Słynna Dolina Słońca, Val di Sole (9-18.03.18)

od 1399 PLN

folgarida01-1700x1200W Dolinie Słońca [czyli po włosku Val di Sole], z Integrą nikt nie złapie doła… lecz z pewnością każdy rozpromienieje. Przyczyn tego błogiego stanu jest wiele: począwszy od urozmaiconych tras, wygodnych i szybkich wyciągów, kończąc na super ośrodku i … olbrzymich zasobach witaminy D [której głównym źródłem jest słońce]. Krem z filtrem zdaje się być jedną z najważniejszych pozycji na przedwyjazdowej checkliście!

 sun and restSpośród wszystkich tras można nie tylko wybrać tę odpowiednią dla swojego poziomu umiejętności, ale nawet w nich przebierać! Do Waszej dyspozycji jest 37 możliwości, w tym: 38% tras niebieskich, 49% tras czerwonych oraz 13% czarnych (na ich czele stoi ciesząca się popularnością Nera di Folgarida]. Pamiętajcie, że Val di Sole słynie z jednych z najlepszych stoków w Alpach, cenionych za różnorodność, prawie same wyciągi krzesełkowe i szybkie gondolki.

Kroczymy na Weski!W kategorii tras czarnych prym wiedzie Nera di Folgarida, na której bardzo często odbywają się zawody w narciarstwie alpejskim. Często spotykasz się z tym, że co prawda podstawowe trasy są dobrze przygotowane, ale nie masz gdzie się wyszaleć i poczuć adrenalinę? Nera di Folgarida jest wyposażona w jeden z najnowocześniejszych systemów sztucznego naśnieżania, co gwarantuje ciągłe utrzymanie stoku w NAJWYŻSZYM standardzie [no… NAMÓWILI!]

leżaczkiOczywiście, na stok trzeba się również dostać… i z niego wydostać. Tu z pomocą, pocieszeniem i otuchą przychodzi nam „furtka” na stok wprost z naszego ośrodka. Tak! Żadnych dojazdów, żadnego dźwigania… po prostu wpinasz się i zaczynasz dzień przepełniony puchem i wrażeniami. Powrót? Nie dla każdego bywa lekki [zwłaszcza po intensywnych tańcach na stole, rozgrzewających trunkach na Apres Ski], ale po raz kolejny pomocną dłoń wyciąga nam nasza miejscówka noclegowa, która znajduje się po tej samej stronie zbocza, co knajpy. Co to oznacza? Ha! Mniej więcej tyle, że nie ruszą nas z baru zamknięte trasy, gdyż z łatwością [na krechę lub slalomem – w zależności od stanu] zjedziemy na dół, gdzie na mecie zamiast wstęgi, będzie czekać na nas próg własnego pokoju.

Zainwestuj we wspomnienia i wrażenia, zamiast sztuczne słońce, czekoladę, koc i emocje… w telewizorze!

 

snowboard… narty Włochy … Val di Sole…

jak myślisz.. to kilka przypadkowych słów czy niezapomniane przygody i nowy pomysł na epickie, integrowe studenckie wyjazdy każdego? :> Nie sugerujemy odpowiedzi, ALE… zapisz się i uzależnij 😀 ^^

