fbpx

sNOw LIMITS: Les Orres – Wysoki standard i piękne trasy!

Francja

20-29.03

Zapraszamy Was na wspólny, pełen atrakcji, integracji no i białego szaleństwa (takiego na stoku;P) tydzień(7-14.03) w Les Orres . 100+km pięknych tras zadowoli każdego amatora nart lub snowboardu ! Zakwaterownani będziemy w sprzyjających zarówno wypoczynkowi jak i integracji wysokiej klasy apartamentach, a jeśli zostaną siły po dniu zjazdów - zawsze można uderzyć do jednego z lokalnych klubów/pubów "na dogrywkę"?

INFORMACJE WKRÓTCE

sNOw LIMITS: Sylwester w znanym i lubianym Risoul – 185 km tras

Francja

27.12.-5.01.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc ut efficitur ante. Donec dapibus dictum scelerisque. Maecenas semper erat et justo porta auctor nec lobortis elit.

MORE INFO

sNOw LIMITS: Les Orres – Aż 100km tras za 1000 zł?
Nie da się? To patrz!

Francja

20-29.03

Tydzień w francuskich Alpach z dojazdem i skipasem 100 km tras za 1000 zł… nie da się? To patrz! Zapraszamy Was na wspólny, pełen atrakcji, integracji no i białego szaleństwa (takiego na stoku;P) tydzień (21-28) w Les Orres . Ponad 100 km pięknych tras zadowoli każdego amatora nart lub snowboardu! Zakwaterowani będziemy w sprzyjających zarówno wypoczynkowi jak i integracji apartamentach.

SZCZEGÓŁY

sNOw LIMITS: LES ORRES –
Aż 100km tras za tylko 1000 zł? Nie da się? To patrz!

Francja

20-29.03

Tydzień w francuskich Alpach z dojazdem i skipasem 100 km tras za 1000 zł… nie da się? To patrz! Zapraszamy Was na wspólny, pełen atrakcji, integracji no i białego szaleństwa (takiego na stoku;P) tydzień (21-28) w Les Orres . Ponad 100 km pięknych tras zadowoli każdego amatora nart lub snowboardu! Zakwaterowani będziemy w sprzyjających zarówno wypoczynkowi jak i integracji apartamentach, a jeśli zostaną siły po dniu zjazdów - zawsze można uderzyć do jednego z lokalnych klubów/pubów "na dogrywkę"?

SZCZEGÓŁY

sNOw LIMITS: VALMEINIER – Standard 4 gwiazdek!

Francja

20-29.03

Zabieramy Was do malowniczego Valmenier. W naszym zasięgu 160km malowniczych tras, 30+ wyciągów... no i dostatek barów/klubów. Dla chcących trochę bardziej wychillować po całodziennym zjeździe znajdą się sauny, basen czy po prostu wygodne łóżka w apartamentach.. Do tego rozmaite aktywności integracyjne na stoku lub w specjalnej sali kominkowej naszej 4-gwiazdkowej rezydencji pod troskliwym okiem kadry, która nie pozwoli wam się nudzić!

SZCZEGÓŁY

sNOw LIMITS: VAL THORENS – ORELLE (Freeride week)

Francja

13-22.03.

Nowoczesne zakwaterowanie ze SPA w Orelle umożliwi nam doskonałą regeneracje po wniesieniu się na wyżyny swoich umiejętności w Val Thorens. Ta najwyższa stacja narciarska w Europie (2300m n.p.m.) jest częścią Trzech Dolin, największego obszaru narciarskiego na świecie (600 km tras!). Val Thorens słynie ze świetnego śniegu, utrzymującego się od listopada do maja i z najnowocześniejszych wyciągów.

SZCZEGÓŁY

sNOw LIMITS: Wyjazd sylwestrowy na najwyższym poziomie! L2A + ALPE D’HUEZ

Francja

27.12-5.01

Tym razem zabieramy Was do Les Deux Alpes (L2A) - jednej z najbardziej prestiżowych i wyczesanych miejscówek na białe szaleństwo we Francji! W cenie wyjazdy proponujemy karnet Grand Galaxy - a to 1140 km tras! Czyli delikatnie mówiąc jest gdzie śmigać, i to ostro! 2020, here we come! Szerokie stoki, naśnieżone, nasłonecznione... i czy wspominaliśmy już o barach na stoku, Apres Ski czy klubach z najlepszymi DJ'ami?:D Komu mało, to w cenie wyjazdu będzie miał możliwość teleportacji do Alpe d'Huez – mekki hi-end'owych zjazdów i imprez.

SZCZEGÓŁY

Wyjazd na Kite Fest!

Francja

15-24.09.

W jakim wymiarze chcesz się znaleźć podczas wakacji? Kitesurfing proponuje aż trzy – wiatr, który daje siłę, woda, która unosi i przestrzeń dostarczająca wolności. Kite przyciąga fantastycznych ludzi kochających sport, adrenalinę i mnóstwo świetnej zabawy – czyli takich jak Ty! A jeśli szukasz szczęścia w miłości może właśnie wśród kitesurferów uda Ci się znaleźć coś wyjątkowego, w końcu nic tak nie łączy jak wspólna pasja. Z nami możesz „popłynąć” dalej niż myślisz, pozwól tylko ponieść się fali…endorfin. Wtedy wszyscy będziemy wołać "nalej nalej do puchara karcmanecko malowana!", bo Gooral i inni Dj'e rozbudzą nasze zmysły a nogi same będą rwać się do tańca podczas nocnych wojaży na najpiękniejszych francuskich plażach.

SZCZEGÓŁY

sNOw LIMITS: VAL THORENS
(Początek sezonu w 3 Dolinach)

Francja

14-23.12.

Wzbij się z Nami na wyżyny możliwości w 3 Dolinach i sięgnij po wyjazd z najwyższej półki – Val Thorens. Ta najwyższa stacja narciarska w Europie (2300 m.n.p.m.) jest częścią Trzech Dolin, największego obszaru narciarskiego na świecie (600 km tras!). VT słynie z wyjątkowej jakości śniegu, utrzymującego się przez cały sezon narciarski (od listopada do maja) i z najnowocześniejszych wyciągów...

SZCZEGÓŁY
Współpraca:
© 2020 Fundacja Integra
Wyjazdy zimowe | Studencka Majówka | Sylwester