INTEGRA - sNOw LIMITS wyjazdy zimowe dla studentów na narty, studenckie obozy, sylwester, wycieczki objazdowe

Czym się zajmuje
nasza organizacja

Nie mamy wątpliwości, że Integra to nie tylko organizacja – to nie tylko społeczność, ale także unikatowe wydarzenie w środowisku akademickim. Integra została założona 11 lat temu w odpowiedzi na zgłaszane przez wiele lat zapotrzebowanie na obozy studenckie nie tylko dla aktualnych żaków, ale również dla absolwentów. Dzięki temu, już od początku mieliśmy określoną grupę odbiorców. Doskonale nakreślony jest również nasz cel: sprawić, by każdy niezależnie od wieku, uczelni czy profesji miał okazję przeżyć niebywałą przygodę, podczas której nie tylko pozna nowych ludzi i miejsca, ale stworzy przyjaźnie i wspomnienia które będą towarzyszyć przez wiele, wiele lat.

202631_424012050990729_1201447343_o

Nie tylko organizujemy wyjazdy studenckie: letnie, zimowe oraz majówkowe, ale także urządzamy dla naszych uczestników imprezy w Poznaniu, i nie chodzi tylko o imprezy w klubach. W roku ubiegłym udało nam się wesprzeć dwie akcje charytatywne jakimi są Szlachetna Paczka oraz Listy do Świętego Mikołaja dzięki zbiórkom podczas specjalnych eventów. Możemy się również pochwalić stworzeniem własnej wersji teledysku Pharella Williamsa „Happy”, by pokazać ile werwy drzemie w sercu poznańskich studentów. Do współpracy przy realizacji tego projektu udało nam się zachęcić m.in. Prezydenta Miasta Poznania Ryszarda Grobelnego i Bohdana Smolenia. Kto nie widział, zapraszamy:

Integra nie zaczyna się i nie kończy na wyjazdach. Pamiętacie ubaw jaki miało się na koloniach/obozach w podstawówce czy liceum? Połączcie to teraz z najlepszym okresem w życiu (studia… szalony, niezobowiązujący wiek 20-30) i mamy gotowy nowy, ekscytujący twór: obóz studencki. Posiadamy ogromne doświadczenie dzięki organizacji 43 letnich edycji wyjazdów w nadmorskich kurortach (m.in. Chorwacji, Grecji, Hiszpanii, Rumunii, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Krymu i Francji), pakietowi wyjazdów weekendowych (do Berlina, Amsterdamu, Pragi) oraz 9 edycji zimowych w Czeskich Karkonoszach. Udało nam się również zorganizować 57 wyjazdów narciarsko-snowboardowych we Włoskim Livigno lub Alpach Francuskich pod banderą „sNOw LIMITS”.

Do tej pory wyjechało z nami ponad 9000 uczestników.

W każdym roku chce z nami jechać coraz więcej studentów i absolwentów. Aczkolwiek nie jest naszą ideą organizowanie masowych wyjazdów, dlatego mimo większego zainteresowania wciąż ograniczamy ilość uczestników jednego wyjazdu do 100-130 osób. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić przyjazną atmosferę wyprawy. Po przyjeździe nikt nie będzie czuł się anonimowy. Dzięki naszemu programowi integracyjnego żyjemy się po przyjeździe, jakbyśmy byli członkami wielkiej Integrowej rodzinyJ Dzięki Integrze poznało się już tysiące osób, których przyjaźń procentuje aż do dziś. Cykliczne aftery naszych wyjazdów w zaprzyjaźnionym klubie Cooliozum w Poznaniu oraz inne imprezy i eventy organizowane przez naszą załogę dają możliwości Integrowiczom na zgłębiania swoich więzi nawet po wyjeździe. Serce krzepnie, z myślą, że po Integrach powstało mnóstwo szczęśliwych par, których miłość udowadnia, że to co robimy jest w stanie odmienić nie jeden ludzki los.