2

Weski to idealnie wyjazdy dla studentów i absolwentów w wersji zimowej. Jest idealną propozycją dla bardziej wymagających narciarzy lub snowboardzistów. Organizatorzy Integry zapraszają do wysokich Alp, aby w najbardziej popularnych kurortach zasmakować białego szaleństwa w najlepszym studenckim towarzystwie.  Nie każdy wie, ale historia naszych zimowych wyjazdów sięga dalej niż początki Integry. To właśnie od wyjazdu w Livigno w 2009 roku zaczynamy liczyć nasze najpiękniejsze lata, w których mamy przyjemność organizować studenckie wyjazdy, na które czekacie cały rok, a z których wspomnienia pozostają Wam do końca ży33cia. Nasze alpejskie wojaże, które początkową sygnowaliśmy nazwą Freeski,  w 2011 roku przemianowaliśmy na „Weski” nadając naszym podróżom nową jakość, goszcząc parę razy w roku w najlepszych kurortach Alp francuskich i włoskich (tj. Livigno, Val di Sole – Marilleva, Montecampione). W od różnieniu od Integry na Śniegu, Weski jest zdecydowanie mniej masowe. Ograniczenie ilości osób ma na celu poprawę sprawności organizacji oraz zapewnienia kameralnej, przyjaznej atmosfery między wszystkimi uczestnikami wyjazdu, pomimo, że cały dzień szusujemy na stokach własnymi trasami. Po pełnym wyżyciu się na stoku zaprosimy Was na energetyczne Apres Ski, czyli taneczny odjazd na stołach, barze i śniegu. Przejmujemy knajpę na stoku!!! A po szybkiej wszamce i drzemce legendarne before’y, no i wspólne wypady na wygibasy do klubu lub na dynamiczny koncert. Po takiej dawce tańca i adrenaliny zakwasy nie mają szansy nas dopaść..  A że w górach nie ma kaca i poranek nam nie straszny, stok znów będzie czekał z niecierpliwością na Ciebie aż przełamiesz kolejne granice swoich umiejętności…

71

W przygotowaniu

W przygotowaniu

Nasze rozrywki rozpoczynają się już w autokarze. Nie, nie mówimy tylko o strojeniu głosów w dźwiękach obijającego się szkła. Wystarczy, że znajdą się gdzieś samoprzylepne karteczki, a już pojawia się szereg gier, które pomogą przełamać bariery, mimo dzielących nas foteli. Kolumny, boomboxy, sprzęt grający rozkręcą imprezę nie tylko na stoku, w samym centrum miasta, ale nawet na stacjach benzynowych, by przyjemniej rozruszać stawy i przygotować się do dalszej podróży.

Prawdziwy szał zaczyna się jednak zaraz po dotarciu do miejsca docelowego. Wtedy uruchamiają się możliwości, dające nam nieograniczone pole do popisu:

Szkolenie narciarskie lub snowboardowe

20101230142

W czasie wyjazdu dajemy Wam możliwość nauki podstaw snowboardu i narciarstwa a także podszkolenia swojej techniki jazdy. Nasi instruktorzy prowadzą zajęcia na każdym poziomie zaawansowania – od wiązania i zakładania butów snowboardowych czy narciarskich, poprzez doskonalenie techniki i korekcję błędów, aż po naukę trików w snowparku i na stoku.

• szkolenie obejmuje 12 godzinny kurs z instruktorem SKI/SB – 2 godziny dziennie
• zajęcia odbywają się w godzinach 9-15
• szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów z ważnymi uprawnieniami MEN, PZS, SITS i PZN
• szkolenia dla osób na każdym poziomie zaawansowania!
• zajęcia prowadzone w grupach maksymalnie 8/10 osobowych (zazwyczaj jest to ok 5-6 osób)
• video coaching – wieczorna analiza błędów na stoku przed TV z instruktorem!
• pomoc przy doborze sprzętu
• koszt kursu to tylko 65€ (zbierane w autokarze)

Speeddating

speedDbając o naszą domenę jaką jest integracja i biorąc przykład z metod szybkich randek dajemy uczestnikom możliwość rozpoczęcia rozmowy, którą będzie warto kontynuować w dalszej części wyjazdu. Dzięki liście przygotowanych przez nas pytań pomocniczych, nawet najbardziej nieśmiali będą mieli pretekst by zagadać do osoby, która ich zaintrygowała lub znaleźć bratnią duszę do wymiany doświadczeń w dziedzinie swoich zainteresowań.

Apres Ski

Apres Ski Dzień zjazdów uwieńczony mega imprezą w knajpie na stoku, podczas której zawładniemy stołami, barem, śniegiem... i wszystkim, co stanie na drodze naszego tanecznego kroku! Co więcej, na ogół kończy się to wspólnym, kreatywnym zjazdem ze stoku, górki śniegu czy też oślej łączki! Are you in?

