fbpx

sNOw LIMITS: Wyjazd sylwestrowy na najwyższym poziomie! L2A + ALPE D’HUEZ

Francja

27.12-5.01

Tym razem zabieramy Was do Les Deux Alpes (L2A) - jednej z najbardziej prestiżowych i wyczesanych miejscówek na białe szaleństwo we Francji! W cenie wyjazdy proponujemy karnet Grand Galaxy - a to 1140 km tras! Czyli delikatnie mówiąc jest gdzie śmigać, i to ostro! 2020, here we come! Szerokie stoki, naśnieżone, nasłonecznione... i czy wspominaliśmy już o barach na stoku, Apres Ski czy klubach z najlepszymi DJ'ami?:D Komu mało, to w cenie wyjazdu będzie miał możliwość teleportacji do Alpe d'Huez – mekki hi-end'owych zjazdów i imprez.

SZCZEGÓŁY

sNOw LIMITS: (Sylwester
we włoskich Alpach) MONTECAMPIONE

Włochy

27.12-5.01

Przedłuż sobie święta, nie zabieraj zbyt wiele urlopu (z pewnością przyda się na nasze kolejne przygody) i połącz przyjemne…z przyjemniejszym^^. Jak zwykle szykujemy dla was ostry narciarski/snowboardowy*[*niepotrzebne skreślić;) ] wjazd w Nowy Rok! Połączymy zimowe (i nie tylko) szaleństwo z nutką romantyzmu – nocą Sylwestrową w Wenecji! Jeśli nie masz drugiej połówki tym lepiej! W drodze do Montecampione zatrzymamy się w strefie wolnocłowej - Livigno, by %wyposażyć% się na wyjazd [litr Finlandii czy Jim Beam’a za 6 euro!].

SZCZEGÓŁY

INTEGRA NA ŚNIEGU:
Sylwester w czeskich Karkonoszach

Czechy

27.12-3.01

Najgrubszy sylwester w legendarnym już Hotelu KOŘÍNEK! Grupą 200 osób przejmujemy CAŁY HOTEL. To tutaj najlepiej przekonasz się, co oznacza nasze motto „albo grubo albo wcale” i sprawdzisz swoją formę na stoku [i przy barze]. Wyjazd jest aż na 8 dni. Cena zawiera m.in. wyżywienie, transport, moc animacji-integracji i noc sylwestrową ALL INCLUSIVE. Ostrzegamy tylko, że sława Integry na Śniegu jest już tak rozproszona po całej Polsce, że miejsca na wyjazd rozchodzą się nawet w ciągu kilkunastu minut od uruchomienia zapisów.

SZCZEGÓŁY
Współpraca:
© 2020 Fundacja Integra
Wyjazdy zimowe | Studencka Majówka | Sylwester