Czym się zajmuje
nasza organizacja

Nie mamy wątpliwości, że Integra to nie tylko organizacja – to nie tylko społeczność, ale także unikatowe wydarzenie w środowisku akademickim. Integra została założona 11 lat temu w odpowiedzi na zgłaszane przez wiele lat zapotrzebowanie na obozy studenckie nie tylko dla aktualnych żaków, ale również dla absolwentów. Dzięki temu, już od początku mieliśmy określoną grupę odbiorców. Doskonale nakreślony jest również nasz cel: sprawić, by każdy niezależnie od wieku, uczelni czy profesji miał okazję przeżyć niebywałą przygodę, podczas której nie tylko pozna nowych ludzi i miejsca, ale stworzy przyjaźnie i wspomnienia które będą towarzyszyć przez wiele, wiele lat.

202631_424012050990729_1201447343_o
Nie tylko organizujemy wyjazdy studenckie: letnie, zimowe wyjazdy na narty oraz majówkowe, ale także urządzamy dla naszych uczestników imprezy w Poznaniu, i nie chodzi tylko o imprezy w klubach. W roku ubiegłym udało nam się wesprzeć dwie akcje charytatywne jakimi są Szlachetna Paczka oraz Listy do Świętego Mikołaja dzięki zbiórkom podczas specjalnych eventów. Możemy się również pochwalić stworzeniem własnej wersji teledysku Pharella Williamsa „Happy”, by pokazać ile werwy drzemie w sercu poznańskich studentów. Do współpracy przy realizacji tego projektu udało nam się zachęcić m.in. Prezydenta Miasta Poznania Ryszarda Grobelnego i Bohdana Smolenia. Kto nie widział, zapraszamy:
Integra nie zaczyna się i nie kończy na wyjazdach. Pamiętacie ubaw jaki miało się na koloniach/obozach w podstawówce czy liceum? Połączcie to teraz z najlepszym okresem w życiu (studia… szalony, niezobowiązujący wiek 20-30) i mamy gotowy nowy, ekscytujący twór: obóz studencki. Posiadamy ogromne doświadczenie dzięki organizacji 43 letnich edycji wyjazdów w nadmorskich kurortach (m.in. Chorwacji, Grecji, Hiszpanii, Rumunii, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Krymu i Francji), pakietowi wyjazdów weekendowych (do Berlina, Amsterdamu, Pragi) oraz 9 edycji zimowych w Czeskich Karkonoszach. Udało nam się również zorganizować 57 wyjazdów narciarsko-snowboardowych we Włoskim Livigno lub Alpach Francuskich pod banderą wyjazdy narciarskie „sNOw LIMITS”.

Do tej pory wyjechało z nami ponad 9000 uczestników.

W każdym roku chce z nami jechać coraz więcej studentów i absolwentów. Aczkolwiek nie jest naszą ideą organizowanie masowych wyjazdów, dlatego mimo większego zainteresowania wciąż ograniczamy ilość uczestników jednego wyjazdu do 100-130 osób. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić przyjazną atmosferę wyprawy. Po przyjeździe nikt nie będzie czuł się anonimowy. Dzięki naszemu programowi integracyjnego żyjemy się po przyjeździe, jakbyśmy byli członkami wielkiej Integrowej rodzinyJ Dzięki Integrze poznało się już tysiące osób, których przyjaźń procentuje aż do dziś. Cykliczne aftery naszych wyjazdów w zaprzyjaźnionym klubie Cooliozum w Poznaniu oraz inne imprezy i eventy organizowane przez naszą załogę dają możliwości Integrowiczom na zgłębiania swoich więzi nawet po wyjeździe. Serce krzepnie, z myślą, że po Integrach powstało mnóstwo szczęśliwych par, których miłość udowadnia, że to co robimy jest w stanie odmienić nie jeden ludzki los.

Integra to nie pierwsze lepsze studenckie biuro podróży dla ludzi w przedziale wiekowym 20-39, to Fundacja. Bez względu na to czy są to studenckie wakacje – podczas wyjazdu, a nawet w trakcie planowania najważniejszy jest dla nas uczestnik, a jednocześnie przystępne ceny z zachowaniem porywającego programu w pięknych zakątkach Europy. A dzięki komuu stajemy się lepsi? Dzięki Wam. To nasi uczestnicy są motywatorem dla dalszego postępu, to ich potrzeby wyznaczają kierunki naszego rozwoju. Niektórzy są z nami “od początku” bo chcą uczestniczyć w tak pozytywnym projekcie jaki jest “Integra”. Bo “integrowicz” to nie tylko uczestnik wyjazdu, ale pozytywny, wyjątkowy człowiek który razem z innymi integrowiczami wspólnie tworzy wielką, zakręconą i pozytywną społeczność, udział w której będzie wam wpędzał uśmiech na twarz do końca życia. W swoim portfolio mamy również wyjazdy dla singli.
Bardzo polecam !😁Pojechałam z Integra do Val Thorens i był to mój pierwszy ale na pewno nie ostatni wyjazd z Wami❤️ ⛷Świetna organizacja . Każdego dnia zapewnione były atrakcje na stoku a wieczorem gry integracyjne lub imprezki😀 Na nudę nie było czasu .Wspaniała atmosfera i ludzie ☺️
Do zobaczenia na kolejnym wyjeździe 🥰
Paulina Kwiecień
Super wyjazd do Alpe D’Huez! Mój pierwszy z Integrą i myślę, że nie ostatni!
Każdy może znaleźć coś dla siebie, czy to na stokach czy na wieczornych imprezach/integracjach. Sama oferta robi się naprawdę konkurencyjna, gdy skorzysta się z oferowanych obniżek ceny! Poznanianka się we mnie odezwała 😂 żeby za dużo nie pisać! Polecam! 😁
Alicja Lewandowska
Szczerze polecam wyjazdy z Integrą! Jeździłem z różnymi organizatorami takich wyjazdów i Integra jest zdecydowanie najlepszym wyborem! Świetni ludzie, świetna atmosfera, cały czas coś się dzieje, można poimprezować, można pochillować, każdy znajdzie coś dla siebie ☺️
Szymon Adamkiewicz
Nie ma lepszej organizacji i tak cudownych ludzi jak na Integrze.
Profesjonalne podejście, świetna zabawa od początku do końca. Podczas wyjazdu można być sobą, każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od wieku. Kadra jest po prostu cudowna, a organizacja całego wydarzenia na bardzo wysokim poziomie, nie ma mowy o pomyłkach.
Ostrzegam ! Pierwszy wyjazd nie będzie ostatnim 🙂
Zuzanna Szczepaniak
Polecam z całego serduszka. Wyjazdy to gwarancja spędzenia cudownego czasu w gronie wspaniałych ludzi, a Integrowa rodzinka, która się coraz bardziej rozrasta to mistrzostwo świata ❤️
Aleksandra Wartalska