Integra na wyspie Pag! Majówka na chorwackiej Ibizie (27.04.-6.05.)

od 799 PLN

Majówka?! Wybieramy się na wyspę Pag, która nazywana jest często Chorwacką Ibizą. Na Pag znajduję się śmietanka światowych klubów, które znajdują się bardzo wysoko na liście Top 100 clubs według sławetnego djmag’a! Stawkę otwiera Aquarius ZRCE, który jest aż na 24 pozycji. Wspinając się aż na 9 z clubem Papaya, który to z sukcesami konkuruje z klubami na Ibizie.

Aczkolwiek nie samą imprezą człowiek żyje. Tak więc i na naszym wyjeździe nie może zabraknąć innych wydarzeń! Zjawiskowe wodospady, rzeki i jeziora sprzyjają zarówno tym, którzy poszukują adrenaliny (spływ rafting oraz boat % party) jak i tym, którzy chcą rozkoszować się pięknem przyrody.

Chorwacja ma do zaoferowania mnóstwo malowniczych miejsc, tak jak park narodowy Krka. To co wyróżnia Park Narodowy Krka to powstałe w osadach wapiennych liczne wodospady na rzece Krka. Ze względu na jej wyjątkowe położenie oraz rożne rodzaje siedlisk, obszar rzeki Krki cechuje wyjątkowo bogata flora i fauna. Na terenie parku występuje ponad tysiąc gatunków i podgatunków roślinnych. Odcinki, w których rzeka tworzy jeziora, jak również bagna, zamieszkiwane są przez płazy i gady, natomiast w rzece żyją liczne endemiczne gatunki ryb. Krka odgrywa ważną rolę w wiosennych i jesiennych wędrówkach ptaków. Ze względu na liczność gatunków, jest jednym z najważniejszych obszarów Europy pod względem ornitologicznym.

Przyroda może być dzika, lub coś więcej niż dzika! Wspomniane wcześniej Boat % Party zabierze nas na odizolowaną plażę gdzie będziemy mogli kąpieli 😉 Potem zawitamy na plażę Zaton gdzie zostanie nam podany lunch wraz z alkoholem, który będzie nielimitowany przez całą wyprawę ;D Później podpłyniemy do jaskni na zatoce Pag gdzie będziemy mogli wpłynąć do niej i podziwiać jej piękno od wewnątrz. Ostatnim przystankiem jest plaża Bertnica, którą tylko i wyłącznie można zwiedzić po dopłynięciu łodzią ;O

Jak wspomnieliśmy też wcześniej będziemy mieli możliwość spływu kajakiem po cudownych i malowniczych rzekach takich jak Krupa (nie po rzece Dżoany Krupy 😉 ) oraz Zramanja i Muškovci. Będą to trasy, które zachwycą zarówno początkujących jak i poszukiwaczy adrenaliny ;D Wszystkiemu temu będzie nam towarzyszyć również piknik gdzie będziemy mogli się posilić w trakcie spływu i oczywiście będziemy mogli coś wziąć aby otrzeźwić umysł i wyostrzyć zmysły aby lepiej podziwiać naturę 😉

Pag to również wyspa, która gości kulturowy festiwal z rdzenno chorwackim jedzeniem, gdzie śmiało można poszerzyć swoje kulinarne horyzonty. Popularne przyprawy, typowe dania oraz lokalne alkohole, ktore są wystawiane przez Chorwatów to nie jedyna atrakcja tego wydarzenia, które pozwoli nam bliżej poznać chorwacką kulturę i życie ale również i muzyka, która będzie nam akompaniować przy zakupach ale także pozwoli tańczyć jako, iż nie będzie tam tylko typowo chorwackiej muzyki! 😀

