fbpx

INTEGRA NA ŚNIEGU: Ferie lub Weekend w CZECHACH

Czechy

Ferie 2020

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc ut efficitur ante. Donec dapibus dictum scelerisque. Maecenas semper erat et justo porta auctor nec lobortis elit.

MORE INFO

sNOw LIMITS: Spontan w CZECHACH

Czechy

29.02-7.03

Odwołałeś wyjazd do Włoch? Chcesz zobaczyć śnieg chodź raz w tym roku? Lubisz zimową zabawę w pięknym, górskim otoczeniu? Uwielbiasz spędzać czas na stoku, a może bardziej w pobliskich barach? W tym roku proponujemy wersję dla odważnych - (29.02-07.03.) cały tydzień białego szaleństwa w Rokytnicach ze świetną zabawą oraz masą atrakcji i animacji ze wspaniałą kadrą i chill'em na stoku!.

SZCZEGÓŁY

INTEGRA NA ŚNIEGU:
Sylwester w czeskich Karkonoszach

Czechy

27.12-3.01

Najgrubszy sylwester w legendarnym już Hotelu KOŘÍNEK! Grupą 200 osób przejmujemy CAŁY HOTEL. To tutaj najlepiej przekonasz się, co oznacza nasze motto „albo grubo albo wcale” i sprawdzisz swoją formę na stoku [i przy barze]. Wyjazd jest aż na 8 dni. Cena zawiera m.in. wyżywienie, transport, moc animacji-integracji i noc sylwestrową ALL INCLUSIVE. Ostrzegamy tylko, że sława Integry na Śniegu jest już tak rozproszona po całej Polsce, że miejsca na wyjazd rozchodzą się nawet w ciągu kilkunastu minut od uruchomienia zapisów.

SZCZEGÓŁY

INTEGRA NA ŚNIEGU: Ferie w CZECHACH

Czechy

Ferie 2020

Lubisz zimową zabawę w pięknym, górskim otoczeniu? Uwielbiasz spędzać czas na stoku, a może bardziej w pobliskich barach? W tym roku proponujemy wersję dla odważnych - przedłużony weekend (23-26.01.), bądź dla najwytrwalszych - cały tydzień (15-21.02.) białego szaleństwa w Rokytnicach ze świetną zabawą oraz masą atrakcji w animacji ze wspaniałą kadrą w LEGENDARNYM Hotelu Korinek!

SZCZEGÓŁY
Współpraca:
© 2020 Fundacja Integra
Wyjazdy zimowe | Studencka Majówka | Sylwester