najczęściej zadawane pytania

covid-19

Porównując sytuację pandemii w Polsce i zagranicą śmiało można stwierdzić, że nie ma większego prawdopodobieństwa zarażenia się w Chorwacji, we Włoszech czy we Francji niż w Polsce, gdyż ilość zarażeń  jest podobna. Trzeba nauczyć się żyć z pandemią oczywiście zachowując wszystkie środki ostrożności. Dla młodych, uprawiających sport, zdrowych osób koronawirus nie jest dużym zagrożeniem.

Zdajemy sobie sprawę, że część uczestników może mieć obawy przed wyjazdami zarówno krajowymi jak i tymi zagranicę i jest to zupełnie normalne. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kilka scenariuszy, które mogą się zdarzyć, a także informacje jak nasza fundacja będzie się w tych sytuacjach zachowywać:

PAKIET BEZPIECZNA REZERWACJA: to gwarancja zwrotu wszystkich wpłaconych pieniędzy naszych środków, w przypadku rezygnacji z dowolnego powodu do 25 dni* przed wyjazdem, który jest alternatywą do ubezpieczenia kosztów rezygnacji.

UWAGA! OSOBY ZAPISANE DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA MAJĄ PAKIET BEZPIECZNA REZERWACJA ZA DARMO!

W przypadku zapisania się na wyjazd w późniejszym terminie istnieje możliwość wykupienia pakietu w cenie 100 zł

W razie braku możliwości zorganizowania wyjazdu w związku z pandemią zwrot całości przysługuje wszystkim osobom, które są aktualnymi uczestnikami bez względu na moment zapisania się na wyjazd.

*nie później niż do 1 lutego 2021 w przypadku wyjazdów marcowych i kwietniowych