Warto też wspomnieć, że w Chorwacja słynie z własnych wyrobów winniczych jak i Rakiji 😉
A co to takiego Rakija? Już mówimy ;D Najsłynniejszym chorwackim napojem jest właśnie rakija. Jest to mocny napój alkoholowy, poddawany kilkakrotnej destylacji i charakteryzujący się lekkim owocowym aromatem. W Chorwacji panuje zwyczaj picia małego kieliszka tego trunku tuż przed obiadem (czemu tutaj nie mają mega kieliszków?! ;( ). W Chorwacji popularna jest przede wszystkim rakija wytwarzana z winogron. Oryginalny trunek domowej produkcji jest zwykle bardzo mocny – może mieć nawet 50-70 % zawartości alkoholu, dlatego też z myślą o zagranicznych turystach produkowane są rakije słabsze o zawartości do 40 % alkoholu (Nie wiedzą kto przyjeżdża ;P ). Nie wiadomo ile w tym prawdy, a ile legendy, ale rakii przypisuje się czasem działanie lecznicze. Być może przekonanie to wzięło się z faktu, iż niektóre gatunki tego napoju aromatyzowane są ziołami, owocami czy nawet kwiatami róży ale my już niedługo sami będziemy mogli się przekonać co do jej leczniczych właściwości! 😉 . W Chorwacji często rakija na aperitif podawana jest gratis od gospodarza restauracji,a więc nie zapomnijcie pytać się o swoje!! ;D A co do win to po prostu są ;P i trzeba przekonać się na miejscu, że są one z charakterem 😉 a jedziemy do regionu gdzie są one mocne ;D

Poniżej przedstawiamy program podboju Chorwacji:

WYJAZD Z POLSKI

Ruszamy naszym wesołym i NOWOCZESNYM AUTOKAREM z Poznania około godziny 16.00. Wyjazdy z Wrocławia i Katowice o godzinach 19.30 oraz 22.00.

W przypadku uzbierania co najmniej 30 osób z Warszawy lub Łodzi, drugi autokar wystartuje ze stolicy o godzinie 18.00 i o 20.00 będzie miał przystanek w Łodzi.

JEZIORA PLITWICKIE

JEZIORA PLITWICKIE
Park wpisany jest na listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Tworzy go 16 jezior powstałych wskutek ruchów tektonicznych i procesów krasowych. Jeziora, leżące na różnych poziomach, są połączone 92 wodospadami i kaskadami, a woda ma niespotykany, turkusowo-zielony kolor. Żadne pocztówki czy zdjęcia nie są w stanie odzwierciedlić piękna i klimatu tego kompleksu.

TROGIR

TROGIR
Wzorcowy przykład średniowiecznego układu urbanistycznego. Jego starówka wpisana jest na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Malowniczego obrazu dopełniają pozostałości potężnych murów obronnych i szeroka, wysadzana palmami promenada (wycieczka fakultatywna Trogir, Split, Szybenik).

SPLIT

SPLIT
Miasto, które za pomocą zabytków samo opowiada turystom swoją historię. Miejsce, którego nie może zabraknąć podczas naszego zwiedzania - w końcu nie bez powodu rzymski cesarz Dioklecjan właśnie tutaj wzniósł swój pałac. W dodatku jest to największy port południowej Chorwacji z charakterystycznym bałkańskim bazarem i przepięęękną promenadą (wycieczka fakultatywna Trogir, Split, Szybenik).

SZYBENIK

SZYBENIK  

Dzisiejszy Szybenik tętni życiem artystycznym i kulturalnym. Co roku odbywa się tu Międzynarodowy Festiwal Dzieci.

Najważniejszym kościołem Szybenika jest Katedra św. Jakuba znajdująca się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Budowana przez kilku architektów w XV i XVI w. łączy w sobie elementy stylów gotyckiego i renesansowego. Jest nadzwyczajna dzięki architekturze (w całości jest zbudowana z kamienia, bez używania jakichkolwiek innych materiałów) i 71 realistycznym płaskorzeźbom na apsydach.

Twierdza św. Mikołaja znajduje się na wejściu do kanału św. Antego, a zbudowana została w połowie XVI wieku w celu obrony przed tureckimi napadami z morskiej strony.

