fbpx

INTEGRA W ENERGYLANDII I KRAKOWIE
Dwudniowe szaleństwo!

Polska

10-11.08.

Czas się zabawić! Nie byle jak, ale tak z ENEGRIĄ! Bardzo intensywna integracja połączona z ekstremalną rozrywką, imprezą i zwiedzaniem to coś, czego potrzebujecie. Przed Wami wyjazd do Energylandii z noclegiem w Krakowie! Największy park rozrywki w tej części Europy - kilkadziesiąt rollercoasterów, zjeżdżalni, widowisk i niezliczona ilość wrażeń! Nie będziecie mieli chwili odpoczynku, a jedyne co będziecie chcieli krzyczeć to - „JESZCZE!!!”. I damy Wam 'jeszcze', bo później wspólna impreza w pięknym i szalonym Krakowie, a następnego dnia zwiedzanie już na spokojnie :)

SZCZEGÓŁY

WAKEBOARD EDITION

Polska

22-29.07

5 wielkich jachtów i cały tydzień imprezowania, śmigania wakeboardzie za 150- konną motorówką przez 4 dni! Każdego dnia bawimy się w zupełnie nowym miejscu! W 50 osób przejmujemy wszystkie najciekawsze jeziora, zatoki, plaże i miasta najpiękniejszego regionu Polski - Wielkich Jezior Mazurskich! Zdecydowanie najciekawsza wakacje w Polsce!

SZCZEGÓŁY

Integra domki SPA w Ciechocinku + Toruń i Bydgoszcz

Polska

12-16.08.

Były prześmiewki, były pogłoski, ale to się dzieje:D Lokalizacja kultowa, co nie znaczy że udajemy się do sanatorium! Ugoszczą nas komfortowo wyposażone domki (wi-fi, kominki, cuda wianki), a kadra i uczestnicy zapewnią prawie tydzień świetnej zabawy. Animacje, imprezy, socjalizowanie się (wreszcie!) i dowolne inne uchiechy jakich dusza zapragnie! I wszystko bez masek! Szykujcie się zatem na najlepszy pobyt w Ciechocinku ever! (no, może do czasu emerytury:P) Integra? Takie sanatorium to poproszę!😀

FIRST MINUTE DO 30.06

INTEGRA NA JACHTACH:
Bezpieczne szaleństwo na mazurach!

Polska

Lato 2020

Jachty, motorówki, imprezowanie, plażowanie, nurkowanie, wakeboard. Każdego dnia w nowym, świetnym miejscu! Pięcio-jachtową flotą o sile nawet 50-ciu Integrowiczów przejmujemy wszystkie najciekawsze jeziora, zatoki, plaże i miasta najpiękniejszego regionu Polski - Wielkich Jezior Mazurskich! Nie musisz obawiać się żeglarstwa, ŻADNE doświadczenie nie jest wymagane. Czeka Cię cały tydzień (25.07-1.08.20 lub 1-8.08.20): imprezowania, bawienia się jachtami, opalania się na szerokich pokładach, popijania drinków w cieniu żagli, kąpieli pośrodku jeziora, czy przy pięknych plażach, wieczornych klimatycznych ognisk i gruuubych imprez w zaprzyjaźnionych portach. To zdecydowanie najciekawsze wakacje w Polsce!

SZCZEGÓŁY
Współpraca:
© 2020 Fundacja Integra
Wyjazdy zimowe | Studencka Majówka | Sylwester