fbpx

INTEGRA NA ŚNIEGU: Ferie lub Weekend w CZECHACH

Czechy

Ferie 2020

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc ut efficitur ante. Donec dapibus dictum scelerisque. Maecenas semper erat et justo porta auctor nec lobortis elit.

MORE INFO

sNOw LIMITS: Les Orres – Wysoki standard i piękne trasy!

Francja

20-29.03

Zapraszamy Was na wspólny, pełen atrakcji, integracji no i białego szaleństwa (takiego na stoku;P) tydzień(7-14.03) w Les Orres . 100+km pięknych tras zadowoli każdego amatora nart lub snowboardu ! Zakwaterownani będziemy w sprzyjających zarówno wypoczynkowi jak i integracji wysokiej klasy apartamentach, a jeśli zostaną siły po dniu zjazdów - zawsze można uderzyć do jednego z lokalnych klubów/pubów "na dogrywkę"?

INFORMACJE WKRÓTCE

sNOw LIMITS: Sylwester w znanym i lubianym Risoul – 185 km tras

Francja

27.12.-5.01.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc ut efficitur ante. Donec dapibus dictum scelerisque. Maecenas semper erat et justo porta auctor nec lobortis elit.

MORE INFO

sNOw LIMITS: Les Orres – Aż 100km tras za 1000 zł?
Nie da się? To patrz!

Francja

20-29.03

Tydzień w francuskich Alpach z dojazdem i skipasem 100 km tras za 1000 zł… nie da się? To patrz! Zapraszamy Was na wspólny, pełen atrakcji, integracji no i białego szaleństwa (takiego na stoku;P) tydzień (21-28) w Les Orres . Ponad 100 km pięknych tras zadowoli każdego amatora nart lub snowboardu! Zakwaterowani będziemy w sprzyjających zarówno wypoczynkowi jak i integracji apartamentach.

SZCZEGÓŁY

sNOw LIMITS: Spontan w CZECHACH

Czechy

29.02-7.03

Odwołałeś wyjazd do Włoch? Chcesz zobaczyć śnieg chodź raz w tym roku? Lubisz zimową zabawę w pięknym, górskim otoczeniu? Uwielbiasz spędzać czas na stoku, a może bardziej w pobliskich barach? W tym roku proponujemy wersję dla odważnych - (29.02-07.03.) cały tydzień białego szaleństwa w Rokytnicach ze świetną zabawą oraz masą atrakcji i animacji ze wspaniałą kadrą i chill'em na stoku!.

SZCZEGÓŁY

sNOw LIMITS: LES ORRES –
Aż 100km tras za tylko 1000 zł? Nie da się? To patrz!

Francja

20-29.03

Tydzień w francuskich Alpach z dojazdem i skipasem 100 km tras za 1000 zł… nie da się? To patrz! Zapraszamy Was na wspólny, pełen atrakcji, integracji no i białego szaleństwa (takiego na stoku;P) tydzień (21-28) w Les Orres . Ponad 100 km pięknych tras zadowoli każdego amatora nart lub snowboardu! Zakwaterowani będziemy w sprzyjających zarówno wypoczynkowi jak i integracji apartamentach, a jeśli zostaną siły po dniu zjazdów - zawsze można uderzyć do jednego z lokalnych klubów/pubów "na dogrywkę"?

SZCZEGÓŁY

sNOw LIMITS: Ferie w
MONTECAMPIONE

Włochy

28.02-8.03

Ferie we włoskich Alpach za 1100 zł… nie da się? To patrz! Uderzymy do Montecampione, które luźno tłumaczymy jako "górę mistrzów" [przypadek? no..nie sądzę!]. Dobrze przygotowane trasy, słynna panoramiczna trasa Secondino Nord… a co więcej, po drodze przejeżdżamy przez Livigno. Szykują się wspaniałe %zakupy% w najtańszej strefie wolnocłowej w UE [litr Finlandii czy Jim Beam’a za 6 euro!].

