Wyjazdy Francja

obozy studenckie - wyjazdy w Alpy | Integra

Oferujemy wyjazdy na zimowe wyprawy oraz obozy letnie we Francji. Z naszych propozycji mogą skorzystać zarówno studenci, jak i absolwenci, którzy w przepięknych okolicach francuskich kurortów będą mieli okazję aktywnie spędzić czas oraz odpocząć. Wyjazd do takich resortów, jak Les Deux Alpes, Alps dHuez czy Valmeinier to nie tylko szansa, by poszaleć na stokach, ale także na integrację w gronie znajomych z uczelni. To również znakomita okazja, by nawiązać nowe znajomości. Zapewniamy, że wyjazd na narty do Francji z naszą firmą będziecie pamiętać bardzo długo. Proponujemy pobyt w najpopularniejszych miejscowościach, setki tras zjazdowych dla mniej i bardziej zaawansowanych, komfortowy pobyt w hotelach i przede wszystkim fantastyczny klimat oraz dobrą zabawę.

Studencki wyjazd na narty można zorganizować o różnych porach roku, zarówno przed, jak i po sesji albo w czasie wakacji. Francja jest miejscem, które gwarantuje nie tylko znakomite warunki, piękne krajobrazy, ale również wysokiej jakości usługi, zarówno w hotelach, jak i restauracjach czy na stokach. Naszym zadaniem jest zapewnienie Wam wyjazdu, który zapadnie w pamięć na długi czas. Oczywiście nie każdy musi lubić szusować po wielu miejscowych trasach. Nie każdy też jest już doświadczonym narciarzem. Nie oznacza to jednak, że nie warto skorzystać z wyjazdu. Od czegoś trzeba przecież zacząć, a wielbiciele jazdy po białym puchu na pewno zachęcą do uprawiania tej dyscypliny. Z pewnością wystarczą noclegi w Orelle we Francji, niedaleko ośrodka Val Thorens, by móc komfortowo spędzić czas, skorzystać z takich udogodnień i form relaksu, jak sauna, jacuzzi czy basen. To również może być idealna wakacyjna bądź urlopowa propozycja.

Wyjazdy na narty Francja

Oczywiście główną formą aktywności na miejscu, czyli na przykład w Alpach, jest jazda na nartach. To z jednej strony wspaniała możliwość spędzania czasu, a z drugiej, szansa na poznanie zupełnie nowych amatorów białego szaleństwa. Proponujemy wyjazdy na narty do Francji, do wielu znanych i cenionych miejscowości, które słyną z wysokiej jakości tras oraz świadczonych usług. Na liście resortów, które możecie wybrać na wyjazd z Integrą, znajdują się:

  • L2A
  • Les Orres
  • Chamrousse
  • Risoul
  • Puy Saint Vincent
  • Les Menuires

To tylko część możliwości, ponieważ mnóstwo innych narciarskich okolic oferuje wiele ciekawych oraz wygodnych miejsc noclegowych, zadbanych tras i stacji, a także efektownych widoków.

Francja - Wyjazdy na nartyPamiętamy, że nie każdy jest doświadczonym i zawodowym narciarzem, więc dla tych, którzy niezbyt pewnie czują się jeszcze na stoku, proponujemy usługi profesjonalnych instruktorów. Dzięki nim na pewno podszkolicie swoje umiejętności. Również z tego powodu wyjazd na narty do Francji będzie kapitalnym pomysłem i może się stać cudowną przygodą. Jeśli nie masz pomysłu, jak spędzić wakacje albo zimową przerwę na uczelni, jeśli jesteś absolwentem i chcesz spotkać się ze znajomymi ze studiów albo po prostu marzy Ci się świetna zabawa w gronie wspaniałych osób, obóz narciarski we Francji będzie najlepszym pomysłem. W ciągu dnia można korzystać z oferty sportowo-rekreacyjnej, czyli dziesiątek kilometrów tras, wyciągów czy snowparków, a wieczorami czeka relaks i zabawa w wielu miejscowych klubach bądź restauracjach.
Oczywiście to nie wszystko, ponieważ w naszej bogatej ofercie pobytu znajdziecie też wiele animacji, gier i zabaw w gronie fantastycznych osób, jak również szkolenia czy grille. Na pewno nie będziecie się nudzić podczas narciarskiej wyprawy z Integrą, a integrację macie zapewnioną od rana do wieczora. I to w rozmaitych formach.

