Integra - wyjazdy studenckie - 20-40 lat - narty, snowboard

MISTRZ BAJERY – TYPY WYJAZDOWYCH PODRYWACZY

Witamy serdecznie po dłuższej nieobecności artykułów na blogu! Postaramy się to w najbliższym czasie zdecydowanie odmienić! Pierwszym wpisem spróbujemy zachęcić damskie towarzystwo do gromkiego udziału w naszych wyjazdach!

Studenckie wyjazdy jakie oferuje Integra w tym roku przyprawiają wszystkich o istny zawrót głowy! Czy jakiekolwiek inne biuro podróży dla studentów jest w stanie zapewnić tyle atrakcji? Wycieczka na Bałkany czy słoneczną Ibizę, Italiantrip, Złote Piaski w Bułgarii to prawdziwe all-inclusive dla młodych, pełnych werwy i gotowych na niesamowite przeżycia ludzi.

Czym charakteryzują się wyżej wymienione wycieczki? Wszystkie są w pełnych słońca miejscowościach, które są napakowane otwartymi na nowe znajomości ludzi. Sama Integra przyciąga piękne, pełne gracji i powabu kobiety oraz silnych, przystojnych i zabawnych mężczyzn. Z doświadczenia wszyscy wiemy, że do zakochania jeden krok, a studenckie wyjazdy zdecydowanie ułatwiają kontakty damsko – męskie. Jednak czasem nawet najlepszy zapach feromonów oraz najbardziej giętkie ciało nie są w stanie zastąpić umiejętnej gaduszki. Dzięki naszym Integrowym specjalistom do spraw flirtu i  relacji międzyludzkich przygotowany został specjalny informator, a zaprezentowane w nim typy podrywaczy pozwolą naszym uczestniczkom od razu rozpoznać odpowiedniego adoratora. A zatem do dzieła!

 

#1 PAKER

Takiego majsterka idzie rozpoznać na pierwszy rzut oka. Napakowany jak PKS do Lichenia. Jego ciało przypomina słynnego wojownika Achillesa. Na pewno jest znanym modelem u samego Kalwina Kalesona! Bardzo chętnie występuje tylko w przepasce na biodrach aby w pełni wyeksponować godziny spędzone na siłowni, ku uciesze rzeszy dziewczyn. Jeśli kobieta rozpocznie gaduszkę o siłowni, to zasypie was drogie panie instrukcjami dotyczącymi wszelakich ćwiczeń i suplementacji, a zatem nie musicie płacić trenerowi personalnemu! Oczywiście nie omieszka poinformować, że najlepsze ćwiczenia wykonuje się na specjalnym „drążku” w jego łóżku. Idąc do niego na kolację możecie być pewne, że zaserwuje wam ryż z kurczakiem w 10 wersjach. Koleżanki! Na jego „tarce” na brzuchu utrzecie niejedne warzywa na sałatkę, która będzie idealna na okres redukcji! Możecie skosztować takiego ciasteczka bez obaw o waszą sylwetkę!

 

#2 TANCERZ

Człowiek na studenckich wyjazdach z ciągle chodzącą nóżką. Gdy tylko usłyszy muzykę zaczyna się bujać w rytm techniawy np. podczas wycieczki na Ibizę. Bardzo często uruchamia ręce i macha nimi niczym wiatrak. Gdy zauważy odpowiednią samicę na parkiecie zaczyna odstawiać najdziksze tańce godowe, by tylko zainteresować swoją osobą płeć przeciwną. Dodatkowo jest aktywnym uczestnikiem wszystkich wiejskich festynów, dożynek i innych tego typu imprez. Stoi w pierwszym rzędzie pod sceną. Swoje umiejętności zyskał dzięki ciotkom oraz babciom, które na siłę wyciągały go do tańca na rodzinnych spotkaniach. Kobiety wpatrzone są jednak w niego jak w obrazek. Namiętne tango, żywiołowa salsa czy gorące rytmy samby? Każda dziewczyna marzy by znaleźć się w ramionach doskonałego tancerza. Macie 100% pewność, że będzie między wami takie napięcie niczym na liniach do transportu energii elektrycznej. Z największą przyjemnością pokaże wam kilka podstawowych kroków. Bardziej zaawansowanych udziela jednak po bliższym poznaniu na prywatnych lekcjach.