Pałac rektorów znajduje się na wybrzeżu w starym centrum miasta. Zachowane są dwa skrzydła tego niegdyś dużo większego budynku, w którym urzędował i rezydował najwyższy przedstawiciel weneckiej władzy w społeczeństwie – miejski rektor (wycieczka fakultatywna Trogir, Split, Szybenik).

PARK KRKA

Park Krka

Zwiedzanie parku na rodowego Krka - Park, który zajmuje 109km kwadratowych to nie lada skrawek terenu, a więc do małych nie należy. To co wyróżnia Park Narodowy Krka to powstałe w osadach wapiennych liczne wodospady na rzece Krka. Jego położenie również sprzja rozwojowi fauny i flory, wiele gatunków zwierząt znalazło schronienie w tym malowniczym parku, tak więc szykujcie się na wyprawę!

SPŁYW RAFTINGOWY

SPŁYW RAFTINGOWY

Specjalnie dla spragnionych emocji i dla tych, którym mało adrenaliny w pracy i na studiach. Niech porwie nas wir emocji i dobrej zabawy! Podczas spływu po rwącej rzece Cetina czeka nas m.in. przepłynięcie przez ciemną jaskinię czy też dla odważnych skoki z 7-metrowych skał do wody!

FESTIWAL KULTUROWY

FESTIWAL KULTUROWY

Pag to również wyspa, która gości kulturowy festiwal z rdzenno chorwackim jedzeniem, gdzie śmiało można poszerzyć swoje kulinarne horyzonty. Popularne przyprawy, typowe dania oraz lokalne alkohole, ktore są wystawiane przez Chorwatów to nie jedyna atrakcja tego wydarzenia, które pozwoli nam bliżej poznać chorwacką kulturę i życie ale również i muzyka, która będzie nam akompaniować przy zakupach ale także pozwoli tańczyć jako, iż nie będzie tam tylko typowo chorwackiej muzyki! 😀

BOAT PARTY

Boat Party 
Zwiedzanie, pływanie, morze, słońce oraz alkohol? Przy akompaniamencie muzyki i szumu fal? Brzmi kusząco? A więc na pokład szczury lądowe! Imprezowanie i zwiedzanie to, to co szczurki lądowe lubią najbardziej! Arrrr! A są miejsca na Pag gdzie można je zwiedzić dobijając do brzegu tylko łajbą!! ;D

Zakwaterowanie będzie się mieścić w domkach niedaleko siebie, których usytuowanie pozwoli nam na podziwianie piękna wyspy jak i okolicy. Mieszcząc się w sercu Novaliji będziemy mieli łatwy dostęp do wielu barów, knajp oraz restauracji oraz blisko do samej plaży. Plaża również ma otwarte bary, w których zawsze można znaleźć coś na orzeźwienie 😉
Wielopokojowe 3-, 4- oraz 6-osobowe apartamenty również będą sprzyjać integracji i szybszemu poznaniu siebie ;D

Nasze rozrywki rozpoczynają się już w autokarze. Nie, nie mówimy tylko o strojeniu głosów w dźwiękach obijającego się szkła. Wystarczy, że znajdą się gdzieś samoprzylepne karteczki a już pojawia się szereg gier, które pomogą przełamać bariery, mimo dzielących nas foteli. Kolumny, boomboxy, sprzęt grający rozkręcą imprezę nie tylko na plaży, w samym centrum miasta, ale nawet na stacjach benzynowych, by przyjemniej rozruszać stawy i przygotować się do dalszej podróży.

Prawdziwy szał zaczyna się jednak zaraz po dotarciu do miejsca docelowego. Wtedy uruchamiają się możliwości, dające nam nieograniczone pole do popisu:

Speeddating

speedDbając o naszą domenę jaką jest integracja i biorąc przykład z metod szybkich randek dajemy uczestnikom możliwość rozpoczęcia rozmowy, którą będzie warto kontynuować w dalszej części wyjazdu. Dzięki liście przygotowanych przez nas pytań pomocniczych, nawet najbardziej nieśmiali będą mieli pretekst by zagadać do osoby, która ich zaintrygowała lub znaleźć bratnią duszę do wymiany doświadczeń w dziedzinie swoich zainteresowań.