Poker/Planszówki/ gry karciane

PlanszówkiPoker od podstaw i dla zaawansowanych, turnieje… oczywiście wszystko legalnie w ramach zabawy! Wydaje ci się, że planszówki to nuda a ich możliwości kończą się na scrabble czy monopoly? Sprawdź, jak bardzo się mylisz i podejmij wyzwanie, walcząc o berło w Jungle Speed; zaskakując kreatywnością i telepatią w swojej drużynie, grając w Party Time i wieeeele, wieeele innych. Odkryj z nami świat gier imprezowych!

Prawda czy wyzwanie

dav

Wiemy, wiemy… znacie do z lat wczesnej młodości, kiedy wypieki na twarzy wywoływało pytanie „czy miałaś/-eś już chłopaka/dziewczynę”! My stworzyliśmy własną wersję tej gry, dostosowując zarówno pytania jak i wyzwania nie tylko do wieku, ale i klimatu naszych wyjazdów! Już teraz zastanów się czy wolisz być szczery/-a czy odważny/-a!

9.03.18
Start z Poznania około godziny 22.00

Start z Warszawy około godziny 19.00
Start z Łodzi około godziny 21.00
Start z Wrocławia około godziny 24.00
(w przypadku zebrania się 25 osób z danego miasta)

10-17.03.18
INTENSYWNY pobyt w Marillevie!
Codzienne wyjścia na stoki.
Realizacja programu wyjazdu.

17.03.18
Powrót do Poznania około godziny 2.00 w nocy z soboty (17.03.18) na niedzielę (18.03.18)
Powrót do Wrocławia około godziny 1.00
Powrót do Warszawy około godziny 6.00
Powrót do Łodzi około godziny 4.00

4-new

W cenie wyjazdu dajemy Wam niepowtarzalną okazję zamówienia specjalnego plastronu na kurtkę z Waszym imieniem, ksywą lub czymkolwiek chcecie :) oraz wybranym motywem graficznym z dostępnych poniżej albo całkowicie unikalnym motywem przesłanym przez Was. Jazda w takim plastronie pozwoli nam się odnaleźć na stoku oraz podkreślić swoją indywidualność. Zaś gdy weźmiecie go na kolejne wojażach zimowe … ach to już czysty lans:)

Multiscarf

Zamiennie zamiast plastronu można wybrać praktyczny, wielofunkcyjny komin (multiscarf) wykonany z materiału podszytego polarem marki TRIPOUT.

Ceny dotyczą studentów do 24 lat:

Cena promocyjna First Minute przy wykorzystaniu kodu zniżkowego: 1399zł
Cena regularna First Minute: 1499 zł

Cena promocyjna Second Minute przy wykorzystaniu kodu zniżkowego: 1499zł
Cena regularna Second Minute: 1599 zł

Cena promocyjna przy wykorzystaniu kodu zniżkowego:1599zł
Cena regularna: 1699 zł

 

Cena dla osób w wieku 24-32 lat:  (te ceny dotyczą również młodszych osób bez legitymacji studenckiej)

Cena promocyjna First Minute przy wykorzystaniu kodu zniżkowego: 1499zł
Cena regularna First Minute: 1599 zł

Cena promocyjna Second Minute przy wykorzystaniu kodu zniżkowego: 1599zł
Cena regularna Second Minute: 1699 zł

Cena promocyjna przy wykorzystaniu kodu zniżkowego:1699zł
Cena regularna: 1799 zł

 

Zniżka za dojazd własny to 200 zł!

Cena zawiera:

 • transport autokarem na trasie z Poznania oraz Warszawy, Wrocławia i Łodzi (w przypadku zebrania się co najmniej 25 osób z danego miasta) do doliny Słońca i z powrotem ,
 • 7 noclegów w apartamentach, wyposażonych w aneksy kuchenne,
 • 6– dniowy skipass COMBI 3 (Superskirama/Pejo),
 • dojazdy na stoki w całym obrębie Val Di Sole,
 • plastron z dowolnym motywem graficznym oraz własnym imieniem lub ksywą,
 • lub zamiennie za plastron, wielofunkcyjny komin (multiscarf) Integry,
 • sprzątanie końcowe (nie dotyczy kuchni),
 • gadżety Integrowe,
 • upominki od sponsorów,
 • bogaty program oferowany przez doświadczoną kadrę.

