TAJLANDIA KATAMARANEM

Tajlandia

Majówka

Luksusowym katamaranem (z klimatyzacją!) , opalając się, popijając zimne drinki w cieniu żagli, słuchając dobrej muzyki z systemu audio zwiedzimy wszystkie najpiękniejsze plaże Krabi, Phi Phi a także 50- metrowe jaskinie zatoki Phang - Na. Bez hałaśliwych Tajów i tłumów turystów! Oprowadzimy Was również po najciekawszych zakątkach Bangkoku i szalonych atrakcjach Phuket...

SZCZEGÓŁY

sNOw LIMITS: LIVIGNO
(Snowland Music Festival)

Włochy

13-22.04.

Livigno - mekka zimowego szaleństwa, kraina mlekiem, miodem... i tanim alkoholem płynąca (np. 1l Jim Beam lub Finlandii – 6 euro). Daj sobie szansę na porządny wycisk podczas energetycznej zabawy wśród płatków śniegu i słońca. Do tego nieziemskie Apres Ski i imprezy. Livigno to nie miejsce, Livigno to styl życia. W tym roku wybraliśmy termin, w którym odbywa się wielki Snowland Music Festival.

SZCZEGÓŁY

sNOw LIMITS: VAL THORENS – ORELLE (Girls Week)

Francja

16-25.03.

Nowoczesne zakwaterowanie ze SPA w Orelle umożliwi nam doskonałą regeneracje po wniesieniu się na wyżyny swoich umiejętności w Val Thorens. Ta najwyższa stacja narciarska w Europie (2300 m.n.p.m.) jest częścią Trzech Dolin, największego obszaru narciarskiego na świecie (600 km tras!). VT słynie z wyjątkowej jakości śniegu, utrzymującego się od listopada do maja i z najnowocześniejszych wyciągów.

SZCZEGÓŁY

sNOw LIMITS: VAL DI SOLE
(Alpejskie Tournee)

Włochy

9-18.03.

Raj dla narciarzy i snowboardzistów, dla spragnionych śniegu i słońca, zwykłych tras czy też obszarów z możliwością jeżdżenia poza trasą i licznych, urozmaiconych snowparków! Jeżeli znudziło Ci się już klasyczne szusowanie, chcesz czuć nieograniczone możliwości, czuć zachwyt i niedowierzanie rozglądając się dookoła, to właśnie znalazłeś/-aś ofertę szytą na miarę właśnie dla Ciebie!

SZCZEGÓŁY

INTEGRA NA ŚNIEGU: Ferie lub Weekend w Czechach

Czechy

Ferie 2018

Lubisz zimową zabawę w pięknym, górskim otoczeniu? Uwielbiasz spędzać czas na stoku, a może bardziej w pobliskich barach? W tym roku proponujemy wersję dla odważnych - dwa przedłużone weekendy (22-25.02. lub 1-4.03.), bądź dla najwytrwalszych - cały tydzień (19-25.02.) białego szaleństwa w Rokytnicach i świetnej zabawy w LEGENDARNYM Hotelu Korinek!

SZCZEGÓŁY

INTEGRA NA ŚNIEGU:
Sylwester w Czeskich Karkonoszach

Czechy

27.12-3.01

Najgrubszy sylwester w legendarnym już Hotelu KOŘÍNEK! Grupą 200 osób przejmujemy CAŁY HOTEL. To tutaj najlepiej przekonasz się, co oznacza nasze motto „albo grubo albo wcale” i sprawdzisz swoją formę na stoku [i przy barze]. Wyjazd jest aż na 8 dni. Cena zawiera m.in. wyżywienie, transport, moc animacji-integracji, wieczór STAND-UP i noc sylwestrową ALL INCLUSIVE.

SZCZEGÓŁY

sNOw LIMITS: MONTECAMPIONE (Sylwester w Alpach)

Włochy

26.12-4.01

Połączymy zimowe (i nie tylko) szaleństwo z nutką romantyzmu – nocą Sylwestrową w Wenecji! Przedłuż sobie święta, nie zabieraj zbyt wiele urlopu (z pewnością przyda się na nasze kolejne przygody) i połącz przyjemne…z przyjemniejszym^^. W drodze do Montecampione zatrzymamy się w strefie wolnocłowej - Livigno, by %wyposażyć% się na wyjazd [litr Finlandii czy Jim Beam’a za 6 euro!].

SZCZEGÓŁY

sNOw LIMITS: VAL THORENS
(Początek sezonu w 3 Dolinach)

Francja

8-17.12

Wzbij się z Nami na wyżyny możliwości w 3 Dolinach i sięgnij po wyjazd z najwyższej półki – Val Thorens. Ta najwyższa stacja narciarska w Europie (2300 m.n.p.m.) jest częścią Trzech Dolin, największego obszaru narciarskiego na świecie (600 km tras!). VT słynie z wyjątkowej jakości śniegu, utrzymującego się przez cały sezon narciarski (od listopada do maja) i z najnowocześniejszych wyciągów.

SZCZEGÓŁY

INTEGRA W BERLINIE:
Jarmark Świąteczny + Tropical Islands

Niemcy

9-10.12.

Klasycznie zwiedzamy stolicę Niemiec, rozbijamy się po Weihnachtsmarkt'cie, imprezujemy w klubie do białego rana, po czym odsypiamy i bawimy się dalej na Tropical Island. Czym jednak ten wyjazd będzie się różnić od pozostałych? A choćby tym, że (werble....) jest opcja pojechać z nami ZA DARMO! Ale jak to tak? Po prostu, Fundacja Integra uzyskała w obecnym roku zbyt dużą nadwyżkę finansową i trzeba ją jakoś spożytkować :D

SZCZEGÓŁY

Współpraca:

© 2016 Fundacja Integra | Pozycjonowanie - PromoPager.com

Zostaw mi swój mail, a uraczę Cię najlepszymi okazjami Integry oraz kodem rabatowym na 60 zł!