 

#3 GADUŁA

Słowo „cześć” może być pierwszym i ostatnim jakie wypowiesz w jego obecności. Typowy zabawiacz towarzystwa, który ciągle jest w centrum uwagi. Na każdym wyjeździe dla studentów znajdzie się taki klient. Ma w sobie dużo luzu, który udziela się innym uczestnikom. Na pewno będzie pierwszą osobą, którą poznacie czekając na nasz autobus. Bez problemu rozśmiesza całe towarzystwo. Jego atrybutem jest puszka piwa albo drink, ponieważ często musi przepłukać gardło. Prawdziwym wyzwaniem będzie przegadanie go i sprawienie żeby odebrało mu mowę. Która z was podejmie to wyzwanie i oczaruje go na tyle swoją urodą i charakterem, że zabraknie mu słów? Jeśli jesteście przebojowe i lubicie być w centrum uwagi ten typ na pewno wam to zapewni. Jednak jego radiowy głos ukoi was do słodkiego snu. Tego integrowego poznacie po okularach, brodzie i wiedźmińskim naszyjniku. Nigdy nie wygrał gry w „ciszę” Zapewne będzie przekonywał dlaczego to właśnie Integra ma przewagę na rynku studenckich wyjazdów.

 

#4 OBCOKRAJOWIEC

Nic tak nie działa na płeć przeciwną jak myśl o egzotycznym kochanku. Włosi, Hiszpanie oraz latynoskie nacje nie od dziś zaprzątają damskie umysły. Podryw na obcokrajowca? Tego jeszcze nie słyszałyście! Przykładowy Sajmon from LA(czyt. Elej). Odznacza  się perfekcyjnie spolszczoną angielszczyzną. Dodatkowo dzięki atletycznej budowie ciała prezentując swój biceps i określa go z angielskiego „bajceps”, żeby uwiarygodnić swoje pochodzenie. Nieco bardziej zaawansowany użytkownik tej techniki może pokusić się o bezpośrednie tłumaczenie niektórych zwrotów – chcąc pochwalić się zasobnością portfela zamiast mówić „Kto bogatemu za-broni” używa „Who rich behind weapon”. Oczywiście informuje, że mieszka w Nowym Jorku, a jego mieszkanie na ostatnim piętrze ma piękny widok na Central Park. Jeśli się nie przyzna możecie się nie zorientować ? . Deklaruje także, że biegle włada językiem francuskim w kontakcie z kobietą . Będąc na naszym zagranicznym wyjeździe możecie się jednak poczuć w jego towarzystwie bardzo komfortowo, ze względu na bardzo obszerną wiedzę na temat zwiedzanych krajów, a także załatwienie wszystkich spraw wymagających jego umiejętności poligloty.

 

#5 BOGOL

Prosty do rozpoznania – smukła sylwetka, mokasynki na nogach, koszuleczka polo, zegarek oraz postawiona fryzurka. Rozpościera wokół siebie aurę sukcesu – chodzący ideał, gwiazda mediów społecznościowych.. W ciągu tygodnia trzyma dietkę i ćwiczy swój brzuszek, ale to nie jedyny sześciopak jaki go interesuje. Spotkać go można zazwyczaj z Jackiem Danielsem czy innego typu whisky. Żubrówka wlatuje dopiero pod koniec imprezy ? Idąc do klubu kupuje flaszkę za 250 zł tylko po to, żeby dostać boks w którym mógłby sobie usiąść. Kiedy przy barze uruchamia kartę zaczyna się typowe „Hulaj dusza, piekła nie ma” , a zatem koncert wołania 50-tek dla każdej znajomej „mordeczki”. A dlaczego tak robi? Bo może! Idąc razem z nim na imprezę możecie być pewni, że na pewno będzie najgrubiej i najobficiej. Wyznaje zasadę, że „ Hajs nie ma ceny”, no bo przecież ile miałby kosztować !

 

#6 ROMANTICO

„Chłopak z gitarą byłby dla mnie parą”. Wiele kobiet śni o prawdziwym romantycznym mężczyźnie. Jego atrybutem jest gitara i wspaniały rockowy głos. Swoje pierwsze doświadczenia miłosne zdobywał na harcerskich obozach – wszyscy zadawali sobie pytanie „Gdzie jest druh Boruch?” No ale druha nie było. Zabiera dziewczyny na spacery wieczorową porą w świetle księżyca (stereotypy mówią, że restauracje są wtedy zamknięte i nie musi za nic płacić) oraz śpiewa poematy na temat kobiecego piękna.  Zawsze jest gwiazdą ogniska, bo w końcu pisarz miłości mówią mu! Gdy zaczyna śpiewać to kobietom miękną nogi. Egzemplarze takich rarytasów są bardzo usilnie poszukiwane przez żeńską część społeczeństwa. Ale czy ten gatunek jest zagrożony wymarciem? Większość takich przyjemniaczków została wzięta pod ochronę w odpowiednich rezerwatach utworzonych przez swoje wybranki serca. Nic straconego! Integrowe towarzystwo oferuje szeroki wachlarz męskich towarzyszy, a więc bez obaw można znaleźć coś dla siebie.

SPOTKAŁAŚ SIĘ Z KTÓRYMŚ Z PRZEDSTAWIONYCH TYPÓW?

… daj znać w komentarzu, który typ podrywacza działa na Ciebie lub z którym miałaś do czynienia ?

Rate this post