Integra to nie pierwsze lepsze studenckie biuro podróży dla ludzi w przedziale wiekowym 20-39, to Fundacja. Bez względu na to czy jest to studencka majówka czy studenckie narty – podczas wyjazdu, a nawet w trakcie planowania najważniejszy jest dla nas uczestnik, a jednocześnie przystępne ceny z zachowaniem porywającego programu w pięknych zakątkach Europy. A dzięki komuu stajemy się lepsi? Dzięki Wam. To nasi uczestnicy są motywatorem dla dalszego postępu, to ich potrzeby wyznaczają kierunki naszego rozwoju. Niektórzy są z nami “od początku” bo chcą uczestniczyć w tak pozytywnym projekcie jaki jest “Integra”. Bo “integrowicz” to nie tylko uczestnik wyjazdu, ale pozytywny, wyjątkowy człowiek który razem z innymi integrowiczami wspólnie tworzy wielką, zakręconą i pozytywną społeczność, udział w której będzie wam wpędzał uśmiech na twarz do końca życia;)

Spontaniczna decyzja żeby jechać na Ukrainę zamieniła się w najlepszą imprezę 2020 roku 😃 Kiedy w PL  wszystko było zamknięte My śmigaliśmy na nartach, chodziliśmy do knajp i bawiliśmy się do rana 😎😃
Brawa dla Integry za świetną organizację. Sprawiliście że te 30 osób zgrało się jak jedna wielka szczęśliwa rodzinka 👍
Mimo że sytuacja zmieniała się tak na prawdę z dnia na dzień, wszystko było ogarniete idealnie. Najważniejsze że wróciliśmy bez kwarantanny 💪
To był mój pierwszy wyjazd z Integrą ale na pewno nie ostatni 😃 z czystym sumieniem polecam każdemu kto chce się dobrze bawić i poznać świetnych ludzi 👍
Agnieszka Janus

Val Di Sole to miejsce, którego na pewno długo nie zapomnę. Piękne, szerokie i długie stoki, słoneczko i co najważniejsze- najlepsze towarzystwo na świecie. Na wyjazd sNOw LIMITS pojechałam sama z przyjaciółką, a wróciłyśmy z ekipą nowo poznanych osób, z którymi kontakt mamy do dziś i już planujemy wspólny wyjazd (oczywiście też z Integrą ? ). Dlaczego? To bardzo proste- jadąc z tym biurem nie ma czasu na nudę, no i na spanie w sumie też ?. Cały czas organizowane są różne aktywności, dzięki którym możesz integrować się z pozostałymi uczestnikami i tworzyć wspomnienia. Wszystkie te chwile, które przeżyłam na tym wyjeździe będę zawsze przywoływać z uśmiechem na twarzy. Jedno jest pewne- w tym roku też jadę z Integrą ❤️

Kasia Stekla

Livigno – przepiękne, włoskie miasteczko, jak dla mnie jedno z najbardziej urokliwych w jakich byłam. Od 4 latach chętnie tam wracam z Weski. Szczególnie zachwyciły mnie liczne i doskonale przygotowane trasy narciarskie, nawet w kwietniu. W tym czasie słońce mocno grzeje, ale na brak śniegu nie można narzekać. Dla miłośników adrenaliny polecam Snowpark Caroseloo 3000. Chociaż ja preferuję jazdę rekreacyjną i korzystam ze strony Mottolino, z knajpką, gdzie przybywają tłumy naszych rodaków i razem bawimy się do 'Ona tańczy’. Natomiast wieczorem czekają na nas niezapomniane imprezy w klubach i pubach oraz apres-ski na świeżym powietrzu. Dodatkowym atutem tego miejsca jest strefa wolnocłowa, gdzie dobre whisky możemy kupić dużo taniej niż w Polsce.

Sylwiana Nowicka

Mój Sylwester w Korinku określiłbym tak: nic nie pamiętam, nigdy tego nie zapomnę! Niby tygodniowy wyjazd a wydawało mi się jak by to były 2 dni… ? Co tu dużo mówić, Integra dosłownie przejęła cały hotel i okolicę. Czeskie piwko, smažený sýr, codzienna jazda na stoku (bądź na sztoku, jak kto woli) i niebywały poziom integracji. Legendy nie kłamią, ten wyjazd TRZEBA przeżyć ? A po wyjeździe? Masa wspomnień i jeszcze więcej nowych znajomych. Wtajemniczonych zachęcać nie trzeba, całej reszcie gorrrrrąco polecam!!! ?

Paweł Leszko

Genialny wyjazd! Polecam każdemu, kto lubi podbijać stoki podczas dnia i imprezować całe noce. Do tego niesamowity widok z hotelu sprawia wrażenie, że dryfuje się w chmurach! Nie zabrakło ani śniegu ani wrażeń. Szczególnie podczas imprez tematycznych( I❤️animal party) oraz spontanicznych nocnych zjazdów na sankach. Na żadnym innym wyjeździe nie poznałam jeszcze tak otwartych i lekko szalonych ludzi jak tutaj?. Najlepsza ekipa ever! Podsumowując: tony śniegu, rzeka alkoholu i włoskie jedzenie. Ten wyjazd ma po prostu klimat.

Wiktoria Skurzyńska