Cena nie zawiera:

 • obowiązkowego ubezpieczenia narciarsko-snowboardowego KL, KR, NNW – 70zł lub 100zł w pakiecie z OC,
 • obowiązkowej opłaty klimatycznej – 12 euro,
 • wyżywienia (aneksy kuchenne w każdym apartamencie),
 • ewentualnej dopłaty za gwarancje zakwaterowania w pokoju 2-osobowym w apartamencie 6-8-osobowym – 100 zł/os./cały wyjazd,
 • ewentualnego rozszerzenia karnetu na Superskirama (niemalże 400km tras!) – 40 euro (cały tydzień),
 • nieobowiązkowych szkoleń snowboardowych lub narciarskich – poziom początkujący lub średnio-zaawansowany z elementami freestylu (6 dni po 2h dziennie) – 250 zł,
 • kaucji zwrotnej 5€ za skipass,
 • zwrotnej kaucji za ewentualne szkody 50€ za osobę.

JAK UZYSKAĆ
Jeżeli chcesz uzyskać cenę promocyjną (100 złotych taniej), to masz na to kilka możliwości:

1) należy udostępnić NASZ PROMO FILMIK na portalu Facebook na swojej tablicy w zasięgu publicznym z dopiskiem „Kto jeszcze śmiga do Val di Sole? WWW.INTEGRA-WYJAZDY.PL” oraz zaprosić 300 swoich znajomych NA WYDARZENIE FB TEGO WYJAZDU (możesz zrobić to jednym przyciskiem – dowiedz się w jaki sposób, klikając TU). Nie pozwól, żeby Twojej ekipy zabrakło na takim wyjeździe:) Następnie napisz nam wiadomość na nasz FANPAGE z informacją ile zaproszonych osób na wydarzenie było przed i po Twoich działaniach. Po weryfikacji nadamy unikalny kod zniżkowy, który będziesz mógł wpisać przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego.

2) cena promocyjna przysługuje również stałym Integrowiczom, którzy do tej pory byli co najmniej 2 razy na Integrze (kod zniżkowy: INTEGROWICZ). Osoby, które byli z nami co najmniej 4 razy, jadą 150 zł taniej (kod zniżkowy: INTEGRMISTRZ).

3) w Ekipie raźniej! Dowiedz się jakie są zniżki dla grup!

 • Jeżeli Twoja paczka składa się z 5-8 osób to przysługuje każdemu z Was zniżka na wyjazd w wysokości 100 zł.
 • Jeżeli Twoja paczka składa się z 9-15 osób to przysługuje każdemu z Was zniżka na wyjazd w wysokości 150 zł.
 • Jeżeli Twoja paczka składa się z co najmniej 16 osób to przysługuje każdemu z Was zniżka w wysokości 200 zł.

Warunkiem przyznania zniżki grupowej jest wpisanie w odpowiednim polu na kod zniżkowy wybraną przez Was nazwę Waszej ekipy, która musi być identyczna z wpisami do formularza pozostałej części Twojej ekipy.

UWAGA!!! Jeżeli posiadasz dwa kody zniżkowe (w tym jeden za działania na FB) – wpisz oba! Zwiększysz tym samym wartość swojej zniżki o kolejne 20 zł. Oznacza to, że w sumie Twój wyjazd będzie kosztował 120 zł mniej (a w przypadku większej grupy znajomych lub długiego stażu na Integrze nawet 170 zł lub 220 zł !) niż cena regularna wyjazdu.

Kody zniżkowe stałego Integrowicza, za grupę znajomych, za newsletter, od Ambasadora lub inne zniżki specjalne nie łączą się ze sobą nawzajem.

