fbpx

INTEGRA W ENERGYLANDII I KRAKOWIE
Dwudniowe szaleństwo!

Polska

10-11.08.

Czas się zabawić! Nie byle jak, ale tak z ENEGRIĄ! Bardzo intensywna integracja połączona z ekstremalną rozrywką, imprezą i zwiedzaniem to coś, czego potrzebujecie. Przed Wami wyjazd do Energylandii z noclegiem w Krakowie! Największy park rozrywki w tej części Europy - kilkadziesiąt rollercoasterów, zjeżdżalni, widowisk i niezliczona ilość wrażeń! Nie będziecie mieli chwili odpoczynku, a jedyne co będziecie chcieli krzyczeć to - „JESZCZE!!!”. I damy Wam 'jeszcze', bo później wspólna impreza w pięknym i szalonym Krakowie, a następnego dnia zwiedzanie już na spokojnie :)

SZCZEGÓŁY

WAKEBOARD EDITION

Polska

22-29.07

5 wielkich jachtów i cały tydzień imprezowania, śmigania wakeboardzie za 150- konną motorówką przez 4 dni! Każdego dnia bawimy się w zupełnie nowym miejscu! W 50 osób przejmujemy wszystkie najciekawsze jeziora, zatoki, plaże i miasta najpiękniejszego regionu Polski - Wielkich Jezior Mazurskich! Zdecydowanie najciekawsza wakacje w Polsce!

SZCZEGÓŁY

SZALEŃSTWO NA MAZURACH

Polska

Lato

Jedna wielka impreza wsparta jachtami i motorówkami. Pięcioma wypasionymi Maxusami 33 o sile 50-ciu Integrowiczów przejmujemy Mazury. Każdego dnia płyniemy do nowego miejsca. W ciągu tygodnia zobaczycie + doświadczycie 10 razy więcej niż podczas stacjonarnych wakacji, przy okazji poznając całe piękno naszego Mazurskiego Cudu Natury.

SZCZEGÓŁY

Współpraca:

© 2020 Fundacja Integra
Wyjazdy zimowe | Studencka Majówka | Sylwester