fbpx

INTEGRA NA ŚNIEGU: Ferie lub Weekend w CZECHACH

Czechy

Ferie 2020

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc ut efficitur ante. Donec dapibus dictum scelerisque. Maecenas semper erat et justo porta auctor nec lobortis elit.

MORE INFO

sNOw LIMITS: Spontan w CZECHACH

Czechy

29.02-7.03

Odwołałeś wyjazd do Włoch? Chcesz zobaczyć śnieg chodź raz w tym roku? Lubisz zimową zabawę w pięknym, górskim otoczeniu? Uwielbiasz spędzać czas na stoku, a może bardziej w pobliskich barach? W tym roku proponujemy wersję dla odważnych - (29.02-07.03.) cały tydzień białego szaleństwa w Rokytnicach ze świetną zabawą oraz masą atrakcji i animacji ze wspaniałą kadrą i chill'em na stoku!.

SZCZEGÓŁY

INTEGRA NA ZAKYNTHOS (Grecja):
+Wenecja, Rzym, Budapeszt

Grecja

31.08-12.09

Jedź z nami na wakacje prosto z widokówki, do jednego z najbardziej reprezentatywnych miejsc w Europie. Zakynthos to przede wszystkim błękitno-turkusowa woda, skalne klify, porty, podglądanie ogromnych żółwi morskich, błękitne groty oraz zwiedzanie wraku statku znajdującego się na jednej z najpiękniejszych plaż świata! Ale to nie wszystko znajdą się tu liczne atrakcje dla fanów plażowania, aktywnego wypoczynku, a także miłośników rozrywki. Dodatkowo, odwiedzimy: Wenecję, Rzym i Budapeszt.

SZCZEGÓŁY

GRECJA JACHTEM

Grecja

Majówka

Doborową Integrową kompaniją, podbijemy Ateny oraz pobliskie najładniejsze wyspy i miasteczka. Nie oszczędzimy też pięknych zatoczek, niesamowitych plaż i klimatycznych knajpek. Pomogą nam w tym 15 - metrowe jachty, byście mogli całe dnie opalać się, nurkować, biesiadować i bawić jachtem. Nasi wychillowani sternicy zadbają byście bawili się jak najlepiej.

SZCZEGÓŁY

INTEGRA NA ŚNIEGU:
Sylwester w czeskich Karkonoszach

Czechy

27.12-3.01

Najgrubszy sylwester w legendarnym już Hotelu KOŘÍNEK! Grupą 200 osób przejmujemy CAŁY HOTEL. To tutaj najlepiej przekonasz się, co oznacza nasze motto „albo grubo albo wcale” i sprawdzisz swoją formę na stoku [i przy barze]. Wyjazd jest aż na 8 dni. Cena zawiera m.in. wyżywienie, transport, moc animacji-integracji i noc sylwestrową ALL INCLUSIVE. Ostrzegamy tylko, że sława Integry na Śniegu jest już tak rozproszona po całej Polsce, że miejsca na wyjazd rozchodzą się nawet w ciągu kilkunastu minut od uruchomienia zapisów.

SZCZEGÓŁY

INTEGRA W ENERGYLANDII I KRAKOWIE
Dwudniowe szaleństwo!

Polska

10-11.08.

Czas się zabawić! Nie byle jak, ale tak z ENEGRIĄ! Bardzo intensywna integracja połączona z ekstremalną rozrywką, imprezą i zwiedzaniem to coś, czego potrzebujecie. Przed Wami wyjazd do Energylandii z noclegiem w Krakowie! Największy park rozrywki w tej części Europy - kilkadziesiąt rollercoasterów, zjeżdżalni, widowisk i niezliczona ilość wrażeń! Nie będziecie mieli chwili odpoczynku, a jedyne co będziecie chcieli krzyczeć to - „JESZCZE!!!”. I damy Wam 'jeszcze', bo później wspólna impreza w pięknym i szalonym Krakowie, a następnego dnia zwiedzanie już na spokojnie :)

SZCZEGÓŁY

WAKEBOARD EDITION

Polska

22-29.07

5 wielkich jachtów i cały tydzień imprezowania, śmigania wakeboardzie za 150- konną motorówką przez 4 dni! Każdego dnia bawimy się w zupełnie nowym miejscu! W 50 osób przejmujemy wszystkie najciekawsze jeziora, zatoki, plaże i miasta najpiękniejszego regionu Polski - Wielkich Jezior Mazurskich! Zdecydowanie najciekawsza wakacje w Polsce!

SZCZEGÓŁY

INTEGRA NA ŚNIEGU: Ferie w CZECHACH

Czechy

Ferie 2020

Lubisz zimową zabawę w pięknym, górskim otoczeniu? Uwielbiasz spędzać czas na stoku, a może bardziej w pobliskich barach? W tym roku proponujemy wersję dla odważnych - przedłużony weekend (23-26.01.), bądź dla najwytrwalszych - cały tydzień (15-21.02.) białego szaleństwa w Rokytnicach ze świetną zabawą oraz masą atrakcji w animacji ze wspaniałą kadrą w LEGENDARNYM Hotelu Korinek!