Wszystkie kody zniżkowe łączą się z promocją First Minute!

tabela znizek UPDATE

Wielkie otwarcie zapisów na wyjazd ze wspaniałym First Minute (200 zł taniej) już 24 października!

Jeżeli chcesz uzyskać cenę promocyjną (100 złotych taniej) to należy udostępnić NASZ PROMO FILMIK na portalu Facebook na swojej tablicy w zasięgu publicznym z dopiskiem „Kto jeszcze chętny na wyjazd do Val di Sole? WWW.INTEGRA-WYJAZDY.PL” oraz zaprosić 300 swoich znajomych NA WYDARZENIE FB TEGO WYJAZDU (możesz zrobić to jednym przyciskiem – dowiedz się w jaki sposób, klikając TU). Nie pozwól, żeby Twojej ekipy zabrakło na takim wyjeździe:) Następnie napisz nam wiadomość na nasz FANPAGE z informacją ile zaproszonych osób na wydarzenie było przed i po Twoich działaniach. Po weryfikacji nadamy unikalny kod zniżkowy, który będziesz mógł wpisać przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego.

pdf-icon

POBIERZ OGÓLNE WARUNKI UCZESTNICTWA W WYJEŹDZIE

 

pdf-icon

POBIERZ OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA

 • Czy mogę jechać na Integrę jeśli nie jestem studentem?
  Jeśli jesteś młody duchem i odpowiada Ci środowisko studenckie to nie widzimy najmniejszego problemu, abyś dołączył do grona uczestników naszych wyjazdów. Co prawda najliczniejszą grupą wiekową jest 20-30 lat. Aczkolwiek niejednokrotnie gościmy na naszych wyjazdach osoby mające ponad 30 lat, które doskonale bawią się na Integrze. Jedynym wymogiem jest dla nas pełnoletność. Chociaż i od tej zasady zdarzają się odstępstwa.
 • Czy za wyjazd trzeba zapłacić od razu w momencie zapisu?
  Nie, rozumiemy, że kieszenie naszych uczestników mogą dopiero regenerować się po wyjazdach zimowych/majówkowych. W celu zarezerwowania miejsca na wyjeździe, należy dokonać zapisu oraz w przeciągu 24h wpłacić ZALICZKĘ w wysokości TYLKO 100 zł!
 • Kiedy należy dokonać wpłaty?
  1. Zaliczkę w wysokości (tylko!) 100 zł należy uiścić w przeciągu 24 h od momentu otrzymania maila potwierdzającego rejestrację.
  2. Drugą ratę (w wysokości 400 zł) należy wpłacić najpóźniej 50 dni przed rozpoczęciem imprezy.
  3. Wpłaty ostatniej raty (wraz z opłatą za obowiązkowe ubezpieczenie) należy dokonać najpóźniej 20 dni przed wyjazdem.
 • Ile może mnie kosztować wyżywienie na miejscu?
  Dużym plusem naszego zakwaterowania są aneksy kuchenne. Dzięki temu szybko i sprawnie przygotujemy sobie posiłek we własnym zakresie. Ile wydamy na składniki? Jest to bardzo indywidualna sprawa, aczkolwiek jeśli dobrze spakujemy się w Polsce (makaron, słoiki z mięsem, itp. – w sumie około 100zł), to na miejscu nie będzie potrzeby robienia zakupów poza co najwyżej wodą i pieczywem.
 • Ile kosztuje wypożyczenie sprzętu zimowego w Livigno?
  Około 25 euro za dobę za komplet. Znacznie bardziej opłaca się wypożyczyć cały zestaw w Polsce na cały tydzień.
 • Czy muszę mieć aktualny paszport?
  Nie. Wszystkie kraje tranzytowe leżą w strefie Schengen.
 • Czy wykupienie ubezpieczenia za waszym pośrednictwem jest obowiązkowe?
  Tak, jako organizator turystyki posiadamy obowiązek ubezpieczenia uczestników wyjazdu zagranicznego od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) i kosztów leczenia (KL). Obowiązek ten nakłada ustawa o usługach turystycznych z 1997 roku.
 • Na jakie kwoty jesteśmy ubezpieczeni?
  SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. :
  Koszty Leczenia (KL) – 20 000 euro

