Program Ambasador

AMBASADOR…  to brzmi dumnie, a tak niewiele potrzeba byś właśnie Ty mógł/mogła podpisywać się tym tytułem.
Lato to zawsze czas pełen wydatków- piwko w plenerze, grill na działce, imprezy, a przecież trzeba oszczędzić na wakacje i mieć coś więcej z wolnego! Wyobraź sobie sytuację, że ubolewając z powodu braku kasy nie musisz zadłużać się u rodziców lub zwiększać limit na swojej karcie.  Wystarczy, że poświęcisz chwilę na spotkaniach ze znajomymi, kawałek miejsca na swoim facebookowym wallu lub masz super pomysły na promocję wyjazdów Integry, a możesz zarobić naprawdę spore pieniądze i to od Ciebie zależy czy przeznaczysz je na wyjazdy Integry czy może przeznaczysz je na inne zachcianki .

Jak to działa?
Jeśli jesteś osobą aktywną, towarzyską, chcesz zaangażować się w życie Integry, lubisz poznawać nowych ludzi i masz dar przekonywania to idealny sposób, byś nie marnował/a tych wszystkich zalet!
Może jedziesz na wyjazd ze sporą paczką znajomych, którzy dopiero zaczynają uzależnienie naszymi wyjazdami? Dlaczego taka okazja miałaby przejść ci koło nosa?

I to właśnie w tym momencie, kiedy wiesz już ile możesz zyskać, czas na informacje, że nasz program ambasador to korzyści nie tylko dla Ciebie!  Po zgłoszeniu się do programu otrzymasz od nas unikalny kod, który zwiększy Twoją siłę przebicia! Ten niepozorny szyfr pełni funkcję vouchera o wartości 100 zł, dla osób, które namówisz na wyjazd z Integrą i które dla zniżki z pewnością wpiszą go podczas zapisywania się w formularzu. W ten sposób mamy również pewność, że żadna osoba, która dowiedziała się o Integrze od Ciebie lub z Twoich materiałów promocyjnych, nie zostanie pominięta przy obliczaniu honorarium dla Ciebie!

W ramach pytań prosimy o kontakt: 601 941 106