Jak dbamy o wasze bezpieczeń-stwo?

obozy studenckie - wyjazdy w Alpy | Integra

1. Już wszyscy nie możemy się doczekać zimowego sezonu 2020/2021, żeby wspólnie poszusować na stoku. Jednak ze względu na okoliczności, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć, będziemy poświęcać uwagę nie tylko dobrej zabawie, bezpieczeństwu i komfortowi wyjazdu ale także prewencji przed ryzykiem rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19.

 

2. Przede wszystkim dajemy dla wszystkich osób, które zapiszą się na nasze wyjazdy do końca października 2020, gwarancję zwrotu wszystkich wpłaconych pieniędzy, w przypadku rezygnacji z dowolnego powodu do 25 dni przed wyjazdem (jednak nie później niż do 1 lutego 2021 w przypadku wyjazdów marcowych i kwietniowych). Tak więc możesz zarezerwować sobie miejsce na dowolny wyjazd, a zdecydować czy pojedziesz możesz praktycznie przed samym wyjazdem, nie ryzykując utraty pieniędzy. W przypadku zapisania się na wyjazd do końca listopada cena pakietu wynosi 50 zł. W przypadku zapisania się na wyjazd w późniejszym terminie istnieje możliwość wykupienia pakietu w cenie 100 zł

 

3. Autokary nasze będą każdorazowo dezynfekowane, a płyn do dezynfekcji będzie dostępny dla każdego uczestnika w trakcie podróży.

 

4. W trakcie podróży wszyscy uczestnicy będą zobowiązani przestrzegać aktualnych obostrzeń obowiązujących w czasie ich wyjazdu.  W obecnej chwili nie ma potrzeby noszenia maseczek w autokarach.