  Koszty Ratownictwa (w tym transport helikopterem do szpitala, KR) – 6 000 euro
  Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) – 15 000 zł
  Odpowiedzialność cywilna (OC) – 30 000 euro (tylko w przypadku droższego wariantu ubezpieczenia za 100 zł)
 • Jaka jest gwarancja, że dostanę pokój, który odpowiada moim preferencjom?
  Oczywiście zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zakwaterować wszystkich wedle preferencji wprowadzonych w formularzu zgłoszeniowym, aczkolwiek mamy określoną ilość wynajętych apartamentów i czasami niemożliwym jest, by spełnić wszystkie życzenia uczestników. Jeżeli nie wyobrażasz sobie żadnego innego składu osobowego Twojego apartamentu, to wprowadziliśmy możliwość wykupienia gwarancji preferencyjnego zakwaterowania w wybranym składzie osobowym. Kosztuje to jedynie 30 zł od osoby. Wówczas masz pewność, że zaczniemy kwaterować apartamenty rozpoczynając od Was. Pamiętajcie, że jeśli któraś z osób z waszej ekipy nie zdecyduje się na wykupienie takiej gwarancji to istnieje ryzyko, że ograniczona liczba apartamentów uniemożliwi nam zakwaterowanie jej z resztą ekipy.
 • Czy istnieje możliwość wystawienia faktury na dowolnie wybrane dane?
  Niestety nasza fundacja nie jest Vatowcem, dlatego nie możemy wystawić faktury Vat. Istnieje jednak możliwość wystawienia rachunku. Rozumiemy potrzeby naszych uczestników, dlatego nie widzimy problemu w wystawieniu rachunku na dowolnie wybrane dane.
 • Część wyjazdów studenckich jest organizowana na przekór prawu, bez wymaganych pozwoleń organizacji turystyki, co wiąże się z ryzykiem niedopełnienia oferowanych świadczeń. Czy Integra posiada niezbędne pozwolenia i gwarancję turystyczną?
  Tak, uzyskaliśmy pozwolenie na organizację turystyki (nr: 619). Możecie to sprawdzić na stronie: http://www.turystyka.gov.pl/. Posiadamy ważną Polisę OC Organizatora Turystyki nr GT 51/2016 w TU EUROPA S.A. 53-333 Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4.

Kontakt:

biuro@integra-wyjazdy.pl

+48 601 941 106

Marilleva to świetne miejsce na zimowy aktywny wypoczynek! Jako początkujący narciarz znalazłam dla siebie dużo tras, gdzie mogłam podszlifować umiejętności. Znajomi natomiast wykupili rozszerzony karnet i mieli tyle tras do wyboru, że tydzień to było mało. W Marillevie ceny są całkiem przystępne, sklep pod nosem, i co najważniejsze - wychodzisz praktycznie od razu na stok 🙂 W apartamentach są mega spoko wyposażone kuchnie, a i knajp nie brakuje, gdzie można zjeść, a wieczorem zabalować. Na pewno się tam jeszcze wybiorę, ale wtedy już obowiązkowo biorę karnet na Madonnę di Campiglio!

JOANNA KRYŚKIEWICZ

Uczestniczka wyjazdu Weski - Marilleva 2015

OBSERWUJ informacje o wyjeździe

ZOBACZ RÓWNIEŻ

KATOWICE NOCĄ CHARYTATYWNIE

INTEGRA W BERLINIE: Jarmark Świąteczny + Tropical Islands

WESKI – VAL THORENS:
Początek sezonu w 3 Dolinach

WESKI – MONTECAMPIONE:
Sylwester w Alpach

Współpraca:

© 2016 Fundacja Integra | Pozycjonowanie - PromoPager.com

Zostaw mi swój mail, a uraczę Cię najlepszymi okazjami Integry oraz kodem rabatowym na 60 zł!