Integra - wyjazdy studenckie - 20-40 lat - narty, snowboard

najczęściej zadawane pytania covid-19

obozy studenckie - wyjazdy w Alpy | Integra

Porównując sytuację pandemii w Polsce i zagranicą śmiało można stwierdzić, że nie ma większego prawdopodobieństwa zarażenia się w Chorwacji, we Włoszech czy we Francji niż w Polsce, gdyż ilość zarażeń  jest podobna. Trzeba nauczyć się żyć z pandemią oczywiście zachowując wszystkie środki ostrożności. Dla młodych, uprawiających sport, zdrowych osób koronawirus nie jest dużym zagrożeniem.

Zdajemy sobie sprawę, że część uczestników może mieć obawy przed wyjazdami zarówno krajowymi jak i tymi zagranicę i jest to zupełnie normalne. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kilka scenariuszy, które mogą się zdarzyć, a także informacje jak nasza fundacja będzie się w tych sytuacjach zachowywać:

AKTUALNOŚCI COVIDOWE:

 

PAKIET BEZPIECZNA REZERWACJA: to gwarancja zwrotu wszystkich wpłaconych pieniędzy z naszych środków, w przypadku rezygnacji z dowolnego powodu do 25 dni* przed wyjazdem, który jest alternatywą do ubezpieczenia kosztów rezygnacji.

UWAGA! OSOBY ZAPISANE DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA MAJĄ PAKIET BEZPIECZNA REZERWACJA ZA DARMO!

W przypadku zapisania się na wyjazd do końca listopada cena pakietu wynosi 50 zł. W przypadku zapisania się na wyjazd w późniejszym terminie istnieje możliwość wykupienia pakietu w cenie 100 zł

W razie braku możliwości zorganizowania wyjazdu w związku z pandemią zwrot całości przysługuje wszystkim osobom, które są aktualnymi uczestnikami bez względu na moment zapisania się na wyjazd.

*nie później niż do 1 lutego 2021 w przypadku wyjazdów marcowych i kwietniowych

Nasze autokary są wyposażone w bezpieczne filtry HEPA, które oczyszczają powietrze przez całą podróż. Nowe systemy filtrujące HEPA oczyszczają od pięciu do dziesięciu metrów sześciennych powietrza na minutę. Stopień oczyszczenia wynosi wówczas do 99,995 procent.

Na pokładzie autokaru są dostępne maseczki, aczkolwiek  noszenie ich przez całą podróż nie jest konieczne.Przy wejściu do autokaru znajduje się dozownik z płynem dezynfekcyjnym. Przed każdym wejściem i wyjściem do autokaru zalecamy dezynfekcję dłoni.

UWAGA! Jeśli mimo naszych zapewnień o bezpieczeństwie podczas podróży autokarem w czasach pandemii wolisz transport autem, ale nie masz ekipy to w naszym formularzu możesz zaznaczyć dwie dodatkowe opcje zapewniające znaczącą zniżkę ceny wyjazdu:
*dojazd własny (mam swoje auto i chętnie wezmę innych Integrowiczów)
*dojazd własny (nie mam swojego auta, ale chętnie dołączę się do kogoś i zrzucę się na paliwo)