemy również letnie wyjazdy, m.in. jachty w Tajlandii czy Chorwacji. Sprawdź, co mamy do zaoferowania w tym roku!

Studencki sylwester
Współpraca:
© 2020 Fundacja Integra
Wyjazdy zimowe | Studencka Majówka | Sylwester