INTEGRA - sNOw LIMITS wyjazdy zimowe dla studentów na narty, studenckie obozy, sylwester, wycieczki objazdowe
Wyjazd

Majówka studencka 2020

Studenckie wyjazdy, Studenckie wakacje, Wakacje dla dorosłych, Wyjazdy dla dorosłych, Wakacje we Włoszech

Zorganizuj niezapomnianą majówkę dla siebie i swoich znajomych!

Wypad ze znajomymi w okresie wiosennym, gdy pogoda jest coraz lepsza i o wiele chętniej decydujemy się na spędzanie czasu poza domem, to jedna z najlepszych form spędzania wolnego czasu. Majówka studencka to idealny moment, aby skorzystać z uroków coraz bardziej słonecznej pogody i wybrać się w jakieś ciekawe miejsce. Aby wszystko przebiegało tak, jak powinno, czyli w całkowicie luźnej, pozbawionej zmartwień atmosferze, wystarczy wybrać dobrą firmę organizującą tego typu wycieczki. Dla każdego studenta ważne są dobre ceny, szeroki pakiet atrakcji, a także szeroki zakres możliwości. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi Integra, czyli organizacja oferującą najlepsze wyjazdy – nie tylko majówkowe, ale również wakacyjne czy narciarskie!

Majówka w naszej ofercie wyróżnia się na tle konkurencji zarówno przystępnością ceny, jak i doskonałym programem wycieczki. Integra to przede wszystkim wyjazdy skierowane dla studentów i absolwentów, czyli dla osób w przedziale wiekowym od 18 do 35 roku życia. Nasza oferta cieszy się ogromnym zainteresowaniem, o czym może świadczyć już prawie 8 tysięcy zadowolonych uczestników. Wielu z nich powraca do nas z każdym rokiem, aby ponownie skorzystać z kolejnego, przepełnionego zabawą, atrakcjami i pozytywnymi przeżyciami wyjazdu. Co możemy Ci zaoferować? Całą masę udogodnień, niebywałą przygodę, poznanie wielu interesujących ludzi i miejsc. Wszystko to w korzystnych warunkach cenowych i dostępne niemal od ręki.

Majówka studenckaMajówka studencka

Wyjątkowa majówka studencka w Integra. Twój sposób na udany wyjazd

Gdzie może odbywać się organizowana przez nas majówki studenckie? Między innymi w niesamowitej Tajlandii. W trakcie wyjazdu spędzisz czas na katamaranie, zwiedzając najpiękniejsze zakątki tego kraju i jednocześnie korzystając z uroków poszczególnych miast oraz miejscowości. To aż dwa tygodnie zwiedzania tej części Azji – najpierw na lądzie, a później pływając luksusowym katamaranem, którym dotrzemy w te bardziej niedostępne miejsca. Dołącz do tego możliwość nurkowania w idealnie turkusowej wodzie, odpoczynek na najpiękniejszych plażach, widok na wyjątkowe laguny oraz tajemnicze jaskinie, a uzyskasz przepis na majówkę idealną. Na własne oczy przekonaj się, dlaczego popularność Tajlandii stale rośnie.

Wszystko to bez konieczności martwienia się o kwestie organizacyjne – zrobimy to za Ciebie! Studencka Majówka to nie wszystko, co mamy do zaoferowania. Organizujemy również wyjazdy weekendowe do Berlina, Amsterdamu i Pragi, letnie edycje podróży po nadmorskich kurortach w Grecji, Hiszpanii, Chorwacji, Rumunii, Francji, Bułgarii, Krymie, czy Bośni i Hercegowinie, a także wyjazdy zimowe w czeskich Karkonoszach, czy narciarsko-snowboardowe we Włoszech oraz we francuskich Alpach. Staramy się nie organizować masowych wycieczek  i pomimo ogromnego zainteresowania naszą ofertą ograniczamy liczbę uczestników jednego wyjazdu do max.100-130 osób. Dzięki temu zyskujesz pewność, że wszystko będzie przebiegać w pozytywnej, przyjacielskiej atmosferze!