Imprezy Tematyczne

imprezy tematyczneDzięki różnorodnej tematyce, nie ma tu miejsca na rutynę. Faszyn from Raszyn nie powstydziłby się niejednej z kreacji naszych uczestników. Furorę robią również nasze piękne Panie w zwiewnych lub eleganckich sukienkach, którym towarzyszą Panowie we frakach. Dlatego też imprezy przebierane stały się nieodłącznym elementem naszego programu: tworzą wyjątkowy klimat, sprzyjają integracji oraz potęgują świetne humory i dobrą zabawę.

Masaże

masaze3Jedna z najbardziej relaksujących i najprzyjemniejszych chwil. Co więcej… żadna z lokalizacji nie jest straszna naszej nieustraszonej ekipie masażystów/masażystek! Plaża, skwerek wśród skał przy dźwięku obijającej się o nie wody? Pomieszczenie przyjemnie rozluźniające i rozgrzewające dzięki ciepełku bijącemu od pobliskiej sauny, a może po prostu pokojowe łóżko?

City Game

301320_520158551366964_1815897931_nNie da się lepiej poznać miasta jak poprzez wiązanie wspomnień i przygód z jego najważniejszymi miejscami. W dodatku przygotowany przez nas szlak, składający się z wielu punktów i zadań zespoli nawet najbardziej wymieszane towarzystwo.

Alkointegra

622198_463101753723119_1153126535_oNasza autorska gra, w której niezależnie od tego  w jakiej formie bierze się w niej udział (czynnej czy biernej), automatycznie puszcza się wodze fantazji, dzięki czemu każda pole może zaoferować nam nie lada wyzwanie. Boisz się, że zabraknie Ci odwagi? Spokojna (ale lepiej mocna) głowa- przez planszę pomoże Ci przejść smak pysznej mikstury zwanej Integrową Banieczką.

Poker/Planszówki/ gry karciane

DSC_8309Poker od podstaw i dla zaawansowanych, turnieje… oczywiście wszystko legalnie w ramach zabawy! Wydaje ci się, że planszówki to nuda a ich możliwości kończą się na scrabble czy monopoly? Sprawdź, jak bardzo się mylisz i podejmij wyzwanie, walcząc o berło w Jungle Speed; zaskakując kreatywnością i telepatią w swojej drużynie, grając w Party Alias i wieeeele, wieeele innych. Odkryj z nami świat gier imprezowych!

Play Station

playstationNajnowszy nabytek Integry, który umili nawet deszczowe wieczory i czas chilloutu. Dla zwolenników piłki nożnej- klasyk, czyli Fifa lub PES. Dla tych, którzy chcą rywalizować i pochwalić się swoją wszechstronną wiedzą- Buzz. Ogrom śmiechu i zabawy, który wypełni „pokój gier” idealnie umilą jednego z wyjazdowych beforów!

Skimboard/piłki do siatkówki, piłki nożnej, freesbie

282639_202769289772560_125883824127774_531223_7183225_n1Gdy za dnia przyjdzie czas na rozruszanie zakwasów z poprzedniej imprezy, do Waszej dyspozycji będzie sprzęt, do którego oprócz skrawka ziemi/wody nie potrzeba nic więcej żeby dobrze się bawić. Tym samym udowadniamy, że plaża wcale nie musi być równoznaczna smażeniu się na mahoń w ukropie i niecierpliwym zerkaniu na zegarek odliczając wolno i nudno upływający czas.

Warsztaty Make-upu

make-upNasze piękne panie nie będą mogły czuć się zaniedbane, przygotowaliśmy specjalne warsztaty wizażu, na których nauczą się jak zniewalająco ułożyć włosy oraz których kosmetyków użyć do idealnego makijażu.

Prawda czy wyzwanie

davWiemy, wiemy… znacie to z lat wczesnej młodości, kiedy wypieki na twarzy wywoływało pytanie „czy miałaś/-eś już chłopaka/dziewczynę”! My stworzyliśmy własną wersję tej gry, dostosowując zarówno pytania jak i wyzwania nie tylko do wieku, ale i klimatu naszych wyjazdów! Już teraz zastanów się czy wolisz być szczery/-a czy odważny/-a!

