fbpx
Integra - kumulacja najlepszych wrażeń & sNOw LIMITS - challenge accepted!

O organizacji

RozgwiazdaNie mamy wątpliwości, że Integra to nie tylko organizacja – to nie tylko społeczność, ale także unikatowe wydarzenie w środowisku akademickim. Integra została założona 5 lata temu w odpowiedzi na zgłaszane przez wiele lat zapotrzebowanie na obozy studenckie nie tylko dla aktualnych żaków, ale również dla absolwentów. Dzięki temu, już od początku mieliśmy określoną grupę odbiorców. Doskonale nakreślony jest również nasz cel: sprawić, by każdy niezależnie od wieku, uczelni czy profesji miał okazję przeżyć niebywałą przygodę, podczas której nie tylko pozna nowych ludzi i miejsca, ale stworzy przyjaźnie i wspomnienia które będą towarzyszyć przez wiele, wiele lat.

 

Jesteśmy otwarci na inne zadania!Nie tylko organizujemy wyjazdy studenckie: letnie, zimowe oraz majówkowe, ale także urządzamy dla naszych uczestników imprezy w Poznaniu, i nie chodzi tylko o imprezy w klubach. W roku ubiegłym udało nam się wesprzeć dwie akcje charytatywne jakimi są Szlachetna Paczka oraz Listy do Świętego Mikołaja dzięki zbiórkom podczas specjalnych eventów. Możemy się również pochwalić stworzeniem własnej wersji teledysku Pharella Williamsa „Happy”, by pokazać ile werwy drzemie w sercu poznańskich studentów. Do współpracy przy realizacji tego projektu udało nam się zachęcić m.in. Prezydenta Miasta Poznania Ryszarda Grobelnego i Bohdana Smolenia. Kto nie widział, zapraszamy:

 

 

Integrowicze na placu św. MarkaIntegra nie zaczyna się i nie kończy na wyjazdach. Pamiętacie ubaw jaki miało się na koloniach/obozach w podstawówce czy liceum? Połączcie to teraz z najlepszym okresem w życiu (studia… szalony, niezobowiązujący wiek 20-30) i mamy gotowy nowy, ekscytujący twór: obóz studencki. Posiadamy ogromne doświadczenie dzięki organizacji 23 letnich edycji wyjazdów w nadmorskich kurortach (m.in. Chorwacji, Grecji, Hiszpanii, Rumunii, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Krymu i Francji), pakietowi wyjazdów weekendowych (do Berlina, Amsterdamu, Pragi) oraz 9 edycji zimowych w Czeskich Karkonoszach. Udało nam się również zorganizować 8 wyjazdów narciarsko-snowboardowych we Włoskim Livigno lub Alpach Francuskich pod banderą „Weski”.

 

IntegrowiczeDo tej pory wyjechało z nami ponad 4000 uczestników. W każdym roku chce z nami jechać coraz więcej studentów i absolwentów. Aczkolwiek nie jest naszą ideą organizowanie masowych wyjazdów, dlatego mimo większego zainteresowania wciąż ograniczamy ilość uczestników jednego wyjazdu do 100-130 osób. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić przyjazną atmosferę wyprawy. Po przyjeździe nikt nie będzie czuł się anonimowy. Dzięki naszemu programowi integracyjnego żyjemy się po przyjeździe, jakbyśmy byli członkami wielkiej Integrowej rodzinyJ Dzięki Integrze poznało się już tysiące osób, których przyjaźń procentuje aż do dziś. Cykliczne aftery naszych wyjazdów w zaprzyjaźnionym klubie Cooliozum w Poznaniu oraz inne imprezy i eventy organizowane przez naszą załogę dają możliwości Integrowiczom na zgłębiania swoich więzi nawet po wyjeździe. Serce krzepnie, z myślą, że po Integrach powstało mnóstwo szczęśliwych par, których miłość udowadnia, że to co robimy jest w stanie odmienić nie jeden ludzki los.

 

IntegrowiczkiIntegra to nie pierwsze lepsze studenckie biuro podróży dla ludzi w przedziale wiekowym 20-30, to Fundacja. Bez względu na to czy jest to studencka majówka czy studenckie narty – podczas wyjazdu, a nawet w trakcie planowania najważniejszy jest dla nas uczestnik, a jednocześnie przystępne ceny z zachowaniem porywającego programu w pięknych zakątkach Europy. A dzięki komuu stajemy się lepsi? Dzięki Wam. To nasi uczestnicy są motywatorem dla dalszego postępu, to ich potrzeby wyznaczają kierunki naszego rozwoju. Niektórzy są z nami “od początku” bo chcą uczestniczyć w tak pozytywnym projekcie jaki jest “Integra”. Bo “integrowicz” to nie tylko uczestnik wyjazdu, ale pozytywny, wyjątkowy człowiek który razem z innymi integrowiczami wspólnie tworzy wielką, zakręconą i pozytywną społeczność, udział w której będzie wam wpędzał uśmiech na twarz do końca życia;)

Współpraca:
© 2020 Fundacja Integra
Wyjazdy zimowe | Studencka Majówka | Sylwester