SZCZEGÓŁY

sNOw LIMITS: LIVIGNO
(Tydzień FREESKI)

Włochy

17-26.04.

Livigno - mekka zimowego szaleństwa, kraina mlekiem, miodem... i tanim alkoholem płynąca (np. 1l Jim Beam lub Finlandii – 6 euro). Daj sobie szansę na porządny wycisk podczas energetycznej zabawy wśród płatków śniegu i słońca. Do tego nieziemskie Apres Ski i imprezy. Livigno to nie miejsce, Livigno to styl życia.

SZCZEGÓŁY

sNOw LIMITS: LIVIGNO
(Snowland)

Włochy

27.03-5.04

W tym roku przełamujemy wszelkie standardy i zapraszamy was do wspaniałego kompleksu hotelowego, który jest głównym organizatorem Snowland Music Festivalu. Do tak luksusowego miejsca jeszcze żadna polska grupa nie dotarła! A jeśli wam mało wygody to dorzucamy wspaniałe SPA i pełne wyżywienie.

SZCZEGÓŁY

sNOw LIMITS: VALMEINIER – Standard 4 gwiazdek!

Francja

20-29.03

Zabieramy Was do malowniczego Valmenier. W naszym zasięgu 160km malowniczych tras, 30+ wyciągów... no i dostatek barów/klubów. Dla chcących trochę bardziej wychillować po całodziennym zjeździe znajdą się sauny, basen czy po prostu wygodne łóżka w apartamentach.. Do tego rozmaite aktywności integracyjne na stoku lub w specjalnej sali kominkowej naszej 4-gwiazdkowej rezydencji pod troskliwym okiem kadry, która nie pozwoli wam się nudzić!

SZCZEGÓŁY

sNOw LIMITS: VAL THORENS – ORELLE (Freeride week)

Francja

13-22.03.

Nowoczesne zakwaterowanie ze SPA w Orelle umożliwi nam doskonałą regeneracje po wniesieniu się na wyżyny swoich umiejętności w Val Thorens. Ta najwyższa stacja narciarska w Europie (2300m n.p.m.) jest częścią Trzech Dolin, największego obszaru narciarskiego na świecie (600 km tras!). Val Thorens słynie ze świetnego śniegu, utrzymującego się od listopada do maja i z najnowocześniejszych wyciągów.

SZCZEGÓŁY

sNOw LIMITS: VAL DI SOLE
(Alpejskie Tournee)

Włochy

6-15.03

Tego jeszcze nie było! To nie jest zwykły wyjazd – to Turnee w Alpach! Co byście powiedzieli gdyby dało się przebyć trasę z Warszawy do Sopotu na nartach czy snowboardzie? Może brzmi niewiarygodnie, ale właśnie tyle kilometrów ile dzieli te miasta będziemy mieli do dyspozycji w naszej słonecznej dolinie – Val di Sole! Tak jest: 380 km tras oraz 150 nowoczesnych wyciągów dostępnych dla Was podczas jednego wyjazdu!

SZCZEGÓŁY

sNOw LIMITS: Wyjazd sylwestrowy na najwyższym poziomie! L2A + ALPE D’HUEZ

Francja

27.12-5.01

Tym razem zabieramy Was do Les Deux Alpes (L2A) - jednej z najbardziej prestiżowych i wyczesanych miejscówek na białe szaleństwo we Francji! W cenie wyjazdy proponujemy karnet Grand Galaxy - a to 1140 km tras! Czyli delikatnie mówiąc jest gdzie śmigać, i to ostro! 2020, here we come! Szerokie stoki, naśnieżone, nasłonecznione... i czy wspominaliśmy już o barach na stoku, Apres Ski czy klubach z najlepszymi DJ'ami?:D Komu mało, to w cenie wyjazdu będzie miał możliwość teleportacji do Alpe d'Huez – mekki hi-end'owych zjazdów i imprez.