Warsztaty sztuk walki

DSC_0730Wyjazd to świetna okazja by zdobyć nowe umiejętności, dzięki którymi co prawda nie staniemy się od razu drugim  Jean-Claude Van Dammem, ale nabierzemy pewności, a co najważniejsze poruszamy się w doborowym towarzystwie.

Kursy tańca

DSC_0854Dzięki zajęciom tanecznym nasi podopieczni zaskakują swoich partnerów lekkością i sceniczną wyobraźnią.

Integra to nie wyjazdy… Integra to styl życia… podejmujesz wyzwanie?

Mamy przygotowane dla Was aż 24 z 60 dostępnych miejsc w promocyjnych cenach First lub Second Minute!
Wielkie rozpoczęcie zapisów na wyjazd już 3. kwietnia o godzinie 20:00!
Aby zwiększyć swoje szansę i szybciej zapisać się na wyjazd, polecamy założenie swojego konta już teraz!

Cena dla studentów do 26 roku życia:

Cena promocyjna First Minute przy wykorzystaniu kodu zniżkowego: 799zł
Cena regularna First Minute: 899 zł

Cena promocyjna Second Minute przy wykorzystaniu kodu zniżkowego: 899zł
Cena regularna Second Minute: 999 zł

Cena promocyjna przy wykorzystaniu kodu zniżkowego: 999zł
Cena regularna: 1099 zł

Cena dla osób w wieku 26-35 lat: (te ceny dotyczą również młodszych osób bez legitymacji studenckiej)

Cena promocyjna First Minute przy wykorzystaniu kodu zniżkowego: 899zł
Cena regularna First Minute: 999 zł

Cena promocyjna Second Minute przy wykorzystaniu kodu zniżkowego: 999zł
Cena regularna Second Minute: 1099 zł

Cena promocyjna przy wykorzystaniu kodu zniżkowego: 1099zł
Cena regularna: 1199 zł

 

Cena zawiera:

 • 7 noclegów w 1-3-pokojowych apartamentach w Novalja – wyspa Pag (Chorwacja)
 • przejazd nowoczesnym autokarem z Poznania, Wrocławia oraz Katowic na wyspę Pag i z powrotem (możliwość transportu również z Warszawy i Łodzi w przypadku zebrania się co najmniej 30 osób),
 • bezprzewodowy Internet na terenie naszego ośrodka,
 • sesje masażu relaksacyjnego,
 • gry integracyjne (m.in. City Game, Speeddating oraz Alkointegra)
 • kurs tańca,
 • warsztaty wizażu,
 • zajęcia aerobiku,
 • szkółka pokerowa oraz turnieje,
 • gadżety Integrowe (koszulka wysokiej jakości, kubek),
 • upominki od sponsorów,
 • opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
 • bogaty program oferowany przez doświadczoną kadrę.

Cena nie zawiera:

  • obowiązkowej opłaty klimatycznej – 12 euro,
  • obowiązkowego ubezpieczenia – 50 zł,
  • zwrotnej kaucji – 20 euro,
  • dopłaty dla chętnych uczestników, którzy chcieliby mieszkać w pokoju 2-osobowym w wieloosobowym apartamencie – 100 zł/os/tydzień,
  • nieobowiązkowej wycieczki fakultatywnej (Trogir, Szybenik, Split) wraz z zwiedzaniem (dodatkowo płatne),
  • nieobowiązkowego wejścia na teren Parku Krka (dodatkowo płatne),
  • nieobowiązkowej spływu kajakowego (dodatkowo płatne),
  • nieobowiązkowej wycieczki Boat Party (dodatkowo płatne).