Sylwester we Francji

Sylwester we FrancjiNie tylko lato i wakacje, nie tylko zimowe ferie, ale także sylwester we Francji może się okazać idealnym pomysłem. Jak witać nowy rok, to tylko w dobrym towarzystwie i pięknym miejscu. Stacje narciarskie Les Deux Aples albo Alps dHuez to na pewno bardzo ciekawe propozycje. Oczywiście warto spędzić w tych okolicach zdecydowanie więcej czasu i korzystać z wielu możliwości oraz ofert. Najważniejsze są kompleksy narciarskie. Zima raczej nie kojarzy się ze słońcem, co nie oznacza, że nie można go znaleźć w końcówce roku. Padające z nieba promienie zachęcają do wyjścia na stok i skorzystania ze zjazdowych możliwości. Dlatego wyjazd na narty do Francji, także w okolicach Sylwestra i Nowego Roku, niewątpliwie okaże się niezapomnianą wyprawą i przygodą. To nie tylko oferta dla narciarzy. Wielbiciele desek snowboardowych na pewno również będą zachwyceni ofertą i możliwościami miejscowych ośrodków, ze znakomitymi trasami na czele.

Boicie się zmęczenia po codziennych szaleństwach na białym puchu? Odpowiedzią jest relaks w komfortowych apartamentach oraz szeroki wybór miejsc imprezowych, czyli barów, klubów i restauracji. To wszystko gwarantuje, że będziecie chcieli wracać w te okolice, i to nie jeden raz. Rozrywka w L2A to dla wielu punkt obowiązkowy wyjazdu na narty do tych stacji. Trudno przecież wyobrazić sobie sylwestrowy wyjazd bez zabawy, prawda?! Na szczęście Integra proponuje Wam niemal nieograniczone możliwości w tym zakresie. Gwarantujemy, że Nowy Rok powitacie hucznie oraz zachwyceni miejscową atmosferą.

Obozy letnie Francja

Hucznego Sylwestra we Francji trudno będzie zapomnieć, ale także ciepłe miesiące sprzyjają i zachęcają do wyjazdu do tej części Europy. Wiadomo, że w tym okresie w roku ma się trochę więcej czasu, można odpocząć od zajęć na uczelni (o ile wszystkie egzaminy udało się zaliczyć w pierwszych terminach, czego oczywiście życzymy). Wiadomo, że jest okazja spożytkować czas i popracować, by zarobić trochę gotówki. Zarobione pieniądze na pewno warto przynajmniej w części przeznaczyć na odpoczynek. Albo na odwrót, najpierw wyjechać, naładować akumulatory, a potem z podwójną energią rozpocząć pracę. Co ciekawe, także w letnich miesiącach jest szansa poszusować po francuskich stokach. Chociażby Les Deux Alpes gwarantuje takie możliwości.

Dla spragnionych tras i szlaków oferujemy więc również obozy letnie we Francji. Poważnym argumentem za taką formą spędzenia letniego urlopu może być na przykład fakt, że tłumów będzie zdecydowanie mniej. Poza tym w czasie, kiedy znajomi za kilka tygodni będą się zachwycali wakacjami nad polskim morzem albo rejsami po jeziorach, Wy zaskoczycie ich opowieścią o wspaniałych warunkach na stacjach narciarskich lub snowboardowych wyzwaniach podejmowanych latem w Alpach. Na pewno więc skorzystanie z tych, być może mniej konwencjonalnych, propozycji jest znakomitym pomysłem. Nawet jeśli we wrześniu czeka Was jakaś poprawka, to i tak warto wyjechać. Gdzie znajdziecie tak cudowne warunki do nauki, jak wysokie francuskie góry?! Klimat, wygoda, relaks, do tego ukochana aktywność na stoku. Obok tego wszystkiego na pewno łatwiej będzie sięgnąć po książkę.

Resorty

Jest mnóstwo kurortów, w których oferujemy noclegi oraz możliwość jeżdżenia na nartach. Same Trzy doliny mają w swoim obszarze wiele efektownych okolic, hoteli, klubów i oczywiście tras. Są tam odpowiednio zadbane szlaki, wystarczająca liczba wyciągów, dzięki czemu nie trzeba długo czekać na swoją kolej i wielokrotnie w ciągu dnia można korzystać z trasy. To wszystko zachęca do wyjazdu. Zdajemy sobie sprawę, że na studenckie wyprawy czeka się cały rok, dlatego dbamy o to, aby zapewnić Wam znakomite warunki podczas śnieżnych szaleństw we Francji. Przede wszystkim, w proponowanych przez nas resortach panuje znakomita pogoda, która na pewno będzie sprzyjała wszelkim aktywnościom.

Na liście możliwości znajdują się nie tylko jazda na nartach lub na desce snowboardowej, także tory saneczkowe spodobają się wielu uczestnikom. Podgrzewane baseny i sauny z pięknymi widokami na okolicę również są do dyspozycji. Potrzebujecie więcej adrenaliny? W wielu ośrodkach znajdują się oferty lotów paralotnią czy wspinaczka. A wszystko to w malowniczych okolicach. Warto podkreślić, że miejsca, w których proponujemy nasze obozy, dysponują komfortowymi apartamentami, także z przytulnymi wnętrzami z kominkiem. Rekomendujemy wysokiej jakości usługi instruktorów oraz oczywiście puby, restauracje i kluby. Możecie być pewni, że w takich okolicach spędzicie najlepsze chwile w całym roku.