SZCZEGÓŁY

INTEGRA w Budapeszcie
Trzy stolice na majówkę!

Trzy stolice

30.04.-5.05.

Szukasz opcji na Majówkę? Chciałbyś poznać pozytywnie zakręconych ludzi i razem z nimi zobaczyć i bawić się w jednych z najpiękniejszych europejskich stolic? I to wszystko na studencką kieszeń? Ruszaj z Integrą na podbój Wiednia, Bratysławy i Budapesztu! 5 dni wrażeń: imprezy w największych klubach, plażowanie nad Balatonem czy impreza w Spiżu... czekają na Ciebie!

SZCZEGÓŁY

sNOw LIMITS: (Sylwester
we włoskich Alpach) MONTECAMPIONE

Włochy

27.12-5.01

Przedłuż sobie święta, nie zabieraj zbyt wiele urlopu (z pewnością przyda się na nasze kolejne przygody) i połącz przyjemne…z przyjemniejszym^^. Jak zwykle szykujemy dla was ostry narciarski/snowboardowy*[*niepotrzebne skreślić;) ] wjazd w Nowy Rok! Połączymy zimowe (i nie tylko) szaleństwo z nutką romantyzmu – nocą Sylwestrową w Wenecji! Jeśli nie masz drugiej połówki tym lepiej! W drodze do Montecampione zatrzymamy się w strefie wolnocłowej - Livigno, by %wyposażyć% się na wyjazd [litr Finlandii czy Jim Beam’a za 6 euro!].

SZCZEGÓŁY

INTEGRA NA ŚNIEGU:
Sylwester w czeskich Karkonoszach

Czechy

27.12-3.01

Najgrubszy sylwester w legendarnym już Hotelu KOŘÍNEK! Grupą 200 osób przejmujemy CAŁY HOTEL. To tutaj najlepiej przekonasz się, co oznacza nasze motto „albo grubo albo wcale” i sprawdzisz swoją formę na stoku [i przy barze]. Wyjazd jest aż na 8 dni. Cena zawiera m.in. wyżywienie, transport, moc animacji-integracji i noc sylwestrową ALL INCLUSIVE. Ostrzegamy tylko, że sława Integry na Śniegu jest już tak rozproszona po całej Polsce, że miejsca na wyjazd rozchodzą się nawet w ciągu kilkunastu minut od uruchomienia zapisów.

SZCZEGÓŁY

INTEGRA W BERLINIE:
Jarmark Świąteczny + Tropical Islands

Niemcy

14-15.12.

Ruszamy zwiedzać stolicę Niemiec oraz podziwiać wspaniały Weihnachtsmarkt. To fajna okazja by zakupić kilka prezentów i nimi obdarować bliskich oraz napić się przepysznego grzanego wina, po którym serce śpiewa:) Potem imprezujemy w klubie do białego rana, po czym odsypiamy i bawimy się dalej na Tropical Island. Czym jednak ten wyjazd będzie się różnić od pozostałych?A choćby tym, że (werble....) jest opcja pojechać z nami ZA DARMO! Tak, dobrze słyszeliście, można jechać na Bratwurst i Gluhwein ZA DARMO. Ale jak to tak?...

SZCZEGÓŁY

INTEGRA NA ŚNIEGU: Ferie w CZECHACH

Czechy

Ferie 2020

Lubisz zimową zabawę w pięknym, górskim otoczeniu? Uwielbiasz spędzać czas na stoku, a może bardziej w pobliskich barach? W tym roku proponujemy wersję dla odważnych - przedłużony weekend (23-26.01.), bądź dla najwytrwalszych - cały tydzień (15-21.02.) białego szaleństwa w Rokytnicach ze świetną zabawą oraz masą atrakcji w animacji ze wspaniałą kadrą w LEGENDARNYM Hotelu Korinek!

SZCZEGÓŁY
Współpraca:
© 2020 Fundacja Integra
Wyjazdy zimowe | Studencka Majówka | Sylwester