JAK UZYSKAĆ
Jeżeli chcesz uzyskać cenę promocyjną (100 złotych taniej), to masz na to kilka możliwości:

1) należy udostępnić NASZ PROMO FILMIK na portalu Facebook na swojej tablicy w zasięgu publicznym z dopiskiem „Kto jeszcze śmiga na Bałkany? WWW.INTEGRA-WYJAZDY.PL” oraz zaprosić 300 swoich znajomych NA WYDARZENIE FB TEGO WYJAZDU (możesz zrobić to jednym przyciskiem – dowiedz się w jaki sposób, klikając TU). Nie pozwól, żeby Twojej ekipy zabrakło na takim wyjeździe:) Następnie napisz nam wiadomość na nasz FANPAGE z informacją ile zaproszonych osób na wydarzenie było przed i po Twoich działaniach. Po weryfikacji nadamy unikalny kod zniżkowy, który będziesz mógł wpisać przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego.

2) cena promocyjna przysługuje również stałym Integrowiczom, którzy do tej pory byli co najmniej 2 razy na Integrze (kod zniżkowy: INTEGROWICZ). Osoby, które byli z nami co najmniej 4 razy, jadą 150 zł taniej (kod zniżkowy: INTEGRMISTRZ).

3) w Ekipie raźniej! Dowiedz się jakie są zniżki dla grup!

 • Jeżeli Twoja paczka składa się z 5-8 osób to przysługuje każdemu z Was zniżka na wyjazd w wysokości 100 zł.
 • Jeżeli Twoja paczka składa się z 9-15 osób to przysługuje każdemu z Was zniżka na wyjazd w wysokości 125 zł.
 • Jeżeli Twoja paczka składa się z co najmniej 16 osób to przysługuje każdemu z Was zniżka w wysokości 150 zł.

Warunkiem przyznania zniżki grupowej jest wpisanie w odpowiednim polu na kod zniżkowy wybraną przez Was nazwę Waszej ekipy na literę G (np. GZiomki albo GITEKIPA ), która musi być identyczna z wpisami do formularza pozostałej części Twojej ekipy.

UWAGA!!! Jeżeli posiadasz dwa kody zniżkowe (w tym jeden za działania na FB) – wpisz oba! Zwiększysz tym samym wartość swojej zniżki o kolejne 20 zł. Oznacza to, że w sumie Twój wyjazd będzie kosztował 120 zł mniej (a w przypadku większej grupy znajomych lub długiego stażu na Integrze nawet 170 zł lub 220 zł !) niż cena regularna wyjazdu.

Kody zniżkowe stałego Integrowicza, za grupę znajomych, za newsletter, od Ambasadora lub inne zniżki specjalne nie łączą się ze sobą nawzajem.

Wszystkie kody zniżkowe łączą się z promocją First Minute!

Od 2016 roku współpracujemy ze stałym przewoźnikiem, który zapewnia najwyższy komfort i pełne bezpieczeństwo podróży. Flota OSKAR to nowoczesne autokary o standardzie niespotykanym u żadnego innego przewoźnika. Dzięki temu centrum turystyki OSKAR otrzymał nagrodę Touroperatora Roku 2016.

Wszystkie autokary, którymi jeździmy pochodzą z 2015-2017 roku, co sprawia, że jest to najnowocześniejsza flota w Polsce. Każdy z nich spełnia wszystkie, najbardziej rygorystyczne normy spalania Euro 5 i Euro 6. Autokary Oskara wyposażone są w klimatyzację, barek, DVD oraz toaletę.

Każdy autobus wchodzący w skład floty OSKAR jest starannie dobierany, przystosowany, a następnie serwisowany. Daje nam to pewność, że każdy z nich spełni nawet najbardziej rygorystyczne oczekiwania i wymogi.