SZCZEGÓŁY

SZKIC WESKI Montecampione

Hiszpania

14-26.09.

Gotowi by wyruszyć w miejsce o sławie imprezowej grzesznicy i zatracić się w magii nocy? Przekonaj się na własnej skórze, jak to jest mieć permanentny stan ducha „viva la fiesta” w centrum światowego clubbingu. W myśl naszego hasła - albo grubo albo grubiej - dorzucamy: Amsterdam, Barcelonę i Monte Carlo.

Nie bój się grzeszyć… z Integrą i tak trafisz do raju!

SZCZEGÓŁY

MAJORKA + IBIZA

Hiszpania

10.09-17.09

Mając jachty otrzymujemy pełną swobodę - nikt nie będzie kazał nam być ciszej czy spokojniej. Każdego dnia bawiąc się na wypasionych jachtach, płyniemy w nowe miejsca - piękne plaże, klify, zatoki. Kąpiemy się, nurkujemy, skaczemy ze skał. Na każdy wieczór wybieramy z Wami nowy klub lub kolejną plażę z beach barem! Nie oszczędzimy też Majorki z której rozpoczynamy rejs.

SZCZEGÓŁY

COSTA BRAVA

Hiszpania

9.09.-18.09.

Oferta dla tych, którzy niekoniecznie są zwolennikami intensywnego zwiedzania i wolą spędzać urlop plażując w doborowym towarzystwie w przepięknym, egzotycznym otoczeniu. Tydzień wypoczynku przy wybrzeżu Costa Brava, codzienne imprezy w klubach... a dla chętnych wycieczki do Barcelony, Madrytu, Girony. Nie bez powodu już po raz 5 wracamy do Calelli!

SZCZEGÓŁY

EUROTRIP

Europa

6.09-19.09

50% odkrywania najpiękniejszych miast Europy + 50% odpoczynku oznacza tylko jedno -> 100% mega zabawy w doborowym towarzystwie i nie byle jakich miejscach! 14 dni, 5 krajów, 9 miast, tydzień pełen animacji i wypoczynku na hiszpańskim wybrzeżu Costa Brava. Facebook nie nadąży Was meldować, a pamięć rejestrować wszystkich epickich wspomnień.

SZCZEGÓŁY

INTEGRA NA IBIZIE: All Inclusive (+Amsterdam, Barcelona, Monako)

Hiszpania

15-27.09.

Gotowi by wyruszyć na celebrycką wyspę najsłynniejszych imprez i zatracić się w magii nocy? To nie sen! Przekonaj się na własnej skórze, jak to jest mieć permanentny stan ducha „viva la fiesta” w prawdziwie rajskim miejscu dla koneserów zabawy. Aż ciężko uwierzyć, że rezydentami w tamtejszych klubach są m.in. Armin van Buuren, David Guetta czy Steve Aoki. Już sama podróż nie pozwoli Ci się nudzić i rozgrzeje na imprezy w śródziemnomorskim klimacie. W myśl naszego hasła - albo grubo albo grubiej - dorzucamy: Amsterdam, Barcelonę i Monte Carlo.

FIRST MINUTE DO 30.06

Integra domki SPA w Ciechocinku + Toruń i Bydgoszcz

Polska

12-16.08.

Były prześmiewki, były pogłoski, ale to się dzieje:D Lokalizacja kultowa, co nie znaczy że udajemy się do sanatorium! Ugoszczą nas komfortowo wyposażone domki (wi-fi, kominki, cuda wianki), a kadra i uczestnicy zapewnią prawie tydzień świetnej zabawy. Animacje, imprezy, socjalizowanie się (wreszcie!) i dowolne inne uchiechy jakich dusza zapragnie! I wszystko bez masek! Szykujcie się zatem na najlepszy pobyt w Ciechocinku ever! (no, może do czasu emerytury:P) Integra? Takie sanatorium to poproszę!😀

FIRST MINUTE DO 30.06

INTEGRA NA JACHTACH:
Bezpieczne szaleństwo na mazurach!

Polska

Lato 2020

Jachty, motorówki, imprezowanie, plażowanie, nurkowanie, wakeboard. Każdego dnia w nowym, świetnym miejscu! Pięcio-jachtową flotą o sile nawet 50-ciu Integrowiczów przejmujemy wszystkie najciekawsze jeziora, zatoki, plaże i miasta najpiękniejszego regionu Polski - Wielkich Jezior Mazurskich! Nie musisz obawiać się żeglarstwa, ŻADNE doświadczenie nie jest wymagane. Czeka Cię cały tydzień (25.07-1.08.20 lub 1-8.08.20): imprezowania, bawienia się jachtami, opalania się na szerokich pokładach, popijania drinków w cieniu żagli, kąpieli pośrodku jeziora, czy przy pięknych plażach, wieczornych klimatycznych ognisk i gruuubych imprez w zaprzyjaźnionych portach. To zdecydowanie najciekawsze wakacje w Polsce!

SZCZEGÓŁY
Współpraca:
© 2020 Fundacja Integra
Wyjazdy zimowe | Studencka Majówka | Sylwester