Czym się zajmuje
nasza organizacja

obozy studenckie - wyjazdy w Alpy | Integra

Nie mamy wątpliwości, że Integra / sNOw LIMITS to nie tylko genialne wyjazdy, ale także społeczność studentów i absolwentów z całej Polski.
Integra została założona 12 lat temu w odpowiedzi na zgłaszane przez wiele lat zapotrzebowanie na obozy studenckie. Teraz nasza organizacja wyewoluowała i każdy niezależnie od wieku, uczelni czy profesji ma okazję przeżyć niebywałą przygodę, podczas której nie tylko pozna nowych ludzi i miejsca, ale stworzy przyjaźnie i wspomnienia które będą towarzyszyć przez wiele, wiele lat.

Nie tylko organizujemy wyjazdy studenckie: letnie, zimowe wyjazdy na narty oraz majówkowe, ale także urządzamy dla naszych uczestników imprezy w Poznaniu, i nie chodzi tylko o imprezy w klubach. Co drugą środę organizujemy wspólne wyjścia na kręgle, bilard, łyżwy, planszówki itp. W dodatku, tradycją stały się turnieje flanek nad Wartą połączone z grillem i niespodzianką (koło fortuny / walka na łuki / bubble soccer). 
Dzięki temu, że nasze wyjazdy stały się popularne w całej Polsce, w tym roku zdecydowaliśmy poszerzyć nasze działania na Warszawę, Łódź i Wrocław. Od teraz, oferujemy gwarancję wyjazdu autokaru z tych miast na nasze wyjazdy na narty.

Posiadamy ogromne doświadczenie dzięki organizacji 26 letnich edycji wyjazdów w nadmorskich kurortach (m.in. Chorwacji, Grecji, Hiszpanii, Rumunii, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Krymu i Francji), 16 turnusów objazdówek po Europie (Eurotrip, Bałkantrip, Skandynawia Trip i popisowy wyjazd na Ibizę + Amsterdam, Barcelona i Monako), pakietowi wyjazdów weekendowych (do Berlina, Amsterdamu, Pragi), 8 turnusów rejsów po Mazurach oraz 14 edycji zimowych w Czeskich Karkonoszach. Udało nam się również zorganizować 57 wyjazdów narciarsko-snowboardowych we Włoszech (Livigno, Montecampione, Val di Sole, Marilleva), Francuskich Alpach (Val Thorens – Orelle, Alpe D’Huez – Auris, Valmeinier, Les Orres, Les Deux Alpes, Les Sybelles, Risoul), w Szwajcarii (Verbier – La Tzoumaz, Val D’Anniviers – Zinal / Vercorin) oraz austriackim Solden pod banderą wyjazdy narciarskie „sNOw LIMITS”.

Do tej pory wyjechało z nami ponad 11000 uczestników.

W każdym roku chce z nami jechać coraz więcej osób, ale nie jest naszą ideą organizowanie masowych wyjazdów. Mimo większego zainteresowania wciąż ograniczamy ilość uczestników jednego wyjazdu od 45 do 100 osób (wyjątkiem są wyjazdy Sylwestrowe, które cieszą się ogromną popularnością. 100-200 osób). W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić przyjazną atmosferę wyprawy. Po przyjeździe nikt nie będzie czuł się anonimowy. Dzięki naszemu programowi integracyjnemu zżyjemy się po przyjeździe, jakbyśmy byli członkami wielkiej Integrowej rodziny. Dzięki Integrze poznało się już tysiące osób, których przyjaźń procentuje aż do dziś. Cykliczne aftery naszych wyjazdów w zaprzyjaźnionym klubie Cooliozum w Poznaniu oraz inne imprezy i eventy organizowane przez naszą załogę dają możliwości Integrowiczom na zgłębianie swoich więzi nawet po wyjeździe. Serce krzepnie, z myślą, że po Integrach powstało mnóstwo szczęśliwych par, których miłość udowadnia, że to co robimy jest w stanie odmienić nie jeden ludzki los.

Wyjazdy Integra
Drugi wyjazd sylwestrowy za mną. Świetne przeżycie, mega ludzie i super organizatorzy. Nie widzę lepszej opcji żeby pośmigać na nartach i poznać masę pozytywnych ludzi ????????
Kajetan Wojciechowicz
Wyjazdy Integra
Nie macie pomysłu na urlop? Na szczęście jest Integra, która z pewnością rozwiąże ten problem. Jeśli szukacie przygód, to ta ekipa nie zawiedzie! Polecam! Świetna zabawa, super ludzie i mega luźna atmosfera????????
Aleksandra Guzik
Wyjazdy Integra
Polecam wyjazdy z Integrą ???? Byłam już z Wami dwa razy na wyjeździe i oba zaliczam do udanych ????. Sporo dobrej zabawy, dużo ciekawych wydarzeń, masa świetnych ludzi ???? Do zobaczenia ????
Marietta Podgórska
Wyjazdy Integra
Jak wyjeżdżać to tylko z Integra!????
Niesamowita kadra z ogromnym poczuciem humoru i masą pozytywnej energii (w tym przypadku Kajo, Arczi i Alishia????), mnóstwo atrakcji dla każdego i imprezek do rana????
Można nieźle wychillować i wrócić z masą niezapomnianych wspomnień????
Ja na pewno pojadę jeszcze nie raz, polecam z całego serca!
Patrycja Dyńda
Wyjazdy Integra
Bardzo polecam !?Pojechałam z Integra do Val Thorens i był to mój pierwszy ale na pewno nie ostatni wyjazd z Wami❤️ ⛷Świetna organizacja . Każdego dnia zapewnione były atrakcje na stoku a wieczorem gry integracyjne lub imprezki? Na nudę nie było czasu .Wspaniała atmosfera i ludzie ☺️
Do zobaczenia na kolejnym wyjeździe ?
Paulina Kwiecień