W 2017 roku Centrum Turystki Oskar zostało oficjalnym przewoźnikiem Lecha Poznań. Miło nam, że Integrowicze będą jeździli w równym komforcie co piłkarze ekstraklasy 🙂

WARUNKI UCZESTNICTWA

 • Czy mogę jechać na Integrę jeśli nie jestem studentem?
  Jeśli jesteś młody duchem i odpowiada Ci środowisko studenckie to nie widzimy najmniejszego problemu, abyś dołączył do grona uczestników naszych wyjazdów. Co prawda najliczniejszą grupą wiekową jest 20-30 lat. Aczkolwiek niejednokrotnie gościmy na naszych wyjazdach osoby mające ponad 30 lat, które doskonale bawią się na Integrze. Jedynym wymogiem jest dla nas pełnoletność. Chociaż i od tej zasady zdarzają się odstępstwa.
 • Czy za wyjazd trzeba zapłacić od razu w momencie zapisu?
  Nie, rozumiemy, że kieszenie naszych uczestników mogą dopiero regenerować się po wyjazdach zimowych/majówkowych. W celu zarezerwowania miejsca na wyjeździe, należy dokonać zapisu oraz w przeciągu 24h wpłacić ZALICZKĘ w wysokości TYLKO 100 zł!
 • Kiedy należy dokonać wpłaty?
  1. Zaliczkę w wysokości (tylko!) 100 zł należy uiścić w przeciągu 24 h od momentu otrzymania maila potwierdzającego rejestrację.
  2. Drugą ratę (w wysokości 400 zł) należy wpłacić najpóźniej 49 dni przed rozpoczęciem imprezy.
  3. Wpłaty ostatniej raty (wraz z opłatą za obowiązkowe ubezpieczenie) należy dokonać najpóźniej 21 dni przed wyjazdem.
 • Czy muszę mieć aktualny paszport?
  Nie. We wszystkich krajach, które będziemy odwiedzać, można przekraczać granicę bez paszportu pod warunkiem, jeśli posiadamy ważny dowód osobisty (nie prawo jazdy!) i zamierzamy opuścić kraj w ciągu 90 dni.

TRANSPORT I BAGAŻ

 • Czy bagaż podręczny podlega jakimś ograniczeniom?
  Nauczeni doświadczeniem odpowiadamy – kierujcie się rozsądkiem. Po pierwsze – zgrzewki napojów (no chyba, że alkoholu, którym chcecie w błyskawicznym tempie podzielić się z resztą uczestników ^^) nie stanowią bagażu podręcznego. Rozumiemy, że chcecie mieć przy sobie rzeczy na zmianę, do odświeżenia (nawet wskazane ^^), jedzenie na drogę, napoje itp., koc i poduszkę, ale przy pakowaniu, miejcie na względzie to, że będziecie musieli umieścić to w okolicy swojego siedzenia i im więcej bagażu podręcznego – tym mniejsza wygoda dla Ciebie i osoby, z którą siedzisz.

CENY

 • Jakie są ceny w Włoszech?
  Jest zdecydowanie taniej niż na stokach we Francji, Austrii czy Szwajcarii. Będziecie mieli okazje wypić piwko lub czymś się posilić za mniej niż 5 euro. Artykuły spożywcze natomiast zakupicie w cenach nie wiele wyższych niż tych znanych z polskich sklepów.
 • Jaką walutę trzeba zabrać na wyjazd?
  Najlepiej Euro. W większości sklepów handlowcy przyjmują euro. Poza tym Korzystniejszy kurs na kunę chorwacką (ok. 54 grosze) , bośniacką markę (ok. 2,1 zł) lub albański lek (tyle co nic;p 3 grosze), uzyskamy na miejscu, wymieniając euro.

UBEZPIECZENIE

 • Czy wykupienie ubezpieczenia za waszym pośrednictwem jest obowiązkowe?
  Tak, jako organizator turystyki posiadamy obowiązek ubezpieczenia uczestników wyjazdu zagranicznego od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) i kosztów leczenia (KL). Obowiązek ten nakłada ustawa o usługach turystycznych z 1997 roku.
 • Na jakie kwoty jesteśmy ubezpieczeni?
  Towarzystwo ubezpieczeń EUROPA S.A.:
  Koszty Leczenia (KL) – 15 000 euro

  Koszty Ratownictwa (KR) – 5 000 euro
  Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) – 15 000 zł
  Bagaż Podróżny (BP) – 300 EUR

ZAKWATEROWANIE

 • Jaka jest gwarancja, że dostanę pokój, który odpowiada moim preferencjom?
  Oczywiście zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zakwaterować wszystkich wedle preferencji wprowadzonych w formularzu zgłoszeniowym, aczkolwiek mamy określoną ilość wynajętych apartamentów i czasami niemożliwym jest, by spełnić wszystkie życzenia uczestników. Jeżeli nie wyobrażasz sobie żadnego innego składu osobowego Twojego apartamentu, to wprowadziliśmy możliwość wykupienia gwarancji preferencyjnego zakwaterowania w wybranym składzie osobowym. Kosztuje to jedynie 30 zł od osoby. Wówczas masz pewność, że zaczniemy kwaterować apartamenty rozpoczynając od Was. Pamiętajcie, że jeśli któraś z osób z waszej ekipy nie zdecyduje się na wykupienie takiej gwarancji to istnieje ryzyko, że ograniczona liczba apartamentów uniemożliwi nam zakwaterowanie jej z resztą ekipy.

INNE

 • Czy istnieje możliwość wystawienia faktury na dowolnie wybrane dane?
  Niestety nasza fundacja nie jest Vatowcem, dlatego nie możemy wystawić faktury Vat. Istnieje jednak możliwość wystawienia rachunku. Rozumiemy potrzeby naszych uczestników, dlatego nie widzimy problemu w wystawieniu rachunku na dowolnie wybrane dane.
 • Część wyjazdów studenckich jest organizowana na przekór prawu, bez wymaganych pozwoleń organizacji turystyki, co wiąże się z ryzykiem niedopełnienia oferowanych świadczeń. Czy Integra posiada niezbędne pozwolenia i gwarancję turystyczną?
  Tak, uzyskaliśmy pozwolenie na organizację turystyki (nr: 619). Możecie to sprawdzić na stronie: http://www.turystyka.gov.pl/. Posiadamy ważną Polisę OC Organizatora Turystyki nr GT 51/2017 w TU EUROPA S.A. 53-333 Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4.

Koordynator wyjazdu:

Patryk Dańczyszyn

swazii@integra-wyjazdy.pl

+48 781 620 296

Niepewna pogoda w Polsce? Brak pomysłu na długi weekend majowy? Nie ma lepszej opcji jak Majówka z Integrą! Gwarantowane słońce, piękne wybrzeże Dalmacji, punkty obowiązkowe na mapie Chorwacji - Trogir, Split, Dubrownik i oczywiście jedyne w swoim rodzaju Jeziora Plitwickie. Mało? Do tego trzeba dodać ekstremalny spływ raftingowy pontonami, świetną kadrę, wieczorne animacje i wspólne imprezy tematyczne. To co tak naprawdę tworzy Integrę to ludzie otwarci na wspólną przygodę i integracje przez 24h na wjeździe, ale również po powrocie do kraju. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno spragnieni poznawania nowych zakątków Europy, jaki i miłośnicy chilloutu na plaży przy lokalnych napojach % 🙂. Polecam wszystkim gorąco! Wspomnienia i znajomości zostaną na długo!

MARCIN OLEJNICZAK

Uczestnik wyjazdu Integry na majówkę do Chorwacji

Koordynator wyjazdu

Patryk Dańczyszyn
patryk@integra-wyjazdy.pl
+48 781 620 296

Poznaj go bliżej ^^

OBSERWUJ informacje o wyjeździe

ZOBACZ RÓWNIEŻ

sNOw LIMITS: LIVIGNO
(Snowland Music Festival)

INTEGRA NA WYSPIE PAG
Majówka na chorwackiej Ibizie!

INTEGRA NA ZAKYNTHOS
(+Wenecja, Rzym, Budapeszt)

INTEGRA – EUROTRIP
& Tydzień nad oceanem w Portugalli

Współpraca:

© 2016 Fundacja Integra | Pozycjonowanie - PromoPager.com

Zostaw mi swój mail, a uraczę Cię najlepszymi okazjami Integry oraz kodem rabatowym na 60 zł!